Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na úterý 19.10.2021

Předpověď na úterý 19.10.2021

Solidní ne-jistota

Úterý bude mít dostatek energie a probudí touhu po bezpečí a dobrém zázemí, životních jistotách. Ty si budeme snažit zajistit pomocí financí, dobrých vztahů, apod. Určitě dnes budeme hodně přemýšlet o tom, jak se mít lépe a mít víc peněz, stabilní příjmy, lepší práci, větší moc, možnost rozhodování. Dařit se bude víc než jindy v podnikání, je možnost zvýšit prosperitu, zbohatnout. Upřednostňuje se ale konzervativnost, osvědčené a zajeté postupy, dlouhodobost, solidnost. Novinky a zlepšováky, inovace, výstřednosti a nejisté věci nechte na jindy, dnes se spoléhejte na to, co dobře znáte a víte. A na nic nespěchejte, netlačte, nic neurychlujte. Snažte se být spolehliví, dochvilní, stálí, šlechetní. Podpořte i druhé nebo spolupráci, vyplatí se vám to do budoucna…Zvažte ale to, jestli penězům nebo hmotným statkům nepodřizujete vše nebo nejste příliš chamtiví.

Partnerství, vztahy: v této oblasti dnes platí, že se budeme snažit vytvořit šťastný a materiálně dobře zabezpečený vztah.  Když se o vztah pečuje, dozrává jako víno. Vládne stálost, rovnoprávnost, smyslnost. Pozor jen na touhu vlastnit toho druhého a zbytečnou žárlivost. U těch, co jsou sami platí, že dnes můžete potkat někoho, kdo vás zaujme.

Zdraví: oslabení energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní, také cév.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce klidné, Měsíc  bude ve středu v úplňku, takže jeho vlivy cítíme.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂

Předpověď na pondělí 18.10.2021

Předpověď na pondělí 18.10.2021

Přidej víc

V pondělí bude třeba trochu přidat, jestli se chceme cítit spokojenější a snažit se zaměřit v práci na podstatné věci, aby zisky vzrůstaly. Možná máte velkou ctižádost, ale pro to, abyste měli vyhovující práci a slušné peníze, nic neděláte, jen jste nespokojení. Možná toužíte na někom nebo něčem profitovat. Jestli máte pocit, že o něco přicházíte nebo nemáte dostatek příležitostí k uplatnění svých schopností, není to tak. Jen často vaši energii tratíte do příliš mnoha zbytečných věcí a projektů a nezaměřujete se na to důležité. Možná máte pocit, že máte na něco nárok, jste o tom přesvědčení, ale vydělávat se na živobytí se vám nechce. Není pravda, že by se o vaše potřeby měli starat druzí. Snažte se víc využívat svoje talenty, schopnosti, vlohy. Studenti dnes nebudou opisovat ani používat taháky a podobné zlepšováky, na všechno se přijde. Pro ostatní platí, že podvůdky a obcházení s penězi se nevyplatí a snaha o rychlé zbohatnutí povede k tomu, že budete mít víc ještě míň, než předtím…

Partnerství, vztahy: u těch, co partnera nemají,  je dnes dobrý den na seznamování se, budování vztahu, nové začátky. U trvalých partnerství svědomitost, prozíravost, rozvážnost, rozumové rozebírání situací a problémů v klidu.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel, prstů u nohou, lymfy a hormonální činnosti.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na neděli 17.10.2021

Předpověď na neděli 17.10.2021

Vyvětrat

V neděli mohou být emoce bouřlivější než jindy, můžeme být víc v napětí a stresu. Jestli nás někdo dnes vyprovokuje k podrážděnosti, dohadování se, slovním přestřelkám, vyvětrá to nedýchatelný vzduch, uvolní napětí.  Jsou možné změny, které dlouho byly ukryté pod povrchem, jak v rodinách, tak ve společnosti, může dojít k zásadním průlomům. Možná budete víc v realitě, oběma nohama na zemi, prožijete a pochopíte. V každém případě je radno dnes používat víc chladný rozum než city a emoce.

Partnerství, vztahy: možná dnes nebudete s partnerem ze zcela pragmatických důvodů, jako je nutnost zařizování a vyřizování spousty věcí, které jste nestihli přes týden nebo které už tak trochu “vyhnívají”. Dejte dnes pozor, abyste se neodcizili jen z praktických důvodů, že na vztah “není čas”. U těch, co jsou sami (singl), dnes může přijít nový partner (ka), seznámení. Dejte si ale na čas a do vztahu jděte velice pomalu a opatrně, nehrňte se.

