Archiv autora: Táňa Labovská

Předpověď na úterý 19.10.2021

Předpověď na úterý 19.10.2021

Solidní ne-jistota

Úterý bude mít dostatek energie a probudí touhu po bezpečí a dobrém zázemí, životních jistotách. Ty si budeme snažit zajistit pomocí financí, dobrých vztahů, apod. Určitě dnes budeme hodně přemýšlet o tom, jak se mít lépe a mít víc peněz, stabilní příjmy, lepší práci, větší moc, možnost rozhodování. Dařit se bude víc než jindy v podnikání, je možnost zvýšit prosperitu, zbohatnout. Upřednostňuje se ale konzervativnost, osvědčené a zajeté postupy, dlouhodobost, solidnost. Novinky a zlepšováky, inovace, výstřednosti a nejisté věci nechte na jindy, dnes se spoléhejte na to, co dobře znáte a víte. A na nic nespěchejte, netlačte, nic neurychlujte. Snažte se být spolehliví, dochvilní, stálí, šlechetní. Podpořte i druhé nebo spolupráci, vyplatí se vám to do budoucna…Zvažte ale to, jestli penězům nebo hmotným statkům nepodřizujete vše nebo nejste příliš chamtiví.

Partnerství, vztahy: v této oblasti dnes platí, že se budeme snažit vytvořit šťastný a materiálně dobře zabezpečený vztah.  Když se o vztah pečuje, dozrává jako víno. Vládne stálost, rovnoprávnost, smyslnost. Pozor jen na touhu vlastnit toho druhého a zbytečnou žárlivost. U těch, co jsou sami platí, že dnes můžete potkat někoho, kdo vás zaujme.

Zdraví: oslabení energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní, také cév.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce klidné, Měsíc  bude ve středu v úplňku, takže jeho vlivy cítíme.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂

Padparadža (Oranžový safír)

Padparadža (Safír oranžový – korund)
Safíru padparadža se odjakživa připisují magické vlastnosti. Hlavní oblastí jeho působení jsou milostné city. V amuletu kámen chrání před černomagickými kouzly lásky a zároveň obdaruje majitele energií, která může v dobrém přilákat jakoukoli osobu. S jeho pomocí můžete rozeznat své skutečné pocity, poznat lež a chránit se tak před chybami. Pomůže manželským párům posílit vztahy, vnést do nich harmonii a teplo.
Šperky a amulety s kamenem padparadža přispívají k rozvoji ctižádosti, důstojnosti a hledání spolehlivých přátel. S jeho pomocí se můžete dostat k mnoha tajemstvím a rozšířit si vlastní obzory.
Padparadža je nejsilnějším ochráncem před intrikami závistivých lidí a těch, kdo chtějí ublížit, poškodit, před uhranutím a zlými úmysly. Vzbuzuje důvěru, pomáhá překonávat fóbie a strachy. Kámen dělá svého majitele atraktivnějším, laskavějším, povzbuzuje k otevřenější komunikaci s ostatními, podporuje ambice.
Kámen je považován za talisman kreativních lidí. Je schopný probudit skryté talenty, rozvíjet představivost, přitahuje nové myšlenky a nápady.
Největší naleziště jsou na Srí Lance, slovo padparadža je složeno ze slov lotos a radža, takže doslovný překlad by byl lotosový princ. Padparadža je jeden z nejkrásnějších šperkových kamenů vůbec. Podle toho se pohybuje i jeho cena. údajně nebyl nalezen kámen větší než 2 karáty.
Táňa

Předpověď na pondělí 18.10.2021

Předpověď na pondělí 18.10.2021

Přidej víc

V pondělí bude třeba trochu přidat, jestli se chceme cítit spokojenější a snažit se zaměřit v práci na podstatné věci, aby zisky vzrůstaly. Možná máte velkou ctižádost, ale pro to, abyste měli vyhovující práci a slušné peníze, nic neděláte, jen jste nespokojení. Možná toužíte na někom nebo něčem profitovat. Jestli máte pocit, že o něco přicházíte nebo nemáte dostatek příležitostí k uplatnění svých schopností, není to tak. Jen často vaši energii tratíte do příliš mnoha zbytečných věcí a projektů a nezaměřujete se na to důležité. Možná máte pocit, že máte na něco nárok, jste o tom přesvědčení, ale vydělávat se na živobytí se vám nechce. Není pravda, že by se o vaše potřeby měli starat druzí. Snažte se víc využívat svoje talenty, schopnosti, vlohy. Studenti dnes nebudou opisovat ani používat taháky a podobné zlepšováky, na všechno se přijde. Pro ostatní platí, že podvůdky a obcházení s penězi se nevyplatí a snaha o rychlé zbohatnutí povede k tomu, že budete mít víc ještě míň, než předtím…

Partnerství, vztahy: u těch, co partnera nemají,  je dnes dobrý den na seznamování se, budování vztahu, nové začátky. U trvalých partnerství svědomitost, prozíravost, rozvážnost, rozumové rozebírání situací a problémů v klidu.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel, prstů u nohou, lymfy a hormonální činnosti.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na neděli 17.10.2021

Předpověď na neděli 17.10.2021

Vyvětrat

V neděli mohou být emoce bouřlivější než jindy, můžeme být víc v napětí a stresu. Jestli nás někdo dnes vyprovokuje k podrážděnosti, dohadování se, slovním přestřelkám, vyvětrá to nedýchatelný vzduch, uvolní napětí.  Jsou možné změny, které dlouho byly ukryté pod povrchem, jak v rodinách, tak ve společnosti, může dojít k zásadním průlomům. Možná budete víc v realitě, oběma nohama na zemi, prožijete a pochopíte. V každém případě je radno dnes používat víc chladný rozum než city a emoce.

