Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na pondělí 6.12.2021

Předpověď na pondělí 6.12.2021

Pozornost

Energie pondělí vybízí k tomu, být zvýšenou měrou ostražití, využívat intuici, svůj “čich” na věci a lidi. Možná zrovna stojíte ve svém životě v některých věcech a oblastech “na startu” a je potřeba se začít pohybovat ve směru svých cílů, někam se posunout…Vytvořte tedy něco, co má cenu a buďte aktivní, na konci života by vás bude mrzet, jestli prožijete prázdný a nenaplněný život…Možná dnes budete muset udělat nějaké rozhodnutí, změnu, krok do neznámých míst. Je pravdou, že většina z nás změny nemá ráda, protože nevíme, co nás čeká a jestli to bude lepší…Pak ale často slýchávám: “Že jsem to neudělal(a) dřív!” Kolem nás je spousta možností, jen je využít, poslechnout, mít chuť ke změně. Správně zhodnoťte situaci, rozhodněte se a jděte do toho! A používejte intuici, “čich”…

Partnerství, vztahy: ve vztazích dnes dost chaosu, povrchnosti, snahy se nevázat, nespolehlivosti, nekomplikovanosti, živosti. U nových partnerství berte v potaz, že protějšek nemusí brát vztah vážně, i když o tom může mluvit, vše je otevřené, přechodné, může jít jen o flirt nebo jednorázovou nevěru.

Zdraví: celkově je menší pohyblivost, klouby, svaly, vazy.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc přibývá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na víkend 4. a 5.12.2021

Předpověď na víkend 4. a 5.12.2021

Sobota 4.12.

Sobota nás vybízí k tomu, být zvýšenou měrou ostražití, využívat intuici, svůj “čich” na věci a lidi. Možná zrovna stojíte ve svém životě v některých věcech a oblastech “na startu” a je potřeba se začít pohybovat ve směru svých cílů, někam se posunout…Vytvořte tedy něco, co má cenu a buďte aktivní, na konci života by vás bude mrzet, jestli prožijete prázdný a nenaplněný život…Možná dnes budete muset udělat nějaké rozhodnutí, změnu, krok do neznámých míst. Je pravdou, že většina z nás změny nemá ráda, protože nevíme, co nás čeká a jestli to bude lepší…Pak ale často slýchávám: “Že jsem to neudělal(a) dřív!” Kolem nás je spousta možností, jen je využít, poslechnout, mít chuť ke změně. Správně zhodnoťte situaci, rozhodněte se a jděte do toho! A používejte intuici, “čich”…

Partnerství, vztahy: ve vztazích dnes dost chaosu, povrchnosti, snahy se nevázat, nespolehlivosti, nekomplikovanosti, živosti. U nových partnerství berte v potaz, že protějšek nemusí brát vztah vážně, i když o tom může mluvit, vše je otevřené, přechodné, může jít jen o flirt nebo jednorázovou nevěru.

Zdraví: oslabení energie v oblasti  jater, kyčlí, stehen a kříže.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc je v novoluní.

Neděle 5.12.

V neděli můžeme očekávat potěšující novinky, úspěchy, pokrok, štěstí. Možná se vám dostane nějaké odměny za něco z minulosti (dobrou práci, pomoc, atd.). V takových energiích se nesou v  závěsu samé  příjemné věci , např. se mohou ozvat kamarádi, kteří na vás dlouho neměli čas, můžete vyhrát drobnou částku, někdo vrátí peníze nebo věci, se kterými jste se už rozloučili, ale opatrně, najdou se lidé, kteří se budou snažit získat informace z vašeho soukromí, které pošlou dál.  Pokud vám osud opravdu přál, může někdo závidět, zlobit se, snažit se vás urazit, shodit, atd. Cestování je v takových energiích příjemné…

Partnerství, vztahy: problémy z minulých dnů jsou vyřešeny, záměry obou partnerů jdou ruku v ruce, protějšek je dnes náš spojenec. U seznamování nebo začátku vztahů se zamyslete, jestli protějšku nejde jen o to vás dobýt…

Zdraví: oslabení energie v oblasti: játra, kyčle, stehna, kříž.

