Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 18.1.2020

Jen to uřídit

Dnešní energie jsou vysoko, rychlé a silné. Takže sobotní děje budou hodně dynamické, budeme muset sebrat síly, být podnikaví a odvážní. Pusťte se hned do práce, čeká nás skok vpřed. Síly nemusí být v jednotě, mohou být protikladné a tak je bude třeba sjednotit…Buďte odvážní, ale také dávejte pozor, ať vás nikdo z vašeho piedestalu neskopne, jen proto, že jste přestali být obezřetní…Vytvořte si na věci vlastní názor, nepapouškujte druhé, nedělejte to, “co by se mělo”. Věci jsou v pohybu a to jak obrazně, tak fyzicky, možná nás čeká nějaké nenadálé cestování, popojížďky. Buďte vytrvalí, silní, dávejte pozor. Co nedělejte – nerozhazujte zbytečně peníze nebo se jimi nechlubte, nevyvyšujte se nad ostatní, nebuďte pyšní.

Partnerství, vztahy: do vztahů může fouknout “čerstvé povětří”, vztah se může oživit. Často ale budou vztahy dnes spíš “na dálku”, protože nebudeme díky spěchu, stresu a nahromadění událostí, mít na protějšek čas. Nové vztahy – jestli si chceme užít, prožít dobrodružství, flirt, pak je dnes příhodný den, ale ne na seznamování se s trvalým partnerem. Jestli chcete utéct ze starého vztahu do nového, pak pamatujte, že dnes můžete šlápnout totálně vedle…

Zdraví: slabší energie v oblastech pohlavních orgánů a konečníku.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc ubývá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 17.1.2020

Klid po bouři

Páte přinese vyjasnění si současné situace, pozice,  úspěch dosažený ať silou nebo myšlenkou. Dostaneme příležitost k tomu využít svůj organizační talent. Mohou přijít nové nápady, budeme se snažit. Myslíme jasně a jsme schopni udělat rozumná střízlivá rozhodnutí. Jde nám se soustředit. Sebevědomí je na správné úrovni. Dobrý den na vyřizování úředních nebo právních záležitostí. Jestli někde kolem vás bylo delší dobu “dusno”, ať doma či v práci nebo mezi přáteli, dnes by mělo dojít k  vyvětrání “špatného povětří”. Je třeba počítat s tím, že bouřka je bouřka a můžeme se na chvíli potkat s emocemi jako je nenávist, nepřátelství, agrese. Důležité je, že potom se začne formovat pořádek, změna, uvědomíme si důležité věci. Když to nepůjde dobrovolně, stane se to často i bez našeho zásahu a pod tlakem.

Partnerství, vztahy:  dnes jasno a role a pozice ve vztahu také křišťálově čistě viditelné. Střízlivost, upřímnost, pravda, o tom je dnešek. Také možná ztráta iluzí, spadnutí růžových brýlí. U nových vztahů dnes vzniklých, se bude jednat o vztahy “z rozumu”, spíše chladnější a střízlivé…

Zdraví: pozornost upřeme na ledviny a močové ústrojí celkově. Pijte dostatečně a buďte v teple.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc ubývá…

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 16.1.2020

Neklidné vody

Čtvrtek přinese možný neklid, nejistoty, změny a nové možnosti. To, co se nám jevilo jako pohodlné, se stalo rutinou nebo ponorkou. Možná přemýšlíme v některé oblasti života o změně a odchodu. Snad najdeme nový přístup ke starým věcem, jiný náhled. Den přeje cestování, výletům, novým plánům. Možná zatím jen pociťujeme nejistotu v přechodu od starého k novému. Při potížích neutíkejte ani je neodsunujte, ale řešte. Čím dřív, tím líp. Kdo chce studovat, doplňovat si vzdělání jakýmkoliv způsobem – dnes je dobrý den začít nebo si začít zjišťovat podrobnosti.

Partnerství, vztahy: obtížné situace je třeba řešit pomocí rozumu, v klidu a střízlivě. Jsou možné větší změny ve vztahu. S protějškem se můžete vzájemně inspirovat, podporovat. Někdy vzájemné odloučení (služební cesta, širší rodina, apod). Je možné navázat nový vztah, přátelství, pak je třeba ale počítat, že musíme mít dořešeno předchozí partnerství nebo se budeme muset vzdát vztahu současného.

Zdraví: citlivá bude oblast ledvin a celého močového ústrojí. Neprochladněte a pozor na infekce. Pozornost věnujte i cévám.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc ubývá…

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na středu

Předpověď na středu 15.1.2020

Pocity

Středa navýší citlivost, zranitelnost, zvětší emoce. Vaše ideje a plány budou ostatní brát v potaz, když budete pevní a budete si věřit. Slova i jednání musí ukazovat na to, že jste čestní a důvěryhodní. Když ne, můžete získat pocit, že vás ostatní neberou vážně. Přistupujte k věcem a lidem jasně. Nechovejte se příliš chladně a racionálně, bude to chtít víc citu a jemnější chování.  Možná si myslíte, že jste spadli příliš do rutiny a začínáte stagnovat. Popřemýšlejte, jestli se nebojíte být citliví, aby vás někdo nezranil.  Pozor na lidi, kteří mají v rukou moc, postavení, na autority. Mohli by se dnes chovat nemilosrdně, krutě, necitlivě.

