Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 13.12.2018

Oběti a obětiny

Čtvrtek nás lehce vyhodí ze sedla a dezorientuje. Můžeme znejistět, jestli jdeme tou správnou cestou a se správnými lidmi. Možná pochopíme, že jsme špatně investovali, ať už svou přízeň některým lidem, tak investovali doopravdy – finančně, třeba do nějakého nevýdělečného podniku, atd. Abychom z toho vyvázli, budeme muset zjednat nápravu a to nemusí být ani příjemné, ani pohodlné. Nenechte se uvíznout v pasti a vyřešte dnes vše, co jde. Změňte své stanovisko, úhel pohledu. Nesmiřujte se s osudem, neobětujte se zbytečně, neříkejte si, že to tak má být a nedá se nic dělat, že je to osud. Nebuďte pasivní trpitel a jděte si dál svou vlastní cestou.

Partnerství, vztahy: můžeme zjistit, že jsme na protějšku závislí a že jsme v tom docela zabředli a nevíme, jak z toho ven. Můžeme se pak cítit partnerovi vydáni na milost a nemilost. Možná budeme muset na partnera změnit úhel pohledu, abychom viděli věci správně.  Není třeba úplně všechno od protějšku vydržet, ani se vztahu obětovat.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen dolů – lýtka, bérce, kotníky, paty a křečové žíly.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂

Předpověď na středu

Předpověď na středu 12.12.2018

Plavba

Díky středečním energiím se budeme víc snažit o empatii, soucit a budeme starostlivější k druhým. Víc spravedliví, nestranní, čestní a laskaví. Také se můžeme spolehnout na to, že co bude slíbeno, to se dodrží a všichni se budou snažit o dochvilnost. Problém bude, že si nestojíme příliš pevně na zemi, spíše plujeme a můžeme zakoušet jak peřeje, tak slyšet volání “mark twain”. Jediné, co nedělejte, neplavte proti proudu. Všeobecně díky zvýšené citlivosti půjde nám dnes lépe meditovat, umělecky tvořit, ale i klamat sami sebe svými fantaziemi, vykonstruovanými představami. Buďte ve svém chování pružnější a poddajnější, ale nezapomínejte na to, kdo jste vy a co chcete vy. Projednávat praktické věci, dělat dohody, smlouvy, projekty, být realista a pragmatik, něco si ujasňovat, to dnes dobře nepůjde, vše je mnohem víc podbarveno city a pocity.

Partnerství, vztahy: někdo, s kým se dnes setkáme, nás může zaujmout. Ve vztazích vládnou víc city, schopnost se vcítit do druhého a také sentimentalita. Skrze city a romantiku jsme víc ovládnutelní. Všichni dnes ve vztazích prahneme po obdivu, uznání, chvále.

Zdraví: oslabení energie stále v oblasti nohou od kolen dolů, při odpočinku dávejte nohy výš než tělo, pomůžete jim.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 11.12.2018

Síť

Úterý nás bude trochu ponoukat. Můžeme se cítit něčím omezováni, svazováni, pocit, že máme slabou vůli a nemůžeme se vymotat z problémů, závazků. Den bude zaměřený na peníze, materiální zabezpečení, majetek, touhu vlastnit. Můžeme se zachovat tak, že víme, že porušujeme vlastní zásady. Naše chování nemusí odpovídat našemu vnitřnímu přesvědčení. Někdo může kvůli tomu, aby dosáhl svého cíle, výhod, využívat jakékoliv, i nečestné prostředky a cestičky, manipulovat nás, skrývat skutečné záměry, lhát. Můžeme podlehnout svodům okolí. Pozor na rychlá a zdánlivě “přitažlivá” řešení (“tady nám to podepište a my už to zařídíme, nemusíte se o nic starat”), doplatili byste na to. Obloukem dnes obcházejte lidi, kteří jsou na první pohled pod vlivem alkoholu, drog. Nezkoušejte žádné magické experimenty bez odborníka po boku a vůbec už ne temnou stranu tohoto umění.

Partnerství, vztahy: můžeme zjistit, že jsme na protějšku závislí, ať fyzicky, psychicky, finančně. Opatrně dnes s mocenskými hrami, soupeřením, vášněmi, nebezpečnými pokušeními. No a je-li nablízku někdo, kdo vás chce svést jen proto, že bude mít další úlovek, dnes může mít chuť udělat cokoliv, využít všeho, aby vás dostal.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen dolů. Pozornost věnujte křečovým žilám, bércům. Prospěje se krátce projít v pohodlných botách a dostatečně oblečeni.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásné úterý, přátelé 

vaše Táňa  🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 10.12.2018

Cesty a pohyb

Dnes můžeme s mrazením v zádech zjistit, že do Vánoc už je to jen přesně 14 dnů. Můžeme z toho maličko zpanikařit a začít zmatkovat, pociťovat velký tlak. Dobré je, že si uvědomíme, že se když vrhneme do práce a povinností, které nás čekají, překážky se dají překonat,  pohneme událostmi a dáme věci do pohybu. K tomu jsme odhodlaní a vytrvalí, půjdeme si za vlastním cílem. Jsme schopni se prosadit, zariskovat, mít vlastní názor. I pod tlakem a ve stresu dokážeme dnes být odvážní a obezřetní. Pozor jen na to, pokud bychom se do všeho vrhali příliš bouřlivě, byli bezohlední vůči druhým, nemuselo by to  dobře dopadnout. Špatná je ale i nejistota a neschopnost se rozhodnout. Počítejte s komplikacemi v dopravě (u vlaků docela možné, protože je od neděle nový jízdní řád).

