Archiv autora: Táňa Labovská

Předpověď na čtvrtek 29.10.2020

Předpověď na čtvrtek 29.10.2020

Odpuštění

Čtvrtek může přinést mnoho nečekaných událostí a změn. To platí ve fyzickém i duchovním světě. Dnes je třeba popřemýšlet, zda jste v poslední době někomu neublížili a příliš ho nezranili. Nebyli jste sobečtí, nenasytní, bezohlední? Živíte v sobě pořád hněv na ty, kteří vám někdy – kdysi ublížili (stylem: Manžel mi před 20 lety řekl, že jsem krá.a a to mu nikdy nezapomenu a kdykoli budu moci, tak mu to vrátím…). Zkuste se dnes věnovat hlubokému a radikálnímu odpouštění. Velmi dobře s odpouštěním pracuje systém Ho´oponopono. Abyste byli volní a cítili se lehce, musíte se zbavit starých ran a vyléčit se. Také je důležité odpustit i sami sobě a milovat se. Zkuste si přiznat své slabosti a být víc pokorní. Uvědomte si, že jsme lidé a nikdo není dokonalý.

Partnerství, vztahy: staré zrady, rány, nevěry, narušené vztahy…Jasně si dnes stanovte, zda s partnerem chcete být dál nebo jsou chyby a poklesky druhé strany  z vašeho pohledu tak silné, že vztah už nelze napravit. Pokud s protějškem chcete jít dál společně, je dobré si říci, že co bylo, to bylo a odpustit si.

Zdraví: citlivá je hlava a všechny orgány v ní, je menší životní síla.

Astrometeo: všude klid, Měsíc se blíží k úplňku

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na středu 28.10.2020

Předpověď na středu 28.10.2020

Upustit páru

Ve středu se možná budete cítit trochu naštvaní, zlobíte se, hněváte se. Možná jste někde řekli něco, co jste neměli, možná vám někdo vynadal, možná se zlobíte  na někoho z okolí, že prozradil něco, co jste mu svěřili jako tajemství. Možná se zlobíte na své děti, že neposlouchají (to je většinou vnitřní obava o jejich zdraví, bezpečnost). Pokud se zlobíte na sebe, můžete se potkat s drobnými nehodami (odřená kolena, říznutí, popálení, modřiny, apod.). Možná je váš hněv jen vnitřním pocitem bezmocnosti nad tím, co se kolem vás nepříjemného děje a vy máte pocit, že s tím nemůžete nic dělat. Je to nedostatek vaší iniciativy nebo zdravé dravosti? Bojíte se, že když uděláte to, co chcete nebo jak si myslíte, že je to správné, někdo vám vynadá, bude se zlobit, posmívat se vám? Co když tím ale jen dodáte odvahu dalším, kteří to cítí také tak…Možná také dnes můžete pociťovat víc žárlivosti nebo závisti vůči těm, co se svou tvrdou prací dostali “nahoru”. Jestli jste naštvaní na celý svět a potřebujete upustit trochu páry z přetlakovaného kotle, adrenalinově sportujte, křičte, ukliďte celý dům, přeorejte zahradu tam a zpět, ale neobracejte vztek a agresivitu proti sobě. Bezbolestná nečinnost nic neřeší a dlouho to nevydržíte…

Partnerství, vztahy: buďte trochu agresivnější, ale nerozsekejte protějšek na kousky. Použijte svůj hněv tvořivě a spolu s partnerem (kou) jděte do nějaké fyzické činnosti – adrenalinové sporty, vymalujte a ukliďte celý byt, dům, zahradu, jděte na dlouhý výlet, tůru, atd…

Zdraví: citlivá je hlava a všechny orgány v ní. Dostatečně pijte.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc se blíží k úplňku a jeho vlivy můžeme od odpoledne již pociťovat.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na úterý 27.10.2020

