Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na středu 27.1.2021

Předpověď na středu 27.1.2021

Průlet branou

Středeční energie jsou o zakončování jednoho cyklu a začátku druhého. Něco končí a něco nového začne. Tomu odpovídá i zítřejší úplněk. Je to, jako když drak prolétne branou a záleží na nás, jestli branou prolétneme za zvuků fanfár a s potleskem okolí nebo zda se budeme ploužit po zemi sami. V každém případě by o průletu měli vědět ostatní a my bychom měli trochu zařvat, upustit síru a oheň, aby se o nás a o tom vědělo. Vždycky je možné najít způsob, jak svůj život obohatit a zlepšit. Nesvazujte se sami svými nevhodnými přesvědčeními (na to nestačím, to si nemůžu dovolit, apod.). Jestli jste ve svízelné situaci a nevíte jak z ní, poraďte se s někým nezávislým. Možná máte strach něco udělat nebo říct, protože si myslíte, že můžete udělat chybu. Ale kdo nic nedělá, ten taky nic nezkazí. Pusťte pochyby a nedůvěru, nic příliš nerozebírejte, netrapte se a konejte! A hlavně – ať jste slyšet!

Partnerství, vztahy:  nedostatek důvěry k protějšku, nedostatek otevřenosti, opatrnost. City a pocity máme příliš pod kontrolou. Upřednostňujeme rozum před city. Strach z nesprávného rozhodnutí, nesprávných slov, chyb. Jednání protějšku může dnes ovlivňovat někdo třetí a jeho názory a nápady(matka, milenka, apod.). U nových vztahů neochota riskovat.

Zdraví: oslabení energie v oblasti žaludku, sliznic, prsou, ženských orgánů. Těžká jídla, léky, které si ordinujete sami  a alkohol mohou dnes přinést komplikace.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klidné, Měsíc bude v úplňku ve čtvrtek.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý 26.1.2021

Předpověď na úterý 26.1.2021

Stůj zpříma

V úterý můžeme mít z důvodu, který nemusíme rozumem nalézt, pocity ohrožení, nedůvěry vůči druhým, děláme si předem ochranný krunýř. Jsme spíše uzavření a pokud nás bude někdo dráždit, půjdeme do boje. Když už se rozhodnete bojovat, postavte se pevně a zpříma a svůj boj dobojujte, nevzdávejte to ani neutíkejte z boje, mohli byste pak ztratit mnoho. Ostražitost a bdělost by dnes taky neměla chybět.  Důvodem jsou vzpomínky na minulé porážky a špatné zkušenosti. Ke změnám zaujímáme vnitřní odpor. Jsme víc podezřívaví, zjizvení z minulých bojů. Nevhodná doba k investicím, půjčkám, apod.. Na návštěvy dnes nechodit, neradím ani zapřádat dlouhé hovory po sítích, mohlo by skončit hádkou nebo nedorozuměním.

Partnerství, vztahy: i v této oblasti jsme dnes opatrní, uzavřenější, nálada spíše hádavá. V citové oblasti uzavřenost z důvodu obav ze zranění, zvlášť pokud už máme s partnerem(kou) nedobré zkušenosti. Můžeme mít pocit, že protějšek se chová nechápavě nebo urážlivě. U nových vztahů to nepůjde tak lehce, nejsme ochotni se druhému otevřít.

Zdraví: je oslabené trávení – žaludek, všechny sliznice, prsa. Opatrně s těžkými jídly a alkoholem.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce klidné. Měsíc se blíží k úplňku který bude ve čtvrtek,  ale jeho vliv už je možné pociťovat.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí 25.1.2021

Předpověď na pondělí 25.1.2021

Loajalita, věrnost

Pondělí bude dnem regenerace, zotavování se ze špatných minulých období, emocionální bolesti jsou hojeny a překonávány. Ale ještě jsou možné výkyvy a změny v emocích, můžeme pociťovat, že než se vše dá znovu do pořádku, nebudeme se cítit úplně komfortně, ne zcela v pohodě. Je vhodná doba nebo možná probíhá dočištění starých nedorozumění, zraněných citů. Popřemýšlejte, jak moc jste v poslední době věrní sami sobě, svým názorům a přesvědčením, nepřizpůsobujete se příliš ostatním? Neodtahujete se od přátel a známých jen proto, že oni mají zrovna špatné období nebo je někdo u vás pomluvil? Neměňte staré přátele za nové. Můžete se setkat s někým z vaší minulosti, do života mohou přijít zpět dávní přátelé, kamarádi a známí.