Astrometeo: aktuální situaci najdete na : http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

Krásný víkend, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pátek 3.12.2021

Předpověď na pátek 3.12.2021

Prostě prosinec…

Jako každý rok, čím víc se blíží Vánoce, tím víc to “frčí”, tak i letos to nebude vyjímka…Den je plný pohybu, rychlosti, ale nikdo se nebude moc stresovat, jako kdyby to ke koloritu prosince patřilo…Všude vládne přátelské, láskyplné klima, v práci i doma (pokud nepřipálíme cukroví nebo nám ho někdo nejí hned pod rukama). Den je citlivý, láskyplný, upřímný. Přichází – napadají nás dobré věci, někdo může dát k něčemu podnět, impulz, budeme mít o čem přemýšlet, něco realizovat…Naše plány nebo zadání v práci plníme lehce, radostněji a snadněji než jindy. Dobrý den na pomoc druhým nebo těm, kdo nemají takové štěstí jako my. Pomáhá dobrá hudba.

Partnerství, vztahy: spolehlivost, romantika, láska, dlouhotrvající vztahy. Nové vztahy vznikají dnes tak jako mimochodem…Velké city, snaha pochopit toho druhého, empatie. Muži mohou dnes dobýt ženy romantickým chováním, city.

Zdraví: oslabení energie pohlavních orgánů a konečníku.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce klidné, Měsíc je těsně před novoluním, jeho vlivy cítíme.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek 2.12.2021

Předpověď na čtvrtek 2.12.2021

Setkání s minulostí

Čtvrtek by by měl být dnem, kdy se dostatečně vzchopíme a zotavíme po dnech, kdy jsme se necítili nejlíp, už vidíme sluníčko nad mraky. Jestli jste v posledních dnech prožili nějaká nedorozumění, nepříjemnosti, dnes by se vše mělo vyjasnit a dořešit. Mohou se vyřešit i hodně staré nepříjemnosti a zraněné city. Den ukazuje i na možnost setkat se s lidmi z naší minulosti, můžeme potkat staré známé, někdo se přistěhuje zpět, vrátí do firmy, můžeme si doříkat a vysvětlit hodně staré věci s lidmi, se kterými jsme se nesetkali mnoho let a možná mezi námi vzniklo nějaké nedorozumění, které jsme vůbec nemuseli my zavinit, můžeme přijít na různé intriky, lži, apod., o kterých jsme neměli ani tušení. Také ale můžeme potkat nové přátele, mohou začít nová přátelství…

Partnerství, vztahy: v této oblasti jsou energie na hraně a ukazují na dvě možné varianty ve stávajících partnerstvích, která momentálně nejsou v pořádku: první varianta – nevyhnutelný konec vzácného vztahu, druhá varianta – nové vzplanutí nebo rozumové se vrácení k protějšku. Takže, jestli se v tom už dlouho plácáte, dnes by měl nastat pohyb na jednu stranu…Jak píšu výše, dnes můžeme potkat i naše staré lásky…pamatujte, že stará láska nerezaví 🙂 Ti, kdo partnera (ku) nemají, mají dnes velkou příležitost. Ale doma v křesle asi nikoho nového nepotkáte 😀

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních a močových orgánů.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu 1.12.2021

Předpověď na středu 1.12.2021

Rozhodnost

Středa má silné, ale citlivé až romantické energie. Jsme schopni dnes zaujmout pevné postoje, jsme stabilní, víme, co chceme. Jestli po něčem toužíme, měli bychom si vytýčit cíle a postupovat podle plánu. Dny v našich životech bez určitých cílů a snahy něčeho dosáhnout, jsou přežívání, ne žití. No a jestli máme velké cíle, rozdělíme si je na etapy a postupujeme podle plánu, každý den něco… Důležité je pečovat o sebe a být citlivý i vůči sobě, starat se o sebe, mít se rád, být zodpovědný. Možná potkáte někoho, kdo vám bude oporou, pomůže vám. Ti, kdo mají zaujmout řídící postavení, něco řídit, něčemu velet nebo o něčem velkém rozhodovat, budou muset bez zdráhání toto postavení přijmout. Měli by mít na paměti, že pak si ale budou muset hlídat chování, protože k nim lidé začnou vzhlížet.

