Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na 2.10.2020

Předpověď na pátek 2.10.2020

Tajemství

Od čtvrtka jsme se přesunuli  do října, kdy energie vypadají trochu jinak než v září. Dnešek  bude zaměřený na to, že mnohem víc než jindy můžeme nacítit nebo se dozvědět pravdu o druhých a o jejich tajemstvích, o věcech, které před námi nebo okolím či sami před sebou skrývají. Hodně věcí, co mělo zůstat skryto, vyplave dnes na povrch. Uvidíte strachy, sebeklamy, neupřímnosti a lži svého okolí. Jestli se chcete dozvědět něco o sobě, dnes je na to také dobrý den…Tajemství jsou na cestě. Dávejte pozor na znamení, sny, pocity, mentální obrazy, myšlenky. Naslouchejte. Možná dnes najdete ztracený poklad nebo dostanete nějaký dar (nemusí být nutně hmotný), vrátí se něco, co vám vždy patřilo. Jestli někdo něco zadržoval (něco vám zatajil), dnes se to dozvíte, dostanete zpět.

Partnerství, vztahy: dávejte pozor na to, co říkáte, abyste protějšek nějak nezranili, nebyli neomalení, hrubí. Zapojte mozek, než začnete mluvit, abyste později nelitovali. A určitě se dnes nechovejte stylem “vím vše”. Spíš se snažte naslouchat druhému nebo se něco naučit.

Zdraví:citlivá je hlava a všechny orgány v ní. Když budete dbát na pitný režim, předejdete migréně.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, včera byl úplněk.

Krásný pátek,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na čtvrtek 1.10.2020

Předpověď na čtvrtek 1.10.2020

Netušené hlubiny

Září se přehouplo do října a tím nám poměrně zásadně změnilo tok energií i počasí. Možná dnes víc než jindy budeme fascinováni tajemnem, záhadami, sny. Určitě dnes pracuje na plné obrátky intuice, podvědomí, umělcům se bude skvěle tvořit. Bude dost těžké rozeznat představy a realitu. Prožívat můžeme nejistotu, obavy, určitě jsme mnohem citlivější. Přijít mohou situace,  kdy dochází více ke změnám, předstírání, nebo my můžeme klamat sami sebe. Iluze, senzitivita, tajemno, city a touhy, o tom je dnešek. Okolí může mít ke svému chování skryté pohnutky, motivace. Nenechte se nikým dnes ovlivnit a nedělejte žádná zásadní rozhodnutí. Pokud se budete snažit změnit situace za každou cenu, nemusí se vám to zdařit, protože je možné, že bojujete proti vyšším silám a také můžete volit chybný způsob boje…

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes nejisté, určitě je větší náladovost, pocity se mohou rychle měnit. Nemusíme být  spokojeni, můžeme žárlit, mít strach z opuštění, z osamění. Možná jsme si něco vysnili a postavili vzdušné zámky. Můžeme být na rozcestí ve vztahu a nevíme, jak dál. Pomůže upřímnost a poctivost.

Zdraví: citlivá bude hlava a všechny orgány v ní. Nerozčilujte se a pijte víc vody.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc je dnes kolem 23.hod v úplňku.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na středu 30.9.2020

Předpověď na středu 30.9.2020

Prostor

Máme tu poslední zářijový den.  Důležité je dnes přirozené chování, nenucenost. A také respektovat a poskytovat prostor ostatním. Je třeba respektovat sami sebe a být věrní svým názorům a zásadám. Pak budete stát nohama pevně na zemi. Dnes je dobré myslet na to, že i naše držení těla a to, jestli jste schopni se dívat druhým do očí,  vytváří u vašeho okolí názor na to, jací jste, zda jste silní a uznávaní. Hodně lidí, kteří manipulují ostatní, už podle vašeho držení těla vyhodnotí, zda je s vámi možno “orat” či nikoliv. K tomu je třeba se naučit být asertivní. Jedině tak si získáte u druhých respekt. Mějte respekt i sami k sobě.  Pamatujte, že si přitahujete do vaší blízkosti lidi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnovou délku. Všimněte si, jaké lidi přitahujete. Jaké mají charakterové vlastnosti, jestli si váží sami sebe, jestli se dokáží s úctou chovat k druhým. Pamatujte si, že jaký názor máte vy sami o sobě, to vysíláte do světa a to vám budou druzí jako zrcadlo vracet.

