Předpověď na středu

Předpověď na středu 16.5.2018

Radikální průlom

Astrologie a numerologická sestava čísel si většinou vzájemně odpovídají a tak dnešní den bude velmi zajímavý. Pravděpodobně bude docházet k radikálním změnám v hodně životech, změny to budou k lepšímu, což ale v dané situaci nemusí vůbec tak vypadat. Některé staré struktury se zhroutí jako špatně postavená zeď nebo stará zeď. Očekávat se dají různé revoluce, bojování, převraty. Něco se může zhroutit, situace se vymkne z rukou. Můžeme se osvobodit z dlouhých tíživých problémů, situací. Měnit se mohou vztahy, práce, bydliště…Jestli na něčem příliš lpíte, držíte se toho zuby nehty, tak o to můžete přijít. V každém případě počítejte, že když se přibouchnou jedny dveře, otevřou se druhé a za nimi bývá něco mnohem lepšího.

Partnerství, vztahy: neharmonická partnerství dnes mohou definitivně skončit, ale mohou skončit i vztahy, o kterých jste si mysleli, že jsou naprosto v pořádku, jako blesk z čistého nebe. Jeden z partnerů se může rozhodnout pro milence, milenku a ukončit manželství, trvalé partnerství. Také mohou vyplout na povrch nemanželské děti,dluhy,  apod.

Zdraví: oslabení energie dýchací soustavy, ramena, paže, ruce. Zkuste si poklepávání lehce sevřenou pěstí na hrudní koš.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc byl v úterý v novoluní.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