Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 7.7.2020

Citlivost

V úterý dramaticky naroste citlivost, až do přecitlivělosti.  To platí i pro sklon k melodramatickému chování.  Mimořádně naroste intuice a léčitelské schopnosti, zájem o náboženství a duchovno, víru, filosofii, zdravý způsob života, ekologii, apod…  Také nás budou víc zajímat druzí a snaha jim pomoci. Úterní energie  budou mít ale i  zesílené karmické vlivy a zesílení sklonu k závislostem a obsesivnímu chování. Ženy se mohou víc brát o svá práva,  rovnoprávnost. Bude obtížné něco začít dělat, něčemu se věnovat a udržet si od toho správný nadhled. Věci nás mohou zcela pohltit. Také je  dobré znát míru pomoci druhým, aby nám zbyla síla také  na naše potřeby a povinnosti. Na co dávat pozor: na přehnanou kritičnost vůči druhým, na neodpouštění i toho nejmenšího prohřešku svému okolí (takové to: “To ti nikdy nezapomenu, že jsi…”, doplňte dle potřeby), na hazardní hry a pokoutní činnosti. Úplně nevhodný den pro cestování.

Partnerství, vztahy: naprosté nadoblačné výšiny a naprosté propady do pekla kvůli hloupostem, třeba jen kvůli jednomu křivému slovu, gestu, od protějšku. Plná oddanost partnerovi (partnerce) a neschopnost ublížit. Naprosto a zásadně nevhodný den na seznamování se, zasnoubení a vůbec už ne svatbu.

Zdraví: citlivé budou nohy od kolen dolů, takže zvýšenou péči věnujte křečovým žilám a onemocněním bérců. Dlouho nestůjte ani neseďte, ať krev proudí.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc ubývá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 6.7.2020

Uvolněnost

V pondělí se budete cítit uvolněně a pohodově, jako ryba ve vodě, k tomu přispěje i dnešní volno. Měli byste  se  zaměřit na rodinu, domov,  krásu a zušlechťování prostředí okolo vás, tak i sebe sama. Den přináší zvýšenou citlivost, až přecitlivělost a pochybování o sobě. Pozor dnes na ztrátu peněz –  nedbalostí, nečestností nebo nepředvídáním (náhoda přeje připraveným). Také možné pokuty v dopravě ( a to i pro chodce). Jestli vám někdo dluží peníze, nemusí je vrátit a jestli vy dlužíte někomu, nemusíte být schopni dluh splatit. V souvislosti s penězi opatrně se snadno získanými penězi, nečestnými a podvodnými praktikami. Energie mohou dnes přitahovat i zloděje fyzicky, takže pozor na kabelky, peněženky a na to, komu říkáte, že zrovna odjíždíte na měsíc na dovolenou….Aby jste tomu předešli, snažte se vyrovnat předem karmu dobročinností a štědrostí.

Partnerství, vztahy: vztahy se dnes vyvíjejí slibně, vyhlídky jsou šťastné, úspěšné. Jestli jste ale v partnerství finančně závislí na protějšku, nemusí být dnes zrovna štědrý…Pozor na žárlivost…

Zdraví: je stále ještě menší pohyblivost, vliv  energií na kostru, svaly, vazy…

Astrometeo:geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc ode dneška ubývá…

Krásný sváteční den  🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 5.7.2020

Věrni sobě

Úplňkový den bude celkově o  větším pohybu, změnách. Budeme víc zásadoví, mít dobré nápady, můžeme projevit své talenty.  Dnes ale nečekejte příliš  projevování citů a pocitů, vřelosti a laskavosti. Spíše je možno čekat chlad, držení si odstupu, ale duchaplnost, chytrost (až vychytralost), jasnost. Uznává se individualita, vlastní názory na věc a prosazování se, mluvení jasně, stručně a k věci. Jestli něčeho chceme dosáhnout, musíme chytře a logicky zdůvodňovat, argumentovat, vést si boj za vlastní věc, za to, čeho chceme docílit. Dnes nejsme ochotni si nic nechat líbit, ostatní si držíme od těla a můžeme být i víc vypočítaví nebo se snažit druhé manipulovat. Ženy se dnes mohou poměřovat a soupeřit s muži.

