Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 27.5.2018

Pozdě plakat na rozlitým…(mlékem, vínem?)

Rychlými kroky se blížíme k úplňku, který všechny probíhající vlivy, události,  ještě posiluje. Dnes jde očekávat podle čísla dne zakončení všeho nefunkčního, jde se do změn, konce starých časů. Čekat se dají radikální průlomy, konflikty, hádky, boje. Něco může skončit, ale není to konec postupný, kdy něco vyhasíná, ale konec trhnutím, nečekané události, rozbití iluzí a očekávání. Mohou přijít změny ve vztazích, stěhování, změna práce, partnera. Něco se může zhroutit a situace se může vymknout kontrole. přichází revoluční změny, často osvobození z tíživé situace.

Partnerství, vztahy: kde nestojí vztahy na pevném základě, dají se očekávat radikální změny, překvapivá řešení vztahů, šokující zprávy, změny pravidel hry. V konečném důsledku jsou změny pozitivní, ale někdy průlomové, jako blesk.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních orgánů, konečníku a prostaty. Pánové mohou pít čaj z vrbovky malokvěté, která pomáhá správné činnosti prostaty.

Astrometeo: všude klid, ale blížíme se k úplňku.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 26.5.2018

Spojit nebo rozdělit

Dnešní čísla jsou ve velmi zajímavé sestavě a hlavně se budou týkat nějakých větších rozhodnutí nebo řešení stávající situace. Jde o to, že hodně z nás může pociťovat, že současná situace tak jak se děje, je neudržitelná a bude třeba se nějak rozhodnout, k něčemu se přiklonit. Rozhodnutí ale kvůli rozporuplným myšlenkám a výsledkům předpokládaných řešení, se nám ale vůbec nebude chtít dělat. Je to, jako kdybyste stáli každou nohou na jiném skateboardu a oba ujížděly na různé strany, řešení je několik – buď dáme obě nohy na jeden, další je včas seskočit, no a poslední bude to, že se budeme držet tak dlouho, až se nám nožky rozjedou tak, že si trošku nabijeme…Takže, i když jste rozpolcení, rozhodnutí musí padnout nebo budete seskakovat na poslední chvíli…

Partnerství, vztahy: u nových vztahů láska na první pohled, zamilovanost, u trvalých vztahů se může něco vědomě rozhodovat. Někdy v takových energiích můžeme dělat rozhodnutí mezi dvěma osobami nebo třeba láskou a studiem, kariérou, atd. Můžeme dostat nabídku k sňatku, k spolužití, atd. Rozhodujte srdcem ne rozumem.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin , močového měchýře a močovodů. Jezte potraviny, které obsahují draslík nebo pijte bylinkové čaje, které napomáhají odvodnění.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá…

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 


Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 25.5.2018

Hra o trůny

Dnešní sestava čísel ukazuje na rozbití pevných struktur a zaběhnutých pořádků, rutiny. Věci nejde nechat tak, jak jsou a není možné je nechat samovolně se dít, budeme muset držet otěže pevněji v rukou. Den je kromě toho hodně o majetku a materiálních věcech, materiálním nahlížení na svět. Jsme víc povrchní, spěcháme, nedíváme se do hloubky věcí. V oblasti financí neradi vydáváme a rádi přijímáme a hledáme, kde bychom vydělali, jsou možné manipulace s penězi a skrze peníze, až touha po majetku a moci, chceme mít to své jisté nebo něco ještě lepšího. Počítejte s mocenskými hrami kdo z koho bez skrupulí, se závistí, podezřívavostí, v souvislosti s penězi nebo mocí i možnými zradami, podrazy, konkurenčním bojem, piklemi, atd., plány nemusí vycházet. Dnes raději žádné finanční spekulace, hypotéky, úvěry, na splátky, atd., to nechte na jiné dny.

Partnerství, vztahy: toužíme po jistotě, za každou cenu, dost často může působit strach z opuštěnosti. Dnes se dá počítat ve vztazích i s nátlakem, komandováním, manipulacemi, mocenskými boji v partnerství. Je dobré vědět, co od partnerství chceme a bude dobré svým stanoviskům zůstat věrní. Veškerá vybočení z normy můžeme dnes pociťovat jako nespolehlivé a nebezpečné chování.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močovodů, močového měchýře, žil a kůže.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce zvýšeně aktivní, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 24.5.2018

Přání se plní

Dnešní sestava čísel má zvýšené karmické vlivy, takže dnes uvidíme, jak si stojíme dobře v partnerských, rodinných a přátelských vztazích. Ale tentokrát to bude spíše o tom, co ještě poladit, než že by se měla dít nějaká dramata. Dnes je jeden z dnů, kdy vše bude klidnější, můžeme pociťovat uspokojení z práce a odměny za ní, celkově pak spokojenost a radost ze života. Plány budou naplněny a máme prostor pro to být chvilku šťastní a spokojení. Obchody jdou dobře, v práci nebude nikdo obzvlášť prudit, není třeba vyvíjet žádnou zvláštní snahu. Očekávejte radostné události, dobré zprávy. Dobrý den na setkávání se s přáteli, oslavy, rauty, zábavy, atd. Přání se plní, tak si přejte co chcete a když to nebude “přes čáru” vašeho osudu, splní se. A i kdyby nebylo dosaženo všeho úplně tak,  jak jste si přáli, budete nakonec spokojeni. Věci se daří, vše je jak má. Roste sebevědomí, sebeúcta i úcta k ostatním. Můžeme být spokojeni.

