Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na středu

Předpověď na středu 20.2.2019

Změřit síly

Den plný výzev, to bude středa. Budeme mít možnost se s někým srovnávat, poměřovat svoje síly, zkušenosti, znalosti. Budeme usilovat o to zvítězit. Můžeme o stupeň postoupit, ale bez práce a námahy to nebude…Jestli se dnes dostanete  do sporu, bude to mít očistný charakter, vyvětrá se nedýchatelno. Někdo může mít snahu o  pubertální rivalitu, poměřování se, “kdo dál doplivne”, bude se stavět úplně zbytečně do opozice. Také si můžeme vyměňovat názory, jakým způsobem je na naší duchovní vyspělosti a diplomacii.Může docházet k různým zmatkům, neshodám, zbytečným diskuzím. Buďte asertivní.

Partnerství, vztahy: ve vztazích se může odehrávat jemné pnutí, impulzivní chování,  neschopnost se prosadit. Spory a diskuze, boje a soupeření, o tom může být dnešek. Protože o tom předem víme, budeme se snažit tomu předcházet, být moudřejší. Tedy, pokud nás rozpoutávání hádek s protějškem vysloveně netěší, není to náš sport. Tam je ale třeba počítat s tím, že partner se taky jednou může naštvat a odejít někam, kde se do něj nebude tak rýpat a vyčítat.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení, slinivka, dvanácterník a střeva, konečník. Rovnováhu střevních mikrobů nastolí probiotika.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po úplňku, asi budeme ještě vlivy cítit.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý

Naslouchej srdcem

Máme tu úplňkový den, plný pohybu, posunů a pokroku. Budeme aktivní, se snahou o pokrok, změny k lepšímu nebo alespoň snahy o ně. Bude třeba dávat pozor na situace  a jejich klima – jak se v nich cítíme a podle toho jednat. Důvěřujte dnes spíš svým pocitům a intuici, rozum může radit špatně, nevystihnout nuance, které jsou skryté pod povrchem věci. Také je třeba si dnes uvědomit, že nic není úplně ideální a dokonalé a jestli na něco takového budeme čekat, můžeme čekat třeba do smrti.  Berte to, co je už dnes, nečekejte na “někdy”. Neváhejte dnes s láskyplnými gesty  či nabídkami. jestli se chystáte na nějaký úřad nebo k podobnému vyřizování, jděte neohroženě.

Partnerství, vztahy: na partnera se dnes můžeme spolehnout, city jsou opětovány, roste romantika. U rozhádananých vztahů usmíření. U seznámení se dnes bezstarostnost.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Panny, proto je oslabené břicho, slinivka, střeva.

Astrometeo: Všude klidno, Měsíc je v úplňku.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 18.2.2019

Růže a trpělivost

Pondělí nám ukáže, že jestli jsme dlouhodobě někde budovali pevné základy, dnes na nich můžeme stavět. Vyhlídky jsou příznivé, náš postoj pevný. Trpělivost přinesla růže. Konečně můžeme hledět směle do budoucnosti a dělat plány, s někým dělat společné dohody, smlouvy. Dnes započaté projekty mají optimistické vyhlídky. Dobře se zakládají i firmy, spolky, sdružení, neziskové organizace. Umíme si vše dobře zorganizovat. Úspěch bude i na obchodních cestách, vlastně při jakémkoliv jednání. Pozor jen dávejte na dlouhé váhání, rozhodování, aby vám vlak neujel.

Partnerství, vztahy: snaha o otevřenost, rovnováhu, toleranci. Ale ne kompromisy. Dnešní den je o spolehlivosti ve vztahu, trvalosti. Jestli by dnes měla být v partnerství nějaká bouře, pak jen k pročištění vzduchu, ve prospěch všech. U nových vztahů možno flirtovat, ale nikam nepospíchat.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Lva, oslabená bude celkově životní síla, oblast srdce, krevní tlak, cévy. nerozčilujte se zbytečně.

Astrometeo: blížíme se k úplňku, který bude v úterý, jinak klidno.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 17.2.2019

Dobře vidět

V neděli bude třeba zhodnotit, jestli nám naše povinnosti a plány trochu nepřerostly přes hlavu, nejsme ve skluzu. V každém případě bude dobré, když se na věci podíváme jasně a  uvidíme a stanovíme si, co je nejnutnější a co “hoří” a co je méně nutné a může ještě chvíli počkat. Určitě není dobré to vzdávat a s tím, že to “stejně nestihnu” a zbaběle neřešit nic nebo ještě hůř,  jít za zábavou. Jestli vás čekají nějaké neodkladné povinnosti, pak odmítněte dlouhý hovor s kamarádkou nebo chození “na kafe” a věnujte se tomu, co je potřeba, byť je to nepříjemné, složité. No a jestli dnes spoléháte na něčí pomoc, spolupráci, mohou vaše plány ztroskotat, proto se pojistěte ještě jinde nebo mějte druhý plán v záloze. Pozor na okolí, někdo dnes může švindlovat, lhát, dělat intriky, drby, být mazaný, přetvařovat se. V obtížných situacích  buďte pružní a obratní a hledejte tu  nejrychlejší a nejschůdnější cestu, nekomplikujte si to.