Partnerství, vztahy:  vztahy dnes budou víc na dálku než doopravdy, důvodem může být velké pracovní nasazení, služební cesty, apod. Dnes není dobré lehkomyslně končit vztahy kvůli někomu dalšímu novému, můžete se spálit. U těch, co jsou single se dá očekávat nějaké dobrodružství, nové setkání…

Zdraví: je celkově oslabená pohyblivost, kostra, klouby, svaly, vazy. Dobrý den na péči o vlasy a pokožku celého těla.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 9.12.2018

Víno, ženy, zpěv

Energie druhé adventní neděle se podobají vánočním, takřka generálka na Vánoce. Vcelku bychom se měli cítit spokojeně, radostně a šťastně. Není toho třeba příliš dělat, abychom pociťovali štěstí a klid. Události, které nás dnes potkají, jsou radostné, očekávat se dají dobré zprávy, návštěvy, společenské události, setkání s příjemnými lidmi. Naše plány, předsevzetí, vše by mělo dnes být tak, jak má a nakonec i kdyby došlo k nějaké změně, něco bylo jinak, uvidíte, že budete spokojeni. Vše se daří. Roste naše sebeúcta, sebevědomí. Jsme srdeční, upřímní a vnitřně spokojení. Pozor jen při návštěvách, rodinných oslavách, setkáních, dbejte na to, aby vaše požitkářství mělo své meze, příliš mnoho alkoholu, hýření, přejídání se testováním cukroví a kulinářských výtvorů, nechte raději v plné míře až na Vánoce, ať vás trávicí problémy neskolí hned teď…

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes srdečné a příjemné, platí to, co výše – vše s mírou a decentně. Jestli vás partnerovi rodiče uvidí poprvé a vy přeberete, přecpete se a budete blábolit nesmysly, můžete si hodně pokazit (o kocovině a morální kocovině nemluvě). Den přeje povrchním flirtům, barovým a diskotékovým známostem, akcím na jednu noc a domům s červenou lucernou.

Zdraví: je celkově oslabená pohyblivost, oblasti svalů, vazů, kloubů, páteře. Berte na to ohled. Prospěje chůze.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc přibývá.

Krásnou neděli, přátelé 

vaše Táňa

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 8.12.2018

Kaleidoskop

Sobota nám pravděpodobně ukáže věci v pravém světle, tak, jak doopravdy jsou. Tím můžeme získat ten správný nadhled a můžeme něco změnit k lepšímu nebo se na změnu připravit. Určitě jde o změny k dobrému, pokrok, posunutí se, znovuzrození, vysvobození, rozuzlení. Možná se budeme muset zbavit závislosti na starém způsobu života. Také je možné, že se odkryjí utajované nebo nepřiznané problémy. Pravděpodobně se octneme v přesunu sklíček v kaleidoskopu osudu a vše se může přeskupit v našem životě do úplně jiné podoby, může to najednou i úplně jinak z našeho pohledu vypadat, i když sklíčka jsou pořád tatáž…Může být oživeno i něco, o čem si myslíme, že už je to dávno mrtvé. V každém případě se dnes může vyřešit hodně závažných problémů, nastane šťastný konec, objeví se řešení, uskuteční se naše dlouhodobé plány.

Partnerství, vztahy: mohou vzplát staré lásky, něco v partnerství vyjde na světlo – v dobrém. Láska, kterou už jsme vzdali, dnes může přijít zpět. Můžeme pochopit mnoho souvislostí ve vztazích a můžeme se dozvědět i věci z minulosti, které nám nakonec dají logiku. Můžeme zjistit, že partner je pro nás poklad.

Zdraví – oslabená jsou stehna, kyčle, kříž, pohyblivost v této oblasti. ženy si mohou dobře procvičit tuto oblast orientálním tancem.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je první den po novoluní.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 7.12.2018

Robinsoni

Páteční novoluní s sebou přináší větší duševní vypětí spojené s nějakou událostí v našem životě, na kterou se musíme soustředit a bere nám síly. Je docela pravděpodobné, že se dozvíme něco, z čeho nebudeme zrovna skákat radostí. Mohou ztroskotat naše naděje, iluze o něčem nebo někom, může se provalit nějaký průšvih. V té chvíli nemusíme být schopni nebo ochotni ve věci vidět žádné pozitivum. Může to být i našimi předchozími ne zrovna veselými životními zkušenostmi. Můžeme cítit hořkost nebo chovat zášť vůči domnělé nespravedlnosti vůči nám, ale možná to byla jen naše očekávání, která se nenaplnila. Jedinou radou na ztroskotané plány a rozbité iluze je rozloučit se s nimi a smířit se s tím…

