Archiv autora: Táňa Labovská

Zelený obsidián

Zelený obsidián

Sopečné sklo – tak se také říká tomuto kameni, který je v této barevné variantě poměrně vzácný. Energeticky má schopnost chránit, předcházet negativním situacím, které by nás mohly psychicky i fyzicky poškodit. Pomáhá při zbavení se závislostí na čemkoliv – alkohol, jídlo, drogy, léky, jiní lidé…Přináší světlo do ne zrovna nejlepších událostí v našich životech, dodává psychickou stabilitu. Zostřuje smysly, vnímání. Zdravotně harmonizuje celé tělo i jeho funkce. Kámen je zelený obsidián…

Táňa

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 13.12.2018

Oběti a obětiny

Čtvrtek nás lehce vyhodí ze sedla a dezorientuje. Můžeme znejistět, jestli jdeme tou správnou cestou a se správnými lidmi. Možná pochopíme, že jsme špatně investovali, ať už svou přízeň některým lidem, tak investovali doopravdy – finančně, třeba do nějakého nevýdělečného podniku, atd. Abychom z toho vyvázli, budeme muset zjednat nápravu a to nemusí být ani příjemné, ani pohodlné. Nenechte se uvíznout v pasti a vyřešte dnes vše, co jde. Změňte své stanovisko, úhel pohledu. Nesmiřujte se s osudem, neobětujte se zbytečně, neříkejte si, že to tak má být a nedá se nic dělat, že je to osud. Nebuďte pasivní trpitel a jděte si dál svou vlastní cestou.

Partnerství, vztahy: můžeme zjistit, že jsme na protějšku závislí a že jsme v tom docela zabředli a nevíme, jak z toho ven. Můžeme se pak cítit partnerovi vydáni na milost a nemilost. Možná budeme muset na partnera změnit úhel pohledu, abychom viděli věci správně.  Není třeba úplně všechno od protějšku vydržet, ani se vztahu obětovat.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen dolů – lýtka, bérce, kotníky, paty a křečové žíly.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂

Předpověď na středu

Předpověď na středu 12.12.2018

Plavba

Díky středečním energiím se budeme víc snažit o empatii, soucit a budeme starostlivější k druhým. Víc spravedliví, nestranní, čestní a laskaví. Také se můžeme spolehnout na to, že co bude slíbeno, to se dodrží a všichni se budou snažit o dochvilnost. Problém bude, že si nestojíme příliš pevně na zemi, spíše plujeme a můžeme zakoušet jak peřeje, tak slyšet volání “mark twain”. Jediné, co nedělejte, neplavte proti proudu. Všeobecně díky zvýšené citlivosti půjde nám dnes lépe meditovat, umělecky tvořit, ale i klamat sami sebe svými fantaziemi, vykonstruovanými představami. Buďte ve svém chování pružnější a poddajnější, ale nezapomínejte na to, kdo jste vy a co chcete vy. Projednávat praktické věci, dělat dohody, smlouvy, projekty, být realista a pragmatik, něco si ujasňovat, to dnes dobře nepůjde, vše je mnohem víc podbarveno city a pocity.

Partnerství, vztahy: někdo, s kým se dnes setkáme, nás může zaujmout. Ve vztazích vládnou víc city, schopnost se vcítit do druhého a také sentimentalita. Skrze city a romantiku jsme víc ovládnutelní. Všichni dnes ve vztazích prahneme po obdivu, uznání, chvále.

Zdraví: oslabení energie stále v oblasti nohou od kolen dolů, při odpočinku dávejte nohy výš než tělo, pomůžete jim.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Výklady karet, SRT terapie a další služby naživo

Milí přátelé, příznivci a klienti,

v poslední době se často stává, že voláte, jestli můžete přijít na výklad karet (nebo další službu), pokud možno ihned, protože jste zrovna v Karlových Varech, atd…. Prosím, pracuji naživo s klienty 13 let, ale nikdy ne bez objednávky, “jak kdo přijde”.

V současné době jsou objednací lhůty 3-7 dnů pro služby naživo (osobně), pro písemné nebo telefonické výklady 24hod od uskutečněné platby, podle sjednaného termínu, (peníze dojdou na můj účet).