Partnerství, vztahy: dnes je dobrý den na svádění, flirtování, smyslnost. Popřemýšlejte, jaké signály vysíláte k opačnému pohlaví(tedy, abych nikoho nevyčleňovala, tak i ke stejnému, jestli nejste hetero…), jestli jste přitažliví a také, jestli jste k mání.  Pokud nemáte zájem o dalšího partnera nebo sbližování se, pak není dobré vytvářet navenek takové iluze (když si vezmete minisukni, ze které koukají krajkové kalhotky, výstřih až na pupík , tunu mejkapu a navoníte se litrem parfému, pak počítejte, že se obtěžování nevyhnete, to platí i obráceně – pokud se oblečete jako jeptiška, zapnete si košili až ke krku nebo si vezmete plandající rolák, asi pohledy mužů nebudou to, co budete často potkávat)…

Zdraví: citlivá jsou chodidla, prsty u nohou a lymfa. Noste pohodlné boty.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásnou středu,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý 29.9.2020

Předpověď na úterý 29.9.2020

Sázka na jistotu

V úterý víc, než kdykoliv jindy  si přejeme bezpečí, jistotu,  klid. No čím víc po tom budeme toužit a očekávat to, tím víc to nepůjde…Chtěli bychom být opatrní, sázet na jistotu, stabilitu…Ale dnes se dají očekávat spíše chaosy, zmatky, nečekané zvraty, překážky, stres a my budeme muset mezi tím kličkovat a vyznat se v tom, ač bychom raději nechali v tu chvíli všechno tak, jak je, mohou se nám věci a události sypat pod rukama, přeskupovat, hýbat, proklouzávat…Stát v takových chvílích na místě je jako zastavit se při přechodu lana nad propastí. Musíme jít dál a na nic nečekat. Jestli to lano dojdeme s pružností a elegancí nebo dolezeme po čtyřech, je jedno, zůstat na místě však nelze…Dost často se situace budou týkat rodiny a vztahů. Pozor na lakomost, nenasytnost, chamtivost, nemusí se vám to vyplatit…Dnes určitě neřešte spory o dědictví, vlastnictví, dluhy.

Partnerství, vztahy: pozor na přílišné upínání se na protějšek třeba kvůli strachu z opuštění, strachu být sám (a). I v této oblasti je dnes velká touha po jistotě za jakoukoliv cenu, snaha zabezpečit se. Je třeba vědět, co chci a být si věrný, i svým postojům, názorům.

Zdraví: pozornost je třeba věnovat chodidlům, a prstům u nohou, proudění lymfy.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce  v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pondělí 28.9.2020

Předpověď na podělí 28.9.2020

Komedie nebo drama?

V pondělí bude docela dobře možné, že ač se nic zvláštního nebo závažného v našem životě neděje, možná si vše příliš dramatizujeme,  současnou situaci nevidíme reálně nebo chceme, aby nás druzí litovali, pomáhali nám, věnovali nám více pozornosti. Také můžeme drama “zbaštit” někomu druhému, který své problémy nebo potíže přifoukl do obrovitánských rozměrů (většinou ti, kdo opravdu potřebují pomoci, jsou ticho a trpí nebo se snaží si nejdřív pomoci sami). Nebo se možná vymlouváme a omlouváme, abychom nemuseli někam jít, někomu pomáhat (jsem moc nemocný, bez peněz, malý, velký, tlustý, smutný, unavený, vyčerpaný…), možná by bylo lepší si přiznat pravdu.  Vždyť se nemusíte vymlouvat, nemusíte bránit své právo prostě být. Zkuste jen slušně říct, že to pro vás není vhodné a nevymlouvejte se, nikomu nedlužíte vysvětlování ani omluvy. Nebo dělejte mrtvého brouka a nereagujte vůbec…

Partnerství, vztahy: buďte tím, kým jste, bez jakýchkoliv her, předstírání. O omluvách a výmluvách platí to samé jako výše.

