Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí

Začátek

Pondělí s sebou přinese úplněk a nové začátky. po předchozích bouřlivých dnech se situace dnes vyjasní, uzdraví. Jednání a záměry budou vypadat slibně. Očekávat se dají nové začátky, nový start  v některých věcech, které se řešily. Něco se může obnovit nebo díky novým nápadům provést zcela jinak, lépe. Důležitá je dnes důvěra a sebedůvěra. Také jasné záměry a cíle. Celkově se vše zharmonizuje. Dobré je dnes plánovat, něco začínat, třeba jen na papíře, nemusí se jednat o fyzickou realizaci věci. Možná se vám splní tajné přání. V některých věcech mohou pomoci přátelé a společníci. Pozor na pocity slabosti, že nic nedokážete, na ztrátu motivace a přílišné snění.

Partnerství, vztahy: láska je dnes spíše v oblasti duševní nebo platonické. V každém případě se dnes v manželství, partnerství nebo přátelství může cítit dobře. Nenoste ale žádné masky, buďte vůči sobě upřímní, jednejte na rovinu. Za úplňku je vždy velká přitažlivost mezi muži a ženami.

Zdraví: citlivější a slabší je dnes oblast kyčle, stehna, kříž. Je třeba kyčle mírně procvičovat, třeba plaváním, břišním tancem, apod…

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dnes v úplňku.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 16.6.2019

Škatulata

Neděle jde ruku v ruce s událostmi, které se mohly dít v pátek (psala jsem o vypadlých kostlivcích ze skříně). Je možné, že následkem toho dojde ke změně starých pořádků, mohou se rozhořet konflikty, hádky, boje. Někdo z okolí může mít snahu udělat revoluci, zásadní průlom, změnu. Na základě toho je možné, že se budou dít škatulata a věci se budou rychle hýbat. Díky tomu můžeme změnit bydliště, práci, partnera, přátele… Jestli jsme něco vybudovali na špatných základech, dnes to může spadnout jako domek z karet. Změny se většinou budou dít k našemu prospěchu, i když se to v tu chvíli vůbec nemusí tak zdát. Někdy dojde k velké úlevě.

Partnerství, vztahy: jestli se říká, že očekávání ničí vztahy, tak to přesně platí pro tuto neděli. Ve vztazích se mohou dít změny, které se naprosto nedají předvídat. Může dojít k naprosté změně pravidel hry, šokujícím zprávám. U neharmonických vztahů může dojít k definitivnímu konci.

Zdraví: citlivější jsou oblasti kyčlí, stehen, kříže a také jater. Prospěje jakýkoliv pohyb.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc bude zítra v úplňku (myšleno v pondělí), jeho vlivy jsou plně pocititelné.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu  15.6.2019

Krása ve všech podobách

V sobotu se dá očekávat harmonizování a zklidnění všech dějů. Těšit nás bude vše krásné a snaha se krásnými věcmi a krásou vůbec obklopit. Estetika, umění, to dnes bude na programu dne. kdo bude mít čas a chuť, určitě se dnes něčím spojeným s krásou bude zabývat. Od nákupu uměleckých děl, oděvů, šperků, po zútulňování si domova a jeho nejbližšího okolí. Důraz se dnes klade na materiálno.  Také péče o sebe a krásu je dnes na programu dne. Obchody dnes půjdou dobře. Příležitosti dnes si nenechte ujít. Mluvit s druhými nebo jim pomáhat, nám dnes nedělá problémy.  Kdybyste na sebe dnes brali nějaké závazky, popřemýšlejte, jestli si toho na sebe neberete příliš. Pozor na snahu po dokonalosti.

Partnerství, vztahy: rodina, domov, partner, to jsou dnes věci, na kterých nám hodně záleží. Lásky i partnerství bude dnes dost. Důležité je být ochotný někdy i ustoupit ze svých požadavků.

Zdraví: citlivější je oblast jater, kyčlí, stehen a kříže. Pomůže lehčí pohyb v oblasti pánve, např. kroužení.

Astrometeo: je porušené geomagnetické pole Země, Slunce klidné, Měsíc dorůstá a blížíme se k pondělnímu úplňku, který citlivější z nás už mohou pociťovat..

