Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na středu

Předpověď na středu

Rozbít okovy

Středa nás může ve svých energiích vést k úvahám, že dostatečně nevyužíváme svých talentů nebo v životě stagnujeme. Nedostatek tvořivosti nebo pocity svázanosti, omezení pohybu a rozletu, nás může vést k nespokojenosti a rozmrzelosti. Případně k vzteku nebo závisti, že jiným se to bez problémů daří. Tím ale můžeme uškodit a užírat se leda tak sami sebe. Začněte dělat změny, pohybovat se a najděte znovu radost ze života. Mějte nové nápady, přemýšlejte, co zlepšit, vylepšit, dělat jinak.  Radujte se s druhými z jejich úspěchů a možná vás to začne motivovat a posune vás to do nové fáze života, do nového tvoření, nových myšlenek a nápadů. Z toho pak určitě najdete novou radost ze života a nové události, změny, noví lidé v životě,  se dál budou jen hrnout. Pozor na “depky” a výbuchy emocí, mohlo by vás to pak mrzet.

Partnerství, vztahy:  zodpovědnost a povinnosti ve vztahu bereme dnes smrtelně vážně. I když spojeni s druhým člověkem v partnerství,  žijte si i svůj osobní život, neobětujte se jen pro rodinu nebo partnera a jeho kariéru. Mohli byste pak zjistit, že vám část života unikla…To platí i u nových vztahů – nebuďte příliš poddajní a nedělejte jen to, o čem si myslíte, že si partner přeje, abyste se zavděčili.

Zdraví: celkově je oslabená pohyblivost, svaly, šlachy, kostra a klouby.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 23.4.2019

Rychlost

V úterý můžeme očekávat větší rychlost, spěch, činorodost. Víc cestování, komunikace,   originality. Nudit se dnes určitě nebudeme.  S druhými lidmi se dobře spolupracuje, to nám nebude dělat problém. Nejraději bychom si všechno udělali po svém, v klidu, tak, jak si myslíme, že je to nejlepší, ale tlak a okolnosti nám to často nedovolí a budeme muset improvizovat. Menší stres nevadí, větší ubíjí. Humor a vtípky chybět nebudou. Toužíme zrealizovat své plány, představy a často se nám to i povede. Problém je, že spousta věcí, které se dnes začnou, nebude dotaženo do konce, na to jsou energie dne příliš proměnlivé. Další věcí je, že dnes je dobré dívat se, co lidé doopravdy dělají, ne co říkají a hlavně ne, co slibují. Navíc vám dnes nemusí říkat všichni pravdu. Pamatujte, že rychlá rozhodnutí nemusí být ta správná. Buďte obezřetnější. V dopravě dávejte větší pozor, nezmatkujte a nespěchejte.
Partnerství, vztahy: dnes asi na partnera a rodinu, domácké poklidné posezení, nezbude příliš času. I když spěcháte, snažte se být milí a alespoň poslouchat, co druzí říkají. Z jedné strany je dnes velká touha po svobodě, z té druhé touha po bezpečí a zázemí. Takže bude dobrá zlatá střední cesta.
Zdraví: Měsíc prochází znamením Střelce, oslabená jsou stehna, kyčle a kříž. Prospěje plavání, břišní tance, twerk, apod…
Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.
Krásné úterý, přátelé 🙂
vaše Táňa 🙂

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 22.4.2019

Vyšlapané cestičky

Pondělí nás zastihne ve snášenlivé náladě, budeme víc pasivní, se sklonem přizpůsobit se okolnostem. Iniciativu raději přenecháme druhým. Snažíme se spolupracovat. Jestli v našem okolí vzniknou nějaké spory, hádky, výměny názorů, budeme mít snahu vše diplomaticky urovnat, usmířit protivníky. Druhým nasloucháme a máme s nimi trpělivost. Jsme raději, když vše dnes běží v zaběhlých kolejích, vyšlapaných cestičkách, jako jindy a nedějí se žádné velké změny. Potřebujeme klid a pohodu, jinak se můžeme stát nervózní a roztržití. Potřebujeme jistoty. Pozor dnes na hromadění majetku, peněz a lakotu.

Partnerství, vztahy: vztahy, přátelství, citový a partnerský život  jsou dnes to nejdůležitější. S druhými dokážeme dobře spolupracovat. Někdy můžeme mít v rodině zcela bezdůvodně strach o zajištění základních potřeb, materiální zajištění rodiny. Pozor na přílišnou podřízenost partnerovi a přecitlivělost.

Zdraví: oslabení energie je v oblasti kříže, kyčlí, stehen. Snažte se nezvedat těžké věci.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 21.4.2019

Úspěch kam se podíváš

Máme tu velikonoční neděli a spoustu sluníčka, od rána bude dobrá nálada. Na co sáhneme, to se nám podaří, jsme schopni se prosazovat a taky uspět, spoléháme sami na sebe, ne na druhé. Rádi hrajeme prim, něco nebo někoho řídíme. Když se nám dnes dostane společenského uznání, budeme opravdu spokojení. Velmi důležité je dnes mluvit, říkat si o to, co chceme, jak se cítíme, vysvětlovat, objasňovat, atd. Je možné, že budeme nečekaně cestovat nebo si půjdeme zasportovat. Návštěva příbuzných bude dnes také příjemná. Na co dávat pozor – nenechte se příliš znejisťovat a ovlivňovat druhými, věřte sobě.