Partnerství, vztahy: jestli si myslíte,  že se ve vašem vztahu nic nového neděje, zkuste si vyrazit do společnosti, dělat něco jinak, něco změňte. Popřemýšlejte, jestli jste schopni protějšku ještě říct, že ho milujete…U  začínajících vztahů obavy vstoupit do intimity a sdílení se s druhým.

Zdraví: citlivější je trávení, hlavně oblast střev a konečníku, také slinivka. Tělu v této oblasti pomůžete, když ho budete dostatečně  zásobovat vodou.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také,  Měsíc ubývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 14.1.2020

Staré a nové příležitosti

Dnes bude přicházet spousta nových impulzů, příležitostí. Nové příležitosti, ale mohou se vrátit i staré příležitosti, které jsme nevyužili. Dostaneme příležitost se rozvíjet, seberealizovat. Zažít adrenalin, dobrodružství. Ukázat, co v nás dříme. Je třeba ale dávat pozor a šanci nepropást.   Možnosti vyvíjet se a seberealizovat. Příležitost zažít dobrodružství, dokázat svoji sílu, odvahu a energii. Velká šance úspěchu. To bude chtít dostatečnou soustředěnost a osobní nasazení.  Silnou vůli a elán, ochotu riskovat, optimismus, chuť angažovat se. Múza dnes líbá silně, jak umělce, tak vynálezce, objevitele, průkopníky. Dokážeme svým nadšením strhnout a přesvědčit druhé. Možná nám někdo nabídne lepší práci za víc peněz, spoluúčast ve firmě nebo dostaneme šanci naučit se něco nového…

Partnerství, vztahy: vášeň, nadšení, oheň. Možná nový pohled na současný vztah. Skvělý den na seznámení, vznik nového vztahu, přátelství,ale musíte pro to něco udělat…někam jít, apod…

Zdraví: citlivé je trávení, střeva a dvanácterník. …Jezte v klidu, ne ve spěchu a podráždění.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc ubývá…

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 13.1.2020

Jiskrnost

Pondělní energie jsou živé, činorodé, zahálet určitě nebudeme. Pozor ale na zvýšenou chuť se prosadit, velké Ego, panovačnost, snahu všechno a všechny kolem  mít pod kontrolou…Snažte se mluvit k ostatními stručně a jasně, čím míň budete věci okecávat, tím dnes lépe. Nepřeceňujte se, buďte sebekritičtí a méně tvrdohlaví, budou věci, kdy půjde jen přistoupit na kompromis.Dámy dnes zapomenou na feministická hnutí a nebudou se chovat jako “matky pluku”, naopak je třeba se snažit být co nejpříjemnější a dobře vypadat,  jak jen to jde, chce to mít dnes šmrnc, jiskru… U důležitých vztahů, jak osobních, tak pracovních, obchodních, si dnes hlídejte konkurenci a snahu vás pomluvit, vyšachovat ze hry, u osobních vztahů pozor na pomluvy, prozrazení tajemství, mohlo by to být nepříjemné…

Partnerství, vztahy: vztahy v širších rodinách(příbuzenstvu)  mohou být napjaté. Citové vydírání a manipulace ve vztahu zcela vypusťte. U nových vztahů nebo prvních setkání dnes můžeme být někým zcela okouzleni, zaujati. Velkou roli hraje zevnějšek.

Zdraví:citlivější oblasti těla jsou srdce, cévy, krevní oběh. Nepřetěžujte se psychicky ani fyzicky, nerozčilujte se,  dostatečně pijte, radujte se ze života.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

Vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 12.1.2020

Pastičky

Neděle má energie rychlé povahy, je otevřená, společenská, čekají nás úspěchy, hodně budeme komunikovat, cestovat, setkávat se s přáteli. Cítíme se v bezpečí a máme své jistoty. Moudrost nám pomůže rozeznat podobné situace, které už jste zažili a teď už víme, jak na ně správně reagovat. Nastavené pastičky a nastavené nohy, abychom zakopli, lehce obejdeme nebo necháme sklapnout naprázdno (a ještě nás to pobaví). Dnes rychle získáme ty správné informace, které nám mohou pomoci, případně někoho, kdo pomůže. Dnes jste vždy na správném místě ve správnou dobu a víte naprosto přesně, co máte udělat. Znáte ty správné cestičky a správné lidi.Chybu dnes udělat nemůžete. Vaše životní zkušenosti, vaše moudrost vás vedou vždy správně. Na co dávat pozor: na zbrklost, na dělání věcí a mluvení bez rozmyslu. A pamatujte: někdo má svaly, někdo je mazaný a dokáže s úsměvem a slovy víc, než někdo, kdo tlačí věci silou a agresivitou…

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes  v pořádku, jsme spokojeni a v harmonii s protějškem.  Vztah bereme závazně. Dnes můžeme potkat osudového partnera, dostat žádost o ruku, dohodnout svatbu, atd..

