Archiv autora: Táňa Labovská

Předpověď na pátek 23.7.2021

Předpověď na pátek 23.7.2021

Pohyb

Páteční energie přinese rychlé cesty, pohyb, sport, zvýšeně budeme mluvit, telefonovat, chatovat, mailovat si s ostatními, hledat zprávy, informace.  Důležité je počítat i s tím, že to, co se dozvíte, nemusí být pravda nebo to může být upravená pravda pro vás. Celkově se dnes můžeme víc zabývat financemi a jejich investováním, trvalými platbami, splátkami, atd…. Tam je třeba popřemýšlet, jestli někde zbytečně neskrblíte nebo zbytečně nevydáváte peníze za zbytečnosti. Můžete mít problémy s předáváním odpovědnosti druhým (“já sám”). Můžete se setkat se závistí, sobectvím. Něco se může zpozdit nebo budou na cestě překážky. Přílišná sebeobrana nebo naopak moc bojácný postoj mohou zhatit vás pokrok, úspěch.

Partnerství, vztahy: pozice partnerů ve vztahu mohou být dnes nevyrovnané, možné je poměřování sil a mocenských pozic, využívání až zneužívání protějšku, nátlak, komandování, pozice: “Nepřepínej, neživíš…”. Ustrnutí partnerství, pocit že se nedá nikam pohnout, že jste vězněm ve vztahu.

Zdraví: stále je oslabena celková pohyblivost, kostra, svaly, vazy, klouby.

Astrometeo: geomagnetické pole Země porušené, Slunce klidné, Měsíc se blíží k úplňku, který bude v sobotu ráno.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa .-)

 

Předpověď na čtvrtek 22.7.2021

Předpověď na čtvrtek 22.7.2021

Využít zkušenosti

Čtvrtek se bude týkat vztahů, hlavně v rodině a příbuzenstvu, komunikace. Mohou se připomenout nebo vracet,  nedořešené věci z minulosti. Jestli jste udělali nějaká špatná rozhodnutí, dnes budete muset čelit jejich následkům. Možná se budete muset poučit z chyb, které jste kdysi udělali, brát to jako zkušenost a už je neopakovat. Pocity viny, sebelítost a negativita vám dnes nepomohou. Problémové věci je vhodné vyřešit teď, než nechat něco nedobrého ještě protahovat.  Možná díky okolnostem  budete muset něco ukončit, uzavřít. Možná vás s nejbližšími může začít rozdělovat víc vaše práce, kariéra. V každém případě si zachovejte vnitřní mír, pohodu a věci v klidu a odvážně řešte a vyřešte!

Partnerství, vztahy: mohou přijít poučné lekce v partnerství. Buďte diplomatičtí, nenechte se nikam manipulovat. Ale ani nekomunikujte s partnerem tak, aby se mohl cítit provinile…

Zdraví: celkově bude oslabena pohyblivost, kostra, klouby, svaly, vazy. Dobrý den na cviky na správné držení těla.

Astrometeo: geomagnetické pole země i Slunce jsou v klidu, Měsíc  se blíží k úplňku, který bude v sobotu…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na středu 21.7.2021

Předpověď na středu 21.7.2021

Rod

Ve středu nás bude zajímat rodina, rodinné tradice, rodinný majetek a sociální postavení ve společnosti (dynastie). Bude se  požadovat, abyste zachovali hodnoty a to, co jste se naučili, pro příští generace. Možná si budete dnes víc než jindy užívat bezpečí domova, zázemí rodiny. Důležité jsou dnes finanční jistoty, výnosné investice, rodinné tradice (třeba následování co se týče profese, peněz), úspěšné obchody, postavení ve společnosti, zdraví členů rodiny a rodinný život. Někdo z rodiny nebo blízký přítel vám dnes může pomoci k velmi dobrému pracovnímu nebo společenskému postu. Možné jsou velké životní změny (myšleno v dobrém).

Partnerství, vztahy: den vhodný pro svatbu, sestěhování partnerů, založení rodiny. Ale často partnerství uzavírané ve spojitosti s požadavky rodiny nebo obchodními a finančními zájmy, sjednané svatby, svatby kvůli výhodám (zelená karta, atd.)

