Archiv autora: Táňa Labovská

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 25.5.2019

Harmonie

Sobota bude dnem veskrze realistickým, budeme víc praktičtí, s hodně nápady, které hned půjdeme zrealizovat. Kdo bude mít chvilku, bude si zkrášlovat svůj domov nebo budeme pečovat víc o sebe.  Cení se krása, soulad, harmonie. Vydělávání nebo získávání peněz dnes také půjde dobře. Dobrý den, když si chcete udělat radost a zakoupit nějaké umělecké dílo, šperky, oděvy. Rodina pro nás dnes bude znamenat hodně. Překážky dnes přeskočíme nebo podlezeme lehce. Chybět nebude radost ze života, humor, životní síla a zdar. Posouváme se dopředu. Pozor jen na marnivost a povrchnost a přehnané utrácení.

Partnerství, vztahy: dnes potřebujeme útulný domov, bezpečí, zázemí.  Vztahy jsou dnes hlubší a sexuální přitažlivost větší.  Dobrý den na žádosti o ruku, dohody o společném bydlení, dětech, apod. V této oblasti snad jen dávat pozor a nevybírat protějšek jen kvůli finančním výhodám (nebo jen kvůli tomu nesetrvávat dál v partnerství)

Zdraví: Měsíc prochází znamením Vodnáře, oslabená je oblast nohou od kolen dolů, lýtka, bérce, křečové žíly. Na křečové žíly dobře zabírá rázná chůze. Zkuste také střídavou sprchu studená teplá, zakončit vlažnou. Cévy se musí víc roztahovat a stahovat a tak je trénujete.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 24.5.2019

Bouře

Dnešní den může přinést liják a bouři, jak v přírodě, tak se může týkat přímo nás. Jestli jste dlouho s něčím otáleli, nedodrželi termín, sliby, nějaké věci jste nechali dlouho nedořešené, může vzniknout konflikt, hádka, nedorozumění,  nebo o něco můžete přijít a pak může propuknout hněv. Napětí je třeba uvolnit a to třeba dělá v přírodě bouřka, vyčistí vzduch, déšť všechno umyje, co bylo v napětí se vybije a uvolní. Bouřka může pomoci tomu, že zajistí pokračování, pohyb vpřed – stromy jsou zalité, vítr zavál semena na správná místa.  My se můžeme vybouřit fyzickou prací nebo sportem. Cokoliv  dnes “propukne” mezi vámi  a někým jiným, dnes nakonec bude ku prospěchu, jak vás, ostatních i celé situace…

Partnerství, vztahy: jestli jste přesvědčeni, že všechno má svůj čas, s tím dnes neuspějete.  S oddalováním  řešení už vůbec ne. Opatrnost a pomalost dnes nejsou na místě. Věci se budou řešit radikálně. Na druhé dnes určitě nespoléhejte a na nikom a ničem nelpěte.

Zdraví: oslabení energie je v oblasti nohou od kolen dolů – lýtka, bérce, kotníky, křečové žíly…Snažte se být v pohybu a nikde dlouho nestát ani nesedět, ať krev proudí. Odpočívejte s nohama výš než tělo.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 23.5.2019

Autorita

Je možné, že jak si neustále přehráváte různé příhody a negativní projekce, vaše vnímání díky tomu nabírá jinou trasu, naprosto odlišnou od cílů, které jste si stanovili. Možná jste místo hledání odpovědí a rad u sebe, ve svém nitru, příliš dali na rady a doporučení  jiných a odložili jste své vlastní zkušenosti, svou vlastní moudrost. Teď je třeba vzít si zpět svou sílu, nikdo neví lépe než vy, co je pro vás vhodné. Spoléhejte při řešení důležitých věcí na sebe, na svou intuici a rozum. Nenechte si radit. I když to někdo může myslet dobře, nemusí mít dostatečné informace o události, kterou je třeba vyřešit, případně když je v ní zainteresován, může radit ve svůj prospěch…Svých pravých a správných cílů dosáhnete jen tehdy, když budete sami sobě tím nejlepším rádcem.

Partnerství, vztahy: nepopírejte sami sebe a dopřejte si nějakou tu radost. Dobré by bylo si dnes i doma víc odpočinout, vyspat se nebo trochu lenošit, je potřeba obnovit síly.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Kozoroha, oslabená je celkově pohyblivost, svaly, vazy, páteř, klouby. Berte na to ohled.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na středu