Zdraví: pozornost budeme věnovat srdci, krevnímu tlaku a oběhu. Nebudeme se přetěžovat ani fyzicky, ani psychicky.

Astrometeo: všude je klidno, Měsíc ubývá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 11.1.2020

Připravenost

Sobotní energie jsou komplikovanější a vyžadují obezřetnost. Den má energii, kterou budeme muset zvládnout, hodně to bude o spěchu,  komunikaci, stresu, tlaku, cestování, možná i větším nakupování. Snažte se nespěchat, nejednat v emocích, pod tlakem. Buďte svým pánem a nespěchejte, dnes je zvýšená možnost úrazů a nehod kvůli spěchu, stresu, nepozornosti, únavě, vliv má i včerejší úplněk. Také pozor na ty, kteří jsou někde nově, krátce, nebo věcem nerozumí, mohli by vám způsobit problém svou neznalostí nebo nezkušeností. Proto se na příchozí informace příliš nespoléhejte a ověřujte si je ještě z jiného zdroje (např. prodavači, lidé na informacích, apod.). Krom toho se můžete setkat s lidmi, kteří jsou nepraktičtí, nespolehliví, nedochvilní a nestojí nohama pevně na zemi, žijí si ve svém světě. Takže je dobré spoléhat hlavně sám na sebe a v situacích, kdy musíte spolupracovat, mít připravené záložní plány. Hádkám se snažte vyhnout, nikam nepovedou.Snažte se být milí a vlídní. Dnes je den, kdy je třeba dobře vypadat, takže dbejte na upravený zevnějšek.

Partnerství, vztahy: dobrý den na zamilování se. V probíhajících partnerstvích bude vládnout smířlivost, můžete znovu věřit na lásku, konflikty a nedorozumění končí…Vzhledem k dnešním energiím ale vládne přecitlivělost, tak pozor na slova, ať partnera(ku) nezraníte.

Zdraví:citlivé jsou sliznice, trávení, pohlavní orgány (tady pozor na prochladnutí a  infekce)

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc je den po úplňku.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 10.1.2020

Naladění

Dnešní den svou sestavou čísel harmonizuje a dává do pořádku, narovnává děje a všechny nepříznivé okolnosti. Dnešní energie v nás vzbuzují romantiku, upřímnost, citlivost. Jsme plní fantazie a citů. Očekávat můžeme nečekané (ale příjemné) návštěvy, pozvání, nabídky, co se neodmítají, radost v kruhu přátel, neplánovanou příjemnou dovolenou, atd.  V práci vládne poklidná nálada a dobrá atmosféra. Příznivé příležitosti. Můžeme slyšet o něčem záhadném, nevysvětlitelném, tajuplném. Konflikty budou uhašeny v zárodku. Těžší situace snášíme s pokorou. Důležité je dnes se dobře cítit, dobře se cítit doma, mít útulný domov s těmi, které milujeme, případně udělat vše pro to, aby to tak bylo nebo se to ještě zlepšilo. dělejte dnes to, co vás učiní šťastnými. Vezměte to do svých rukou.

Partnerství, vztahy: láska a přátelství jsou dnes opětovány, dochází k usmířením, nabídkám k sňatku, novým vztahům. Dokonce i milenecké vztahy jsou dnes stabilní a lze se na ně spolehnout. Mohou vznikat partnerství a přátelství až za hrob.

Zdraví: citlivé je trávení a všechny sliznice, pohlavní orgány. Těžká jídla a alkohol mohou vadit víc než jindy.

Astrometeo: všude je klid, je úplněk

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 9.1.2020

Autopilot

Dnešní čísla ponoukají k netrpělivosti a spěchu. Také k myšlence “já sám”, což vám může také poměrně zkomplikovat život, když na konci zjistíte, že na to sami opravdu nestačíte a bylo lepší požádat někoho o pomoc. Snažte se v tom, co děláte, postupovat pomalu, dbát na detaily. Na nic nezapomeňte, nespouštějte autopilota, snažte si věci raději dvakrát ověřovat (třeba jestli jste opravdu zamkli, tu žehličku vypnuli a telefon máte u sebe). Nic neprosazujte za každou cenu, na nikoho netlačte a to platí i obráceně – nenechte se nikam tlačit, nenechte si radit, vystresovat se, apod. Hlídejte si soukromí a nikomu se dnes příliš nesvěřujte. Víc než jindy odpočívejte (myšleno pasivně).

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes složité a řešení vztahových problémů je dnes v nedohlednu. Věci může komplikovat Ego a chuť prosazovat si jen to své. Vyjadřování citů může dnes působit přehnaně, vyumělkovaně, směšně…

Zdraví: citlivé bude trávení – žaludek a pohlavní orgány, vlastně všechny sliznice. Ti, kdo na to trpí, může dnes pálit žáha.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc se blíží k úplňku, který bude v pátek.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