Partnerství, vztahy: s partnerem se sdílíme, rozumíme si, jsme v pohodě,schopni se vcítit do toho druhého. Vztahy jsou dnes pěkné, smyslné, veselé, srdečné. Jen to nepřehnat do nemírností a poživačností. V případě krize dochází k usmíření. Jestli se dnes musíte rozhodovat, poslechněte svoje srdce.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení – slinivka, dvanácterník, střeva, konečník, oči a uši. Dostatečně pijte a jezte potraviny, které obsahují vlákninu.

Astrometeo: Slunce je dnes zvýšeně aktivní, geomagnetické pole Země v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 23.5.2018

Kdo je u kormidla

Dnešní sestava čísel ukazuje na rychlost, pohyb, impulzivnost, cestování, přemisťování se, atd. Bude trochu adrenalin, bude nás těšit, když něco bude trochu tajemné, riskantní,  dobrodružné, atd. Popřemýšlejte, jak pevně držíte kormidlo svého života nebo jestli nenecháte kormidlovat někoho jiného nebo necháváte svou loď plout úplně bez kormidelníka? Co se týče citů a pocitů, je potřeba počítat s větší náladovostí, labilitou, ovlivnitelností. Lidé se mohou chovat falešně, dělat intriky, podvádět a neříkat pravdu. Spoléhejte jen sami na sebe. Informace od druhých si raději ověřujte ještě z druhé strany. Stávat se může i to, že se někdo zachová bezohledně, necitelně, může vás využít. Narazit můžete i na narcisy.

Partnerství, vztahy: některé vztahy budou potřebovat nová pravidla, inovaci, stanovení rolí a podmínek pro oba partnery. I tady platí, že vás někdo může využít až zneužít. Sex je často důležitější než vztah.

Zdraví: oslabení trávení, ponejvíce oblast slinivky a střev. Vypijte nalačno sklenici teplé vody, podpoříte tím střeva a pročištění organismu.

Astrometeo: všude klid, Měsíc ubývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 22.5.2018

Dočkej času…

Dnešní energie jsou vytažené hodně vysoko, jsou mistrovské. Čeho se týkají nejvíc…půjde o harmonii, rovnováhu, kompromisy, trpělivost a sebekontrolu. Na něco si budeme muset počkat a do té doby se přizpůsobit. Vyvarujte se dnes extrémů ve všem, hlavně pak v utrácení peněz. V klidu a trpělivě si počkejte na to, co chcete nebo co plánujete, určitě přichází změna k lepšímu, ale tentokrát to nebude prudce, ale postupně, plánovaně. Na nikoho a nic nenaléhejte a netlačte, nehádejte se, mohli byste si něco pokazit, neriskujte a dnes říkám, nespekulujte a nespoléhejte na intuici, pocity, dnes by to mohlo dost klamat. Jestli něco ještě není tak, jak byste si představovali, buďte nad věcí.

Partnerství, vztahy: dnes je dobré jít zlatou střední cestou, vychutnávat si to, co je a nelitovat toho, co není. Vztahy a partnerství jsou vcelku šťastné a vyvážené. Rada opět jako výše, netlačte, nenaléhejte, nemanipulujte, vyčkejte, trpělivost.

Zdraví: oslabená je oblast slinivky a střev, nejezte tučná, těžká nebo ostrá jídla. Udělejte si mátový čaj, pomáhá trávení.

Astrometeo: všude klid, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 21.5.2018

Otevřená stavidla

Sestava čísel dnes tvrdí, že jestli jste se v posledních dnech cítili v patové situaci, kolem vás byla spousta překážek a omezení až znehybnění čehokoliv, nebylo možné jednat, působily protikladné síly, pak dnešním dnem by takovým  věcem měl být konec. Překážky jsou prolomeny, spousta věcí se vyřeší sama, někdy takovou rychlostí, až můžete valit oči. Válečné sekery jsou opět zakopány, napětí povolilo. Jestli jste si mysleli, že jste se dostali do slepé uličky, dnes uvidíte východ. Díky uvolnění napětí se mohou otevřít až vyvalit emoce. Na některé výsledky si ale budete muset ještě počkat.