Partnerství, vztahy: rodině a partnerovi (příbuzným) bychom dnes měli věnovat větší pozornost. Kdo rodinu nemá nebo je single, dnes nezůstávejte sami, jděte za přáteli nebo mezi lidi.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Štíra, oslabená je tedy oblast pohlavních orgánů a konečníku.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásnou sváteční neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 20.4.2019

Detaily

Přichází Bílá sobota, pro většinu z nás další volný den. Co nás čeká? V tomto dnu bychom se měli co nejvíce věnovat detailům, dotahování a dolaďování věcí do posledního šroubku. Dnes čtěte i texty psané drobným písmem a nic nevynechejte. Velkolepé myšlenky a plánování budoucnosti dnes zcela vypusťte a věnujte se tomu, co je tady a teď. Když řídíte, tak jen řiďte, když vaříte, tak jen vařte. Nedělejte víc věcí najednou, ale věnujte se plně tomu, čím se v tu chvíli zabýváte, vyplatí se vám to. Jestli máte rozpracovaný nějaký projekt, vylaďte ho. Jestli si s někým mluvíte nebo píšete, snažte se být víc přátelští a osobní. Dnes je dobré dbát ve všem na jednoduchost a jasnost. Jestli musíte s někým jednat, mluvit, hodně naslouchejte a všímejte si víc řeči těla (oči, ruce, postoj, atd…)

Partnerství, vztahy: dnes budeme víc citliví, oddaní a laskaví.  Dnes je pro nás důležitý partner. Milostný vztah hraje vážnou roli. Buďte trpěliví.. Potřebujete lásku a něhu. Hledejte vyrovnanost a harmonii.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Štíra, proto je citlivější oblast konečníku a pohlavních orgánů. Neprochladněte a pozor na infekce.

Astrometeo: všude klidno, měsíc je den po úplňku.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 19.4.2019

Máme tu Velký pátek, jeden z nejmagičtějších dnů v roce, kdy se údajně otevírají poklady…Co to znamená pro nás obyčejné smrtelníky? Den přináší s sebou hodně energie a kuráže, někdy až příliš. Pak stačí jiskra a je oheň na střeše. Jinak jsme ale při síle a elánu, vše, co jsme si předsevzali, uděláme, dokončíme. Dnes si věříme, sebevědomí je na správné úrovni. S druhými jednáme s úctou a porozuměním, jsme velkorysí. Ale jen do doby, kdy by nám začal někdo vášnivě odporovat, hádat se, slovně napadat nebo kritizovat. Zrovna tak ignorovat, využívat, podrazit. Dnes příliš lpíme na svých názorech a požadavcích. Snažte se  za všech okolností zachovat klid a řešte věci diplomaticky. Zvýšenou pozornost věnujte (vzhledem k úplňku),  řízení aut.

Partnerství, vztahy: partnera a rodinu  vášnivě ochraňujeme a vážíme si jich. Dnes doma pozor na nevyrovnanost a nálady. Krom toho nežárlete. Důležité věci a rozhodnutí nechte na další dny.

Zdraví: Měsíc je dnes v úplňku a  prochází znamením Vah, proto je oslabená oblast ledvin, močových cest a měchýře. Dostatečně pijte a pozor na infekce.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je v úplňku.

Krásný sváteční den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 18.4.2019

Čtvrtek, jako poslední den před úplňkem, nám vlije energii do žil, budeme se cítit skvěle, jak fyzicky, tak psychicky.  Den bude spíše materiálního rázu, hodně nás bude zajímat majetek, postavení, moc, úspěch. Co se týče práce, půjde lépe ta duševní než fyzická. Jestli si dnes vytýčíme nějaké fyzické nebo materiální cíle, bude to těžké. Peníze mohou přijít nečekaným způsobem.  Bavit nás  bude získávat nové informace, poznatky, možná i něco studovat, zabývat se nějakým tématem hlouběji, pracovat sám na sobě. Dnes víc než jindy potřebujeme dobré přátele nebo celkově dobré vztahy. Na to, co druzí řeknou, jsme dnes citliví. Pozor  dnes na neklid a hysterii. Zkuste řešit problémy s chladnou hlavou a diplomaticky. Buďte nezaujatí.

Partnerství, vztahy: přátele a partnerství dnes potřebujeme, ale z druhé strany se potřebujeme cítit hodně svobodně a nezávisle. Je na nás, jestli zvládneme zlatou střední cestu.