Zdraví: oslabení energie v oblastech kyčlí, stehen, kříže a také jater. Játrům pomůže ostropestřec mariánský.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc se blíží k úplňku a jeho vlivy odpoledne už můžeme začít pociťovat…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Máčka ladní

Máčka ladní (Eryngium campestre)
Máčka se užívá jako bylina hlavně na čištění krve, zlepšuje zažívání, silně působí při odhleňování, uvolnění hlenů v dýchacích cestách(bronchitidy, kašel). Pomáhá při nespavosti, neklidu. Jako kloktadlo léčí záněty v ústní dutině, ve středověku se čaj užíval při různých otravách (např. z hub)
Užívají se kořeny a listy, na čaj je třeba 1 polévková lžíce na čtvrtlitrový hrnek, nechat vylouhovat cca hodinu. Max. dávka je 1 hrnek denně. Pozor, zesiluje menstruaci.
Táňa

Anglesit

Anglesit

 

citlivost, jemnost, relaxace a něha…to je vyzařování anglesitu. Jestli chcete zlepšit meditaci a podporovat vnitřní harmonii, klid, použijte tento krystal.. Kámen usnadňuje kontakt s těmi, kteří jsou již na druhém břehu, nebo tam právě odchází….

Energie krystalu nám pomáhá uzemnit se během styku s bytostmi z jiných světů, než je pozemská rovina… Jeho laskavá energie umožňuje otevřeně mluviti s ostatními (i materialisty) o duchovních záležitostech… Pomáhá přitáhnout dobré sny, nebo zlepšuje vědomé snění.  Protože obsahuje olovo, budeme opatrní při práci s ním (mýt ruce) a určitě by si s ním neměly hrát malé děti a jistojistě z něj nejde dělat léčivá voda…

Táňa

Předpověď na úterý 20.7.2021

Předpověď na úterý 20.7.2021

Spravedlnost

V úterý bude třeba dělat promyšlená a rozumná rozhodnutí, zvážit vždy všechna pro i proti a brát v potaz i názory ostatních. Je třeba klidu a vyrovnanosti. Aktuální téma dne je čestnost a spravedlnost. Jestli vyřizujete něco na úřadech, soudech, dnešní rozhodnutí budou nestranná a spravedlivá. Pokud byste se dnes octli v těžkých situacích, těžkém rozhodování,  stůjte sami při sobě a snažte se co nejvíc, abyste obstáli se ctí. Bojujte za sebe. Ctěte své slovo a plňte své závazky. Dejte ve svém životě vše, co můžete, do pořádku. Dbejte i na detaily. Spíše než na intuici se dnes spoléhejte na chladný rozum a racionalitu.

Partnerství: dnes může docházet k zasnoubením, žádostem o ruku, dohodě o sestěhování a společném žití, ale i k dohodám o rozvodu, rozchodu. Snažte se rozhodnutí vždy důkladně zvážit a popřemýšlet, co vám vaše rozhodnutí přinese. Do zásadních rozhodnutí se snažte nedávat emoce, ale jednejte racionálně.

Zdraví: oslabení energie v oblasti jater, kyčlí, stehen a kříže. Pohyblivost v této oblasti je menší, nezvedejte těžké věci.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc přibývá…

Krásný den všem 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí 19.7.2021

Předpověď na pondělí 19.7.2021

Dočkej času…

Pondělní energie jsou spíše praktické a pragmatické, budeme nohama pevně na zemi. Roste rychlost chápání, inteligence, obchodní nadání. Také realismus, cílevědomost, zvládání situací, pružnost. Dokážeme být rozvážní, vytrvalí, silní, přísní, umíme prosadit vlastní autoritu. Možnost zlepšit finanční poměry, finanční zisk, dědictví nebo dar, ale půjde to pomalu. Prioritou je dnes rodina, práce tím ale netrpí. Důležitá je trpělivost, musíte počkat, až budou ostatní připraveni plnit své úkoly, takže platí – na nikoho netlačit, nestresovat, nehysterčit, nespěchat, ovládat se, jinak se dočkáte pravého opaku toho, co je třeba. Důležitou roli dnes hrají sny, můžete v nich najít odpověď, kterou hledáte.