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 14.6.2019

Kostlivci ze skříní

Pátek bude jedním z nejvýraznějších dnů v tomto měsíci. U většiny z nás se pravděpodobně budou řešit zásadní věci – vyjasní se dlouhodobě nevyjasněné věci (přitom nám nebo našemu okolí mohou právě vypadnou ti pověstní kostlivci ze skříně, takže zažijeme nevídané a neslýchané), lidi uvidíme v pravém světle bez příkras…Může dojít ke změně zaměstnání, partnera, přestěhování se, řešení kauz s úředníky, policií, soudy. Nebo nás čeká jiné, ale zásadní rozhodnutí v životě. Jestli věci dopadnou v náš prospěch záleží hlavně na nás samotných, na naší vůli překonat překážky , začít znovu, nadchnout pro něco nového okolí. Jestli máte nějaké tajemství, které chcete zachovat, třinácté komnaty dnes hlídejte velmi pečlivě…

Partnerství, vztahy: v partnerských vztazích může dojít také k zásadním obratům – u nových začínajících partnerství třeba k dohodě o společném bydlení, k žádostem o ruku, dohodě o početí dítěte, apod…U trvalých vztahů může dojít k radikálnímu zlepšení vztahu díky nějaké události, která může zlepšit úroveň našeho života celkově nebo u nedobrých vztahů může dojít k dohodě o ukončení partnerství. Změny budou ve většině případů iniciovány ženami.

Zdraví: oslabení energie v oblastech pohlavních a močových orgánů. Dostatečně pijte a pozor na infekce.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 13.6.2019

Mysli pozitivně

Čtvrtek se bude vztahovat k  hledání harmonie, správné míry ve všem, k nutnosti trpělivosti a sebekontroly. Změny, které se budou dít, půjdou postupně a tak, jak chceme nebo předpokládáme. Snažíme se podřídit přicházejícím situacím a úkolům. Když budeme muset jít na kompromis, nebude nám to příliš vadit. Umíme být diplomatičtí, taktní a diskrétní. Problémem bude větší citlivost a jakási rozjitřenost, nervy jsou víc obnažené. Na nic a nikoho nenaléhejte, nic neuspěchejte. Intuice díky přecitlivělosti může klamat, proto je třeba používat spíše rozum a být racionálnější. Dnes neriskujte, nemuselo by to dobře dopadnout. Řešte vše s klidem a důvěrou. Pomůže myslet pozitivně…vidět věci v tom lepším světle…

Partnerství, vztahy:  vztahy jsou dnes harmonické a klidné. Dobré je dnes najít zlatou střední cestu, vnést do vztahu klid a rozvážnost. Vychutnávat si souznění, porozumění.  Dnes je den, kdy se přátelství mohou změnit na vztah milostný a naopak, z milostného vztahu může vzniknout jen pevné přátelství. Dnes nic neřešte a nechtějte nic “hned” vyřešit, jen to nenávratně pokazíte…

Zdraví: citlivější bude oblast pohlavních a vyměšovacích orgánů, kdo má problémy, může zkusit sedací koupel, třeba z řebříčku. Pozor na infekce těchto tělních oblastí(bazény, sex)

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 12.6.2019

Před slepou uličkou

I když středa přináší činorodost a myšlenkovou bystrost, chuť do něčeho se pustit, může se často stát, že budeme přibrzděni nebo přímo vrženi do nuceného klidu.  Situacím vydáni na milost a nemilost. Příští ulice bude ta slepá, vše nám to může signalizovat. Možná prožijeme něco, kde nemáme volbu udělat cokoliv jiného než jednu věc nebo žádnou a můžeme jen přihlížet. Příjemně nebo pohodlně se přitom cítit zrovna nemusíme, ba i se můžeme cítit polapeni v pasti (příklad pro představu – reorganizace oddělení, kde pracujeme a škrty v počtu míst). Je možné, že si budeme muset splnit své povinnosti. S něčím se budeme muset smířit. Je možné, že něco bude třeba vydržet (přežít) bez toho, že bychom do toho mohli aktivně zasahovat a když vydržíme, odměnou nám bude, že pak už nás čeká jen to příjemné. Vydržte a přežijte středu s humorem a nadhledem… Ps.: nic zásadního raději z vlastní vůle neřešte a nerozhodujte.

Partnerství, vztahy: vztahy dnes mohou uvíznout na mělčině, veškeré snahy něco zlepšit jsou dnes marné. Můžeme být vydáni nějaké situaci s protějškem na milost a nemilost a na nás vůbec nemusí záležet, jak celá věc dopadne, můžeme mít pocit ztráty pevné půdy pod nohama (příklad pro představu  – přeložení manžela v rámci firmy na vyšší post, ale na druhou stranu republiky). U začínajících vztahů – pozor na přílišnou oddanost a přizpůsobivost. Dnes prostě jen plavte po proudu a nic neřešte, jen se dívejte…

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin , močového měchýře a močovodů. Je třeba dostatečně pít.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu přežitou ve zdraví, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 11.6.2019

Co jsi zasel…

V úterý se po nás bude vyžadovat poctivost a upřímnost, jednání na rovinu. Dnes se můžeme zvýšenou měrou potýkat s výsledky našeho počínání. Hodně z nás se bude muset zabývat vyřizováním věcí spojených s úřady, smlouvami, firmami, atd. Jestli máte nějaké resty v podobném vyřizování, platbách, apod., dnes je dobrý den na to si tyto věci dořešit. My sami budeme víc racionální a nestranní, věcní, logičtí. Úsudek o věcech a lidech si děláme realistický, nic nepřibarvujeme ani na růžovo, ani na černo, vše vidíme a jsme si schopni přiznat takové, jaké je. Život nám může komplikovat pokrytectví a byrokracie, předsudky a zaujatost, nadměrná přísnost a strohost.