Partnerství, vztahy: život není pohádka a realita bývá často hodně tvrdá. Proto možná budeme dnes hledat rytíře na bílém koni (muži princeznu), který dokáže bojovat mečem, ale i na loutnu hrát. Dnes budeme hledat lásku a romantiku nebo po ní toužit.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin a močového ústrojí, kůže a žilního systému.

Astrometeo: geomagnetické pole Země  i Slunce v klidu, Měsíc ubývá…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý 30.11.2021

Předpověď na úterý 30.11.2021

Carpe diem (Užij dneška)

I když bych už ráda napsala o tom, že bude den klidný, pohodový, nemohu to dnes udělat, protože tomu tak není. Můžeme se cítit hodně zvláštně. Energie jsou rychlé, zmatené, neučesané. Když už nic, budeme se snažit plnit alespoň pracovní úkoly, soustřeďte se maximálně na to, co zrovna děláte. Stejně do toho asi budou hodně zvonit telefony, okolí vás bude chtít využít k pomoci, vysvětlení, může vás tlačit termín, apod. Když si pozornost udržíte a vnitřně se budete snažit o klid, dobře to dopadne. Jinak i v těchto zmatcích můžeme očekávat prosperitu a růst. Většina věcí se podaří a vyplatí. Dávejte pozor na to, abyste se dnes nevěnovali příliš moc požitkům, jako je moc alkoholu, přebytek jídla, přílišná starost o peníze a jejich držení nebo sex.

Partnerství, vztahy: v takových energiích mohou vznikat partnerské trojúhelníky. Láska k protějšku, ale nemusí to být manžel(ka), ale milenec(ka). Vztahy jsou hluboké a je velká chemie. U těch, co protějšek nemají, dnes možnost krátkého vzplanutí, flirtu.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin a celého močového ústrojí.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc ubývá.

Krásný poslední listopadový den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí 29.11.2021

Předpověď na pondělí 29.11.2021

Pospíchej pomalu

Pondělní energie jsou ohnivé a rychlé, přesto nebo právě proto je čas promýšlet věci, které chcete udělat, do ničeho se nepouštět bezhlavě. Buďte trpěliví a stůjte si za svým. Své záležitosti a rozhodnutí pečlivě zvažujte, zkuste o nich meditovat, ti pragmatičtější z vás mohou vyhledat někoho moudrého nebo odborníka, který jim může ukázat věci z jiných úhlů, může odborně poradit a pomoci. Dobrá doba na zahájení studia toho, co vás zajímá, co potřebujete ke své profesi, atd. Zkuste se oprostit od denní rutiny a dělejte věci jinak.

Partnerství, vztahy: pečujte o sebe vzájemně, zkuste strávit čas jen spolu. Dnes pokud je to možné, nechoďte v páru do společnosti, nemuseli byste se shodnout spolu ani s ostatními.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močových cest, měchýře. Více pijte.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu,, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli 28.11.2021

Předpověď na neděli 28.11.2021

V běhu

Nedělní energie se vyznačují rychlostí, takže  bude vše v poklusu – přines, dones, doběhni, dojeď, stíháš to? V tom spěchu ani nemusíme postřehnout, že může něco zásadního v životě skončit nebo začít – jen tak mimochodem…Úspěchy mohou přijít, ale bude třeba překonat nějakou překážku. Nebo něco může být pozdrženo, možná budete muset udělat nějaký kompromis a úspěch bude jen částečný. Pozor na to, co vám kdo dnes říká, ukazuje v TV, atd.,  jaké informace se k vám dostanou, nemusí to být vůbec pravda. Obzvlášť muži si dnes budou hlídat aroganci, vytahování se, úspěch by vám neměl stoupnout příliš do hlavy. Důležitý je dnes vzhled, podle kterého má okolí tendence dnes mnohem víc posuzovat.