Předpověď na úterý 27.10.2020

Proměna

V úterý bude docházet k hlubokému procesu proměny. Ale místo toho, abyste očekávali skvělé změny k lepšímu, ihned poté, co se objeví drobné komplikace, třeba když o něco přijdete nebo se události neodehrávají přesně, jak jste si naplánovali, představovali, ihned padáte zpět do vyjetých kolejí negativity, obav, strachu, tísně…Nemyslete opět jako oběť, nestěžujte si, nelamentujte. K procesu zlepšení životních podmínek drobné nepříjemnosti patří. Vždycky pamatujte, že i po té nejhorší a nejčernější bouři bude zase svítit sluníčko…

Partnerství, vztahy: zbavte se své nízké sebeúcty, nevěřte tomu, že vás protějšek má nárok na víc, nenechte se přesvědčit, že jen jeho názory a nápady jsou správné (tedy pokud nejste absolutně ten nejhlubší flegmatik nebo masochista). Ve vztahu, který vás vyčerpává, vysává, unavuje, přece nemusíte setrvávat. To je jen vaše volba. Navzdory strachům a obavám musíte pochopit, že přišel čas na změny, čas si “dupnout”. Život nepřináší nic, co nejste schopni zvládnout.

Zdraví: citlivá jsou chodidla, prsty u nohou a lymfatický systém.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Ps. všechny služby poskytuji i nadále, telefonicky, písemně mailem, whatsappem, po messengeru. Tel. 607992299 nebo 773238351 denně 8-20.00hod, i o víkendu. Mail LabovskaTatana@seznam.cz

Předpověď na pondělí 26.10.2020

Předpověď na pondělí 26.10.2020

Spěchej pomalu

V pondělí si můžete uvědomit, že v poslední době  zažíváte mnoho stresu, tlaku, spěchu. Možná si k tomu ale trochu pomáháte sami tím, že si stanovujete limity, termíny, chcete mít všechno hned a mít toho hodně. Dnes ale není správný čas na to popohánět řeku, protože odevšad na vás potom mohou vykukovat překážky. Chvilku vydechněte a počkejte. Jít mermomocí kupředu, tlačit se na první místa, není dnes ve vašem vyšším zájmu. Nepokoušejte se jít rychle a nebezpečnými nebo riskantními cestami, abyste byli co nejdřív u cíle. Klidně jděte pomalejší, delší a klidnější cestou. Pokud budete spěchat, stejně budete muset u cíle čekat nebo se vám riskování nevyplatí a skončí to jako v pořekadle: “Kdo chce víc, nemá nic”…

Partnerství, vztahy: Uklidněte se. Nespěchejte nikam, netlačte v ničem na protějšek, protože si druhá strana může  postavit hlavu a nedosáhnete ničeho. Jestli se rozčílíte, počítejte raději do deseti a hluboce dýchejte, pak teprve mluvte. U novějších vztahů platí to samé, dnes nespěchejte na sex, na návrhy na sestěhování se, seznámení s rodinou partnera, otěhotnění, atd. Dejte si čas a prostor.

Zdraví: oslabena jsou chodidla, prsty u nohou, hormonální činnost. Noste pohodlné boty. Dobrý den na reflexní masáže nohou.

Astrometeo: je geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na neděli 25.10.2020

Předpověď na neděli 25.10.2020

Na správném místě

Neděle bude mít vliv na zakončení určitých věcí. Bude třeba popřemýšlet, jestli nám trošku příliš nenarostlo Ego a nemáme pocit, že bez nás řeka nepoteče a Země se nebude točit, jestli si nenamlouváme, že veškerou práci uděláme dobře jen my sami. Nebo si myslíte, že vám nikdo nepomáhá? Možná je to jen váš strach a ostatní by rádi pomohli, ale vy jejich pomoc odmítáte. Dovolte i ostatním, aby ve vašich životech hráli svou roli. Od toho jsou přátelé, rodina, spolupracovníci, abychom si pomáhali, když je to potřeba. Nemusíte být Superman, všechno vědět nebo všechny kolem sebe zachraňovat. Věci se začnou řešit a vyřeší, když trochu poodstoupíte a necháte věci, aby se děly, nebudete jim bránit. Druhý extrém je, že můžeme být tak pasivní, líní (i přemýšlet), že necháme naše životy plánovat a řídit jiné lidi. Věnujte tomu pozornost, zda neodevzdáváte zbytečně svou sílu a moc do rukou někoho jiného…Nebojte si určit svoje hranice.

