Archiv pro rubriku: Aktuality, novinky

Novinky

Předpověď na rok 2022 – rok Tygra

 Čínský horoskop na rok Tygra – od 1.2.2022

 

Co slibuje rok Tygra, rok 2022 pro jednotlivá znamení?

 

Krysa

Krysa a Tygr jsou přátelé, takže rok bude pro Krysu úspěšný. Budou zde dobré podmínky pro kariérní postup a společenské vyžití, nevzniknou neshody ve vztazích s kolegy a příbuznými.

Buvol

Buvol a Tygr jsou konkurenti, takže nadcházející rok nevěstí pro ně nic dobrého. Budou čelit tvrdé konkurenci a jejich plány se okolí bude snažit zmařit. Rok může zasáhnout finance Buvola obzvlášť tvrdě, takže je nutné činit moudrá rozhodnutí v materiálních záležitostech.

Tygr

Ve svém roce mohou Tygři počítat s maximálním štěstím, zejména v otázkách získávání nemovitostí, stěhování do jiných měst nebo zemí. I v roce 2022 bude možné vybrat si vhodné místo studia a úspěšně řešit dědické záležitosti.

Králík (Kočka)

Králík udržuje dobrý vztah s Tygrem. Většina jeho plánů se realizuje. Pokud však existují dluhy na účtech nebo hypotékách, doporučuje se je splatit, jinak mohou nastat problémy.

Drak

Drak vychází dobře s Tygrem. Draci mohou počítat s úspěchem v úředních věcech, podporou úředníků. Rok bude finančně úspěšný, zejména ve druhém pololetí. Je možné vyhrát v loteriích.

Had

Tygr a Had jsou nesmiřitelní nepřátelé, nenacházejí kompromis. V tomto roce se Hadovi nedoporučuje vstupovat do konfliktů. Zvýšenou pozornost je třeba věnovat i zdraví, hrozí totiž zhoršení zdravotního stavu. Chronická onemocnění je třeba brát vážně.

Kůň

Kůň a Tygr jsou velcí přátelé. Toto znamení bude provázet štěstí, Koně si budou moci vybrat dobré místo pro práci. Pokud se letos objeví nový partner, vztah bude úspěšný. Koně čeká posun kariéry, vítězství v soutěžích.

Ovce (Koza)

Tygr je vůči Koze neutrální. Bude to klidný rok, ale žádné velké výsledky nelze očekávat. Musíte být opatrní při utrácení, není vhodné pořídit si letos byt nebo auto.

Opice

Opice je nepřítelem Tygra. Nedoporučuje se jí v tomto roce měnit zaměstnání, bydliště a partnera. Opičí samice mohou mít potíže s mateřstvím a sportovním Opicím se nemusí úplně dařit.

Kohout

Tygr je ke Kohoutovi lhostejný, ale nedoporučuje se na sebe upozorňovat, Kohout se musí všemi prostředky vyhýbat skandálům. Pro pracující Kohouty existuje velké riziko hádky se zaměstnavatelem, ztráta místa a následné dlouhé hledání vhodného místa. Pravděpodobnost zranění je také vysoká.

Pes

Pro Psa je předpověď výborná: láska, narození zdravých dětí(vnuků). Muži se budou moci úspěšně oženit a ženy budou zvyšovat domácí pohodu.

Prase

Prase má také výbornou předpověď. Tento rok je pod velkou ochranou, obzvlášť před úřady a vlivnými lidmi. Děti narozené v roce Vepře mohou očekávat v roce 2022 mladší sourozence. Dospělé se mohou dočkat podpory od příbuzných. Vepři mají šanci stát se slavnými

 

Volná zóna

Milí přátelé, příznivci a klienti,

jestli chcete vědět, jaký pro vás bude rok 2022, nabízím výklad karet na celý rok, který se týká všech oblastí života – práce, peněz, zdraví, partnerských vztahů, apod…

Výklady nabízím neustále  jak osobně v KV, mailem LabovskaTatana@seznam.cz, telefonicky +420607992299 (i Whatsapp), po sociálních sítích na profilu Táňa Labovská

objednávky denně 8-20hod, mailem kdykoliv

vaše Táňa  🙂

Pracovní doba věštírny – prosba

Pracovní doba věštírny – prosba

Přátelé,

 

prosím, snažte se respektovat moji pracovní dobu, která je Po-Pá 8-18 hod a So 8-13hod, objednávky přijímám denně i o víkendu 8-20hod. Poslední dobou se množí snaha přemlouvat, že až půjdete ve 20 hod z práce, tak se zastavíte na karty, atd… Prostě to není možné. Práce s klienty je psychicky náročná a já potřebuji také mít čas na oddech…Navíc, pokud je něco opravdu hodně nutné, tak si určitě způsob, jak se ke mně v normální dobu dostat, najdete.