Předpověď na středu 22.5.2019

Předpověď na středu 22.5.2019

Krýt si záda

Ve středu můžeme pociťovat tlak, abychom zakončili projekty, které jsme zanedbávali nebo které se příliš dlouho táhnou. City i rozum jsou dnes ve vzácné shodě, nepřevažuje jedno ani druhé. Jsme rádi, když můžeme mít všechno pod kontrolou a rozhodovat se sami. Jestli je dnes něco příliš komplikované, zkuste nějaké netradiční řešení, něco zvláštního. Je dobrý den na to, abyste urovnali spory se svým okolím, jak v rodině, tak v práci nebo se sousedy. Krom toho dnes platí staré “Důvěřuj, ale prověřuj” a krytí si zad. Nikomu slepě nedůvěřujte, mohli byste se zklamat. Dobře rozlišujte a vše bude v pořádku. Opatrnost je nezbytná. Nenechte se poškodit a v nejhorším případě ukažte zoubky…

Partnerství, vztahy: Partnerský vztah a rodina nám dodává pocit bezpečí a zázemí, pevnou půdu pod nohama. U nových vztahů buďte opatrnější a zkuste si trochu střežit soukromí, než zjistíte, že tomu druhému můžete důvěřovat.

Zdraví: je celkově oslabená pohyblivost, svaly, vazy, kostra, klouby, protože Měsíc prochází znamením Kozoroha. Dobrý den na péči o vlasy a pokožku.

Astrometeo: Měsíc je ubývající, jinak všude klidno.

Krásnou pohodovou středu, přátelé

vaše Táňa 🙂

 

Sankalpa

Dnes jsem vysvětlovala , co je to je v józe sankalpa…Tak snad pro všechny, přijde mi to zajímavé…

Sankalpa – metoda je to prostá…

Používá se, když máte problém /nevyřešenou otázku/. V duchu si řeknete otázku či přání a tuto větu si třikrát v duchu opakujte jako poslední aktivní myšlenku před usnutím, vypijete půl sklenice vody. Toť vše. Když se ráno vzbudíte, sklenici vody, která by měla být poblíž postele (třeba na nočním stolku), dopijete.
Může vůbec tak nepatrný impuls fungovat?
Když usnete, jistá část našeho mozku se vypne.Dostaneme se do stavu théta, kdy ponejvíce pracuje podvědomí. Špička ledovce nad hladinou naší mysli usne, ale obrovská ponořená část pokračuje v aktivitě dál. Je jedno, co si přejeme, na co se ptáme, ve větě by neměl být zápor (tedy nemůže nevím, apod…).Síla, která v nás za spánku funguje, má k dispozici nesmírné informační bohatství. Dokáže si přechroupat celou naší pamět, věta je “vyhledávač”. Ve spánku (nebo v hladině alfa) je přístup k dávno zavátým vjemům, které kdy vůbec paměť přijala. Fígl sankalpy je v tom, že tuto sílu jde alespoň částečně nasměrovat. Můžete jí dát příkaz, aby pracovala pro nás. Tělo usíná, podvědomí se chystá převzít velení a na poslední chvíli zachytí jasný signál. V podpalubí, v hlubinách naší mysli se rozbíhá vyhledávací program. Nikdo o ničem neví. Tělo spí.
Vyzkoušejte!

T8ńa Labovská

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 21.5.2019

Signály

Úterý bude po nás vyžadovat bystrost, nutnost zostřit pozorovací schopnosti, uvědomovat si signály a znamení, nenechat je jen projít. Všímejte si jich a chopte se příležitosti, která nastane. Možná se tím, že budete dávat větší pozor,  vyhnete nějaké nepříjemnosti. Celkově je třeba se dnes podívat na svůj život z vyšší perspektivy, s větším nadhledem, snad potom lépe uvidíte, co kde neladí a kde je problém. Žádný detail nenechte bez povšimnutí a vše ostřížím zrakem prozkoumejte. Zkuste být chvíli  neutrálním pozorovatelem, nenechte se příliš vtáhnout do děje a emocí.

Partnerství, vztahy:  vztahy, partnerství a citový život jsou dnes velmi důležité. Ceníme si nejvíce oddanosti. Spory dnes dokážeme dobře a na dlouhou dobu uhasit. S protějškem buďte tým…

Zdraví: celkově bude oslabená pohyblivost, kostra, svaly, vazy…Myslete na to.

Astrometeo: všude je klidno, Měsíc ubývá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 20.5.2019

Nejlepší verze

Začátek pracovního týdne přinese jemnější a citlivější energie, úplněk pomalu ubývá a vše se zjemňuje, napětí a podráždění opadá. Naše myšlenky, pocity a představy, plány,  bychom měli začít realizovat. Myslete na tu nejlepší verzi života, jakou můžete mít a nenechte se brzdit současnými okolnostmi. K tomu, aby se přání plnila, je třeba nejen je mít v hlavě nebo o nich mluvit, ale také je realizovat. udělejte ten první krok. Zasejte semena svých přání. Mějte velké cíle, velké plány, krásné sny. Pečujte o to, aby vás život byl co nejkvalitnější. Dělejte všechno tak, jak nejlépe umíte. Pozor jen na náladovost a přílišnou tvrdohlavost.