Partnerství, vztahy: možná dnes nebudete s partnerem ze zcela pragmatických důvodů, jako je nutnost zařizování a vyřizování spousty věcí, které jste nestihli přes týden nebo které už tak trochu “vyhnívají”. Dejte dnes pozor, abyste se neodcizili jen z praktických důvodů, že na vztah “není čas”. U těch, co jsou sami (singl), dnes může přijít nový partner (ka), seznámení. Dejte si ale na čas a do vztahu jděte velice pomalu a opatrně, nehrňte se.

Astrometeo: podle některých serverů je všude klidno, podle některých je sluneční bouře, vyberte si :-D. Měsíc ale každopádně dorůstá…

Krásný den přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 16.10.2021

Předpověď na sobotu 16.10.2021

Je to na vás

Díky sobotním energiím se můžeme cítit spokojenější a klidnější, je víkend, tak to bude hodně z nás svádět k odpočinku, ale je dobré raději den využít  k tomu, aby se dořešily resty a to, co jste nestihli přes týden, protože je škoda takovou energii proplýtvat. Možné je, že budeme mít sklon přehnaně posuzovat věci rozumem,  ze stránky materiální a materiálního pohodlí, než srdcem. Kdo dnes nabyl pocit, že má málo peněz nebo s nimi nemůže přes všechnu snahu vyjít, popřemýšlejte, jestli nemáte změnit zaměstnání nebo víc přiložit ruku k dílu. Mohou nastat problémy ve vztazích s matkami –  nemusíte sdílet jejich názory a nápady, můžete se dohadovat.

Partnerství:, vztahy snaha v partnerství dominovat a to za každou cenu. Neschopnost řešit partnerské problémy. V takových energiích je často možná promiskuita, hodně se koketuje, domy s červenou lucernou budou mít dnes dobré zisky.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel a prstů u nohou, také lymfatický systém je oslaben. Noste pohodlné boty, udělejte si masáž chodidel.

Astrometeo: geomagnetické pole Země se uklidnilo, Slunce též, Měsíc  dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na pátek 15.10.2021

Předpověď na pátek 15.10.2021

Mlha přede mnou, mlha za mnou

Pátek bude mít láskyplné energie, poroste fantazie a city. Očekávat se dají různá pozvání, výzvy, nabídky. V práci dobrá atmosféra. Kdo se necítí úplně dobře, pomůže hudba. Může přijít snaha o pokrok, posun a změny, ale na to bude dnes příliš mlhavo a nejasno, budeme příliš hlavou v oblacích. Na dnešní dohody a řešení nelze příliš spoléhat (pokud se nejedná o konkrétní písemné smlouvy, kde je stanoveno přesně, oč se jedná), jestli se s někým o něčem domluvíte jen ústně, může u toho také zůstat a nic dál nebude nebo to mohou být zcela nereálné plány, den příliš zasněný a romantický. Celkově dejte dnes víc na své city a pocity, intuici, než na chladná řešení dělaná jen rozumem.

Partnerství, vztahy: láska je většinou opětována a lze se na protějšek spolehnout. Ve vztahu se cítíme bezpečně a máme zázemí. U krizí ve vztahu dnes může dojít k usmíření. Nebude chybět romantika, fantazie, citlivost a pochopení. U nových vztahů – dnes můžete potkat svou osudovou Lásku.

Zdraví: dnes oslabení nohou od kolen dolů, lýtka, kotníky, achillovka. Kdo má křečové žíly nebo problémy s bérci, u těch bude vhodné věnovat této oblasti zvýšenou pozornost.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 

vaše Táňa 🙂

Předpověď na čtvrtek 14.10.2021

Předpověď na čtvrtek 14.10.2021

Kuj železo žhavé

Energie čtvrtka zesilují pocity, emoce, napětí vzrůstá. Je jen na nás, jestli tuto energii dokážeme využít ve svůj prospěch a budeme kout železo, dokud je žhavé…Celkově den a jeho energie přináší dobré vyhlídky. Zlé vlivy, napětí a agresivita se řádně vybijí a nastane klid, konec těžkostí, věcí, kterými jste trpěli nebo strádali.  Jestli budete mít jasné představy, naplánujete si dlouhodobé cíle a budete se na ně soustředit, vše půjde jako po másle. Mohou se vám splnit přání. Je třeba věřit v lepší budoucnost. Dnešní nápady, projekty, plány, návrhy a jednání vypadají slibně. Důležité je víc si věřit a věřit ostatním. Možná je také pomoc společníků a přátel, sponzorů. Dobrý den i na pomoc druhým, potřebným – lidem i zvířatům. Jestli máte dostatek, podělte se nebo pomozte druhým tak, jak můžete (finančně, fyzicky, vědomostmi). Ale pamatujte, jak říkají indiáni, aby ani vaše studna nevyschla…

