Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na středu

Předpověď na středu 15.08.2018

Objížďka!

V energiích dnešního dne nemusí být nic tak, jak to na první pohled vypadá. Nejde předpokládat, že cesty budou jasné a srozumitelné a že se k cíli dostaneme hned a rovnou. Záležitostem, kde se dá očekávat, že řešení nepůjde po dobrém a mohlo by vyústit v hádky, slovní napadání, okolí nám bude oponovat, čeká vás konfrontace, raději se všemu dnes vyhněte nebo řešte oklikou. Ještě lépe se takovým záležitostem úplně vyhněte. No kdyby se vyhnout nedalo, pak pomůže jen lstivost a mazanost nebo věc obrátit v žert, pokud to v dané situaci jde. Možná se budete muset k dosažení svého i trochu přetvařovat. Můžete ztratit orientaci, co vlastně chcete a kam jdete a s kým. V některých situacích můžete mít pocit bezmoci, že momentálně je to šach – mat. V každém případě je třeba stále být obezřetný, protože někdo může chytračit, v něčem vás obcházet, mít tajemství, chovat se nevypočitatelně, může se chtít potají vypařit, atd…Takže dnes je ostražitost na místě, nenechte se ukolébat.

Partnerství, vztahy: nepřitahujte negativní situace negativními očekáváními. Hádkám a střetům se vyhýbejte. Dnes nemusíte být schopni přijímat partnera a vztah takový, jaký je. Někdo se může vyhýbat vysvětlení, nemusí být upřímný, ani věrný. U dobrých trvalých vztahů mohou nastat generační problémy. Dnes je třeba si pamatovat, že moudřejší (pro dnešek) ustoupí…

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močovodů, beder, cév, kůže, vaječníků. Dnes je potřeba pomoci čištění krve, proto zkuste nějaký čistící čaj nebo kapky – kopřiva, bříza.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Děkuji za like mému webu na úvodní straně vlevo dole 🙂

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 14.8.2018

Rozum jako zbraň

Klima dnešního dne je rychlé, aktivní, používat se bude víc rozum než city a bude třeba se rychle orientovat v situacích. Očekávat se dá vypočítavost, dohadování se a slovní útoky, rozpolcenost, máme – li se k něčemu přiklonit, zlomyslnosti, podrazy. Můžeme někoho kritizovat nebo být kritizováni. Jestli je někde napětí (např. na pracovišti), pak očekávejte bouřku, která vyčistí vzduch. Lidé budou často jednat nátlakově a bezohledně, budou chtít všechno řešit hned, jemnost a slušnost půjdou stranou. Netrpělivost a jednání v afektu může jen uškodit.  Můžete potkat někoho, kdo vám bude kázat o “vyšším principu” a sám nebude mít v osobním životě dořešené ani základní potřeby. Počítejte dnes i s tím, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala a jestli vám někdo něco slíbí, tak vás tím sice nezarmoutí, ale zůstane to jen slib. Dnes neuzavírejte žádné smlouvy ani dohody, nemuselo by to dopadnout. Hlavní zbraní dnes je rozum a argumenty, komunikace.

Partnerství, vztahy: u normálních vztahů dnes nemusíte protějšek moc chápat. U těch trochu rozervanějších počítejte s ochlazením, někde může probíhat studená válka, někdo může být vypočítavý až podlý. V hádkách chlad a hrubost. Dnes možnost flirtů (ale jen flirtů, nic víc).

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močovodů, beder, cév a kůže. Ledvinám prospívají kroupy. Zkuste si udělat polévku.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 13.8.2018

Zakopat válečnou sekeru

Dnešní energie ukazují na to, že jestli jsme museli v poslední době v nějaké oblasti života bojovat, soupeřit, byli utlačovaní, měřili si síly s konkurencí, vedli spory, diskuse, řešili konflikty, to by dnes vše mělo skončit, dořešit se. Nastává klid zbraní, jestli jsme měli tajné nepřátele, dnes je dobře uvidíme, jakož i lidi, co škodili ze zlomyslnosti. V každém případě toho máme hodně co na řešení a je třeba dělat věci postupně podle jejich důležitosti. Jinak bychom byli moc roztříštění a nepostupovali vpřed tak rychle, jak je potřeba.