Partnerství, vztahy: milostný vztah dnes hraje vážnou roli. Protějšek je velmi důležitý. Potřebujeme lásku a něhu. Jsme víc tolerantní a mírní. Spory dokážeme řešit dohodou.

Zdraví: oslabena je oblast kyčlí, stehen a kříže. V této oblasti je menší pohyblivost.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 19.5.2019

Zázemí

Neděle nás bude povzbuzovat k adrenalinovým věcem, sportům, sázení, riskování.  Je třeba ale trochu ubrat plyn a vyhodnotit, co je ještě zdravý risk a co už není vůbec bezpečné. Berte to tak, že Vesmír má chuť trochu vyzkoušet vaši pošetilost, jak si stojíte a jestli víte, kde jsou vaše hranice. Dnes je třeba se vyvarovat extrémů, jak v chování, tak třeba v utrácení, apod. Nedělejte žádné zásadní změny z vlastní vůle (stěhování, rozhodnutí, že změníte práci, apod.). Je vhodná doba spíše na upevnění přátelských vztahů, seznamování se s novými lidmi, hledání nových přátel, atd.

Partnerství, vztahy: některé vztahy jsou vyhovující, některé jsou nakloněné výhodám jen pro jednoho partnera. Někdo jen dává a druhý jen bere. Váš strach z opuštění může být tak znatelný, že vás protějšek kvůli tomu může zneužívat. Je to ale vaše rozhodnutí. Pokud si myslíte, že je nevyhovující vztah alespoň nějaké útočiště, zázemí, pak za to později budete muset neúměrně zaplatit. Dejte věci do pořádku. Přestaňte se bát…

Zdraví: oslabení energie a větší citlivost je v oblasti kyčle, stehna, kříž. Prospěje lehký sport, procházka. Nezvedejte těžké věci.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po úplňku.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 18.5.2019

Radary

Sobota je dnem úplňkovým, tak síla a energie chybět nebudou. Dnes porostou i intuitivní a pozorovací schopnosti, neunikne nám žádný detail, žádné gesto, žádné dodatky psané malými písmeny pod čarou, žádná lež či polopravda. Vše vidíme jak pod mikroskopem…Tím můžeme své okolí zaskočit, vyvést z míry, protože s tím nepočítali. Dokážeme odhalit skryté důvody za čímkoliv. Dobře víme, co cítíme a co se kolem nás děje. Omyly jsou prakticky vyloučené, radary pracují naplno a jsou správně nastaveny. Dokážeme dnes dobře prohlédnout konkurenci, lidi, co nám nepřejí a jejich často nekalé praktiky, předvídat, co se chystá . Můžeme si najít i zdatné a silné spojence, pak se může stát, že se do jámy chytí ten, kdo jí vykopal pro nás…Vždy jsme v předvídavosti o jeden krok před škodily, nepřáteli, závistivci, protistranou. Platí úsloví: “Žít a nechat žít…”

Partnerství, vztahy: v této oblasti platí dnes  mít k protějšku  respekt a uznání.  Bude třeba hodně diplomacie. Protějšek nemusí vědět úplně přesně vše o tom, co děláme minutu od minuty a vy si také dejte trochu odstup a nedýchejte druhému na krk. Vyrazte do společnosti nebo každý za svými koníčky.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Štíra, oslabeny jsou orgány v pánvi.

Astrometeo: všude klidno, ve 23.11hod nastává úplněk …

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 17.5.2019

Širokoúhlá perspektiva

Máme jeden den před úplňkem , roste síla a odvaha. Jsme víc citliví, ale i ctižádostiví,  jsme výkonní, bystří a pracovití. Dovedeme správně myslet a uvažovat. Máme dobře nakročeno pro realizaci svých plánů. Jdeme přímo k cíli. Panice nepropadáme, když už, hledáme netradiční řešení vzniklých situací. Dokážeme na sebe vzít i povinnosti druhých. Na co je dnes třeba brát zřetel – je třeba vidět víc život širokoúhle, protože nejsme odděleni od své minulosti ani budoucnosti, nemůžeme vnímat to, co se děje, odděleně . Všechno  se prolíná a ovlivňuje další. Je třeba brát na vědomí, že jsme každý malým jen zrnkem písku na poušti. Přesto můžeme inspirovat druhé a také můžeme mít prospěch ze zkušeností druhých. Přeneste své sny do reality. Když uspějete, budou z toho mít užitek i ostatní…

Partnerství, vztahy:  dnes se vyhněte snahy manipulovat nebo ovládat partnera. Pátek není dobrý den na navazování vztahu ani přátelství. Důvěřujte jen těm přátelům, co znáte, nebo rodině.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Štíra, oslabeny budou tedy pohlavní orgány a močový trakt. Neprochladnout a pozor na infekce v této oblasti (bazény, apod.)

Astrometeo: všude klidno, Měsíc se blíží k úplňku, který nastane v sobotu.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