Partnerství, vztahy: partner dnes nemusí říkat pravdu, může mít chuť se dohadovat, být zlomyslný, neupřímný, nevěrný. Někdy si ale jen tyto negativní věci přivoláváme svými negativními očekáváními. Mohou být problémy ve vztazích rodiče, prarodiče, děti, případně jejich partneři. Pamatujte, že moudřejší ustoupí.

Zdraví: citlivější je trávení, hlavně žaludek, prsa, pohlavní orgány a všechny sliznice, Měsíc prochází znamením Raka.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 16.2.2019

I když nám nic nechybí…

Sobota přinese víc lhostejnosti a žádné motivy k akci, můžeme být víc nevrlí a otrávení, i když nevíme proč, nic nám nemusí chybět. Jestli dnes nezačínáme něco nového, pak i pocit otupělosti, rutiny, nudy. Jsme nespokojení, rozmrzelí, i když vlastně nemáme proč. Můžeme trucovat.  Pro psychickou nepohodu můžeme dnes propást  skvělé věci, které se nám nabízejí, možná i díky naší zabedněnosti nebo slepotě. Můžeme někomu nebo něčemu vzdorovat, trucovat. Něco nás mohlo omrzet, okoukat se. Taky se budeme asi trochu litovat. I uprostřed hojnosti, zdraví, a pohody, můžeme být dnes nabručení.

Partnerství, vztahy: můžeme uvíznout ve vztahu, který už dávno vyprchal. Dnes poroste žárlivost, raněné city, nespokojenost, touha po změně. Jeden z partnerů nebo dítě může mít touhu se v rámci rodiny osamostatnit, odejít.  Můžeme být uražení, zlobit se a trucovat. Zítra to přejde.

Zdraví: citlivější bude trávení, hlavně žaludek, chodidla, prsty u nohou, protože Měsíc prochází znamením Raka. Pozor na alkohol a léky.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 15.2.2018

Ochlazení

Originalita pátku bude v tom, že budeme mít jasnou hlavu, budeme chytří, prozíraví, rozhodní. Budeme naprosto přesně vědět, co chceme a půjdeme si za tím. Některá  naše řešení mohou být zcela originální až kuriózní, ale nám budou vyhovovat. Víc než jindy budeme individualisté,  s odstupem od druhých, chladnější, s jasným jednáním i cítěním. Půjdeme svou vlastní cestou a šířit budeme vlastní názory. Problematické věci budeme řešit rozumem. Nenecháme si nic líbit, máme víc tvrdosti a nepoddajnosti k druhým, svým způsobem můžeme být i vypočítaví. Umíme si říct o to, co chceme a logicky a chytře argumentovat. Duchaplnost a humor ale chybět nebudou.

Partnerství, vztahy: víc než vztahy dnes vítězí kariéra a práce. Ve vztahu se snažíme o rovnocennost a nezávislost. Někdy můžeme být vůči protějšku víc ironičtí, jízliví, prostořecí. City dnes příliš nevítězí, spíš se považují za slabost. Vládne rozum. U nových vztahů bude snaha vyhnout se intimním chvílím a závazkům.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, citlivější je dýchání, ruce, ramena.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 14.2.2019

Intuice, sny a iluze

Máme tu svatého Valentýna, energie dne je hodně zasněná, jsme trochu “mimo”, ve svých světech, ne zcela přítomní v realitě. V tom, co se dnes bude odehrávat, umíme uplatnit svoje vlastní pocity a nálady. Dokážeme být moudří a prozíraví. Umíme nechat věci se udát, na nic netlačíme. Používáme svou intuici a umíme pochopit spoustu věcí. Můžeme i vycítit, co nám ostatní tají. Dobře nám půjde vyslechnout okolí a přijmout to, co říkají. Nasloucháme svému vnitřnímu dialogu. Půjde nám být ve správný čas na správném místě, aniž bychom o to nějak obzvlášť usilovali. Dávejte dnes větší pozor na své sny, znamení, pocity. Nebuďte ale zbytečně pasivní, sledujte vývoj událostí a buďte připraveni v pravý čas jednat.