Partnerství, vztahy: na protějšek dnes pohlížíme střízlivě a vůbec nic si nemalujeme, jsme racionální. U vztahů, které jsou dlouhodobě narušené, může dnes dojít k rozchodu, rozhodnutí o rozvodu. Zraněné city, jizvy, mohou dnes vyplavat na povrch a znovu bolet.

Zdraví: oslabení energie v oblasti dýchacích orgánů, ramenou.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc  se blíží k úplňku, jeho vlivy už od odpoledne můžeme pociťovat…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli 24.1.2021

Předpověď na neděli 24.1.2021

Noční můry pryč!

Dnes je nový den, kdy můžeme začít úplně jinak, máme novou šanci. Můžeme očekávat dobré zprávy, kdo měl pocit, že se mu poslední dobou lepí smůla na paty, dnes to skončí. Sluneční paprsek protrhává mraky a přináší konec všech špatných zpráv. Období stresu a starostí je za námi. Je na nás, jak rychle se dokážeme poučit, vyrovnat s důsledky. Zase se můžeme cítit využití, užiteční. Z ničeho si nedělejte starosti, některé věci se vyřeší samy. Čas zahojí všechny rány. Ze špatných věcí si vezměte poučení a nebojte se předem zítřka, nemalujte si čerty na zeď, věřte v lepší budoucnost.

Partnerství, vztahy: i tady je třeba být v klidu, zbytečný je strach z rozchodu, obavy ze samoty nebo ztráty partnera(ky). Nedohadujte se a nic neřešte, dnes se prostě nedohodnete, každý si bude stát na svém…

Zdraví: oslabení energie v oblasti rukou, ramen a dýchání.

Astrometeo: všude klid, Měsíc dorůstá

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 23.1.2021

Předpověď na sobotu 23.1.2021

Ve dvou se to lépe táhne

V sobotu máme příznivé vyhlídky, dokážeme se dívat dopředu a prosadit svoje plány. Bude to chtít ale trpělivost, také je dobré popřemýšlet, jestli by nebylo lepší si na realizaci svých plánů někoho přibrat, spolupracovat, požádat o pomoc, vytvořit společné projekty, záměry. Důležité je rozpoznat u druhých dobrý charakter, porozumění a dohodnout se. Pak nás mohou čekat časem dobré zisky. Skvělý den na odpočinek, čtení, sledování filmů, vycházky. Možno také dělat dlouhodobější plány, byť jen promýšlet nebo na papíře. V rozhovorech s druhými je dnes třeba pořádně všechno vysvětlit a mluvit, nemyslet si, že ten druhý ví, co máme v hlavě, aby si to nevyložil špatně…Pozornost je třeba věnovat kontaktu s osobami, které neznáme nebo jsou příliš daleko, na obchody se vzdálenou cizinou, tam je třeba velké obezřetnosti, tyto oblasti  příliš příznivé nejsou.

Partnerství, vztahy: spojení jsou slibná a trvalá, dobré vyhlídky, vše plyne samo od sebe, jak má. U rozhádaných dvojic, přátelství – dnes by se měl už vyčistit vzduch a bude klid, ale je třeba jednat na rovinu. Dobrý den na seznámení se, začátek vztahu, jakéhokoliv.

