Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 21.10.2018

Sklizeň

Neděle bude přát tradičním hodnotám, rodině, dlouhodobým přátelstvím, stabilitě, stálosti. Dnes budeme sklízet, je možné, že jak fyzicky (zahrada, úroda, dary), tak v duchovní rovině – minulé dobré chování, vstřícnost a pomoc druhým, se vám dnes může vrátit a vyplatit. Nálada je stabilní a praktická. Nikam neulétáváme, víme, co máme dělat a jak se chovat. Je nám jasné, že když si budeme chtít zútulnit domov, svoje okolí, budeme muset přiložit ruku k dílu. V oblasti peněz dnes víme, kde jsou naše hranice a nevydáváme zbytečně, neplýtváme. Umíme využít své zkušenosti, znalosti, dovednosti. Dobrý den na pobyt v přírodě a načerpání sil.

Partnerství, vztahy: aby byl partnerský vztah v pořádku, budeme se muset dneska víc snažit. Partner ocení srdečnost, smyslnost, vytvoření příjemného domova, rodinného krbu. Pozor na snahu kontrolovat své nejbližší, opravovat je, komandovat. Dobrý den na seznámení se u těch, co jsou sami.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel, prstů u nohou a trávení. Dobrý den na reflexní masáže chodidel. Noste pohodlné boty.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající…

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď a sobotu 20.10.2018

Plav po proudu

Poklidný den s velkou rozvážností a rozumností, taková bude sobota. Budeme hodně praktičtí a budeme stát nohama na zemi, duševně srovnaní. To, co se bude dít, uvidíme realisticky, nebudeme si nic malovat. Od ostatních můžeme očekávat spolehlivost, pilnost, snahu a dobromyslnost. Kdo je i dnes v práci, může uspět, postoupit v kariéře, podnikatelé si mohou vylepšit příjem nebo získat nové zámožné zákazníky. To platí i pro umělce. Všichni si můžeme zlepšit postavení ve společnosti, získat majetek a nové přátele. Pozor jen na snahu urychlovat věci a děje, tím jen můžete vše pokazit. Plavte po proudu. Opatrně také na podezíravost a snahu mít pořád vše a všechny pod kontrolou.

Partnerství, vztahy: partnerství dnes může stát víc námahy než jindy, ale i tak se dnes dá očekávat věrnost, stálost, snaha vytvořit doma zázemí a cítit se v bezpečí. Mladé páry se mohou dohodnout na tom, že už by chtěly založit rodinu. U těch, co jsou sami a hledají protějšek nebo přátele – jděte dnes mezi lidi.

Zdraví – oslabené části těla jsou dnes chodidla a prsty u nohou, trávení. Těžká jídla a alkohol dnes nejsou vhodná.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 19.10.2018

Jistoty

Pátek bude mít trochu vratké energie, snad proto se budeme víc než jindy snažit o dosažení něčeho trvalého a pevného, hmatatelného. Oceňovat se bude čestnost, solidnost, dochvilnost, spolehlivost, pracovitost. Taky realismus – přiznat si pravdu. V obchodech budeme podnikaví, uplatníme svoje zkušenosti a obratnost. Jestli si dnes půjdete něco hodnotnějšího koupit, přiberte s sebou určitě někoho, kdo tomu rozumí (znalce, odborníka) a nekupujte podle toho, co vám kdo vychválí. Těšit vás bude, když si můžete koupit něco luxusnějšího. Nikam nespěchejte, vše, co děláte,  si promýšlejte v klidu, usmívejte se a nenechte se rozházet a zkazit si náladu. Choďte vyšlapanými cestičkami, nezkoušejte žádné “zlepšováky a urychlováky”. Pozor na zlomyslné a zkažené lidi, na lidi, kteří trpí nějakou závislostí, vyhněte se, jak to půjde.

Partnerství, vztahy: ve vztahu se bude dnes oceňovat trvalost, spolehlivost, věrnost. V těžkých chvílích vás partner podrží. Vztahy jsou rovnoprávné. kdo nemá příliš sebevědomí, může dnes víc žárlit. Ti, co jsou sami, mohou dnes potkat někoho, kdo je okouzlí.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen ke kotníkům, jak jen můžete, dávejte nohy výš než tělo, ulevíte krevnímu oběhu.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 18.10.2018

Originalita

Čtvrtek bude přát romantice, ideálům, velkým citům, společenským událostem, harmonii. Pravděpodobně budeme víc mírumilovní, nebudeme se pouštět do sporů, vyvolávat konflikty – spíš je budeme hasit. Atmosféra dnes vypadá poklidně, do věcí se pouštíme po promyšlení, moudře. Jsme víc upřímní. Práce nám jde dobře a lehce od ruky.  Jestli jste s někým a někde v krizi, v opozici, dnes je dobrý den na smír a protistrana ve většině případu bude pro, ba dokonce si oddychne…Přesto, cokoliv dnes děláme, projednáváme, atd., mělo by stát na reálných základech, aby to nebyly jen plány u piva v hospodě…Pozor na iluze, klamy a okouzlení. Nikoho nenapodobujte, ani v chování, ani v oblékání nebo mluvě, budete jen směšní.  Buďte originál, takoví, jací jste…takové vás lidi budou mít rádi…

