Archiv pro rubriku: Aktuality, novinky

Novinky

Otevření věštírny pro služby naživo

Milí přátelé, příznivci a hlavně klienti,
 
dnes (20.4.2021) mi od rána prakticky nepřetržitě zvoní telefon s dotazy, kdy otevřu služby naživo. Vzhledem k tomu, že vláda se zatím konkrétně nevyjádřila, jak to bude (jen s oficiálními testy, atd…) a kdy to bude (datum), tak tipuji někdy od začátku května…
 
Stále ale dělám jak výklady karet, tak  i SRT terapii telefonicky, videohovory whatsappem, po messengeru na profilu Táňa Labovská,  i po mailu….Jak se služby povolí, určitě se to ihned  na mém profilu na facebooku  dočtete a to samé platí tady na webu v tomto oddíle –  Aktuality, novinky.
 
Kontakty na mne: messenger na  fcb profilu Táňa Labovská , č.tel. a whatsapp 607 99 22 99 nebo 77 32 38 351 denně 8-20hod, mail LabovskaTatana@seznam.cz
 
vaše Táňa Labovská

Výklad na délku lockdownu – Velikonoce 2021

Bude na Velikonoce ještě lockdown?
Přátelé,
většina mých kolegů a kolegyň se snaží vidět, zda omezení, která v současné době zažíváme, budou trvat i o Velikonocích.
Podle mých karet se určitě bude pracovat se sliby (slibem nezarmoutíš, že) a ti, co o nás rozhodují v tom jednotní nebudou, dohadů je tam dost.
Ale z 90% je jasné, že omezení trvají dál, byť možná v trochu menším rozsahu…
vaše Táňa

Poskytování služeb věštírny od 27.2.2021

Přátelé,
i přes všechna nová drakonická opatření jsem tu stále pro vás, výklady karet a SRT terapii, odblokování a další služby poskytuji stále tedy alespoň telefonicky, whatsappem, messengerem nebo po mailu, kdo mne ještě nezná, vše o mých službách najdete dopodrobna  tady na mém webu, oddíly Služby a Ceník
Telefonické dotazy a objednávky přijímám denně, i o víkendu 8-20hod na tel. 607 99 22 99 (i whatsapp) nebo 77 32 38 351
Dotazy a objednávky mailem na: LabovskaTatana@seznam.cz nebo vestirnapythia@seznam.cz
vaše
Táňa Labovská 🙂

Předvánoční objednávky

Milí přátelé, příznivci, klienti,
chápu, že předvánoční čas je hektický a vy často potřebujete rychle poradit, pomoci, objednat se….Ale moc vás prosím, nevolejte večer ani v noci. Jsem k dispozici na telefonech denně, i o víkendu od 8 do 20.00 hod, pokud máte i tak potřebu, stačí poslat mail s objednávkou, atd….přečtu si ho co nejdříve to půjde a odpovím, kdo mne zná, ví, že se snažím vyhovět co nejrychleji.
Takže, volat můžete denně 8-20.00 na tel. 607992299 (i whatsapp) nebo 773238351, taky přes messenger.
Psát můžete na mail LabovskaTatana@seznam.cz nebo vestirnapythia@seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji krásný předvánoční čas 🙂
vaše Táňa 🙂

Situace covid – opatření od 22.10.2020 ve věštírně

Milí přátelé, příznivci, klienti,
 
od zítřka v souvislosti se situací – covid – dle nařízení vlády, až do odvolání nemohu přijímat klienty naživo – výklady i ostatní služby poskytuji mailem, telefonicky, whatsappem i nadále jako normálně.
 
vaše Táňa 🙂 
Kontakty: 
 
tel. 607992299 (i whatsapp) a 773238351 (denně 8-20.00 i o víkendu)
mail LabovskaTatana@seznam.cz

Služby naživo ve věštírně

Přátelé,

množí se dotazy, zda přijímám klienty naživo, takže pokud nebude vyhlášena karanténa, přijímám.