Zdraví: oslabení energie v oblasti rukou, paží, ramenou a dýchacích orgánů.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pátek 22.1.2021

Předpověď na pátek 22.1.2021

Zvládnout den na výbornou

Páteční energie jsou ve  znamení aktivit, snahy a změn. Pokrok, pohyby a novinky. Do vaší blízkosti se může dostat někdo, něco, událost, která udělá rozruch a na vás bude, jak se s tím popasovat, jak si s tím poradit. V každém případě je třeba se tak trochu obrnit, znecitlivit, nenechat se, aby se vás situace a jednání druhých příliš dotýkaly. Někdo může přijít, všechny naštvat a zase odejít. Nebo bojovat za své ideje, za “svou věc”, někdy hodně hulvátsky,  hrubě a neomaleně, v každém případě tak, že se nebude ohlížet na druhé nebo na to, co všechno a komu všemu, tím může způsobit. Větší porozumění ani hloubku vhledu, pochopení, to dnes nečekejte. Ani vy tedy nehleďte napravo nalevo, vezměte rozum do hrsti a vrhněte se do boje. Hlavní zbraní jsou dnes slova.

Partnerství, vztahy: snažte se být v klidu, protějšek nedrážděte, den je pro partnerství hodně hádavý.  Jestli nás partner(ka) nechápe, dnes neapelujte na city, ale snažte se vysvětlovat logickými argumenty, chladným rozumem, v klidu, možné je taky mlčet. U seznámení se s novými protějšky pozor na bezhlavé vrhnutí se do vztahu s kýmkoliv…

Zdraví: oslabení energie v oblast krku, týlu a ramen. Tam neprochladněte.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu,  Měsíc dorůstá….

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na čtvrtek 21.1.2021

Předpověď na čtvrtek 21.1.2021

Šance na dosah

Ve čtvrtek mohou přijít nové příležitosti, šance, nápady, kde budeme moci uplatnit svůj talent a zkušenosti. Blíží se větší prosperita, výdělky, zisky, uznání od okolí, prestiž. Ve všech možných oblastech dnes přichází změny k lepšímu. Důležité je postupovat prakticky a věci si zorganizovat, nedělat věci, jak nás napadnou bez ladu a skladu, také je dobré neztratit se v detailech, ale mít stále nad celým projektem nadhled. Můžeme se setkat nebo poznat někoho, kdo nám pomůže se dostat výš nebo bude mít dobrý nápad, návrh. Vždy je možnost se dnes nějak obohatit. Jestli to bude obohacení penězi, city nebo vědomostmi, ve všem je velká vyhlídka na úspěch. Využijte dnešní skvělé příležitosti, které nepadají z nebe každý den. Pozor ale na nenasytnost, lakotu, lenost, přílišnou bezstarostnost až naivitu. Také je jasné, že s nepoctivostí a podrazy nikdo daleko nedojde. Nepropásněte tyto dobré energie.

Partnerství, vztahy: dnes šťastné vztahy, trvalé vztahy se mohou hodně oživit, můžeme se vzájemně ve vztahu potěšit, oblažit. Může dojít k proměně vztahu k lepšímu.  U nových setkání šance na úspěch, pokud se nebudete vytahovat a přehánět, spěchat. Vztah musí vznikat postupně a mít solidní základy. To platí jak pro přátelství, tak partnerství.

Zdraví: oslabení energie v oblasti krku a šíje. V tyto dny noste šálu nebo šátek, ať na krk neprochladnete. Kloktejte Vincentku nebo čaj ze šalvěje.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na středu 20.1.2021

Předpověď na středu 20.1.2021

Stará zranění

Ve středu můžeme zjistit, , že se v našem životě příliš opíráme o naše předchozí zážitky a podle nich a našich zkušeností, potom v situacích reagujeme automaticky, nedokážeme jít do toho, co už jsme zažili, bezprostředně. Když nám někdo ublíží, hlavně v dětství nebo mládí, je to jako kdyby nám něco sebral. Přizpůsobíme se a přijmeme tuto verzi našeho světa a příště, když budeme reagovat v podobné situaci, budeme tímto zážitkem omezeni. Jestli si myslíte, že si něco nezasloužíte, protože nejste dost dobří, nebo nemáte odvahu, pak vlastně sami sobě říkáte, že jste nedokonalí a nejste hodni lásky, případně dopadnete tak, že vás zkritizují. Opusťte tyto vzory a neposlouchejte, že něco nedokážete, že jste příliš – sami si doplňte (malí, velcí, tlustí, hloupí, oškliví, nešikovní, staří…)a zkuste to, jděte do toho. Pak všechno to, co vám bylo kdysi řečeno, uděláno, zmizí jako jarní sníh a vám se vrátí vaše moc, síla. Chovejte se a mluvte tak, jako kdybyste všechno, co chcete nebo potřebujete, už měli a uvidíte ty zázraky…