Partnerství, vztahy: v takovém dni, jako je ten dnešní, určitě stál Romeo pod balkonem Julie. Den přeje velkým slovům, gestům, dárkům, žádostem o ruku, atd…Romantice se dnes meze nekladou. Jen dámy budou dávat pozor na nerealistická blouznění, aby rytíř na bílém koni (pardon Mercedesu S) neměl dluh větší než Orlická přehrada…

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen ke kotníkům, pozornost dnes věnujte křečovým žilám a bércům, prospěje procházka.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 17.10.2018

Zkouška trpělivosti

Ve středu se naše záležitosti nemusí posunovat vpřed takovým tempem, jaké bychom si představovali. Buď se v daných věcech nic dělat nedá, nebo ani nechce (může být nechuť z naší strany, ale i strany druhých). Postup vpřed si dnes bude žádat naši trpělivost, klid a čas. Vše půjde vpřed jen po milimetrech, rychlostí skoro na nulu…Nechte věci a lidi, ať se “vybarví”. Počkejte si, nechte vše uzrát. Možná vás pak udiví, že spousta věcí se vyřeší “sama” i bez vašeho přičinění. Je možné, že přijde odměna, zisk z práce z minula, také pokud vám někdo něco dlužil, měl něco půjčeného, dnes by se mělo vrátit. V každém případě dejte pozor na zbrklost a na neuvážené jednání bez přemýšlení, v rozčilení, atd…

Partnerství, vztahy:  dnes můžeme dlouho mluvit a vysvětlovat, výsledek bude nulový. Dobré věci potřebují čas a v této oblasti to dnes platí dvojnásob. Dobré vyhlídky máme, když projevíme trpělivost. To platí i u nových vztahů nebo seznamování se.

Zdraví: oslabení energie v oblasti  nohou od kolen dolů až po kotníky. Věnujte pozornost křečovým žilám, bércům a noste pohodlné boty. Dlouho nestůjte ani neseďte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 16.10.2018

Práce a pořádek

Úterý s sebou přináší nutnost pracovat a soustředit se na to, co zrovna dělám. Oceňována bude profesionalita, zručnost, znalosti. To platí i o skládání zkoušek, konkurzech, apod., dělejte dnes všechno, jak nejlépe umíte, využijte všeho dostupného a nic neodflákněte s tím, že “na trojku to stačí”, protože se vám to do budoucna může vymstít (někdo to může udělat na jedničku). Průměrnost dnes nestačí. V práci může  vládnout pocit, že jste tam jen kvůli vydělávání peněz, ale že vás to vůbec nenaplňuje. Lenost, nepořádek jak v práci, tak doma, špatná kvalita práce, výrobků, neřešené finanční problémy, to vše může dnes spíš uškodit. Nikoho nekritizujte, ostatním se to může zdát přehnané. Chyby mohou souviset i s   tím, že si vezmete úkol, na který nestačíte, nemáte v oboru dostatek zkušeností, budete se tak trochu vytahovat, atd…Je lépe předem říct, že jste nic podobného ještě nedělali, než třeba …slibovat sousedovi, že mu opravíte elektřinu a nejste elektrikář a nemáte žádné zkušenosti ani znalosti, nikdy jste nic podobného nedělali, atd…vytahovat se a dělat, že “všechno vím, všechno znám”, se dnes nevyplatí nebo přinejmenším může skončit ostudou.

Partnerství, vztahy: jeden z partnerů se může chovat dětinsky a nevyzrále, mohou díky tomu vznikat hádky a nedorozumění. Můžeme si vyjasňovat postoje a názory týkající se vztahu a postavení ve vztahu. Unavovat může rutina a stálá přílišná blízkost toho druhého. Také workoholismus se dnes ve vztahu nemusí vyplatit…

Zdraví: oslabení energie v oblasti kostry, svalů, vazů, je menší pohyblivost. Pomůže lehké rozcvičení, ale vrcholové fyzické výkony do středy nemusí moc vycházet.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající…

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 15.10.2018

Mlha přede mnou,mlha za mnou

Pondělí bude mít láskyplné energie, poroste fantazie a city. Očekávat se dají různá pozvání, výzvy, nabídky. V práci dobrá atmosféra. Kdo se necítí úplně dobře, pomůže hudba. Může přijít snaha o pokrok, posun a změny, ale na to bude dnes příliš mlhavo a nejasno, budeme příliš hlavou v oblacích. Na dnešní dohody a řešení nelze příliš spoléhat (pokud se nejedná o konkrétní písemné smlouvy, kde je stanoveno přesně, oč se jedná), jestli se s někým o něčem domluvíte jen ústně, může u toho také zůstat a nic dál nebude nebo to mohou být zcela nereálné plány, den příliš zasněný a romantický. Celkově dejte dnes víc na své city a pocity, intuici, než na chladná řešení dělaná jen rozumem.