Partnerství, vztahy: ve vztazích větší chlad, kdo může vyhýbá se fyzické blízkosti a dá přednost čemukoliv před trávením dne s protějškem. Vztahy jsou dnes spíše z rozumu než z lásky. Také se může odehrávat boj o svobodu nebo rovnocennost ve vztahu. U nových setkání nás dnes může někdo zaujmout, ale zatím nic víc…

Zdraví: slabší pohyblivost celkově, kostra, svaly, vazy, klouby. Dbejte na držení těla.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc je ráno v úplňku

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 4.7.2020

Klidné změny

Sobotě bude  vládnout čestnost, zodpovědnost, optimismus, schopnost se s druhými domluvit, štědrost, odvaha. Ale nechuť se zabývat detaily a sklon k impulzivnosti, unáhlenému jednání. Stereotyp dnes ubíjí. Je šance se dnes seznámit s novými a zajímavými lidmi, šance na nečekané příjmy. Ve svých záměrech a plánech si dnes stůjte za svým, buďte pány situace. Prosazovat se nebojte. Ale je třeba sebekontrola, jak píšu výše, bezhlavost a zbrklost vám může jen uškodit. Spolehněte se na svou intuici a na to, co umíte, na svoje schopnosti…jednejte pružně, ale v klidu.

Partnerství, vztahy: kdo je v pevném vztahu, tam i zůstane, monogamie a chuť být s partnerem je velká, partnerství jsou stabilní. Kdo partnera nemá, má možnost si zaflirtovat a začít si nějaký milostný románek…

Zdraví: celkově bude oslabená pohyblivost, kostra, klouby. Dobré je cvičit cviky a dbát na držení těla…

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu Slunce také, Měsíc je těsně před úplňkem, který bude v neděli ráno.

Krásnou sobotu všem 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 3.7.2020

Všeho s mírou

Předvíkendový den, můžete se dnes cítit hodně vytížení, pocit velké zodpovědnosti, že jste si toho vzali na sebe příliš. Snad se chcete dostat na vrchol a zlepšit své postavení a děláte proto možné i nemožné, pracujete ve dne i  v noci. Asi máte mnoho závazků. Možná už jste dosáhli úspěchů, ale dnes to můžete pociťovat jako břemeno. Můžete pociťovat, že jste přepracovaní, přetížení a máte pocit, že nestíháte žádnou zábavu, uvolnění. Naučte se předávat zodpovědnost také druhým, případně práci rozdělit, neberte si toho víc, než můžete zvládnout, jinak se vaše plány nedoberou do úspěšného konce. Když to pochopíte, očekávejte zisk a úspěchy. Možná jste přespříliš ctižádostiví.

Partnerství, vztahy: asi nebudete s protějškem mít žádný čas na soukromí, i v partnerské oblasti může být pociťovaný stres, zátěž, tlak. To platí i pro setkání s přáteli.

Zdraví: citlivá oblast jsou játra, kyčle, stehna, kříž. V oblasti kyčlí menší pohyblivost.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc se blíží do úplňku…

Krásný pátek,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 2.7.2020

City a emoce

 Čtvrtek bude o citech a emocích,  velmi se zvýší  hloubka prožívání dne. Budeme chápavější, citlivější, romantičtější. Dobromyslnost a laskavost také nechybí. Jen tím, jak je hodně citlivo, jsme i zranitelnější, víc si to, co ostatní říkají nebo jak se chovají, dokážeme pustit k tělu nebo o tom  přemýšlet. Určitě se  nedokážeme hádat, většinou jsme ústupní, mírní, odevzdaní. Problémy nás trápí, ale dnes o nich spíš jen přemýšlíme a prožíváme je, než bychom měli sílu něco řešit. Také se moc neodhalujeme před okolním světem, problémy si držíme v sobě. Dnes svěřená tajemství udržíme (pokud jste velká drbna, která musí hned se vším ven, požádejte dotyčného člověka, ať vám raději nic nesvěřuje). Na co dnes dávat pozor: na náladovost, psychickou labilitu, popletenost, roztržitost, na to být příliš mimo realitu ve snění (obzvlášť pak, když řídíte nebo děláte nějakou činnost, která vyžaduje plnou pozornost – práce s pilou, ohněm, atd…).

Partnerství, vztahy: city si budeme cenit víc, než rozum. I když můžeme ve společnosti vystupovat jako velice silní lidé, dnes můžeme mít potřebu se také jednou opřít o protějšek, nechat se podržet, podpořit. Být si oddaní a cítit spřízněnost. Někdy až touha žít život toho druhého, tak moc ho milujeme. U těch, co partnera (ku) nemají, naslouchejte trochu svému vnitřnímu hlasu, který vám pomůže ujasnit si svá přání a plány.

Zdraví: citlivá budou játra, kyčle, stehna, kříž.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá, citlivější už začínají vnímat vlivy úplňku….

Krásný čtvrtek,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 1.7.2020

Nohama na zemi

V první červencový den s je nejdůležitější stát nohama na zemi, oceňovat se bude rozvážnost, pragmatičnost, praktičnost, dobromyslnost, píle. Ale abychom nebyli jen v té práci – dnes si rádi užijeme života a pobavíme se, ať už s přáteli, na společenských akcích nebo v přírodě – každý podle svého gusta. Nálada je vyrovnaná, cítíme se spokojeně, úspěšně. Umělci mohou dnes stoupat na žebříčku své slávy, ale i ostatní mohou dnes získat vyšší postavení (slávu, úspěch), majetek, přátele.