Partnerství, vztahy: napětí by mělo skončit, jakož i konflikty v partnerství. Jestli jste si měřili síly, možná jste přišli na to, že nikdo nevyhrál. Možná se vztah vyjasní po bouřlivém konfliktu, vyvětrá se zkažený vzduch…Konkurence ve vztahu, nevěry, sokové, vše se dnes prozradí…, ale neřešte hned, nechte uležet, promyslete postup. Seznámení je příznivé pro krátkodobější vztahy…

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení – slinivka a střeva, konečník. trávení pomůže vypít nalačno sklenici teplé vody.

Astrometeo: je porušené geomagnetické pole Země, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 12.8.2018

Žádná volba

Dnešní energie bude snižovat citlivost a emoce a zvyšovat snahu být racionální. To ale neznamená, že něco vyřešíme tím, že to budeme přemílat v hlavě ze všech stran a stále dokola, se snahou z toho vyjmout city a pocity,  nakonec to dopadne tak, že z toho budeme mít v hlavě jen chaos, pochyby a neschopnost se jakkoliv rozhodnout nebo něco vyřešit. Mohou nás čekat překážky a výzvy, je jen na nás, jak si s nimi poradíme. Někdy přímo výzvy osudu.  Druhá strana mince může být dnes ta, že budou probíhat události, na které nemusíme nebo nemůžeme mít žádný vliv, mohou být karmické, také to ale může být z důvodu, že o nich nemáme dostatek informací (např. prodavač – máme jen tenhle šroubek, jiné se nedělají – buď chce prodat nebo nám vnutit svůj názor, má nedostatek informací) nebo nám někdo v nějaké situaci, řešení problému, nedá volbu, rozhodne se bez nás.

Partnerství, vztahy: dnes vztahy neukazují na příliš spolehlivosti a stability. I tady platí, že rozhodování buď nepůjde kvůli dilematu srdce a hlavy nebo nám někdo nedá volbu (rozchod bez diskusí). O partnerovi můžeme mít pochyby. Můžeme být na životní křižovatce, co se týče vztahu. V každém případě ale komunikujte, říkejte si o to, co chcete. Nové vztahy se nemusí příliš pohnout kupředu.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení, oslabena bude slinivka, dvanácterník a střeva, konečník.

Astrometeo: jsme v klidu, den po novoluní a dnes by měly být v noci nejlépe vidět Perseidy…

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 11.8.2018

Jeden hot, druhý čehý

Máme tu sobotu, mistrovské energie, novoluní k tomu. Jak bude vypadat dnešní den? Energie jsou dost nesourodé a tak se můžeme  octnout víc ve světě svých představ, než v realitě. Možná jsme si dělali o někom nebo něčem iluze. Mezilidské vztahy nejsou zrovna v harmonii, ať díky nezralosti a naivitě našeho okolí, rozdílným názorům, díky sobectví, falši. Nejsme schopni vidět věci a lidi takové, jací doopravdy jsou, většinou si je dost lakujeme růžovými barvičkami. Roste touha něco zažít, po prožitcích, požitcích, dobrodružství. Můžeme být rozčarovaní z toho, že jen dáváme a druzí sbírají, schraňují, hromadí. Logicky se pak misky vah jednoho dne naprosto převáží…Dnes neradím uzavírat žádné obchodní smlouvy, slibům nevěřte, raději si vše ověřujte. I s novými přáteli dnes velmi opatrně.

Partnerství, vztahy: partnerství, kde se k sobě partneři příliš nehodí( jsou příliš velké rozdíly v názoru na smysl a cíl partnerství, hodnotové žebříčky, atd.), mohou dnes ztroskotat. Může dojít ke zrušení zasnoubení, vystřízlivění ze zamilovanosti. Stabilní partnerství tento den v klidu ustojí, jen ti, co se k sobě nehodí, mohou jít od sebe. Nové vztahy, seznámení: může to vypadat slibně, ale nemusí z toho nic být…

Zdraví: oslabení energie v oblasti srdce, cév, krevního oběhu. Radím hodně odpočívat, spát, dobře jíst, nerozčilovat se, nepřetěžovat se.