Zdraví: stále je třeba víc pozornosti věnovat nohám od kolen dolů. Nikde dlouho nestát, nesedět, lýtka, kolena a kotníky nepřetěžovat.

Astrometeo: celkově je klid, Měsíc dorůstá.

Krásný sváteční den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli 27.9.2020

Předpověď na neděli 27.9.2020

Vidím to jasně

Neděle bude o koncích a nových začátcích. Je třeba vzít rozum do hrsti, jednat jasně, účelově a přímo. A vyžadovat to i od druhých. Na přílišné okecávačky, diplomatické tahy,  dnes není čas.  Roste schopnost komunikace a pronikavého myšlení. Pokud něčemu , co vám druzí říkají, nerozumíte, řekněte jim to. Cizí slova, házení odbornými termíny, latinské výrazy u lékaře, chtějte vše vysvětlit, nenechte se odbýt, máte na to právo. Stůjte si za svým. Emoce jako hněv, zlost, nenávist, závist, ty ale nechte stranou, snažte se být nestranní a nezaujatí, v klidu. Jestli řešíte nějaký odborný problém, se kterým si nevíte rady, dnes doporučuji se obrátit na profesionála. Všeobecně se v jednání s druhými dnes spíš projevuje chladný rozum, žádné emoce, povrchnost, neschopnost vidět do hloubky. Neapelujte proto dnes u druhých na city, nepomůže vám to nebo se to bude považovat za slabost. Muži (obzvlášť pak ti, co mají peníze a moc, postavení)  si budou dávat pozor, aby nebyli příliš tvrdí a bezcitní, bezohlední, obzvlášť pak v jednáních se ženami, dětmi, starými lidmi a pokud se jedná o zvířata.

Partnerství, vztahy: dost spěchu a tlaků, asi i kvůli zítřejšímu volnu. Chování je osobité, spíš s odstupem, chladnější a rozumové.  Z druhé strany malou vřelost dnes nahrazuje větší spolehlivost a rozumnost. Pozor dnes na workoholismus a mužský šovinismus. U seznámení se dnes větší povrchnost než jindy, vzhled převažuje nad charakterem.

Zdraví: citlivé jsou nohy od kolen dolů, křečové žíly, bérce. Nikde dlouho neseďte ani nestůjte.

Astrometeo: Slunce i  geomagnetické pole Země v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 26.9.2020

Předpověď na sobotu 26.9.2020

Maják

Energie soboty je tak trochu unylá. Přejeme si být v bezpečí, materiálně zajištění, dobře vypadat, mít majetek a postavení. Když by o něco šlo, vystrkuje růžky vypočítavost. Rádi se budeme zabývat věcmi, které nám přinesou něco příjemného nebo pohodlného. Snažíme se být praktičtí a věci zvládáme spíše mechanicky, než že by nám to dnes činilo obzvláštní potěšení. Pomůže nám, když budeme víc  přátelští, dobrosrdeční,  vnímaví. A když budeme v klidu, s otevřenou náručí a pochopením pro druhé, jako maják v bouři. Zachovávejte věrnost sami sobě, buďte trpěliví a pilní. Stůjte nohama pevně na zemi, uvažujte prakticky, buďte prozíraví. Zbytečně dnes neriskujte a vše si pečlivě naplánujte. Nezviditelňujte se. Spíš si držte odstup.

Partnerství, vztahy dobrosrdečnost, věrnost, bezpečí, stálost. Dobrý den na založení rodiny. Někdy můžeme mít pocit, že nás vztah stojí příliš energie.