Partnerství, vztahy: ve stávajících partnerstvích je důležitá pravda a realita, nenoste žádné masky a nepřetvařujte se. Jedině tak je možné žít v partnerství dlouhodobě a příjemným způsobem. Den přeje spíše vztahům na duševní úrovni a platonickým, důležitější je porozumění než vztah fyzický. U těch, kteří protějšek nemají, bude dobré se dnes rozhlížet nebo jít do společnosti, můžete potkat vašeho vysněného milence (ku).

Zdraví: oslabení energie v oblasti od kolen dolů, lýtka, kotníky, achillovka.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klidné, Měsíc  dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu 13.10.2021

Předpověď na středu 13.10.2021

Vyrovnanost

Středeční energie přináší  podrážděnost, tomu ještě pomůže a posílí to geomagnetická bouře, kdy roste impulzivnost, panovačnost a vztek, lidé budou  víc podráždění, naštvaní, v dopravě, frontách a na nákupech útočnější. Snažte se nenechat se od druhých naštvat nebo být mrzutí a otrávení jen proto, že jsou oni…Udržujte dobrou náladu. Co je důležité v těchto energiích – být psychicky silní, dodržovat pravidla, etiku, zákony, morálku. Být spravedliví, dodržovat, co jste slíbili, dodržovat závazky. Hlídat si zdraví.

Partnerství, vztahy: i tady platí to, co jsem psala výše – dodržujte v partnerství sliby, slovo, etiku. Vzhledem k energiím dne se většinou budete s partnerem jen míjet nebo budete muset jít každý za svým. No a pro ty, co partnera(ku) nemají, to platí pro vztahy přátelské.

Zdraví: oslabení energií v oblasti kostry, svalů, vazů, celkově je oslabená pohyblivost. V těchto dnech pomohou a prospějí cviky na správné držení těla.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce  klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý 12.10.2021

Předpověď na úterý 12.10.2021

Vztahy, smlouvy, sliby

Úterní energie budou hodně o vztazích a jejich budování, zlepšování, a to hlavně vztahy partnerské a pracovní. V práci (zaměstnání, podnikání) nebo v činnostech, ze kterých máme příjmy, to dnes bude chtít hodně komunikovat, myslet, využívat své talenty. Popřemýšlejte, jak si dohodnout  v práci příznivé podmínky, ze kterých můžete mít pocit spokojenosti. Což může znamenat i to, že zkvalitníte svoji práci a budete dodržovat dohody a smlouvy, což platí i všeobecně. Neslibujte nic, co nemůžete splnit a víte to předem nebo víte, že slíbené neuděláte. Dohody s druhými se také snažte plnit, buďte spolehliví. Když nemůžete něco dodržet, splnit, řekněte to druhým včas, ať je “nevypečete”, protože to se dnes opravdu nevyplácí. Popřemýšlejte i o tom, jestli si nemůžete celkově zlepšit životní podmínky, abyste byli víc spokojeni…

Partnerství, vztahy: dohody jsou od toho, aby se dodržovaly ne porušovaly. Snažte se být dnes spolehliví a spokojení. V oblasti partnerství dnes upřednostňujete stabilitu a pocit bezpečí.

Zdraví: ocelkově je oslabena pohyblivost – kostra, klouby, svaly, vazy, kůže.

Astrometeo:  geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc přibývá…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí 11.10.2021

Předpověď na pondělí 11.10.2021

Závazek

O čem bude dnešek? Pondělí se týká závazků a jejich plnění. Dnes v žádném případě není vhodný den na podepisování smluv nebo dělání rozhodnutí, která nás zavážou na delší dobu nebo na celý život…Určitě dnes nepodepisujte pracovní smlouvu, kupní smlouvu, dohodu o provedení práce, projektu, nezakládejte firmu, neberte si hypotéku, půjčku, leasing. Nevstupujte do firmy, společenství, spolku, organizace, sdružení, komory, atd. Nedělejte žádné velké investice – koupě domu, bytu, firmy, pozemků, atd…Všeho, o čem píšu, byste mohli později litovat. Naopak je vhodná doba na odstoupení od smlouvy, zrušení dohody, účtu, od trvalých plateb něčeho, co vůbec nepotřebujete, služeb, atd…

Partnerství, vztahy: dnes není dobrý den na seznamování se u nezadaných, u dlouhodobých vztahů nedoporučuji zasnoubení, dělání termínu svatby, otěhotnění, dohodu o sestěhování se, koupení domu, bytu, atd…Naopak je vhodný den u dlouhodobě problematických partnerství na podání návrhu na rozvod, rozchod, rozdělení majetku, atd…

Zdraví: oslabení energie v oblasti jater, kyčlí, stehen a kříže.

Astrometeo:  geomagnetické pole Země iSlunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