Partnerství, vztahy: vztahy, které měly dávno skončit, skončí dnes. Jeden z partnerů se dnes nemusí zachovat čestně. Můžeme se cítit zlomeně, zklamaně, hořce. Možná ale jen vystřízlivíme z nerealistických očekávání od partnera nebo partnerství jako takového. U nových setkání, začátku vztahů, můžeme mít strach, že se opět spálíme. A ti, co jsou dnes sami – buďte Robinsoni a zažívejte dobrodružství, užívejte si to…

Zdraví: oslabení energií v oblasti stehen, boků, kříže a pohyblivosti v této části těla. Oblast kříže má ráda teplo, tak zkuste teplou koupel, saunu, páru, masáž.

Astrometeo: dnes je novoluní, jinak všude klidno.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

 

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 5.12.2018

The Show Must Go On!

Středa nám přinese zajímavé zkušenosti a pocity. Je pravděpodobné, že dojde k nevyhnutelným změnám v některých oblastech. Můžeme zakončit činnost, dokončit své mistrovské dílo, školu, udělat závěrečnou zkoušku, dopsat knihu, dostavět dům, vdát se, rozvést se, ukončit přátelství, odstěhovat se, může skončit firma u které pracujeme, apod…Jedná se ale povětšinou o změny přirozené, a také pravděpodobně očekávané jako logický vývoj momentální situace. Nejedná se o nic vysněného, ale budou to věci z reality. Může nastat situace nebo událost, které se nejde vyhnout. Skončí všechno “vyčichlé” nebo co je “na hraně”. S něčím se budeme muset vyrovnat nebo něco dát do pořádku. Někdy nás mohou potkat pozitivní změny, ale můžeme je ze začátku těžko rozdýchávat (velká nabídka, ale za hodně práce, apod…). Možná se uvolníme ze starých závazků a pout, svázanosti, útlaku, omezení. Je nad slunce jasné, že jestli chceme něco nového, musíme ukončit staré závazky, musíme vyhodit staré věci ze skříní (jen pozor, aby nevypadl nějaký ten kostlivec:-) )

Partnerství, vztahy: co není životaschopné, to dnes skončí. Možná začíná nová etapa vztahu, kdy to může být úplně jinak (např. odejdou děti, změníme práci, apod…). Jestli jsme dlouho sami, dnes se to může změnit.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních orgánů, konečníku a prostaty. Pozor na infekce, prochladnutí. Dostatečně pijte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá, v pátek bude v novu.

Krásnou středu, přátelé 

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 4.12.2018

Hořké pilulky

Úterý nám může zlehka připomenout, že jestli naše konání a myšlení ovlivňuje ponejvíce naše Ego, pak se dnes může stát, naše negativní myšlenky a pochybnosti, řešení všeho jen rozumem bez naciťování,  nás mohlo dovést až na kraj srázu. Teď je třeba se rychle vzpamatovat, možná bude nutné zariskovat a zase se vzchopit, postavit se na nohy. Možná dojde k zakončení špatného a tísnivého období plného utrpení a smutku. Slzy oschnou a my můžeme vykročit do nového období. Něco musí skončit, jedny dveře se musí zavřít, aby se mohly otevřít nové. I když můžeme mít v souvislosti s tím silný pocit osobní ztráty, pocit, že je definitivně po vztahu, práci, nějaké situaci, musí to tak být. Můžeme mít přes všechno pocit úlevy…

Partnerství, vztahy: možná budeme muset řešit vztahy v širší rodině, nějaké potíže.  V partnerství mohou vyústit problémy do nějaké ne zrovna skvělé situace. Tam, kde partnerství nejsou v pořádku z jakéhokoliv důvodu či příčiny, dnes může dopadnout poslední kapka.

Zdraví: oslabení energie v oblastech malé pánve – pohlavní orgány, prostata, konečník, močový měchýř. Pozor dnes na prochladnutí a na pitný režim.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 3.12.2018

Lov

Pondělí přinese příjemný den, vše nám půjde od ruky, očekávat se dá  úspěch, jsme dostatečně opatrní, jdeme na jistoty. Prozíravost  také nechybí. Je to den, kde jde rozmnožit svůj majetek, něco získat, ulovit, ba i urvat, ukořistit. Chce to jen být ve správný čas na správném místě a využít příznivého okamžiku, který se nemusí opakovat. Můžete dostat nabídku, co se neodmítá. V práci se můžeme dočkat dlouho očekávaných výsledků. Z něčeho můžeme mít prospěch, výhodu. Můžeme vydělat peníze i bez práce (třeba menší výhra). Lenost se dnes nevyplácí.

Partnerství, vztahy: i ve vztazích dnes chceme bezpečí, zázemí, jistoty. Můžeme očekávat nějaké příjemné překvapení, potěšující obrat ve vztahu. Vztahy dnes mohou být plodné na výdělek, zisky, majetek. U těch, co jsou sami je dnes šance, že mohou ulovit “dobrou partii”, “velkou rybu”.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močového ústrojí, cév a kůže.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je ubývající.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