Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 14.10.2019

Nezávislost

Pondělí bude mít uspěchanější energie, budeme se víc pohybovat, cestovat, komunikovat. Den přeje cestování, ale i novinkám celkově. Důležitý je pocit, že můžete jednat, mluvit a chovat se svobodně. Pokud ne, je důležité se osvobodit ze systémů, které vás příliš svazují. Ale z druhé strany i svoboda má svá pravidla a není dobré  ji zaměnit s anarchií. Také  pamatujte, že svobodu nechcete jenom vy, ale i vaše okolí. Je třeba si vytvořit volný, svobodný a rozvíjející se způsob života, krom toho i stabilitu, řád. Jen tak můžete mít úspěch a začínat nové věci, projekty, realizovat svoje nápady, když se máte od čeho odrazit a to něco je právě stabilita, řád, systém, plán, ne chaos. Jedině tak můžete žít volný, svobodný život a žít v hojnosti, být úspěšní. Projekty, nápady a věci, které dnes začnete (většinou s velkým nadšením) je třeba dotáhnout do konce (i když vás to už nebude bavit).

Partnerství, vztahy: nezávislost je klíčové slovo dnešního dne. Nesnažte se partnera (ku) brzdit nebo omezovat, maximálně se pohádáte a stejně si prosadí své…Seznamování se dnes nedoporučuji, na to má den příliš nestálé energie, nebo jedině, pokud toužíte po jednorázovém flirtu a nevázat se…

Zdraví: citlivější bude hlava a všechny orgány v ní. Proto pozor na stres, ať se nesetkáte s migrénou. Nerozčilujte se a nepřepínejte se, dostatečně během dne pijte vodu.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po úplňku.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Jestli potřebujete mé služby, vše podrobně najdete v oddíle Služby a Ceník

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 13.10.2019

Budiž světlo 

Neděle přinese velké navýšení energie a budeme mít možnost udělat si konečný názor ve spoustě věcí, uděláme si jasno. Díky tomu budeme moci postoupit dál a postarat se o  správná řešení, rozhodnutí. Možná si  v rozhovorech s druhými vyjasníme věci z očí do očí. I potíže, které se dlouho táhly a bylo v nich mlhavo, se dnes mohou vyřešit téměř samovolně (třeba vypadne sám nějaký kostlivec ze skříně, až to zaduní). Některé věci ale nemusí jít po dobrém a tam bude vhodné se prosadit, dupnout si, někdy i trochu zatlačit. Počítejte ale, že když někoho upozorníte, že mu vypadl “jeho” kostlivec ze skříně, nemusí vás za to mít vůbec rád, raději předpokládejte možnost slovního napadání, konfliktů, někdy i agresi. Tím se ale vyčistí vzduch, což je třeba. U velkých projektů je třeba uznat (uvědomit si), že na jeden zátah to nedáme a rozdělíme si úkol na víc etap.

Partnerství, vztahy: spousta věcí se vyjasní, je třeba si přiznat pravdu (a protějšek taky). Ve vztahu může dojít k nečekaným zvratům s velice příjemným zakončením. Můžeme vést drsně upřímné rozhovory, střízlivě si něco vysvětlovat. Někdy je dobré si stanovit ve vztahu pevněji role, pozice, povinnosti. Pokud se k protějšku dnes budete chovat příliš odmítavě, chladně až cynicky, nemuselo by to dopadnout.

Zdraví: citlivější oblast je hlava a všechny orgány v ní. Příliš se nerozrušujte a nepřepínejte…

Astrometeo:  všude klidno, Měsíc je dnes v úplňku…

Krásnou neděli přeji, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 12.10.2019

Připravenost

Sobotní životní situace a prověrky Vesmíru vám mají předvést, jak se umíte rychle orientovat,  zvládat věci na výbornou. Nenechte se rozhodit tím, co se může stát, platí  heslo: “Vždy připraven a na všechno připraven…” A určitě se nenechte nikam zatlačit, manipulovat, i rychlé situace a příhody je třeba zvládat s chladnou hlavou a v klidu. Velkou roli bude hrát komunikace – dobře a rychle a  jasně mluvit, aby ostatní pochopili, co jim chcete sdělit, co se děje, co děláte a proč.  Jedině tak budete považováni za ty úspěšné a schopné, kteří ví, co chtějí, kam jdou a s kým a pro co…

Partnerství, vztahy: úspěch dnes závisí do velké míry na tom, jestli jste schopni si s partnerem či přáteli povídat, vyměňovat si informace, mluvit o zajímavostech. Ohromte protějšek svými znalostmi, vědomostmi, zážitky…Jestli nepatříte zrovna ke sdílným typům, jděte si společně zasportovat, projít se…

Zdraví: citlivější je hlava a všechny orgány v ní, nepřepínejte se a nerozrušujte. Pozor na drobnější úrazy, soustřeďte se na to, co děláte.