Partnerství, vztahy: radost ze života, věrnost, stálost, srdečnost, bezpečí, tak dnes vypadají trvalé vztahy. Ti, co jsou single, mohou dnes potkat někoho, kdo je velmi zaujme. Na co dávat pozor – na sklon mít vše pod kontrolou, opravovat nebo kritizovat druhé.

Zdraví: oslabené jsou pohlavní a močové orgány.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 30.6.2020

Ráznost

Úterní energie jsou rázné, rychlé, dnu bude vládnout upřímnost a odvaha. Budete rozhodní, okamžitě uvidíte pod povrch věcí a úmysly druhých rychle prokouknete. Síla, pronikavost, výraznost, schopnost uspět. Názory jsou vyhraněné a dokážete je říct i ostatním, bude vám zcela jedno, jestli s vámi  souhlasí. Když se ocitnete v situaci, ve které se dobře nevyznáte, uděláte všechno proto, abyste všechno pochopili a dobře se zorientovali, případně tomu přizpůsobili svoje chování a jednání.  Vadit vám bude průměrnost (když někdo pronese, že: “Takhle to stačí…”, rozpálí vás doběla) a pak lidé, kteří se neumí rozhodnout a vyjádřit. Tam pak můžete pronést na adresu podobných lidí hodně drsnou kritiku. Duchovno a tajemno dnes nebude na programu dne, vládnout bude víc logika, praktičnost a materialismus.

Partnerství, vztahy: s protějškem potřebujete dnes mluvit, vyměňovat si názory, probírat, zařizovat, organizovat. Něhu dnes příliš nečekejte, den je v oblasti partnerství spíš pragmatický. Přitažlivost bude chemická a fyzická, nikoliv duchovní.

Zdraví: citlivé jsou pohlavní orgány, močový měchýř a konečník.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc dorůstá

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 29.6.2020

Mlhavo

Pondělí je den, kdy bude dost nepřehledno a  mlhavo ve všem. Uspějí ti, kdo mají talent na to vyvolávat nedorozumění, proto je třeba dostatečně komunikovat, vysvětlovat, objasňovat, mluvit nebo psát přesně a k věci. Vcelku možná trochu zmatky, drobná zpoždění, ostatní nemusí reagovat tak pružně, jak byste potřebovali a čekali a nemusí dostatečně komunikovat. Jinak hluboká citlivost, vnímavost, mírumilovnost. Každému jde dnes hlavně o vlastní pohodlí. Řešit problémy se vám dnes moc chtít nebude. Když vám něco nejde, nesedí, máte problémy, určitě je neřešte tím, že si dáte skleničku něčeho ostřejšího nebo se budete vevnitř trápit a užírat, pak nechte věc na jindy nebo (když je to nezbytné) řešte.

Partnerství, vztahy: něha, citlivost, láska, ale i tady dnes mohou vznikat nedorozumění nebo nepřehlednost, hlavně díky poruše komunikace. Spíše uzavřenost a střežení si svých tajemství a soukromí, často i před protějškem.

Zdraví: citlivé jsou ledviny a močové orgány. Pijte dostatek čisté vody.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné  pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 28.06.2020

Svoboda

 Smysl pro humor, tvrdohlavost, touha po samostatnosti, to všechno nás dnes může potkat…Nezávislost, nespoutanost, pohyb, chtít si dělat naprosto, co chceme, jít, kam nás to táhne, tak by mohl vypadat dnešek. Někdo nás rozčiluje, něco je nespravedlivé? Hlasitě se dokážeme ozvat. Partner nebo naše koníčky? Dnes zvítězí koníčky. Někdo vás chce k něčemu přinutit? Za nic na světě 🙂 Práva vaše nebo těch druhých? Musí se dodržovat! Nic vás nezastraší, neustoupíte ani o píď, dokud nebude spravedlnosti učiněno zadost. Co je důležité? Jednat méně impulzivně. Nejdřív myslet a pak jednat. Nastolit vnitřní mír, krotit svou prchlivost. Vyslechnout ostatní, třeba na tom, co říkají, taky něco je…

Partnerství, vztahy: něha, láska. Velký význam má komunikace s protějškem. City dnes příliš otevřeně vyjadřovat nepůjdou. Pozor ale na hádavost a agresivitu, ať si okolí nemyslí, že jste hrubiáni.

Zdraví: citlivé jsou ledviny, močovody a měchýř, proto dostatečně pijte. Nejlepší čistou vodu.

Astrometeo: geomagnetické pole země je v klidu, Slunce též, Měsíc dorůstá

Krásnou neděli,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