Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 25.3.2018

Pomoc a ochrana

Nedělní čísla nám přinášejí naději, ochranu shora a sdělení, že přichází dlouhodobý příznivý vývoj, skvělá budoucnost. Naše vyhlídky jsou víc než příznivé. Dnes by měl být klid a konec utrpení. Naše představy jsou jasné, stanovujeme si reálné cíle v tom, co chceme dosáhnout. Máme důvěru i sebedůvěru.  Dobrý den na plánování. Možná se nám splní nějaké naše tajné přání. Možná nám pomohou nebo nás potěší přátelé, společníci. Pusťte se do všeho s optimismem, ale mějte na paměti, že co zasejete, to také sklidíte.

Partnerství, vztahy: láska je dnes spíše na úrovni duchovní, možná den přinese větší upřímnost mezi partnery. V případě dlouhodobější krize je třeba neztrácet naději na příznivé vyřešení situace. U těch, co jsou sami nebo nespokojeni, může přijít někdo zajímavý, až vysněný.

Zdraví: je oslabené trávení, všechny sliznice, pohlavní orgány. Dostatečně pijte a odlehčete stravu.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 24.3.2018

Ukaž, co umíš…

Dnešní energie jsou mistrovské a vybízejí nás, abychom se ostatním ukázali v tom pravém světle, ukázali co umíme, v čem jsme dobří, v čem jsme profesionálové…Den je tvořivý, můžeme postoupit o level výš ve všem…být mistry svého života. Možná vstoupíme do nového, mnohem lepšího životního období, jsme na vzestupu. Jsme čestní, šlechetní, líbají nás múzy, půjde dobře duchovní práce, jsme ale i dobří obchodníci. Možná budeme dnes konfrontováni s novými skutečnostmi, úkoly, spadne na nás větší odpovědnost. Zvýší se naše prestiž, dostane se nám uznání. Jsme schopni soustředit naši energii na to, co chceme. Někdo důležitý si nás může všimnout.

Partnerství, vztahy: v této oblasti dnes sklidíme, co jsme zaseli. Možná bude naše partnerství jiné, vyzrálejší, ale je třeba na vztahu tvrdě pracovat. Možná si dnes vyjasníme nějaké postoje, názory. Dnes budou lepší vztahy přátelské, než partnerské…

Zdraví: je slabší trávení, hlavně oblast žaludku, také všechny sliznice a pohlavní orgány. Pozor dnes na alkohol a léky.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce je v klidu, Měsíc dorůstá.

Pracovní doba věštírny o Velikonočních svátcích

Pátek  30.3.  otevřeno 8-18hod                              telefonické objednávky a konzultace 8-20hod

Sobota 31.3. otevřeno 8-13hod                             telefonické objednávky a konzultace 8-20hod

Neděle 1.4.2018   zavřeno

Pondělí 2.4.2018 zavřeno

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂


 

Přepověď na pátek

Předpověď na pátek 23.3.2018

Money money money…

Dnešní čísla mají rychlé a uspěchané číslo dne, celkově pak nestabilitu nálad a hlavně – dnes bude upřednostňováno ve všem materiální zabezpečení a peníze, výdělek, kudy budeme chodit, tudy budeme přemýšlet o penězích a stabilitě v této oblasti. Počítejte v okolí s chamtivostí, skrblictvím, snaze ušetřit za každou cenu a na všem. Je možná i snaha využívání přátel a okolí, třeba se nechat “pozvat”, aby zaplatili druzí, něco zařídili levněji, rychleji, aby někdo finančně nebo materiálně pomohl, dal nám finanční injekci, atd. Také můžeme častěji říkat: “To si nemůžu dovolit, to je drahé, atd…” Budeme chtít mít vše pod kontrolou, budeme víc podezíraví. Určitě dnes neplatí, že risk je zisk. Také můžeme využívat svůj vzhled k ovlivňování druhých, využívat je. Peníze se dnes rády rozkutálejí na nečekané výdaje.

Partnerství: asi budeme víc podezíraví a žárliví, než jindy.  Budeme mít obavy z toho, že protějšek není věrný, stálý, nemusíme cítit doma pocit bezpečí a zázemí. Máme pocit, že nás partnerství stojí víc námahy, než by bylo třeba.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ramen, paží a dýchání. Jestli máte rýmu, zkuste techniku z jógy – proplachování nosu solným roztokem.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 22.3.2018

Otáčet se za Sluncem

Dnešní čísla ukazují mistrovské vysoké energie, je dobré tento den maximálně využít, protože vše půjde lehce. Den ukazuje na úspěch a zisk v čemkoliv si vzpomeneme. Můžeme pociťovat spokojenost jak v práci, profesionálním životě, v manželství nebo partnerství. Dobrý den na uzavírání smluv, dohod, zakládání nových firem, společností, prezentaci nápadů, atd. Máme sílu i sebevědomí, sebedůvěru. Umíme využít svoje talenty, nadání. Jsme optimističtí a srdeční. Jestli se dnes s někým seznámíme, bude to určitě k našemu prospěchu.