Partnerství, vztahy: věrnost, důvěra, blízkost. Schopnost být vřelý, silný a smyslný partner(ka)

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních a močových orgánů. Pijte čaj z přesličky, pomáhá jak prevence proti ledvinovým kamenům.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce  v klidu Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa .-)

Předpověď na neděli 18.7.2021

Předpověď na neděli 18.7.2021

Uvolnit napětí

Nedělní energie nám dodá velkou vnitřní sílu, jasnost a inteligenci. Důležité bude udržet rovnováhu a harmonii, nedávat průchod hněvu, který námi může cloumat dnes v okamžiku, budeme trochu víc nedůtkliví a vztahovační než jindy. Někdy ani nemusíme vědět, proč jsme vlastně podráždění. Je to hlavně tím, že se dnes nakupilo opravdu velké množství energie a tu bude třeba využít pozitivním způsobem, jinak se opravdu může vybíjet v hádkách nebo různých slovních přestřelkách, apod. No a když si nebudeme moci energii vybít, může nás čekat třeba bolest hlavy, špatná nálada, apod. Hodně dnes pomůže fyzická práce nebo sport, nejlépe by bylo si zameditovat nebo zkusit vědomou relaxaci, pokud nás do ní naše roztěkaná mysl pustí. Určitě se soustředit hlavně na sebe, plnit si svoje povinnosti, plány. Nezasahujte a nezaplétejte se dnes do problémů ostatních, neřešte je a nechtějte pomoci za každou cenu, i na úkor svého volného času, apod. Celkově jsme ale dnes  moudří, starostliví a ochotní pomoci, jen nás nesmí nikdo dráždit či provokovat.

Partnerství, vztahy: solidnost a stabilita. Jsme vášniví partneři, city umíme prožívat. Vztahu dokážeme dát víc, než se nám kdy vrátí. Někdy na protějšku tak ulpíváme, tak milujeme, až to může druhé straně nahnat strach. Od partnera (ky) očekáváme naprostou věrnost.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních a močových orgánů. neprochladněte v této tělní oblasti a dostatečně pijte vodu.

Astrometeo: Slunce i geomagnetické pole země jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 17.7.2021

Předpověď na sobotu 17.7.2021

Den, jak má být

Sobota nese velmi příjemné energie a dodává nám dost sil vše zvládnout tak, jak je třeba. Zvládneme cokoliv a ještě něco navíc,  zařizování, jestli máme dnes nějaké povinnosti, práci, vše půjde jako po másle.  Věci máme předem promyšlené a naplánované. Důvěřujeme si a i při problémech nepanikaříme. Bereme na sebe i povinnosti druhých, když je třeba. Často překážky vyřešíme originálním způsobem. Jdeme jako střela přímo k cíli. Den je spojen spíše s věcmi materiálními, penězi, majetkem, než s filosofií, duchovnem. Těší nás, když můžeme být ve společnosti lidí, které máme rádi. Problém dne je přecitlivělost, ješitnost, nestrpění odporu, pozor na dramatické citové výlevy,  nedůtklivost (primadona), posedlost úspěchem a majetkem a na přepínání se.

Partnerství, vztahy:  kvalitní milostný vztah je pro nás velmi důležitý. Není dobrý den na seznamování se ani pro přátelství, ani začít milostný vztah. Dnes se držte těch, které znáte – rodiny a dobrých starých přátel. Dobré je řešit věci ve vztazích v klidu, nebrat si nic osobně a nedělat scénky. Zítra už byste se za to styděli.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, tělesných tekutin, krve. Pijte hodně čisté vody.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek 16.7.2021

Předpověď na pátek 16.7.2021

Karavana

Páteční energie přinášejí den plný potěšení, bezstarostnosti a vděčnosti. S bližními máme pěkné vztahy, radujeme se ze života. Umělecké talenty se probouzejí. Je čas na společenský život, oslavy úspěchů, na dobré přátelství, vděčnost. Příznivá doba pro rodinné záležitosti, úpravu nebo vylepšení bydlení, společenské akce. Jestli dnes musíme pracovat, tak pamatujme, že dnes je vždy  lepší práce v týmu nebo za něčí podpory. Tak, jako osamělý jezdec přes poušť – raději být v karavaně než sám… Na co dávat pozor: na přesycení – moc jídla, pití, dalších smyslových požitků a prožitků, na nadměrnou snahu si “co nejvíc užít” za každou cenu. Na velkou samolibost a očekávání pochval…

Partnerství, vztahy: spokojenost, láska, radost, potěšení, oslavy v rodinném kruhu. S protějškem můžeme mít společná tajemství. Uvolněte se, užívejte si. Dobrý den na seznamování se, pokud jste sami.

Zdraví: oslabení energie v oblasti tělesných tekutin – ledvin a krve. Dostatečně pijte.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