Astrometeo: je novoluní, jinak všude klidno…

Krásnou sobotu v rámci možností, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 10.8.2018

Vládnu a sloužím

Den bude mít hodně velký spád, nebude chybět nadšení, temperament, sebevědomí a síla vůle. Budeme odpovědní, autoritativní, někdy i přísní. Ale nedá se říct, že otevření a přímí, svých cílů můžeme dosahovat i diplomaticky, různými strategiemi. Neuškodí být trochu tajemní, sebevědomí, nenechat se zviklat. Překážky jsme zvyklí překonávat. Půjde nám vládnout, ale uvážlivě, protože víme, že tím pomáháme ostatním. Odpovědnost za sebe a svoje činy a rozhodnutí dnes máme. Na ostatní působíme suverénně, což je ale dnes třeba. Nenechte si vzít svoje stanovisko. Ani smysl pro čest a nepodplatitelnost. Nepřátelé se dnes budou chovat čestně. Zachovejte si tvář. Mějte nadšení, ale ovládejte se v emočních výlevech, buďte slušní. Věřte svým schopnostem a spolehněte se na svůj “nos”, intuici.

Partnerství, vztahy: roste sexappeal, mezi námi to jiskří. Na partnera (ku) můžeme být dnes hrdí – nebo na vztah. Jestli si dnes chcete začít nějakou milostnou aférku třeba proto, že vám to doma neklape, budete z ní mít jen morální kocovinu. Pokud si hledáte protějšek, dnes můžete potkat nějakou silnou osobnost.

Zdraví: oslabení energie v oblasti srdce a cév. Nepřetěžujte se ani fyzicky ani psychicky.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc se blíží do novoluní, které bude v sobotu.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 9.8.2018

Má dáti – dal

Čtvrtek bude zahrnovat několik témat, za jedno často se v takových energiích řeší právní, soudní a úřední záležitosti.  Za druhé, ostatní věci se dávají do rovnováhy samy karmickými vyrovnáními – co jsme zlepšili, komu jsme pomohli, co zavinili nebo způsobili dopadne na setinu gramu tak, jak si zasloužíme, myšleno v dobrém i špatném, věci budou vyrovnány. I proto dnes a do budoucích dnů rozhodujte o všem uvážlivě a moudře, s vědomím, že co zasejete, to si sklidíte. Zvažujte chytře, rozhodujte se moudře a rozumně, ponesete si odpovědnost. Jestli dnes musíte rozhodovat o druhých, snažte se být nezaujatí a spravedliví.

Partnerství, vztahy: na tomto poli bude ve čtvrtek poměrně chladno a racionálno, víc než city vládne rozum. Vztahy jsou rovnocenné, harmonické, dochází k vyrovnání. Něco dáte do pořádku. Dozvíte se pravdu. Sklidíte, co jste zaseli. Nové vztahy, seznámení – jste připraveni na vyrovnaný klidný a příjemný vztah.

Zdraví: slabší trávení, všechny sliznice, oblast prsou. Alkohol a léky se mohou chovat nevyzpytatelně (další faktor vedro)

Astrometeo: všude klidno, blížíme se k novoluní, které bude v sobotu a je již pocititelné.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Děkuji za like webu na úvodní stránce vlevo dole 🙂
Předpověď na středu

Předpověď na středu 8.8.2018

Zadarmo ani kuře…

Dnes budeme plní energie, nezávislí, chytří. Ve společnosti našich blízkých dokážeme být otevření, bezstarostní a něžní, ale když se octneme ve společnosti lidí, které dobře neznáme, dokážeme být zdrženliví a opatrnější, což je v pořádku. Svá i cizí tajemství si dnes udržíme. S penězi se ve středu zachází opatrně, dají se dobře investovat. Neunikne nám ani jedna příležitost, jak získat nebo vydělat další a další peníze, aby k nám neustále proudily. Dnes, pokud do vás někdo investuje peníze nebo čas, musí mít dobře spočteno, že se mu to v budoucnu vyplatí, vrátí. Jakékoliv problémy dnes překonáme, hned se nevzdáme, jsme tvrdošíjní. Vyžadovat se bude odpovědnost a kdo je autoritou, musí motivovat druhé. Dnes se nesmíříme s ničím jiným než maximálním úspěchem, protože víme, že si zasloužíme to nejlepší a také pro to uděláme všechno. Nebudeme ale manipulovat druhé, nebudeme neústupní puntíčkáři nebo bezohlední surovci.