Partnerství, vztahy: v této oblasti je karma velmi znatelná, dnes může dojít k neshodám, kritice, někdy i poslední kapce k tomu, aby došlo k rozchodu, rozvodu. Nevěry. U nových vztahů většinou karmické dluhy z minula.

Zdraví: oslabené jsou nohy od kolen dolů, lýtka, kotníky, achillovka.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu 24.10.2020

Předpověď na sobotu 24.10.2020

Nepřepínej, neživíš

Sobota bude hodně o materialismu a propadu do hmoty. Co se dá očekávat… Den, kdy se bude hodně uvažovat o tom, jak vydělat peníze, získat majetek ,což nás ale stahuje k hmotě  a smyslovým prožitkům, někdy až příliš tak, že padáme do nesvobody, slabé vůle, pudovosti, požitkářství, do zlozvyků, se kterými nejde moc hnout. Můžeme porušovat vlastní zásady, mít nedobré cíle, ke kterým se dají použít jakékoliv prostředky (jít přes mrtvoly). Nakupování jde skvěle, obchodníci jsou výmluvní a přesvědčiví. Dnes oproti duchovnu jsou upřednostňovány potřeby a požitky těla, vlastní prospěch. Mohou propukat závislosti, můžeme být manipulováni, citově vydíráni. Na co dávat pozor: na přílišnou žádostivost po majetku, posuzování všeho přes peníze, pocit, že za peníze si mohu koupit všechno, na nespolehlivost, nedochvilnost. Na závislosti, pokoušení osudu, černou magii, zkoušení magických praktik bez zkušeností a učitele.

Partnerství, vztahy: dnes osudová přitažlivost, mezi muži a ženami to bude jiskřit, obrovská smyslnost, až posedlost. Vznikají karmické vztahy. Ale také mocenské hry a manipulace přes sex, majetek a peníze, emocionální propletence, trojúhelníky.

Zdraví: oslabené jsou nohy od kolen dolů, také paty a pozornost je třeba věnovat křečovým žilám a onemocněním bérců. Nikde dlouho nestůjte ani neseďte, ať krev proudí.

Astrometeo: všude klid, Měsíc dorůstá…

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Ps. všechny služby poskytuji i nadále telefonem, whatsappem, mailem, po messengeru, kromě služeb naživo – osobně

 

 

Předpověď na pátek 23.10.2020

Předpověď na pátek 23.10.2020

Držte si klobouky, jedeme

Páteční energie má velkou rychlost až sprintování ve všem, co se bude dnes odehrávat, je to jako rychlostní běh, ale budeme ho muset vydržet až do půlnoci, takže, držte si klobouky, jedeme z kopce :-D. Co se dá očekávat – rychlé změny, vzrušující rušný den, překvapení, pohyb, pokrok, rozčilení, rychlost. Vše je v pohybu a vy někdy můžete jen sledovat, jak se vše rychle míhá, jako krajina za oknem ve vlaku, někdy ani víc nestihnete. Je třeba neztrácet sebedůvěru, jednat rychle a cílevědomě. Mluvit stručně jasně a srozumitelně a očekávat takové odpovědi. Důležité je mít v jednání plány a zaměřovat se na své cíle.  Hodně spěchu, hodně chvatu. Je třeba naléhavě něco vyřešit. Možná se do něčeho řítíme. Pozor ale, při spěchu si zachovejte jasnou mysl, ať neuděláte chyby ze zbrklosti, unáhlenosti, spěchu. Z druhé strany mohou přijít události, kdy bude třeba se rozhodnout okamžitě.

Partnerství, vztahy: nová energie se vlévá do trvalých vztahů, dnes se můžeme společně pobavit při nějakých v rodině neobvyklých činnostech. Velká přitažlivost, vášně dnes plápolají, chemie vítězí. Můžeme mít sklony k majetnictví. Dnes se singl lidé mohou bezhlavě zamilovat(i na dálku), v někom probudit lásku.

