Archiv autora: Táňa Labovská

Předpověď na středu

Předpověď na středu 23.1.2019

Dolce vita

Energie dnešního dne by se spíše hodily na volný víkend, než na střed týdne. Určitě se nám něco podaří, konečně se dočkáme výsledků, povýšení, ocenění, uznání,  možná i výhry. Nesnažili jsme se nadarmo. Z něčeho se budeme radovat a o radost se budeme s druhými chtít podělit. Cítíme se v bezpečí a máme zázemí. Možná zjistíme, že jsme úspěšně investovali a poplynou nám zisky. Možná jsme zahájili nový životní styl a výsledky začínají být vidět. Také je možné, že dnes potkáme velmi zajímavé lidi, kteří do budoucna pro nás budou přínosem. Ač je všední den, je příznivá doba na oslavy, posezení, společenské akce, večírky.

Partnerství, vztahy: ve vztazích jsme spokojení. Můžeme mít z něčeho radost, potěšení, může být rodinná oslava, jak výročí, narozenin, tak se nám mohlo něco podařit. S partnerem můžeme mít společné tajemství. Radujte se a slavte, uvolněte se a užívejte si života…

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení, slinivky a střev, konečníku. V tyto dny je výběr jídla důležitý. Navíc, ve střevech je podstatná část naší imunity.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 22.1.2019

Zocelení, utužení

Úterní energie nám dodají na dynamičnosti, podnikavosti, nadšení, temperamentu a sebevědomí. Na sebe i druhé klademe větší nároky. Máme silnou vůli a jen tak se nenecháme zviklat. Překážky překonáváme lehce. Dá se říci i to, že jsme pro druhé v naší oblasti (např. práce), autoritou. Jsme zodpovědní. Máme vlastní stanovisko a jdeme si za tím, co chceme. Může nám dnes pomoci někdo z nadřízených nebo vysoce postavených lidí. Pokud chceme řešit něco s nepřáteli, jednáme čestně. To ale neznamená, že úplně odkrýváme karty, aby toho druzí využili a překazili nám naše záměry, plány, projekty, nápady. Jsme důstojní a hrdí. Pozor jen, jestli se rádi posloucháte, nejste neodolatelní, mohli byste druhé svou přednáškou otrávit.

Partnerství, vztahy: v trvalých vztazích dnes roste přitažlivost a jiskří to. Na milostné aférky pozor. U těch, kdo jsou sami: dnes můžete potkat partnera se silnou osobností.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Lva, oslabené je srdce, cévy a krevní oběh a tlak.Jezte dost potravin, které obsahují vitamín C, např. brokolice.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá, ale jeho vliv je ještě cítit.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 21.1.2019

Klamy a iluze

Pondělí má energie toho, že si věci asi příliš malujeme nebo je vidíme naprosto odlišně od reality. Hledáme něco, co neexistuje. Máme sny namířené do budoucnosti, ale jsou příliš nerealistické nebo pak nebudeme dělat nic, abychom si je splnili. Něco dnes vyhodnotíme nesprávně – něčí chování, to co nám někdo bude ukazovat, ale uvede nás tím jen do zmatku, omylu. Možná máme příliš vzdušných zámků v hlavě. Je třeba dobře rozlišovat, co je reálné a co jsou naše fantazie. Snižte svá očekávání a plňte si své cíle pomalu a postupně, krok po kroku. Držte se nohama na zemi, neunikejte z reality. Ani do růžových snů, ani do strašení se, že něco stejně špatně dopadne. Ve zmatcích se snažte jasně rozlišovat, kde je pravda a pak se rozhodněte. Používejte rozum, logiku a buďte co nejvíc realisté.

Partnerství: nenechte se oklamat a sundejte růžové brýle. Nemějte směrem k protějšku žádná očekávání a nic si nenalhávejte. Partner vám možná tak “trošičku” lže, zklame vaši důvěru. Nezaměňujete sex za lásku. Partner se může chovat ziskuchtivě.

Zdraví: oslabení energie v oblasti srdce, cév, krevního oběhu a tlaku. Srdci prospívá pohyb a dostatek vitamínu C.

Astrometeo: dnes, chvíli po 6 hodině ranní nastává úplněk, takže energie jsou trochu vypjatější. Geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 20.1.2019

Přiměřeně

Neděle nás vybídne k většímu klidu, toleranci, nadhledu a neuspěchání věcí.  Budeme mít snahu pochopit druhé, budeme víc moudří. Umíme ale víc i naslouchat sobě. Události, které by se měly dnes odehrávat, proběhnout, nechte, aby se udály, buďte trpěliví, nic neurychlujte, na nikoho netlačte, spěch a dělání věcí bez rozmýšlení může mít dnes přímo zhoubné následky. To ale neznamená být úplně pasivní a čekat, že se všechno odehraje samo. Když bych přirovnala dnešní situaci k řízení auta, tak bez vás asi auto samo nepojede, jeďte přiměřeně rychle, ani pomalu ani jako řidič formule, nenadávejte, nespěchejte zbytečně, nikomu se nelepte na nárazník a nepředjíždějte tam, kde to není dovoleno. Nezmatkujte a nenechte se úplně pohltit emocemi. Používejte logiku.