Astrometeo: podle některých serverů je všude klidno, podle některých je sluneční bouře, vyberte si :-D. Měsíc ale každopádně dorůstá…

Krásný den přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 16.10.2021

Předpověď na sobotu 16.10.2021

Je to na vás

Díky sobotním energiím se můžeme cítit spokojenější a klidnější, je víkend, tak to bude hodně z nás svádět k odpočinku, ale je dobré raději den využít  k tomu, aby se dořešily resty a to, co jste nestihli přes týden, protože je škoda takovou energii proplýtvat. Možné je, že budeme mít sklon přehnaně posuzovat věci rozumem,  ze stránky materiální a materiálního pohodlí, než srdcem. Kdo dnes nabyl pocit, že má málo peněz nebo s nimi nemůže přes všechnu snahu vyjít, popřemýšlejte, jestli nemáte změnit zaměstnání nebo víc přiložit ruku k dílu. Mohou nastat problémy ve vztazích s matkami –  nemusíte sdílet jejich názory a nápady, můžete se dohadovat.

Partnerství:, vztahy snaha v partnerství dominovat a to za každou cenu. Neschopnost řešit partnerské problémy. V takových energiích je často možná promiskuita, hodně se koketuje, domy s červenou lucernou budou mít dnes dobré zisky.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel a prstů u nohou, také lymfatický systém je oslaben. Noste pohodlné boty, udělejte si masáž chodidel.

Astrometeo: geomagnetické pole Země se uklidnilo, Slunce též, Měsíc  dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek 15.10.2021

Předpověď na pátek 15.10.2021

Mlha přede mnou, mlha za mnou

Pátek bude mít láskyplné energie, poroste fantazie a city. Očekávat se dají různá pozvání, výzvy, nabídky. V práci dobrá atmosféra. Kdo se necítí úplně dobře, pomůže hudba. Může přijít snaha o pokrok, posun a změny, ale na to bude dnes příliš mlhavo a nejasno, budeme příliš hlavou v oblacích. Na dnešní dohody a řešení nelze příliš spoléhat (pokud se nejedná o konkrétní písemné smlouvy, kde je stanoveno přesně, oč se jedná), jestli se s někým o něčem domluvíte jen ústně, může u toho také zůstat a nic dál nebude nebo to mohou být zcela nereálné plány, den příliš zasněný a romantický. Celkově dejte dnes víc na své city a pocity, intuici, než na chladná řešení dělaná jen rozumem.

Partnerství, vztahy: láska je většinou opětována a lze se na protějšek spolehnout. Ve vztahu se cítíme bezpečně a máme zázemí. U krizí ve vztahu dnes může dojít k usmíření. Nebude chybět romantika, fantazie, citlivost a pochopení. U nových vztahů – dnes můžete potkat svou osudovou Lásku.

Zdraví: dnes oslabení nohou od kolen dolů, lýtka, kotníky, achillovka. Kdo má křečové žíly nebo problémy s bérci, u těch bude vhodné věnovat této oblasti zvýšenou pozornost.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 

vaše Táňa 🙂

Předpověď na čtvrtek 14.10.2021

Předpověď na čtvrtek 14.10.2021

Kuj železo žhavé

Energie čtvrtka zesilují pocity, emoce, napětí vzrůstá. Je jen na nás, jestli tuto energii dokážeme využít ve svůj prospěch a budeme kout železo, dokud je žhavé…Celkově den a jeho energie přináší dobré vyhlídky. Zlé vlivy, napětí a agresivita se řádně vybijí a nastane klid, konec těžkostí, věcí, kterými jste trpěli nebo strádali.  Jestli budete mít jasné představy, naplánujete si dlouhodobé cíle a budete se na ně soustředit, vše půjde jako po másle. Mohou se vám splnit přání. Je třeba věřit v lepší budoucnost. Dnešní nápady, projekty, plány, návrhy a jednání vypadají slibně. Důležité je víc si věřit a věřit ostatním. Možná je také pomoc společníků a přátel, sponzorů. Dobrý den i na pomoc druhým, potřebným – lidem i zvířatům. Jestli máte dostatek, podělte se nebo pomozte druhým tak, jak můžete (finančně, fyzicky, vědomostmi). Ale pamatujte, jak říkají indiáni, aby ani vaše studna nevyschla…

Partnerství, vztahy: ve stávajících partnerstvích je důležitá pravda a realita, nenoste žádné masky a nepřetvařujte se. Jedině tak je možné žít v partnerství dlouhodobě a příjemným způsobem. Den přeje spíše vztahům na duševní úrovni a platonickým, důležitější je porozumění než vztah fyzický. U těch, kteří protějšek nemají, bude dobré se dnes rozhlížet nebo jít do společnosti, můžete potkat vašeho vysněného milence (ku).

Zdraví: oslabení energie v oblasti od kolen dolů, lýtka, kotníky, achillovka.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klidné, Měsíc  dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu 13.10.2021

Předpověď na středu 13.10.2021

Vyrovnanost

Středeční energie přináší  podrážděnost, tomu ještě pomůže a posílí to geomagnetická bouře, kdy roste impulzivnost, panovačnost a vztek, lidé budou  víc podráždění, naštvaní, v dopravě, frontách a na nákupech útočnější. Snažte se nenechat se od druhých naštvat nebo být mrzutí a otrávení jen proto, že jsou oni…Udržujte dobrou náladu. Co je důležité v těchto energiích – být psychicky silní, dodržovat pravidla, etiku, zákony, morálku. Být spravedliví, dodržovat, co jste slíbili, dodržovat závazky. Hlídat si zdraví.