Kdo by pojal obavy, pro ty dělám dělám výklady karet i ostatní služby i po telefonu, Whatsappu, mailu, messengeru. 😷

Vše o mých službách naprosto podrobně najdete zde na webu

Vaše Táňa 🙂

Sankalpa

Dnes jsem vysvětlovala , co je to je v józe sankalpa…Tak snad pro všechny, přijde mi to zajímavé…

Sankalpa – metoda je to prostá…

Používá se, když máte problém /nevyřešenou otázku/. V duchu si řeknete otázku či přání a tuto větu si třikrát v duchu opakujte jako poslední aktivní myšlenku před usnutím, vypijete půl sklenice vody. Toť vše. Když se ráno vzbudíte, sklenici vody, která by měla být poblíž postele (třeba na nočním stolku), dopijete.
Může vůbec tak nepatrný impuls fungovat?
Když usnete, jistá část našeho mozku se vypne.Dostaneme se do stavu théta, kdy ponejvíce pracuje podvědomí. Špička ledovce nad hladinou naší mysli usne, ale obrovská ponořená část pokračuje v aktivitě dál. Je jedno, co si přejeme, na co se ptáme, ve větě by neměl být zápor (tedy nemůže nevím, apod…).Síla, která v nás za spánku funguje, má k dispozici nesmírné informační bohatství. Dokáže si přechroupat celou naší pamět, věta je “vyhledávač”. Ve spánku (nebo v hladině alfa) je přístup k dávno zavátým vjemům, které kdy vůbec paměť přijala. Fígl sankalpy je v tom, že tuto sílu jde alespoň částečně nasměrovat. Můžete jí dát příkaz, aby pracovala pro nás. Tělo usíná, podvědomí se chystá převzít velení a na poslední chvíli zachytí jasný signál. V podpalubí, v hlubinách naší mysli se rozbíhá vyhledávací program. Nikdo o ničem neví. Tělo spí.
Vyzkoušejte!

Táňa

Znovuotevření věštírny v plném rozsahu

Milí přátelé, příznivci, klienti,

dobré zprávy : od 1.5. otevírám znovu naživo!

Takže všechny služby znovu poskytuji v plném rozsahu, jak osobně, tak telefonicky i mailem 🙋‍♀️👍😁

vaše Táňa 🙂

Kontakty: tel. 607992299 (i Whatsapp) nebo 773238351 denně 8-20.00hodin

                    mail LabovskaTatana@seznam.cz

                     

 

Výklad karet zdarma

Výklad karet zdarma

Přátelé,

tak zítra po šesté a naposledy vyhlašuji hodinku bezplatného výkladu karet  29.4. od 14.00 do 15.00 hod na  mém fcb profilu Táňa Labovská.
Teď už si nikdo z vás nemůže stěžovat, že to minule a předminule propásli, vezmu tedy karty a od 14.00 hod do 15.00 na  mém fcb profilu Táňa Labovská na Messengeru (myslím chat – soukromé zprávy) budu každému, kdo si napíše, zdarma odpovídat na jednu stručnou a konkrétní otázku to, co karty odpoví).
Odpovím na všechny dotazy těch, co mám na tomto profilu v přátelích, které dojdou 29.4. od 14.00 do 15.00 hod. Neplatí to ani pro mail, ani volání nebo sms, pouze tento fcb profil do sz. Mimo tuto vymezenou dobu (14-15hod) jsou dotazy zpoplatněné.

Co od vás k tomu potřebuji:

– vaše dat. nar. a pokud nejste na profilu pod svým oficiálním současným jménem a příjmením(které máte v OP), tak to také. Jestli se budete ptát na někoho jiného, tak dat. nar. a jméno toho, na koho se ptáte…

Upozorňuji, že pouze na profilu Táňa Labovská a pouze od 14 do 15 hod zítra – 29.4.2020, pro ty, co mám v přátelích.
Mimo tuto dobu a pro ty, co nemám v přátelích jsou dotazy zpoplatněné.

T.L.