Partnerství, vztahy: partnerství je dnes hodně o duševní spřízněnosti a pochopení toho druhého. Cítíme blízkost, porozumění, náklonnost. Tady platí nejvíc ze všeho: neukvapujte se, neřešte zásadní věci, nedotírejte, netlačte, nic neuspěchejte, nechtějte to vyřešit “hned”, jen tím můžete úplně vše zkazit tak, že to nepůjde napravit. U seznamování se dnes – nejdřív je třeba pochopit, kdo protějšek je, teprve pak začít flirtovat.

Zdraví: Měsíc prochází Rybami, citlivější jsou všechny sliznice, prsa a trávení v oblasti žaludku.

Astrometeo: blížíme se k úplňku, který bude v pondělí, jeho vlivy jsou již cítit, geomagnetické pole Země i  Slunce jsou klidné.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 19.1.2019

Správný postoj

Sobota nám pomůže cítit se víc bezpečně a jistě. Dosáhli jsme určité mety, zakončili jsme nějakou práci, projekt, dosáhli jsme cíle. Nebo jsme konečně vyhmátli podstatu problému a teď už nám nic nebrání věci dokončit. K ostatním jsme dnes upřímní a snažíme se říkat pravdu, vidět věci takové, jaké doopravdy jsou. Jsme na správném místě ve správný čas, na dobré cestě. Jestli si dnes vybíráme profesi, přemýšlíme o nové práci, podnikání, studiu, založení společnosti, děláme dobře.

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes v pořádku a harmonii, s partnerem se dnes cítíme doma v bezpečí a máme zázemí. Vztah považujeme za závazný. Dnes je dobrý den na nabídku k sňatku, zasnoubení se, vytvoření rodiny. U těch, co jsou sami: dnes můžete potkat celoživotního partnera.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Raka, citlivější je trávení, hlavně oblast žaludku, také všechny sliznice, prsa a pohlavní orgány. Odlehčete stravu, nepijte alkohol a neordinujte si sami léky.

Astrometeo: všude klidno, ale je těsně před úplňkem, který bude v pondělí, vlivy Měsíce už jsou značně cítit.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 18.1.2019

Nepřátel se nebojíme

Pátek po nás bude vyžadovat asertivitu, výdrž, odvahu a nekonečnou trpělivost. Jděte za svým cílem, i když se vyskytnou překážky. Nevyhýbejte se konfrontacím, nezalézejte do ulity, nebuďte zbabělí. Když se vzdáte, promeškáte cennou příležitost. Potřebujete řešit své  problémy, ne před nimi strkat hlavu do písku. Nedostatek vaší sebedůvěry a sebevědomí to všechno může jen zhoršit. Nebojte se prosadit a říct si o to, co chcete vy, nepředpokládejte, že se druzí budou zlobit. A i kdyby, konflikty dnes vyčistí vzduch. Nevzdávejte se, prosazujte si své, i kdyby byli všichni proti, protože to přece nemusí znamenat, že mají pravdu. Jo a ps.: nemyslete si, že se dnes něco “vyřeší samo”.

Partnerství, vztahy: ve vztazích dnes větší hádavost a bojovnost. Ve vzduchu visí konflikty, proto opatrně. Někdo může bojovat o vztah a jeho záchranu, např. v partnerském trojúhelníku. Konflikty zbytečně nevyvolávejte, ale v případě nutnosti si řekněte své.

Zdraví: Měsíc prochází znamenám Blíženců, citlivější je dýchání, ruce, ramena. Zkuste myslet na to, jestli chodíte narovnaní a dýcháte zhluboka.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 17.1.2019

Trpělivost přináší růže

Čtvrtek bude hodně o citech a pocitech, intuici, vnímavosti a prozíravosti. Možná budeme víc zahloubaní do sebe, než v jiných dnech. Budeme se víc spoléhat na osud. Ovlivňovat nás budou naše nálady a pocity. To nám ale neubírá na moudrosti a prozíravosti. Měli bychom konečně v tom všem denním randálu také naslouchat sami sobě, jak se cítíme, co vlastně chceme my. Den nás může potrénovat v tom, že si budeme muset počkat a nechat věci, “aby se udály”, nepopohánět je, budeme se muset zastavit a být trpěliví. To ale zase neznamená naprostou pasivitu. Je to, jako když jedeme na lodi po řece, nemusíme zuřivě veslovat, ale vézt se, přesto musíme dávat pozor na mělčiny a peřeje.