Zdraví: celkově slabší pohyblivost ještě dnes, oslabená kostra, svaly, vazy, klouby, páteř…

Astrometeo: všude klid, Měsíc dorůstá…

Krásný pátek v rámci možností, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na čtrtek

Předpověď na čtvrtek 22.10.2020

Kostky jsou vrženy

Dnešek by nás měl energeticky někam posunout, máme něco pochopit…Možná se v našich životech za poslední dny mnohé změnilo a my jsme dělali rozhodnutí. V každém případě naše další kroky by měly být takové, abychom nebyli nezodpovědní, lehkomyslní, bezhlaví, zbrklí a povrchní. Možná jsme ve spoustě věcech naivní a bereme je na lehkou váhu, riskujeme tam, kde nemáme. Možná jsme něco podcenili. Možná jsme byli neznalí věci. Kostky jsou sice vrženy, ale nejdřív přinesou zmatky a chaos, než se věci ustálí a vznikne nový řád a struktura.

Partnerství, vztahy: dnes jsou vztahy živé a veselé, možná trochu nezodpovědné, se snahou nic nekomplikovat, neřešit vážná témata. Můžeme se chovat trochu pošetile. Možná bereme vztah příliš na lehkou váhu. U nových známostí nebo dnešních seznámení počítejte s tím, že může jít pouze o flirt a protějšek nemá žádnou snahu se vázat…

Zdraví: celkově je oslabena pohyblivost, svaly, vazy, klouby, páteř. Dbejte na správné držení těla.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Ps. od zítřka až do odvolání nemohu přijímat klienty naživo, ale výklady a SRT dál běží i telefonicky, whatsappem, mailem, poštou…

Kontakty: tel. 607992299(i whatsapp) a 773238351 denně 8-20hod, i o víkendu, fcb a messenger Táňa Labovská, mail LabovskaTatana@seznam.cz

Situace covid – opatření od 22.10.2020 ve věštírně

Milí přátelé, příznivci, klienti,
 
od zítřka v souvislosti se situací – covid – dle nařízení vlády, až do odvolání nemohu přijímat klienty naživo – výklady i ostatní služby poskytuji mailem, telefonicky, whatsappem i nadále jako normálně.
 
vaše Táňa 🙂 
Kontakty: 
 
tel. 607992299 (i whatsapp) a 773238351 (denně 8-20.00 i o víkendu)
mail LabovskaTatana@seznam.cz

Předpověď na středu 21.10.2020

Předpověď na  středu 21.10.2020

Tajemství

Den tak trochu tajemný, opředený mlhavými podzimními vláními, šustícími listy pod nohama a tím, že nemáme příliš velký rozhled kolem sebe…Dnes se za našimi zády mohou uskutečnit nějaká tajná jednání, manipulace, dohody, prostě o nás bez nás…Také není předem známo, jestli se o výsledcích těchto  jednání vůbec dozvíme…Kromě toho se dá očekávat spousta chytráctví, mazanosti, záludností, vychytralosti. Někdo vás může využívat, neříkat vám pravdu nebo mluvit nejednoznačně, mlhavě a diplomaticky, takže vůbec nemusíte vědět, o čem je řeč, nebo co se doopravdy děje. Určitě dnes neodkrývejte všechny karty, jestli se potřebujete vypořádat s protivníky a abyste dosáhli toho, co chcete. Někdo může mít snahu na vás něco hodit, svést, pomluvit vás a pokazit vám dobrou pověst. Buďte dnes opatrní na to, co říkáte nebo píšete.

Partnerství, vztahy: i v této oblasti to dnes nebude bezproblémové. Vyhýbejte se přímým střetům s partnerem (kou). Můžete mít o protějšku a jeho chování pochybnosti, nedůvěru.  Nejste schopni brát vztah takový, jaký je, i s jeho nedostatky. U partnerů, kde je větší věkový rozdíl, to může být obzvlášť pociťováno. Také si můžeme přitahovat negativní události svými očekáváními.  Pro partnerství nepříznivý den. Snažte se nic neřešit.

Zdraví: je celkově slabší pohyblivost, oslabené jsou svaly, vazy, kostra, klouby .

Astrometeo:  geomagnetické pole Země je v klidu,  Slunce též, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa .-)