Partnerství, vztahy: i tady platí to, co jsem psala výše – dodržujte v partnerství sliby, slovo, etiku. Vzhledem k energiím dne se většinou budete s partnerem jen míjet nebo budete muset jít každý za svým. No a pro ty, co partnera(ku) nemají, to platí pro vztahy přátelské.

Zdraví: oslabení energií v oblasti kostry, svalů, vazů, celkově je oslabená pohyblivost. V těchto dnech pomohou a prospějí cviky na správné držení těla.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce  klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý 12.10.2021

Předpověď na úterý 12.10.2021

Vztahy, smlouvy, sliby

Úterní energie budou hodně o vztazích a jejich budování, zlepšování, a to hlavně vztahy partnerské a pracovní. V práci (zaměstnání, podnikání) nebo v činnostech, ze kterých máme příjmy, to dnes bude chtít hodně komunikovat, myslet, využívat své talenty. Popřemýšlejte, jak si dohodnout  v práci příznivé podmínky, ze kterých můžete mít pocit spokojenosti. Což může znamenat i to, že zkvalitníte svoji práci a budete dodržovat dohody a smlouvy, což platí i všeobecně. Neslibujte nic, co nemůžete splnit a víte to předem nebo víte, že slíbené neuděláte. Dohody s druhými se také snažte plnit, buďte spolehliví. Když nemůžete něco dodržet, splnit, řekněte to druhým včas, ať je “nevypečete”, protože to se dnes opravdu nevyplácí. Popřemýšlejte i o tom, jestli si nemůžete celkově zlepšit životní podmínky, abyste byli víc spokojeni…

Partnerství, vztahy: dohody jsou od toho, aby se dodržovaly ne porušovaly. Snažte se být dnes spolehliví a spokojení. V oblasti partnerství dnes upřednostňujete stabilitu a pocit bezpečí.

Zdraví: ocelkově je oslabena pohyblivost – kostra, klouby, svaly, vazy, kůže.

Astrometeo:  geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc přibývá…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí 11.10.2021

Předpověď na pondělí 11.10.2021

Závazek

O čem bude dnešek? Pondělí se týká závazků a jejich plnění. Dnes v žádném případě není vhodný den na podepisování smluv nebo dělání rozhodnutí, která nás zavážou na delší dobu nebo na celý život…Určitě dnes nepodepisujte pracovní smlouvu, kupní smlouvu, dohodu o provedení práce, projektu, nezakládejte firmu, neberte si hypotéku, půjčku, leasing. Nevstupujte do firmy, společenství, spolku, organizace, sdružení, komory, atd. Nedělejte žádné velké investice – koupě domu, bytu, firmy, pozemků, atd…Všeho, o čem píšu, byste mohli později litovat. Naopak je vhodná doba na odstoupení od smlouvy, zrušení dohody, účtu, od trvalých plateb něčeho, co vůbec nepotřebujete, služeb, atd…

Partnerství, vztahy: dnes není dobrý den na seznamování se u nezadaných, u dlouhodobých vztahů nedoporučuji zasnoubení, dělání termínu svatby, otěhotnění, dohodu o sestěhování se, koupení domu, bytu, atd…Naopak je vhodný den u dlouhodobě problematických partnerství na podání návrhu na rozvod, rozchod, rozdělení majetku, atd…

Zdraví: oslabení energie v oblasti jater, kyčlí, stehen a kříže.

Astrometeo:  geomagnetické pole Země iSlunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na neděli 10.10.2021

Předpověď na neděli 10.10.2021

Vycentrování

Nedělní energie přináší prospěšné změny. Dnes se dokážete na věci podívat tak, jak jsou. Bez toho, že byste si je malovali růžovou nebo černou.  Do důležitých záležitostí je konečně vneseno světlo. Jestli dnes tonete ve zmatcích, nedělejte v tom chaosu žádná důležitá rozhodnutí, pokud nemusíte a počkejte si, až se vše uklidní. Brzy vše uvidíte jasněji. Některé události a lidi, které jste nemohli pochopit, se vyjasní (hlavně pokud se jednalo o souvislost s alkoholem nebo návykovými látkami). Jestli vám někdo podkopává židli, konečně si uvědomíte, kdo to je a proč to dělá. Někdo může dělat zlomyslné sabotáže nebo se zachovat nečestně.

Partnerství, vztahy: v partnerství možná trochu zmatků, strachu a neklidu. Ale vše se vyjasní…

Zdraví: oslabení energie v oblasti jater, kyčlí, stehen a kříže. Buďte opatrní při zvedání těžkých věcí.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce  v klidu a Měsíc  dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