Zdraví: pozornost budeme věnovat nohám od kolen dolů, křečovým žilám nebo onemocněním bérců.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce je v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 25.9.2020

Radost, nadšení

Páteční energie jsou v síle a dostatku energie, radosti, nadšení a spontánnosti.  Dnes se  zvyšuje sebevědomí, sebejistota. Jsme plni energie, idealismu, nadšení,  podnikaví, snažíme se být víc nezávislí. Dovedeme se vcítit do druhých, ale také chceme prosazovat svoje názory a postoje, kvůli tomu můžeme i zveličovat. Když bude někdo odporovat, moc nám to pod vousy nepůjde. Také přenechat pravomoci někomu jinému bude dnes problém. Celkově ale bude vládnout optimismus, radost ze života, přímost, praktičnost. Pozor ale, dnes nás to může postrkovat k přílišné dominanci, soupeření, mstivosti, řevnivosti, zneužívání moci a netoleranci k druhým. Obzvláště ženy si na to dnes budou dávat pozor.

Partnerství, vztahy:  v partnerství, rodině a příbuzenstvu mohou být dnes vztahy napjatější. Partner (ka) nemusí naslouchat,  až vás ignorovat zaujat (a) sám (a) sebou, je větší snaha o manipulaci a ovládání druhého. U seznamování se dnes – půjde to po povrchu, jde hlavně o zevnějšek, fyzickou přitažlivost…

Zdraví : oslabena je celkově pohyblivost, kostra, svaly, vazy, klouby…

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá…

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na 24.9.2020

Předpověď na čtvrtek 24.9.2020

Dokonalost

Čtvrtek má rychlé energie a bude poměrně náročný. Jestli chcete být dokonalá manželka, matka, podnikatelka, pracovnice,   dcera, vnučka, matka nebo babička, kamarádka (to samé platí v mužském rodu), věřte, že vše se do dokonalosti stihnout nedá. Naložili jste si toho na ramena příliš a teď se prohýbáte pod tíhou povinností. Vaše ctižádost uspět a mít úspěch vás žene vpřed. Musíte si ale uvědomit, že nemůžete stihnout všechno. Naučte se předávat a rozdělovat zodpovědnost a neberte si toho víc, než o čem víte, že zvládnete. Dnes platí rozděl a panuj. Nepalte svíčku z obou stran. Hřbitovy jsou plné těch, co si mysleli, že  musí zvládnout všechno a sami. Navíc, život není jen práce, ale i zábava…

Partnerství, vztahy:  přetíženost může vést k tomu, že se budete vzdalovat od lásky, radosti, hravosti, harmonie, můžete být nervózní, unavení a vůbec ne spontánní…

Zdraví: celkově je slabší pohyblivost, kostra, klouby, svaly, vazy. Berte to v potaz při fyzické námaze.

Astrometeo: geomagnetické pole Země  a Slunce v klidu,  Měsíc přibývá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu 23.9.

Předpověď na středu 23.9.2020

Neulpívat

Situace: kolem  podzimní rovnodennosti jsou vždy energeticky zvláštní dny. Středa vypadá na to, že se vám může ulevit, můžete mít pocit, že z vás spadly okovy, můžete jasně vidět, kde jste sami sebe omezovali nebo o čem a kom jste měli falešné představy. Závazky, které vás zatěžovaly, se chýlí ke konci. Jste připraveni být svobodní a nezávislí, na ničem neulpívat, ani na špatných vztazích, jak mezilidských, tak partnerských,  na čemkoliv dalším – penězích, moci, jídle, alkoholu, lécích, atd…Jste připraveni napnout síly a osvobodit se. Právě na to je dobrý a vhodný tento den, je to přelom. Na co dnes dávat pozor: na chamtivost, hamižnost, na to, že budete vyhodnocovat všechno jen přes peníze. Na to, že budete druhým řídit a organizovat život.

Partnerství, vztahy: tato oblast dnes moc veselá není. Můžete si připadat ve vztahu strnule, nespokojeně,  využitě. Podívejte se vlastnímu strachu do očí. Destruktivní vztahy dnes končí, je snaha se osvobodit. Hlavně takové, kde se setkáváte s domácím násilím, alkoholem, drogami, gamblerstvím, apod. Pozor dnes na sexuální obtěžování.

Zdraví: pozornost budeme věnovat stehnům, bokům, kyčlím, kříži. Nezvedejte těžké věci.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc přibývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