Partnerství, vztahy: láska je většinou opětována a lze se na protějšek spolehnout. Ve vztahu se cítíme bezpečně a máme zázemí. U krizí ve vztahu dnes může dojít k usmíření. Nebude chybět romantika, fantazie, citlivost a pochopení. U nových vztahů – dnes můžete potkat svou osudovou Lásku.

Zdraví: dnes oslabení pohyblivosti celkově , svaly, vazy, klouby, kosti.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klidné, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí, přátelé 

vaše Táňa 🙂

)

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 14.10.2018

Výstup na horu

Nedělní energie v nás mohou od rána vzbuzovat pocit, že se někam plahočíme, jdeme pořád do kopce a cíl je stále někde v nedohlednu, nejsou hned vidět hmatatelné výsledky,  čekáme moc dlouho. Můžeme rezignovat a nemusí se nám chtít dokončit, co jsme začali. Možná jsme se přecenili a nabrali jsme si víc, než zvládneme, možná bezvýchodně chodíme v kruhu. Můžeme být k někomu nebo něčemu připoutaní (partner, kamarádi, práce, bydliště), i když to nemusí být pro nás zrovna fajn. Možná úspěch přijde pozdě a neudělá nám už takovou radost (asi jako výhra ve Sportce v 99 letech). Možná budeme muset někde čekat a bude to nuda, bezmocnost (uvíznutí v zácpě, na letišti, apod.). Je nutné vydržet a být nad věcí.

Partnerství, vztahy: můžeme mít pocit, že jsme doma cizincem. Že s partnerem nejsme úplně jedno tělo a duše. Lekají nás závazky a povinnosti. Jestli dnes bude někdo slibovat, že s vámi bude na věky věkův, zasmějte se a berte to jako velkou nadsázku.

Zdraví: oslabení energie v oblasti: játra, kyčle, stehna kříž. Prospěje mírný pohyb, plavání. Pozor dnes na zvedání těžkých věcí.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 13.10.2018

Budiž světlo (jasno)

V sobotu se dá očekávat velký příliv energie a budeme mít možnost dospět k závěrům ve spoustě věcí, uděláme si jasno. Díky tomu budeme moci postoupit dál a udělat správná řešení, rozhodnutí. Možná si i v rozhovorech vyjasníme věci z očí do očí. I potíže, které se dlouho táhly a bylo v nich mlhavo, se dnes mohou vyřešit prakticky samovolně (třeba vypadne sám nějaký kostlivec ze skříně, až to zaduní). Některé věci ale nemusí jít po dobrém a tam bude vhodné se prosadit, někdy i trochu zatlačit. Počítejte ale, že když někoho upozorníte, že mu vypadl “jeho” kostlivec ze skříně, nemusí vás za to mít vůbec rád, raději předpokládejte možnost slovního napadání, konfliktů, někdy i agresi. Tím se ale vyčistí vzduch, což je třeba. U velkých projektů je třeba uznat (uvědomit si), že na jeden zátah to nedáme a rozdělíme si úkol na víc etap.

Partnerství, vztahy: spousta věcí se vyjasní, je třeba si přiznat pravdu (a protějšek taky). Ve vztahu může dojít k nečekaným zvratům s velice příjemným vlivem. Můžeme vést hodně upřímné rozhovory, střízlivě si něco vysvětlovat. Někdy je dobré si stanovit ve vztahu pevněji role, pozice, povinnosti. Pokud se k protějšku dnes budete chovat příliš odmítavě, chladně až cynicky, nemuselo by to dopadnout.

Zdraví: oslabení energie v oblasti kyčlí, kříže, stehen a jater, plic. Rozhýbejte se.

Astrometeo:  všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 12.10.2018

Hrozny jsou ještě kyselé 

Pátek má poměrně pomalé energie , vše se bude vyvíjet přibržděněji nebo jen po velmi malých krůčcích. K tomu, aby se věci posunuly, bude od nás požadováno být v klidu, trpěliví, dát věcem čas. Snahy něco urychlit povedou jen k tomu, že věc můžeme zlomit. Uspějeme jen tam, kde si na výsledky počkáme. Práce a trpělivost překoná vše. Je dobré dělat dlouhodobé plány. Někdy můžeme mít pochyby, když nejsou vidět výsledky našeho snažení hned, jsou v nedohlednu. Je třeba postupovat vpřed pomalu a jistě. Skokově to dnes nejde. Nebo se zastavit a zvážit, jestli chceme v cestě pokračovat dál a vydržíme a pak uvidíme výsledky, nebo nás daná věc, která trvá příliš dlouho tak skličuje, že by bylo lepší změnit směr. Neznamená to ale, že bychom měli být líní.

Partnerství, vztahy: dobré vztahy zrají jako hrozny, je třeba nechat pracovat čas a na nic netlačit a nic nechtít vyřešit okamžitě. Je dobré dělat společné plány a na vztahu trochu zapracovat. V začínajících vztazích nic neuspěchejte a všímejte si u protějšku všech detailů.

Zdraví: oslabení energie v oblasti kyčlí, kříže a stehen. Také játra a plíce mohou být dnes v oslabení. prospěje se trochu v bocích rozhýbat – plavání, orientální tanec, jóga, atd…

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