Zdraví: oslabená je oblast ledvin, močových cesta a měchýře. Dostatečně pijte a neprochladněte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den před úplňkem.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 17.4.2019

City a pocity

Ve středu se budeme úspěšně učit vyjadřovat své pocity. Možná proto, že budeme mít větší potřebu se o ně podělit, dát jim volný průchod. Když nás někdo přibrzdí nebo se bude tvářit ve stylu “to sem nepatří”, můžeme být zklamaní. Druhým se svěřujeme bez problémů a jsme připraveni i na to, že s námi ostatní nemusí souhlasit. Jsme ochotni i jít na kompromis.  Den nás může směrovat k tomu, že se budeme muset zabývat materiálními věcmi.  Bavit nás dnes bude nakupování nebo obchodování. Dnešek bude po nás vyžadovat, abychom dobře rozlišovali, co je dobré a co špatné, etické a neetické, černé a bílé, přítel – nepřítel, atd… Také je třeba mít na paměti, že překážky tu nejsou proto, aby nás ubíjely, ale posílily naší vůli a prověřily nás. Základem dneška je mít se o co a koho opřít, cítíme-li doma zázemí a podporu, vše nám půjde výrazně lépe.

Partnerství, vztahy: dnes bychom nejraději, kdyby nás protějšek neustále ujišťoval o své nehynoucí lásce. Problém je, když partner této potřebě nerozumí. Důvěřujete dnes jen svojí rodině a dobrým přátelům. Není vhodný den na získávání nových přátel nebo seznamování se, mohli byste se spálit.

Zdraví: péče o zdraví by pro nás dnes měla být jednou z nejdůležitějších věcí. Měsíc prochází znamením Panny, proto je slabší trávení, hlavně oblast dvanácterníku a střev, konečníku. Je třeba zlepšit skladbu jídla i nápojů.

Astrometeo: Měsíc se blíží k pátečnímu úplňku a jeho vliv už pociťujeme. Jinak všude klidno.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 16.4.2019

Allegrissimo

V úterý potřebujeme svižné tempo, pohyb, změny. Oceníme, když si budeme moci všechno sami naplánovat, zorganizovat, zrealizovat. Pak nám půjde práce od ruky. Budeme přístupní novým nápadům, myšlenkám, novým věcem. Rutina a nuda , pravidla a omezení, to dnes nebude nic pro nás. Imponovat nám budou chytří a úspěšní lidé a naopak hlupáci a pomalí lidé, fanatici a dogmatici, ti  nás dokáží rozpálit doběla. Když něco nebudeme chtít udělat, nic a nikdo nás nedonutí. Druhým umíme naslouchat i pomoci. Něco zorganizovat, být ve vedení nebo něčemu šéfovat pro nás  dnes nebude problém. Zajímat nás bude dnes víc i tajemno.

Partnerství, vztahy: je třeba se doma vyvarovat nervozity a neklidu, kromě toho také přílišného upnutí se na rodinu nebo příbuzné. Dobré by bylo dnes nastolit doma harmonii a klid. Dobré  bude nebýt sami doma, ale třeba někam vyrazit.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení – dvanácterník, střeva a konečník. Této oblasti prospějí laktobacily.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 15.4.2019

Krása

V pondělí nás víc než jindy bude zajímat naše vizáž, krása, umění. Jestli dnes někam jdete, kde záleží na prvním dojmu, pak se snažte o to vypadat co nejlépe, aneb šaty dnes opravdu dělají člověka. Ale nejen to, budeme mít snahu si co nejvíc zkrášlit i prostředí kolem sebe, zabývat se uměním, možná si zakoupit nějaké umělecké dílo, šperk, možná půjdeme na koncert, výstavu, sami něco vytvoříme, apod.  Také estetičtí chirurgové dnes budou mít větší žně. Budeme víc citliví, vnímaví a nezávislí.  Ale nijak rozplizlí a unylí,  naopak nám vzroste i kuráž, odvaha, hrdost.  Pracovat je pro nás dnes radost. K ostatním jsme starostliví a laskaví.  Větší měrou nás přitahuje luxus a popularita. Možná budeme víc pracovat, abychom si mohli opatřit lepší a přepychovější věci. Vadit nám dnes bude stres. Pozor si dámě při utrácení, abychom si další den nervali vlasy, že jsme přečerpali kreditní kartu…Jestli dnes přijmeme nějaké závazky, budeme chtít udělat větší změny, v něčem přidat, pak je třeba popřemýšlet, jestli je to opravdu reálné a jestli to budeme zvládat.

Partnerství, vztahy: rodina a přátelé jsou pro nás dnes vším. Dnes nás obzvlášť potěší, když se můžeme setkat s rodinou, přáteli, příbuznými. Jsme  družní a vtipní.  Je třeba být v klidu, nerozčilovat se, nehádat se a nevytvářet žádné extrémní situace. Snažte se dnes vypadat dobře i doma, otrhané tepláky a pokecaná mikina dnes nejsou to pravé…

Zdraví: stále ještě je oslabený kardiovaskulární sytém, takže srdce, cévy, tlak. Nerozrušovat a nepřetěžovat se. Zpomalte, je teprve pondělí.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