Partnerství, vztahy: ve vztazích dnes na nic nespěchejte, neukvapujte se, nedotírejte, nepopohánějte. Snažte se o maximální spřízněnost duší, porozumění, o tom je dnešek. Partnerství se může ukázat jako trojúhelník. Dnešní seznamování se a vztahy zůstanou většinou platonické.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, oslabená je tedy oblast plic, průdušek a rukou. Zkuste dýchací cviky z jógy.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný valentýnský čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 13.2.2019

Rozhodnutí

Vlažné a rozměklé energie středy budou mít na svědomí naše nevyhraněné chování, neochotu nebo neschopnost se pro něco nadchnout nebo rozhodnout. Chvíli se přikláníme k jednomu řešení, chvíli zase k něčemu naprosto jinému a jsme neschopní se rozhodnout, co opravdu chceme. Věci vidíme jen povrchově, nedokážeme proniknout do hloubky. Možná se ve věcech také dostatečně neangažujeme, čekáme, až nám někdo pomůže, pobídne vás. Možná máme na vybranou, máme možnost navíc, ale raději bychom jí neměli, neměli volbu. Jestli nemusíte záležitosti rozhodovat dnes, zachovejte neutralitu a dejte si odstup, možná věci uvidíte za několik dnů zcela jinak.

Partnerství, vztahy: city jsou vlažné, k partnerovi nechováme přílišnou důvěru, nejsme schopni si říct o to, co dnes od protějšku chceme. Žádná zásadní rozhodnutí dnes asi nepadnou. U nových vztahů nejsme příliš schopni se nechat okouzlit.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, citlivější je tedy oblast dýchání, ramen, paží, rukou. Správné dýchání prodlužuje a zkvalitňuje život.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 12.2.2019

Moje pravda

Silné energie úterka nám vlijí do žil odvahu a aktivitu, chuť využít vlastní dovednosti. Myšlenek, které nám budou probíhat hlavou bude velké hejno, bude třeba si udělat přehled a jít k podstatě věcí, které dnes potřebujeme udělat a stihnout. Jsme schopni se správně a rozumně rozhodnout a odhodláni dotáhnout věci do konce. Máme přehled a předvídáme, umíme se kontrolovat, řešit věci rozumem. Umíme si říct o to, co chceme nebo potřebujeme. V práci prokážeme svou odbornost, chytrost. Možná přijdeme na nové postupy, zlepšíme a zrychlíme si práci. Některé věci, které by jinak mohly skvěle dopadnout, nám může kazit naše tvrdohlavost, umíněnost, hádavost, soupeření, nevyslechnutí rad ostatních a chození do extrémů…

Partnerství, vztahy: ač v práci duchaplní a plni šarmu, doma nám moc nepůjde projevovat lásku, soucit nebo empatii. Ale když už nic, tak budeme spolehliví  a moudří a duchaplní. Držíme si ale dost odstup, pořád se kontrolujeme rozumem. U nových vztahů velká zvědavost, jen dejte pozor, ať nejste indiskrétní.

Zdraví: oslabení energií v oblasti krku, šíje, štítné žlázy, mandlí, hlasivek. Při bolesti v krku nebo laryngitidě kloktejte Vincentku. Držte krk v teple.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

 

 

Předpověď na pondělí 11.2.2019

Předpověď na pondělí 11.2.2019

Stůj pevně

Pondělí po nás bude žádat jasné vnímání, rozlišování a dravý chladný rozum, rychlé reakce. Měli bychom si udělat jasno, uvědomit si, jak a kde přesně stojíme a jak jsme silní. Rozhodovat bychom se měli cílevědomě, posuzovat věci spravedlivě, při hádkách se snažit jednat otevřeně, čestně a spravedlivě. Snažit se posuzovat věci střízlivě, mít správný odhad a nadhled. Počítejte ale, že druhá strana nemusí udržet své emoce na uzdě a můžete se dočkat agrese, konfliktů, nenávisti a nepřátelství. Pokud si přitom zachováte chladnou hlavu, budete to vy, kdo vyhraje. Hádkami se ale taky může vyvětrat nedýchatelné ovzduší, jak v práci, tak doma. Možná si budete muset udělat pořádek v sobě, když ne sami, budete k tomu okolnostmi dotlačeni. Můžete díky tomu přijít na nějaká originální řešení.

Partnerství, vztahy: V partnerství si dnes můžeme vyjasňovat některé věci, stanovovat si víc role a pozice. Rozhodnutí dnes udělaná budou střízlivá, rozhovory upřímné, někdy až bolestivě. Můžeme ztratit iluze. City a pocity jsou dnes na nule.

Zdraví: oslabení energie v oblasti krku, šíje, štítné žlázy, hlasivek, mandlí, a to protože Měsíc prochází znamením Berana. Neprochladněte na krk, noste šálu.

Astrometeo: všude klidno, měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