Partnerství, vztahy: v této oblasti se snažte dnes chovat čestně a hrajte fér. Vztahy se narovnávají a harmonizují. Možná budete muset víc přiložit ruku k dílu a dát něco do pořádku. V každém případě dnes ve vztazích sklidíme, co jsme zaseli. Může nastat “okamžik pravdy”.

Zdraví: oslabení energie v oblasti močového ústrojí, ledvin. Dostatečně pijte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 10.1.2019

Pružnost

V pondělí se může spousta věcí změnit díky vnějším okolnostem. Je docela možné, že dostaneme herdu do zad od osudu, může přijít neopakovatelná příležitost, je třeba dávat pozor, aby štěstí neodlétlo jinam.  Některé věci budeme muset přijmout tak, jak leží a běží a nebudeme s nimi moci nic udělat, prostě osud Je jen na nás, jak se věcem přizpůsobíme, jak si poradíme. Co jde změnit, s tím něco udělejte, když je to třeba a co změnit ani ovlivnit nejde, s tím je třeba se vyrovnat.

Partnerství, vztahy: to, co se bude dnes odehrávat ve vztazích,  je také osudové. Je čas na změny, kterým se nemáme bránit. Může začít něco nového nebo v trvalém vztahu může dojít k zásadní změně. Pamatujte, že vše, co se dnes odehraje, bude nakonec ve váš prospěch.

Zdraví: oslabené je trávení, ponejvíc oblast střev a slinivka. Střevům pomáhají probiotika.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 9.6.2019

Stůj, noho 

V neděli bude nejdůležitější si pevně stát svýma nohama na zemi a udržet se ve stoje i na kluzkém terénu. Očekávat se totiž dají zmatky, chaosy, nečekané zvraty, i v tom, co považujeme za solidní a stabilní, nezměnitelné. Nic tedy raději neberte vážně, snažte se nenechat rozhodit, prostě jen to ustát. Neřešte nic zásadního a důležitého, v následujících dnech ještě může totiž dojít ke změnám a zbytečně  byste řešili předem něco, co ještě může být jinak.  Navíc je možné, že si události ve svých myšlenkách trochu “přifoukneme” a tak z nepatrného problému uděláme nepřekonatelnou překážku ( v příštích dnes pak zase splaskne :-)). Buďte připraveni na nečekané a berte všechno s nadhledem a humorem. Kdo to neudýchá, může mít lehké depky, ale úplně zbytečně, vše se ještě změní…

Partnerství, vztahy: pro dnešek asi platí úplně nejvíc, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, rozdíly takřka propastné, těžko najít společnou řeč. Muži mohou mít pocit, že partnerství je vlastně oběť a koule na noze, zato ženy budou brát den stylem : “Nevaž se a odvaž se” a k trvalému partnerovi mohou být poměrně chladné. Berte to tak, že je to jen energie dnešního dne…

Zdraví: citlivější bude trávení – slinivka a střeva, konečník. Dostatečně pijte a vynechte těžká jídla a alkohol.

Astrometeo: je porušené geomagnetické pole země, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 8.6.2019

Energie

V sobotu se máme naučit se ovládat a kontrolovat a svou energii a sílu použít správným způsobem, správně ji  rozvést, rozložit a nasměrovat. Uvědomit si, že máme fyzické tělo, které má své potřeby, které nesmíme opomíjet. Takže dnes bude důležité správně jíst, dostatečně pít, spát, ale také se dostatečně pohybovat, cvičit, atd. Nepříznivým věcem, okolnostem se dokážeme dnes postavit a uspět. Komplikace vyřešíme, je na to dostatek síly jak fyzické, tak duševní, i vytrvalosti záležitosti dotahovat do konce. Určitě ale nechtějte vyřešit všechno okamžitě, mohli byste věc “zlomit”. Snažte se řídit svým rozumem a etickými zásadami a pak musíte vědět, co dělat a co ne. Za to, co jste udělali, napsali nebo řekli, budete dnes muset přijmout odpovědnost.

Partnerství, vztahy: roste temperament, fyzická přitažlivost mezi partnery, jiskření. Dnes určitě nepůjde o přitažlivost duševní, ale o krásu a přitažlivost fyzickou. Pozor dnes na nevěry, mohly by mít katastrofické důsledky.

Zdraví: citlivější je oblast srdce, krevního oběhu a tlaku. Nepřetěžujte se, nerozrušujte se zbytečně.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