Partnerství, vztahy: tato oblast je dnes velmi citlivá a mohou vyplavat ve vzpomínkách  pozraňování z minulých vztahů, něco se vám může nějakou situací připomenout. Možná budete chtít od protějšku foukat bebíčka z předchozích zraňujících vztahů, možná, pokud si s někým začínáte, budete příliš opatrní.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý 19.1.2021

Předpověď na úterý 19.1.2021

Pomoc a spolupráce

V úterý se v nás mohou střetávat dvě energie – dva náhledy na svět – z jedné strany chceme být ctižádostiví, nezávislí, prosadit se, z druhé strany máme potřebu být štědří, nezištní, pomáhat druhým. Budeme tedy muset tyto dvě energie v sobě sloučit a být tím, kdo je moudrý, chápavý, pomáhá druhým, podporuje. Je dobré si ale uvědomit, že nejprve je třeba splnit své povinnosti a potom teprve pomáhat těm druhým, nenechte se přesvědčit, zmanipulovat, že je něco cizího důležitější (tedy pokud nejde o ohrožení života). Větší citlivost dnes může vést ke zranitelnosti, křehkosti, vnější negativní vlivy a těžkosti můžeme pociťovat silněji, víc se nás mohou dotknout. Hádat se nebo být s někým ve sporu, konfrontace, to dnes určitě nechceme. Spolupracovat s druhými nebo pracovat v týmu, ano. Rozhodnost dnes také nebude příliš silnou stránkou. Snažte se zůstat pozitivní.

Partnerství, vztahy: věrnost, spolehlivost, pochopení, snaha udělat, co tomu druhému na očích vidíme, to je dnešek. Pozor ale, kdybyste dnes partnera ignorovali, lhali nebo zneužívali, okusíte velkou bouřku.

Zdraví: oslabení energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní. Je třeba dostatečně pít vodu.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂

Předpověď na pondělí 18.1.2021

Předpověď na pondělí 18.1.2021

Pod pokličkou

Pondělní energie ukazuje na zvýšenou komunikaci, tedy budeme se muset více domlouvat, ptát, víc se vciťovat do druhých, abychom je pochopili. Dnes dáváme přednost citům před rozumem, takže může hrozit, že nebudeme moc praktičtí, výkonní ani realističtí. Dobré je tedy  naslouchat svým citům a pocitům, ale držet je víc pod pokličkou, nemusíme vypadat jako hysterky. Jsme citlivější, vnímavější, oddanější. Snažte se zharmonizovat s okolím a nechat události, aby se udály, nemanipulujte s nimi. Nechte se unášet proudem, udělejte si mimikry. Jestli děláte nějaká důležitá rozhodnutí, řešíte zásadní věci v životě nebo máte nějaké tajemství, dnes si všechno nechte raději pro sebe, aby vašich záležitostí někdo nevyužil, nezneužil nebo je nepoužil proti vám. Nemusíte odhalovat celé svoje nitro před okolním světem. Na co dávat pozor: můžete potkat lidi nespolehlivé, hysterické, nepořádné a zkažené. V práci může být chaos a zmatek.

Partnerství, vztahy: dnes víc než jindy kolem sebe potřebujeme mít někoho spolehlivého, stálého, oddaného, o koho se dá v těžkých chvílích opřít. City jsou dnes hluboké. Cítíme vzájemnou spřízněnost. I v této oblasti dnes platí neprozrazovat svá hluboká tajemství…Dnes můžeme potkat zajímavé lidi, jak nový protějšek, tak nové přátele. Někdo nás může zaujmout.

Zdraví: Oslabení energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou klidné, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