Partnerství, vztahy: jestli vám v posledních dnech bylo něco ve vztahu nejasné, protějšek mlžil, byli jste z něčeho v souvislosti s partnestvím znepokojeni a neklidní, dnes by se mělo vše plně objasnit. Možná do hry vstoupily nové skutečnosti a věci vypadají najednou úplně jinak.

Zdraví: oslabení energie v oblasti srdce, krevního tlaku a oběhu. Nehazardujte se svým zdravím, nepřeceňujte svoje síly a schopnosti, nepřetěžujte se.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 20.5.2018

Dobro vyšleš, dobro sklidíš

Dnešní den bude ponejvíce o nastolení řádu a pořádku v životě, co se dnes děje, bude vyrovnáním toho, jak jsme se v poslední době chovali, mysleli, mluvili, jaké činy po nás zůstaly. Neděle přeje objektivitě, pravdě a spravedlnosti. Je snaha vystupovat čestně a poctivě, zodpovědně. Co jsme zaseli, to taky sklidíme. Jsme dobří hospodáři a děláme dobrá a prospěšná rozhodnutí. Smlouvy a dohody dnes uzavřené či podepsané budou výhodné.

Partnerství, vztahy: i tady platí, že jak se do lesa volá…Vztahy jsou dnes rovnocenné a nastává vyrovnání. V partnerství je rovnoprávnost a harmonie. Přichází okamžiky pravdy, partnerství jsou většinou harmonická. Pokud spějete již dlouho k rozhodnutí ze vztahu vystoupit, dnes je na to dobrý a klidný den.

Zdraví: oslabení energie v oblasti srdce a krevního oběhu. Dostatečně pijte a nepřetěžujte se.

Astrometeo: všude klid, Měsíc dorůstá.

Krásnou neděli 🙂

vaše Táňa 🙂

  

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 19.5.2018

Žonglovat

Energie sobotního dne jsou vrtkavé. Věci jsou v pohybu a po nás se bude vyžadovat pružnost a přizpůsobivost. Budeme rozvažovat a rozhodovat. Pohrávat si s možnostmi, reorganizovat. Možná se budeme muset vyrovnat s několika zásadními změnami najednou. I obtížné situace budeme naprosto bravurně zvládat. Jsme ochotni podstupovat rizika. Umíme využít šance, toho, co je nám nabízeno. Možná budeme muset improvizovat nebo vařit z vody. Mohou vyplavat nová fakta, nové události nebo hodnoty a to nás může pěkně znejistit. Rozhodnutí děláme snadno. V práci a financích ale pozor na lehkomyslnost až naivitu. Dnes určitě žijeme tady a teď.

Partnerství, vztahy: ten, kdo je single, si dnes může zaflirtovat, rozhlížet se po novém protějšku. Den má hravé a radostné energie, co se týče vztahů. U vztahů trvalých může nastat vnitřní změna ve vztahu, změna citů a pocitů k partnerovi, nové informace o partnerovi. U vztahů, které žijí v partnerském trojúhelníku či čtyřúhelníku mohou nastat škatulata, někdo může odejít, přijít. Můžeme váhat a rozhodovat se mezi dvěma partnery.

Zdraví: oslabené je trávení, oblast žaludku, dvanácterníku, hrudi, mléčných žláz. Omezte tučná jídla a alkohol a zkuste si přidat do jídla třeba ostropestřec, který játra čistí a posiluje. Nebo si uvařte kopřivový čaj.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 
 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 18.5.2018

Příležitosti a návrhy

Dnešní den bude oplývat aktivitou, budou přicházet nové příležitosti, návrhy, podněty, zcela reálné nabídky. Pro nás to může být šance nebo impulz. Plány, které dnes uděláme, mají šanci na realizaci, určitě i dobré vyhlídky na peníze, zvýšení příjmů, výhodné transakce. Někdo vám může dát nabídku na novou práci, na studium, školení, apod. Není to ale jen plácání do větru, dnešní nabídky jsou opravdové a konkrétní. My z toho ale nebudeme mít žádné trauma, protože dnes  jsme ve vnitřní rovnováze, jsme si jistí. Možná jsme dnes konečně dosáhli v nějaké oblasti života hmatatelných výsledků nebo jsme po dlouhém úsilí konečně tam, kde jsme chtěli být. Dnes může být víc příležitostí k výdělku nebo přivýdělku. Dnešní šance nepromarněte. Den je začátkem další etapy našeho vývoje, někam nás posunuje. Umělce dnes líbá Múza.

Partnerství, vztahy: možná si s protějškem budete vyjasňovat věci, o kterých jste už dlouho chtěli mluvit, možná se vyjasní postoje obou partnerů a vztah se bude dál vyvíjet. Možná udělá partner čestné a solidní gesto. určitě je dobrá vůle věci řešit.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení, konkrétně žaludku, všech sliznic a prsou a pohlavních orgánů.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