Astrometeo: geomagnetické pole Země se uklidnilo, Slunce také, Měsíc bude zítra v úplňku, jeho vlivy už cítíme.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 11.10.2019

Změny, změny

Pátek si drží energie hodně vysoko. Co lze dnes očekávat – proměny, ukončení, např. práce – jedné etapy činnosti, vyvrcholení událostí stylu “poslední kapka”- konec, řešení problémů, změny, kterým se už nepůjde v žádném případě vyhnout (konečné řešení u soudu, apod..). Mohou skončit některé vztahy – partnerské, přátelské, pracovní,  s tím ruku v ruce přichází nové začátky. Náhlé a často i nečekané změny, možné i finanční ztráty, ztráty finančních jistot. Situace se zakončují tak, jak je to logické, nikoliv tak, jak jste si to vysnili nebo očekávali. Proměny, přetavení do jiných forem (změna může být a nemusí být vítaná.) Situace nebo události, kterým se už nelze vyhnout. Něco je “mrtvé” nebo to končí. S něčím se musíte vyrovnat a možná něco napravit, urovnat.  Možná spadnou nějaká pouta – třeba od starých závazků a povinností, plateb…. Přichází začátek něčeho nového a neočekávaného, i když to pro vás může být přínosné a do budoucna hodně pozitivní, nemusí to být lehké! Buďte v těchto dnech cca až do neděle obezřetní  při fyzické práci, řízení auta, sportu, apod…

Partnerství, vztahy: dnes je možný konec jedné etapy ve vztahu (např. dospělé děti se odstěhují, přátelé přestěhují, dobří kolegové odejdou z práce) a nastává nová fáze. Často se v takových energiích mohou dít odchody, rozchody, rozvody nebo vztah může “vyšumět” a nebude vás nic svazovat do budoucna…

Zdraví: oslabení energií v oblastech nohou , hlavně chodidla a prsty u nohou. Nenoste nepohodlné boty, prospějí koupele nohou v bylinkách, třeba v šalvěji, která desinfikuje (plísně) a odstraňuje páchnoucí pocení nohou.

Astrometeo:je porušené geomagnetické pole Země, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 10.10.2019

Síla

Čtvrtek v nás probudí větší aktivitu, činorodost, samostatnost, chuť něco začít. Víc, než jindy můžete mít chuť něco podniknout, něco se naučit, objevovat nové věci. Důležité je, když dnes něco začnete, dotáhnout to také do konce, neodcházet od rozdělané práce, nápadu, jen proto, že jste ztratili nadšení, zájem opadl, atd…Co se máte dnes naučit – zvládat svou podrážděnost, postarat se sami o sebe, nespoléhat neustále na druhé a za svá rozhodnutí, která jste udělali,  si nést odpovědnost. Pozor na to být sobec a příliš se  zviditelňovat, na zbrklost, mohli byste si způsobit zranění, či jinak na to doplatit. Den může probouzet pocity opuštěnosti a osamělosti.

Partnerství, vztahy: snaha dominovat a manipulovat partnera(ku), přátele, prosazovat sebe a své potřeby, v začínajících vztazích vymezování si pozic ve vztahu. V některých partnerstvích či přátelstvích může vznikat pocit, že se protějšek jen “veze” a vše vlastně “držíte” jen vy. Je to jen dáno dnešními energiemi.

Zdraví: citlivější jsou chodila, prsty u nohou, trávení a hormonální činnost může lehce kolísat. Ve sportu buďte opatrní, hrozí přecenění se.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 9.10.2019

Vím, kdo jsem

Ve středu se dá mluvit  o zvýšené citlivosti a zranitelnosti . Z druhé strany, když už vás někdo hodně naštve, může utrpět šok z toho, jak se umíte bránit a pak většinou takovým lidem řeknete do očí, co si o nich myslíte, bez ohledu na následky. Také se můžete víc otevřeně vyjadřovat na veřejnosti, např. v souvislosti s politikou, atd…Pozor dejte dnes na manipulátory, na nečestné jednání, podrazy, podvody, intriky, lži, získávání výhod nečestnými způsoby. Někdo vám může úmyslně snižovat sebevědomí, připomínat minulé chyby, kdy jste se chovali ne zrovna jako anděl, lidé se mohou chovat  zlomyslně nebo pohrdavě, abyste se cítili pokoření, ponížení, jako oběť. Tím to končí. Obranou je pouze říci, že pokud jsme se v minulosti někdy nezachovali správně,   neuměli jsme to tenkrát jinak. Plňte si dnes své povinnosti a nenechte se od nich odvést…Zkuste si něčím udělat radost.

Partnerství, vztahy: můžete mít pocit, že vztahy jsou dnes  povrchní, neopravdové, že okolí o vás nejeví zájem nebo je bezcitné. Ti, kdo partnera nemají, se mohou cítit víc  méněcenní. Mohou to být jen pocity v souvislosti s dnešními energiemi, nechte je uležet…

Zdraví: citlivější jsou nohy od kolen dolů, kotníky, achillovky.