Partnerství, vztahy: náročné období pro manželství i milenecké poměry. Mohou nastat překážky nebo něco v partnerství bude obtížnější. Možná  na sebe nebudete mít čas. Vy, co protějšek nemáte, můžete nabýt dojmu, že vaše touhy a představy o partnerovi jsou v běžném životě nereálné.

Zdraví: oslabení energie v oblasti  slinivka, střeva, trávení. Jezte dostatek vlákniny.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc ubývá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 27.11.2021

Předpověď na sobotu 27.11.2021

Změňte to!

V sobotu je čas(doba) na věci, které je třeba udělat, změnit. To vše budou doprovázet mírné zmatky, chaosy a nečekané příhody. Proto se snažte na druhé mluvit a vyjadřovat se jasně, ať ke všeobecnému zmatku nepřispějete. Je šance v životě postoupit vpřed. Energicky odstraňte překážky, věci, které vás spíš zatěžují, ale nenesou žádné výsledky, uleví se vám…Možná jste příliš poddajní a  pohodlní v tom, čeho chcete dosáhnout, kam míříte. Bude dobré se zdravě naštvat a říct sami sobě: “Já už to takhle nechci”  a změnit to. Buďte agresivní, ale jenom zdravě. Změňte to!

Partnerství, vztahy: možná díky předvánočnímu shonu a dotahování věcí, které se musí stihnout,  na sebe nebudete mít tolik času. Jestli ale budete mít chvilku pro sebe, popřemýšlejte, jestli jste oba v partnerství příliš nezpohodlněli a nezlhostejněli, udělejte něco zvláštního, oživte vztah. A ti, kdo protějšek nemají,  popřemýšlejte, jestli opravdu partnera chcete nebo si to jen namlouváte a co pro tu věc děláte?

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení, hlavně slinivky a střev. Pomohou např. zakysané mléčné výrobky, živé jogurty, atd…

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc ubývá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek 26.11.2021

Předpověď na pátek 26.11.2021

Zuby nehty

Páteční energie se navzájem podporují a umocňují, vše  ukazuje na náhlé změny, často překvapivé až šokující. Bude docházet k  zakončení různých dějů, konců z důvodů přerodu, nových začátků, většinou však  konců náhlých až nečekaných. Možná, že se něčeho držíme zuby nehty, protože je to sice jakési, i když ne výborné, ale je to jistota. Bohužel, Univerzum se usneslo, že nám s těmito jistotami dnes  trochu zacvičí. Takže počítejte s nečekanými až trochu šokujícími věcmi. Třeba, že něco skončí nečekaně bez vaší vůle, možná ale, že dnes ukápne do poháru ta pověstná poslední kapka a vy se rozhodnete něco ukončit, odejít, dáte výpověď v práci, přátelé, kteří byli příliš potřební a sami nic nedávali zpět dnes budou chtít zase pomoci, někdo vás může šikanovat a vy už to nevydržíte, atd…Takže dnes radím obezřetnost a počítat s nečekaným. No, i když skončí něco, co vás teď může mimořádně mrzet nebo štvát, věřte, za za nějaký čas budete říkat, že to bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat.

Partnerství, vztahy: dnes očekávejte radikální změny, může dojít k rozchodu, rozvodu, šokujícím zprávám, mohou se provalit nevěry, nemanželské děti, může dojít ke změně pravidel hry ve velkém rozsahu. Také můžeme začít tušit, že něco není v partnerství v pořádku…

Zdraví: oslabené je srdce, krevní tlak a oběh. Určitě se nepřepínejte a nerozčilujte nadmíru.

Astrometeo: všude klid, Měsíc ubývá.

Jo, ps.: nezapomeňte, že i nad těmi nejtemnějšími mraky je pořád a bude Slunce  😀

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