Partnerství, vztahy: city se prohlubují a roste fantazie. Jsme si oddaní a cítíme vzájemnou spřízněnost. Potřebujeme bezpečí a zázemí, možnost se o někoho opřít. U komplikovaných vztahů jasná vzájemná připoutanost a neschopnost ukončit nedobré, setrvávání v těžkých situacích.

Zdraví: oslabení energie v oblasti prsou, žaludku (slabší trávení) a lymfy. Nejezte těžká jídla, dostatečně pijte a alkohol nechte na jiné dny.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc bude v sobotu v novoluní.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 7.8.2018

Na vlastní kůži

Energie dne zvyšuje citlivost a taky vnímavost. Budeme dobrosrdeční, společenští, i romantičtí a sentimentální. Půjde nám se dobře vyjadřovat a tvůrčí činnost má také zelenou. Rádi pomůžeme kolegům, přátelům, podpoříme rodinu. V takových energiích se můžeme dost často octnout tváří v tvář výzvě, která může být odrazovým můstkem pro  náš osobní růst.  Všechno si chceme vyzkoušet na vlastní kůži a nechce se nám dnes poslouchat ty, kteří už danou situaci prožili (kamna pálí). Vůbec už ne se řídit radami druhých bez přemýšlení. Víc než jindy nás zajímá tajemno, duchovno, životní prostředí, alternativní medicína a zdravý způsob života. Nechte všemu dnes přirozený průběh, nic neurychlujte ani nepřibrzďujte.  Pozor na neklid, roztěkanost , neustálé změny názorů.

Partnerství, vztahy:  přitažlivost pro druhé pohlaví roste, dokážeme být okouzlující a příjemní (když chceme). Snažte se být  pro partnera čitelní a nepodvádějte. Učte se  být romantičtí a vztah si užít. Pozor ale na naivitu. Odpouštějte a nemstěte se.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nervů, dýchání, rukou, paží a ramen. Dnes mohou být posílené sklony k přejídání se, pití alkoholu a užívání návykových látek, takže pozor.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Děkuji za like mému webu na úvodní straně vlevo dole

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 6.8.2018

Neztrať tvář

Dnešní den bude trochu takové “dotažení” soboty” a zakončení jejích vlivů. Jestli někdo ze závisti, žárlivosti nebo pohrdání pracoval proti vám, proti vašim zájmům, pomlouval, intrikoval, škodil, dnes jeho vlivy naprosto skončí, nebo bude odhalen, věci se prozradí. Jestli někdo sabotoval vaše plány, vaši práci nebo pověst, tyto informace k vám dojdou. Je na vás zvážit, komu do budoucna budete dávat svou důvěru. Také je dobré popřemýšlet, jestli se příliš neupínáte v některých věcech na vítězství, je pro vás důležitý cíl, ale ne cesta, po které se k němu dostanete a když si něco hodně přejete, pamatujte, že se vám to může splnit. Pokud byste se dnes dostali do nějaké krizové situace, konfliktů, buďte sami sebou, neztraťte tvář ani páteř, nepřizpůsobujte se druhým, i když můžete mít strach, jak to dopadne.

Partnerství, vztahy: menší zájem a povrchnost ve vztahu, nevyslechnutí protějšku, velké Ego, to vše by se dnes mělo začít postupně zlepšovat a měli byste si k sobě najít cestu, city se začínají zase probouzet. U nových vztahů mohou obě strany hodně skrývat a dělat se lepší, než doopravdy jsou.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ramen, rukou, paží a dýchání. Zkuste masáže v oblasti hrudi, cviky na rozpínání hrudního koše. Když nemusíte, nepoužívejte klimatizaci.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá…

Děkuji za like mému webu na úvodní straně vlevo dole 🙂

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