Astrometeo: geomagnetické pole Země v klidu, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 8.10.2019

Cesta a cíl

V úterý se víc utvrdíme v tom, že jdeme správnou cestou v životě a v některých věcech můžeme svoje snažení dokončit, došli jsme k cíli. Cítíme se v bezpečí a jistotě.  S někým nebo něčím utvoříme celek (partner, kolektiv v práci, spolek, přátelé). Můžeme dojít k zásadním rozhodnutím, třeba změně zaměstnání na profesi, která nás baví a naplňuje, ne že to děláme jen pro peníze. Kromě toho jde dnes úspěšně zakončit  vzdělání, udělat zkoušky, ale třeba i zakončit stavbu vysněného domu, jet se podívat na místa, o kterých jsme snili, atd., atd….

Vztahy, partnerství: cítíme se v jednotě s partnerem a v bezpečí. Partnerství by měla být dnes v pořádku. Rodina táhne za jeden provaz. U ostatních – dnes můžete obdržet žádost o ruku, udělat dohodu o společném bydlení, dětech, atd…U těch, co protějšek nemají – dnes je možné potkat osudového partnera.

Zdraví: citlivější jsou nohy od kolen dolů, kotníky. Věnujte pozornost křečovým žilám a bércům.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 7.10.2019

Překvapení!

Očekávejte nečekané. Objížďky, zpoždění letů, dopravy, změna  pevně stanovených programů, plánů, nečekané návštěvy, setkání, prostě nečekané události…o tom všem bude dnešek. Ze začátku se tyto situace mohou zdát k naštvání nebo jako nevýhoda, ale postupně zjistíte, že nevýhoda se může změnit ve výhodu nebo to může být hodně zajímavé…Překvapivé zvraty v životě dnes budou jen k vašemu prospěchu, i když se to tak zprvu nemusí vůbec jevit…Nikdo z nás si nedokáže naplánovat svůj osud…a vlastně…byla by to nuda, nemyslíte? Život vždycky byl a je plný překvapení a tak je na nás, jestli nás to bude štvát nebo si to budeme užívat, radovat se z toho, že můžeme prožít nové a jiné věci…Často má osud pro vás plány, které se s těmi vašimi vůbec neshodují…

Partnerství, vztahy: i v soužití dvou i přátelstvích  se dají čekat větší zmatky, chaosy, nečekané až teatrální zvraty…Buďte vnímaví a připravení na všechno 🙂

Zdraví: citlivější jsou nohy od kolen dolů, kotníky a hlavně cévy. Jak jen můžete, dlouho neseďte ani nestůjte na místě a dávejte si nohy výš než tělo…

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorlstá…

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Life’s enjoyment

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 6.10.2019

Jiný úhel pohledu

V neděli se asi nejvíc budou řešit věci v oblasti rodiny, příbuzenstva. den je vhodný i na zkulturnění se, plánování s financemi, pro delší cesty . Vzroste touha po jistotách(hlavně zázemí, partnerství). K řešení problémů a vzniklých událostí  bude nutné  vystoupit ze stereotypu, možná  vymyslet netradiční řešení a jiné náhledy na věc,  inovovat myšlení. Je pravděpodobné, že budete muset porušit tradice a konvence, odložit masku a ukázat sobě i ostatním, jak se doopravdy cítíte, protože tradiční a ověřené metody nemusí dnes přinést  žádné výsledky. K tomu všemu ještě rady ostatních nemusí být správné a mohou vám spíše uškodit. Ale nic neřešte tvrdě “v křeči”,  buďte tolerantní. Nepřesvědčujte vaše okolí o tom, že to, čemu vy věříte nebo jaké máte  názory, postoje, jsou jediné správné. Každý má právo na svůj názor (byť víte, že je to špatně).

Partnerství, vztahy:  spřízněnost duší, důvěra, porozumění, o tom by měl být dnešek. Nad fyzickým zalíbením dnes vítězí duševní porozumění. Touha po oficiálním partnerství, legalizaci svazku.

Zdraví:je menší pohyblivost, hůř je na tom kostra, klouby, svaly, vazy…Dobré je procvičovat správné držení těla.

Astrometeo: všude  klidno, Měsíc dorůstá

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 5.10.2019

Obrat k dobrému

Sobota bude mít poměrně rychlé energie, i když byste raději zůstali v posteli, za pecí…Budete víc mluvit s druhými, psát si…, možná nečekaně cestovat, přichází víc informací. Den může probouzet neklid, můžete pociťovat nejistoty. Mohou přijít obtížné nebo riskantní situace, které ale máte sílu vy i vaše okolí zvládnout. Netrapte se, buďte na to připraveni, vše řešte sami, nenechte si radit, byť v dobré víře, správně je to, jak to uděláte vy. Jestli jste v poslední době prožili emocionální zmatek, utrpení nebo smutek, dnes by měl přijít zlom a vše se začne obracet k dobrému. Jestli dlouho trpíte, strádáte, obraťte se k vyšším silám, použijte modlitbu, meditaci…

Partnerství, vztahy: dnes se mohou projevovat problémy v širší rodině, příbuzenstvu. Možná se dozvíte o něčí těžké nemoci nebo úmrtí. Možná budete muset dnes v partnerství zmrazovat své city, možná vás čeká trochu vystřízlivění…

Zdraví: je menší pohyblivost, oslabena kostra, hlavně kolena, klouby, páteř. Je třeba s tím počítat při fyzické práci nebo sportu.

Astrometeo:  geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