Děkuji za pochopení

Táňa

Otevření věštírny pro služby naživo od května 2021

Milí přátelé, příznivci a klienti,

od 3.5.2021 otevírám věštírnu pro služby naživo.

Podmínkou je podle nařízení vlády, že klient:

  1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: 1) absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem ) absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem ) prošel kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od aplikace poslední dávky uplynulo alespoň 14 dnů a disponuje certifikátem o provedeném očkování ) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní.
  2. Prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
  3. Doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
  4. Podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem.

Všechny služby ale nadále poskytuji také telefonicky, whatsappem (i videohovor), po messengeru a mailu.

Kontakty: tel. 607992299 nebo 773238351 denně 8-20hod, mail LabovskaTatana@seznam.cz

Ceny a rozsah služeb najdete tady na webu oddíl Služby a Ceník

vaše Táňa 🙂

Otevření věštírny pro služby naživo

Milí přátelé, příznivci a hlavně klienti,
 
dnes (20.4.2021) mi od rána prakticky nepřetržitě zvoní telefon s dotazy, kdy otevřu služby naživo. Vzhledem k tomu, že vláda se zatím konkrétně nevyjádřila, jak to bude (jen s oficiálními testy, atd…) a kdy to bude (datum), tak tipuji někdy od začátku května…
 
Stále ale dělám jak výklady karet, tak  i SRT terapii telefonicky, videohovory whatsappem, po messengeru na profilu Táňa Labovská,  i po mailu….Jak se služby povolí, určitě se to ihned  na mém profilu na facebooku  dočtete a to samé platí tady na webu v tomto oddíle –  Aktuality, novinky.
 
Kontakty na mne: messenger na  fcb profilu Táňa Labovská , č.tel. a whatsapp 607 99 22 99 nebo 77 32 38 351 denně 8-20hod, mail LabovskaTatana@seznam.cz
 
vaše Táňa Labovská

Výklad na délku lockdownu – Velikonoce 2021

Bude na Velikonoce ještě lockdown?
Přátelé,
většina mých kolegů a kolegyň se snaží vidět, zda omezení, která v současné době zažíváme, budou trvat i o Velikonocích.
Podle mých karet se určitě bude pracovat se sliby (slibem nezarmoutíš, že) a ti, co o nás rozhodují v tom jednotní nebudou, dohadů je tam dost.
Ale z 90% je jasné, že omezení trvají dál, byť možná v trochu menším rozsahu…
vaše Táňa

Poskytování služeb věštírny od 27.2.2021

Přátelé,
i přes všechna nová drakonická opatření jsem tu stále pro vás, výklady karet a SRT terapii, odblokování a další služby poskytuji stále tedy alespoň telefonicky, whatsappem, messengerem nebo po mailu, kdo mne ještě nezná, vše o mých službách najdete dopodrobna  tady na mém webu, oddíly Služby a Ceník
Telefonické dotazy a objednávky přijímám denně, i o víkendu 8-20hod na tel. 607 99 22 99 (i whatsapp) nebo 77 32 38 351
Dotazy a objednávky mailem na: LabovskaTatana@seznam.cz nebo vestirnapythia@seznam.cz
vaše
Táňa Labovská 🙂

Předvánoční objednávky

Milí přátelé, příznivci, klienti,
chápu, že předvánoční čas je hektický a vy často potřebujete rychle poradit, pomoci, objednat se….Ale moc vás prosím, nevolejte večer ani v noci. Jsem k dispozici na telefonech denně, i o víkendu od 8 do 20.00 hod, pokud máte i tak potřebu, stačí poslat mail s objednávkou, atd….přečtu si ho co nejdříve to půjde a odpovím, kdo mne zná, ví, že se snažím vyhovět co nejrychleji.
Takže, volat můžete denně 8-20.00 na tel. 607992299 (i whatsapp) nebo 773238351, taky přes messenger.
Psát můžete na mail LabovskaTatana@seznam.cz nebo vestirnapythia@seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji krásný předvánoční čas 🙂
vaše Táňa 🙂