Partnerství, vztahy: dnes nebude na nebi ani mráček, bude svítit sluníčko a bude pohoda. Jestli byl vztah v krizi, dnes dojde k usmíření, pokud budou obě strany vstřícné.  Dobrý den na žádosti o ruku, dohody o společném soužití, otěhotnění, termínu svatby, atd…

Zdraví: oslabení energie v oblasti paží, rukou a dýchání. Obzvlášť opatrní budou v těchto dnech lidé s astmatem, CHOPN, apod…Při nachlazení pijte čaj z květů černého bezu nebo lípy, uleví se vám.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 


 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 21.3.2018

Orientace

Situace, které se dnes budou odehrávat, budou poměrně složité, bude dost spěchu, takže je třeba dávat pozor a velmi rychle  a správně se orientovat. V práci může být velký stres, můžete se cítit přetíženi, že nestíháte, jste zahlceni úkoly. Dnes se dá očekávat celková podrážděnost až agresivita, takže všemu věnujte pozornost. Nic  neřešte silou a hádkami, i tak bude dost konfliktů a ran pod pás. Rádi byste dnes vyhráli ve všem, byli vítězi za každou cenu. Pak se také může stát, že zdánlivý vítěz ve skutečnosti prohraje, protože výhra může být jen “jako”. Složitá situace může být i co se týče pomluv, intrik, kritiky, u podnikání nečestná konkurence, úmyslné poškozování druhých. Když situaci shrnu, bude toho moc a my z toho budeme podráždění, do toho občas někdo ještě rýpne nebo po nás vyjede, konkurence či sokyně pomluví, do toho bude moc práce, takže takový těžší den…ale dá se to při plné pozornosti zvládnout i s úsměvem…

Partnerství, vztahy: moc času na vztah dneska nebude, z důvodu stresu a spěchu malý zájem o toho druhého, je třeba to přijmout a neřešit to. Mohou přijít obavy ze ztráty partnera, ale je to jenom energie dneška. Je třeba v této oblasti nechat věci plynout a nic neřešit…Nezuřte, nehádejte se, buďte v klidu…ostatně, sám se hádat nikdo nemůže..

Zdraví: oslabení energie v oblasti krku, štítné žlázy, hlasivek, mandlí, ohryzku, krční páteře. V této oblasti neprochladněte. Zacvičte si cviky na krční páteř, kroužení hlavy, záklony, atd…

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc dorůstá…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 20.3.2018

Rovnost volnost bratrství…

Máme tu úterní energie, které přinášejí sebevědomí, nezávislost, silnou schopnost se prosadit, rozhodnost, originalitu, chuť jednat, řešit, organizovat. Dnes jsme schopni se oprostit od omezení a závislostí, dokážeme chytře a obratně jednat. Problematické situace řešíme rozumem, ne city a emocemi. Jsme ochotni bojovat za všechno, co chceme mít, co nám za to stojí. Jsme chytří, logičtí, umíme argumentovat. Toužíme po svobodě. Rádi něco objasňujeme, šíříme vlastní názory. Mozek dnes pracuje chladně a vyrovnaně. Ceníme si úspěchu, kariéry. Jsme rádi, když se něco řeší na profesionální úrovni, ne postranními cestami.

Partnerství, vztahy: i tady vyvíjíme úsilí o nezávislost a rovnocennost ve vztahu, což se našim protějškům nemusí příliš líbit. Víme ale dnes přesně, co od partnera (ky) chceme a dokážeme si za tím dojít. City  příliš neprojevujeme, může se objevovat pocit, že by byly na závadu (na obtíž). U nových vztahů mohou vznikat vztahy “z rozumu”. Jsme chladnější i jako rodiče.

Zdraví: oslabení energie v oblasti krku, hlasivek, štítné žlázy, hrtanu, mandlí, čichu a chuti. Při bolesti v krku pomůže klasický zapařovací obklad – Priessnitz.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce je klidné, měsíc dorůstá.

Krásné úterý,přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂
Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 19.3.2018

Pracovitost, píle

Dnešní energie nás budou podněcovat  k pracovitosti, svědomitosti, cílevědomosti, ale také rozvážnosti. Dnes budeme moci využít svůj talent, vzdělání, zručnost. Možná půjdeme na nějaké školení, výcvik, budeme si mít snahu najít nové informace ke svému oboru, studovat, najít nové metody, zlepšit a zrychlit, ulehčit práci. Možná nás čeká i povýšení, lepší místo, u podnikatelů rozšíření klientely. Možná začneme využívat nové technologie, dostaneme velkou zakázku za dobré peníze, budou dobré dlouhodobé vyhlídky, atd…Na něčem bude třeba zapracovat, soustředit se na to a přiložit ruku k dílu. Nechuť a pocit, že se vám nechce namáhat, dnes není na místě, dnes můžete ze své snahy a píle maximálně vytěžit.