Děkuji za pochopení 🙂

vaše Táňa Labovská 🙂

Ašvagandha

Ašvagandha – Withánie snodárná (Withania somnifera)

Bylinka pochází z Indie a má silnější účinky než ženšen a je k němu přirovnávána. Dá se vypěstovat v květníku i u nás, některá zahradnictví nabízejí semena. Látky obsažené v rostlince zklidňují, působí protistresově, čímž ale nesnižují výkonnost. A hlavní, co je už obsahem jejího názvu – dobře se po ní spí. Jinak má velmi dobré protinádorové účinky a je doporučována při chemoterapii a léčbě ozařováním. Withánie je řazena mezi rostliny působící antidepresivně, posiluje imunitu, snižuje množství cholesterolu, pomáhá diabetikům, působí jako afrodisiakum. Dále působí protizánětlivě, léčí plicní onemocnění a poruchy trávicího traktu. Používá se k posílení fyzické a psychické kondice. Zvyšuje odolnost proti stresu. Posiluje koncentraci a pozitivně ovlivňuje činnost mozku. V současnosti je bylina oblíbeným prostředkem mezi studenty a manažery, protože bystří mozek a skvěle se po ní učí. Z withánie se používají listy a kořen, na čaj postačí několik lístků svařit cca 2-5 min. Na trhu v ČR je ale dostatek výrobků, např. tablet pod názvem ašwagandha (ashwagandha), firma Naděje z ní vyrábí kapky a také je součástí ajurvédské kávy firmy DNM company, jinak v bylinkářstvích se dá běžně koupit sušený kořen a listy…
Táňa

Aragonit

Aragonit

Potřebujete se soustředit, mít vnitřní klid a mír, duchovně se posunout výš? Zbavit se stresu, neklidu, zmatenosti, nervozity,? Chcete posílit svou imunitu, trávení, odstranit žaludeční nervozitu, zlepšit stav kostí, kloubů, zubů? Pak vám pomůže energie kamene, který se jmenuje aragonit…

Táňa

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 11.12.2018

Síť

Úterý nás bude trochu ponoukat. Můžeme se cítit něčím omezováni, svazováni, pocit, že máme slabou vůli a nemůžeme se vymotat z problémů, závazků. Den bude zaměřený na peníze, materiální zabezpečení, majetek, touhu vlastnit. Můžeme se zachovat tak, že víme, že porušujeme vlastní zásady. Naše chování nemusí odpovídat našemu vnitřnímu přesvědčení. Někdo může kvůli tomu, aby dosáhl svého cíle, výhod, využívat jakékoliv, i nečestné prostředky a cestičky, manipulovat nás, skrývat skutečné záměry, lhát. Můžeme podlehnout svodům okolí. Pozor na rychlá a zdánlivě “přitažlivá” řešení (“tady nám to podepište a my už to zařídíme, nemusíte se o nic starat”), doplatili byste na to. Obloukem dnes obcházejte lidi, kteří jsou na první pohled pod vlivem alkoholu, drog. Nezkoušejte žádné magické experimenty bez odborníka po boku a vůbec už ne temnou stranu tohoto umění.

Partnerství, vztahy: můžeme zjistit, že jsme na protějšku závislí, ať fyzicky, psychicky, finančně. Opatrně dnes s mocenskými hrami, soupeřením, vášněmi, nebezpečnými pokušeními. No a je-li nablízku někdo, kdo vás chce svést jen proto, že bude mít další úlovek, dnes může mít chuť udělat cokoliv, využít všeho, aby vás dostal.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen dolů. Pozornost věnujte křečovým žilám, bércům. Prospěje se krátce projít v pohodlných botách a dostatečně oblečeni.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásné úterý, přátelé 

vaše Táňa  🙂

 

Jmelí

Jmelí (Viscum album)