Partnerství, vztahy: Dnes se v ničem v partnerství neukvapujte, netlačte, nedotírejte, nic nepopohánějte a nechtějte nic uspěchat, nechtějte nic vyřešit hned a jednou provždy. Jednak se vám to asi stejně nepodaří, jednak tím můžete věc maximálně “zlomit”. Buďte pro partnera spřízněnou duší, chápající a pečující. U nových vztahů: dnes z toho může být dobré přátelství nebo platonická láska.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, oslabené tudíž budou plíce, dýchání, ramena, ruce. Prospěje průduškový čaj, procházka na čerstvém vzduchu a větrat.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 16.1.2019

S chutí do toho!

Středa bude hodně aktivní den, vzroste nám sebevědomí a sebejistota. Dokážeme se sice vcítit do druhých, ale využijeme to ke svým cílům, prosazovat si budeme svoje názory a postoje. Víme, jak dosáhnout svého, ale vadí nám odpor. Jsme přímí, spontánní, schopni se prosadit, i své záměry. Dobře půjde organizovat, zařizovat, plánovat. Jsme podnikaví, ale někdy až nesnášenliví a přehnaně dominantní, když všechno nejde podle toho, jak to diktujeme. Můžeme mít problém s přenecháváním pravomocí druhým, chceme moc držet v ruce sami. Celkově bude vládnout optimismus, radost ze života, praktičnost. Na odpočinek nebude dostatek času, zastavíme se až večer. Ženy mohou mít někdy sklon přehánět a dramatizovat, závidět a chuť se mstít, pokud nebude po jejich.

Partnerství, vztahy: vztahy v rodinách mohou být napjatější, obzvlášť když bude třeba zvládnout hodně věcí. Ženy mají dnes trochu větší sklon protějšek manipulovat, ovládat, dominovat. U nových vztahů –  dnes můžete potkat svého osudového partnera (ku).

Zdraví: Měsíc prochází znamením Býka, citlivější je tedy oblast krku, šíje, štítné žlázy, mandlí, hlasivek. Při bolestech v krku kloktejte šalvějový čas nebo Vincentku. Určitě noste šálu.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 15.1.2019

Klamy a iluze

Úterý bude dnem, kdy se budeme muset hodně soustředit a věnovat pozornost všemu, co děláme, říkáme, čteme i vidíme. Očekávejte, že ne vše musí být tak, jak je vám to předváděno, je možné, že uvidíte jen malou část z toho, co vám někdo ukazuje a jen to líbivé. Určitě dnes dávejte pozor na rady lidí, kteří se snaží vypadat a působit přívětivě a profesionálně, může se stát, že jejich rady nejsou důvěryhodné. Raději si vše dvakrát ověřte, případně se zeptejte více odborníků, obzvlášť pak, pokud jde o nějakou zásadní věc. Někdo vám může úmyslně říkat něco, aby vás zmanipuloval tam, kam potřebuje, někdo může šířit pomluvy, aby vás poškodil, případně vás úmyslně zmást. Dnes je den, kdy lehce můžeme někomu nalétnout. Dávejte si pozor na lidi, kteří se snaží být velmi příjemní až okouzlující a kteří se vás mohou snažit zapojit do něčeho, co pro vás bude prodělek, ztráta, problém. Také opatrně s tím, co komu říkáte nebo píšete, aby si to nevyložil jinak, než je potřeba, ve svůj prospěch. Mluvte a pište jasně a stručně. Platí to i naopak, jestli něčemu příliš nerozumíte, snažte si to s dotyčným vyjasnit.

Partnerství, vztahy: trochu lenosti, hodně samolibosti a narcismu, naddržování sám sobě ve vztahu. Partner může v něčem švindlovat, neříkat pravdu nebo celou pravdu. U nových setkání dnes velmi opatrně, můžete narazit na alkoholika, gamblera nebo člověka živícího se sexuálními službami.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Býka, oslabený je krk, ramena, štítná žláza, hlasivky, mandle, ohryzek. Není dobré na tyto oblasti nastydnout, proto dnes určitě noste šálu.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 14.1.2018

S chutí do toho…

Energie dne jsou ještě lepší než včerejší. Všechno bude probíhat rychle a plánovaně. Očekávat se dá jak společenský, tak pracovní vzestup, pokud po něm toužíme nebo se o něj snažíme. Mohou se nám splnit přání, uslyšíme novinky, které nás potěší. Může přijít i odměna, profitování z něčeho, někdy i zcela  bez jakékoliv větší snahy. To, v co jste doufali, se vyplní. Všichni jsou dnes odvážnější, víc velkorysí. V práci můžete dostat vedoucí místo, pověření něco zorganizovat nebo můžete začít podnikat. prostě čekejte úspěch…

Partnerství, vztahy: dobrý den na seznamování se, ale opatrně abyste nenarazili na “lovce”. Celkově ve fungujících partnerstvích dořešení problémů, zharmonizování záměrů obou partnerů, vzájemná podpora a spojenectví.

Zdraví: Měsíc stále ještě prochází znamením Berana, oslabená je oblast hlavy a všech orgánů, tak cévy a žlučník.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