Partnerství, vztahy: i o dobrý vztah je třeba pečovat, aby nesklouzl do zvyku a rutiny. Buďte rozvážní, prozíraví a věnujte pozornost i detailům. Jako partneři buďte pozorní a ohleduplní. Ti, co jsou sami, dnes mohou zažít něco nového.

Zdraví: oslabení energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní. Nepřepínejte se fyzicky ani psychicky. V takových dnech nejsou vhodné cviky hlavou dolů – stoje na hlavě, hvězdy, výmiky, visy, apod.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 18.3.2018

Sousedovic tráva je vždy zelenější…

Dnešní energie jsou celkem v pořádku, i když nám nic podstatného nechybí, můžeme se cítit rozmrzele. Pok je třeba si pamatovat, že tráva u sousedů není zelenější, že si to jen namlouváme. Místo rozladěnosti a sklíčenosti by bylo lepší se dobře naladit a přemýšlet o tom, že se nám dobře daří, krize jsou zažehnány a my si ještě dnes odpočineme a zítra můžeme jít odpočatí do práce. Možná, že to, jak se cítíme, je jen nuda nebo dlouhá chvíle a nespokojenost, přesycenost uprostřed hojnosti života. Možná jsme jen slepí vůči nabízeným šancím, možnostem, nevnímáme nabídky. Možná pro psychickou nepohodu nebo trucovitost můžeme dnes propást dobré šance, které se už nemusí opakovat.

Partnerství: možná i tady hraje roli stereotyp, ponorka, pocit, že to nejlepší už vyprchalo, že jsme uvízlí někde na mělčině. Možná jsme s protějškem na sebe uražení, zlobíme se trucujeme. Snažte se dnes si nic nepokazit a moc nerýpat ani se nedohadovat. Ti, kdo protějšek nemají, by se dnes měli porozhlédnout, aby něco nepropásli.

Zdraví: oslabení energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní. Je třeba popřemýšlet, jestli dostatečně pijeme vodu, protože při nedostatku nás může častěji pobolívat hlava.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc je den po novoluní.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂


,

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 17.3.2018

Zkoušky

Dnešní den bude poměrně náročný, protože můžeme uvidět věci a lidi v jejich pravém světle, což nás moc nepotěší. Možná bychom raději viděli líbivé lži, než život v plné realitě natvrdo. Možná nám někdo přinese smutné zprávy. Možná se budeme cítit proti něčemu bezmocní.  Třeba ztratíme o něčem nebo někom iluze.  Je den, kdy se dají i  očekávat neveselé zprávy z příbuzenstva, od přátel. Možná jsme ale dnes jen neschopní nebo neochotní vidět jakákoliv pozitiva v životě.  Možná nevidíme světlo na konci tunelu i když tam je obrovské… Je možné, že nám někdo bude líčit přehnaně špatné zprávy nebo si stěžovat a hysterčit, jen abychom ho litovali, aby nás zmanipuloval, ač se skutečnost má jinak. Také pamatujte na to, že sliby jsou jen sliby a ne činy. Počkejte si na jejich splnění a nevěřte a nespoléhejte předem.

Partnerství, vztahy: v této oblasti dnes spíše horší den, může přijít trpkost a frustrace, možná jsou nějaká drobnější zklamání od partnera. Možná máme z románů a filmů nereálná očekávání a představy o tom, jaký má partner(ka) a partnerský život být, pak nás čeká vystřízlivění.

Zdraví: oslabení energie stále v oblasti chodidel, prstů u nohou a hormonální činnosti. Těhotné ženy dnes budou obzvlášť opatrné.

Astrometeo: dnes je novoluní. Geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 16.3.2018

Pátek, láskyplný svátek

Energie pátku přináší trochu zvýšených karmických vlivů, ale jinak i na číslech je poznat, že se blíží jaro…Den přinese příjemná setkání, nová seznámení, a to jak na poli pracovním (studovním), tak ve společenském a osobním životě.  Jsme vnitřně smířlivější než jindy, rádi se setkáváme s druhými, vlídné slůvko prohodíme…Dobrý den na to najít si nové přátele, obchodní partnery, spojence. Domluvte si spolupráci, založte firmu, dejte dohromady vaše dobré nápady. Je možné, že potkáte někoho, kdo bude mít velké charisma, může vás naprosto okouzlit.

Partnerství, vztahy: s protějškem jednáme láskyplně, jsme sjednocení, v harmonii. Kde byly neshody, dojde k usmíření. Perspektiva objevení se nového vztahu, ale dejte najevo, že o to stojíte. Dobrý den na zásnuby, sestěhování se, na začátek společného života s někým, koho milujeme.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel, prstů u nohou a hormonální činnosti, lymfy. Noste pohodlné boty.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc bude v sobotu v novoluní.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