Blíží se Vánoce a tak napíšu o jedné kouzelné rostlině, spojené se zimním slunovratem – jmelí. Za dob pohanských se jmelí obětovalo bohům jako odměna za znovuzrození Slunce. Jinak se jmelí vždy bralo jako silná magická rostlina, která se musela sklízet speciálním posvěceným srpem nebo nožem a nesmělo se dotknout země, pod stromem musely být umístěné speciální plachty. Jmelí se odjakživa věšelo doma na ochranu příbytku a mělo zůstat pověšené celý rok, až se vyměnilo za nové a staré se rituálně spálilo…Jako léčivka se jmelí používá na snížení krevního tlaku, bolesti hlavy, závratě, dobře působí v menopauze, kdy odstraňuje veškeré potíže s tím spojené. Skvěle působí na slinivku, potlačuje nadměrnou činnost štítné žlázy, dobře působí na bércové vředy a křečové žíly. Využívá se i při léčení revmatismu a při alergiích (pyl, tráva, apod.). Také se užívá jako alternativa při nádorových onemocněních. Pozor, neplést s ochmetem evropským, který roste na dubech a má žluté kuličky. Ten je mírně jedovatý a jeho účinky se zkoumají proti nádorům, rakovině.
Jo a ps. jmelí se má věšet na červené stuze…

Táňa

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 10.12.2018

Cesty a pohyb

Dnes můžeme s mrazením v zádech zjistit, že do Vánoc už je to jen přesně 14 dnů. Můžeme z toho maličko zpanikařit a začít zmatkovat, pociťovat velký tlak. Dobré je, že si uvědomíme, že se když vrhneme do práce a povinností, které nás čekají, překážky se dají překonat,  pohneme událostmi a dáme věci do pohybu. K tomu jsme odhodlaní a vytrvalí, půjdeme si za vlastním cílem. Jsme schopni se prosadit, zariskovat, mít vlastní názor. I pod tlakem a ve stresu dokážeme dnes být odvážní a obezřetní. Pozor jen na to, pokud bychom se do všeho vrhali příliš bouřlivě, byli bezohlední vůči druhým, nemuselo by to  dobře dopadnout. Špatná je ale i nejistota a neschopnost se rozhodnout. Počítejte s komplikacemi v dopravě (u vlaků docela možné, protože je od neděle nový jízdní řád).

Partnerství, vztahy:  vztahy dnes budou víc na dálku než doopravdy, důvodem může být velké pracovní nasazení, služební cesty, apod. Dnes není dobré lehkomyslně končit vztahy kvůli někomu dalšímu novému, můžete se spálit. U těch, co jsou single se dá očekávat nějaké dobrodružství, nové setkání…

Zdraví: je celkově oslabená pohyblivost, kostra, klouby, svaly, vazy. Dobrý den na péči o vlasy a pokožku celého těla.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 9.12.2018

Víno, ženy, zpěv

Energie druhé adventní neděle se podobají vánočním, takřka generálka na Vánoce. Vcelku bychom se měli cítit spokojeně, radostně a šťastně. Není toho třeba příliš dělat, abychom pociťovali štěstí a klid. Události, které nás dnes potkají, jsou radostné, očekávat se dají dobré zprávy, návštěvy, společenské události, setkání s příjemnými lidmi. Naše plány, předsevzetí, vše by mělo dnes být tak, jak má a nakonec i kdyby došlo k nějaké změně, něco bylo jinak, uvidíte, že budete spokojeni. Vše se daří. Roste naše sebeúcta, sebevědomí. Jsme srdeční, upřímní a vnitřně spokojení. Pozor jen při návštěvách, rodinných oslavách, setkáních, dbejte na to, aby vaše požitkářství mělo své meze, příliš mnoho alkoholu, hýření, přejídání se testováním cukroví a kulinářských výtvorů, nechte raději v plné míře až na Vánoce, ať vás trávicí problémy neskolí hned teď…

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes srdečné a příjemné, platí to, co výše – vše s mírou a decentně. Jestli vás partnerovi rodiče uvidí poprvé a vy přeberete, přecpete se a budete blábolit nesmysly, můžete si hodně pokazit (o kocovině a morální kocovině nemluvě). Den přeje povrchním flirtům, barovým a diskotékovým známostem, akcím na jednu noc a domům s červenou lucernou.

Zdraví: je celkově oslabená pohyblivost, oblasti svalů, vazů, kloubů, páteře. Berte na to ohled. Prospěje chůze.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc přibývá.

Krásnou neděli, přátelé 

vaše Táňa