Služby – přehled

Poskytované služby a informace o službách

008Vážení klienti,

prohlašuji, že dodržuji naprostou diskrétnost, jinak řečeno zpovědní tajemství, takže veškeré informace, služby a rozhovory, které proběhnou ve věštírně, se nebudou šířit nikam dál, a to ani na vaše požádání. Šířit informace o tom, co jste mi při věštbě nebo terapii svěřili nebo které odhalím, nemohu, ani po smrti klienta.Zpovědní tajemství je absolutně závazné a neporušitelné. Pokud vy chcete sdělit někomu něco o tom, co jste se u mne dozvěděli, je vaše osobní záležitost, ale já to nemohu udělat ani na požádání.

Výklad karet i další služby provádím jako profesionál – OSVČ. K nahlédnutí jsou mé živnostenské listy, IČ, DIČ, certifikát SRT. Za služby vystavuji písemný pokladní doklad.

Výklad karet, kyvadlo

003Výkladem karet a prací s kyvadlem se v letošním roce(2018) zabývám 35let, na profesionální dráze jsem 13 let..
Karet určených k výkladu mám několik desítek druhů, i je sbírám. Po dlouhodobých  zkušenostech v současné době kombinuji při výkladu několik metod a to výklad karet s  výkladem z fotografie, pokud máte s sebou (nebo v telefonu např.) fotografie lidí, o kterých něco potřebujete vědět, někdy kyvadlo. Výklad karet provádím několika druhy karet, hlavní výklad kanastovými kartami, konkrétní dotazy řeším  tarotem, nebo rakouskými tarokovými kartami (jsem jedna ze dvou kartářek v ČR, která dokáže vykládat rakouské taroky), atd., popřípadě použiji někdy kyvadlo, ale vždy záleží  na tom, jaké potřebujete řešit problémy. Vhodné karty na výklad volím sama, klient neurčuje druh karet, kterými budu výklad provádět.
Já používám to, co mi nejvíc při věštění vyhovuje a karty o kterých vím, že vám z nich mohu říct a pomoci co nejvíc a nejkonkrétněji.

Výklad provádím buď osobně ( z očí do očí) ve věštírně Pythia v Karlových Varech, ale také telefonicky,  po WhatsAppu, Messengeru, mailem, na přání i písemně dopisem Českou poštou.

Jak výklad probíhá?

010K výkladu karet osobně ve věštírně potřebuji znát vaše současné jméno a příjmení v oficiálním tvaru, tak, jak ho máte v dokladech, takže např. Jan Novák (ne Honza). Další, co potřebuji vědět, je datum narození (provádím krátký numerologický rozbor a nalaďuji se na vás).

Pokud uvedete nepravé jméno a příjmení nebo jméno a příjmení, které už nepoužíváte (třeba za svobodna), nebo zkreslíte další údaje (např. datum narození), může se osud, který vyložím, velmi lišit od vašeho, protože se při výkladu napojuji na vaše energie, ale i vibrace vašeho jména a příjmení, data narození.

K písemným a telefonickým výkladům, výkladům po Messengeru,  WhatsAppu, potřebuji vaše jméno a příjmení, datum narození a když  vás osobně neznám, vaší fotografii, abych se mohla napojit na vaše energie. Pokud se budete ptát na další osoby, alespoň jejich křestní jméno, věk nebo pokud víte – dat. nar. nebo fotografii. Pokud to není osoba, kterou příliš dobře znáte, alespoň křestní jméno a kolik je jí let, eventuelně fotografii.

V běžném kompletním hodinovém výkladu se dotýkám všech oblastí života, lásky, partnerů, rodiny, zdraví, mezilidských vztahů, kariéry, práce, peněz, atd. Odpovídám i na konkrétní dotazy, které vás zajímají. Nebo po dohodě mohu zodpovídat pouze vaše dotazy.

Běžný klasický výklad karet ve věštírně trvá  60 minut a stojí 650,- Kč (v tomto čase je zahrnutá i doba příchodu, odchodu, platby). Za každou další hodinu si účtuji také 650,- Kč. Písemný nebo telefonický výklad v normálním rozsahu (písemný cca 530-550 slov) stojí také 650,- Kč. Pokud máte víc podrobných dotazů u písemných výkladů, je třeba předem dohodnout cenu – posoudím dle rozsahu…

Je možné provést i výklad pouze na  dotazy  v trvání do 20 minut (písemně do 250 slov) a  v ceně 300,- Kč.  Pokud máte více krátkých dotazů na více témat a dají se stihnout do 30 min, účtuji 400,- Kč. Kč.  Zde je možnost provést výklad jak osobně, tak telefonicky, po Messengeru, WhatsAppem i písemně poštou.

Odpověď ANO-NE na váš jeden konkrétní dotaz (např. – Miluje mě Josef, nar. 8.5.1985) pouze blesková odpověď ANO či NE, cena služby je 200,- Kč, odpovídám prakticky ihned potom, co dojde platba, možno osobně, telefonicky, sms, mailem, skypem, WhatsAppem.

Veškeré výklady provádím pouze na objednávku, ať výklady osobní, písemné, telefonické, skype.

V případě, že mám volný termín, vezmu vás i bez objednávky, ale je lépe si termín rezervovat, jen málokdy vyjde, že jsem hned volná.

Při objednávkách na výklad osobně ve věštírně potřebuji vaše jméno a příjmení.
Karty vykládám lidem starším 15 let a osobám svéprávným. Dětem do 15 let nebo nesvéprávným osobám, pouze za přítomnosti či za předběžného souhlasu  rodiče nebo zákonného zástupce.
Je možno zaplatit dárkový poukaz další osobě na výklad karet(platí to samé, pouze pro osoby svéprávné, starší 15 let)

Co můžete ještě navíc při výkladu karet?

– připravit si konkrétní dotazy0071
– přinést si fotografie osob, na které se budete ptát (stačí i v mobilu, notebooku, tabletu, foťáku)
– vzít si tužku a papír a dělat si záznamy
– ptát se i na další věci, které vás zajímají z oblastí jako je magie, woodoo, santerie, šamanismus, náboženství, jóga, mantry, runy, drahé kameny, sny, numerologie, channeling, SRT, byliny, zdraví, GPZ, paranormální jevy, uhranutí, bytosti, atd.)

Co při výkladu karet nemůžete

– nemůžete místo sebe poslat jinou osobu, nebo jen po dohodě se mnou

– nemůžete přijít opilí nebo pod vlivem návykových látek

– nemůžete přijít pozdě o víc jak 15 minut bez omluvy, protože pak bych musela buď zkrátit vzhledem k dalším objednaným klientům, služby pro vás, nebo pokud by byl zájemce, mohu vzít dalšího klienta, který má o službu zájem
– dělat si bez mého svolení při práci „naživo“ nebo telefonicky nebo při  volání Messengerem,  WhatsAppem, záznamy na jakékoliv nosiče obrazu nebo zvuku – telefony, diktafony, kamery, atd..
– vzít si s sebou do věštírny další osobu (nebo zvíře) – kamarádku, manžela, dítě, nebo budou muset na vás počkat někde jinde (neplatí u nesvéprávných osob nebo dětí).

Děti a domácí mazlíčky s sebou, prosím, pokud to není nevyhnutelné, nevoďte, i když je miluji,  soustředit se na výklad je pak velice těžké, když vám běhá po místnosti dítě, štěká pes, apod……

Placení výkladu

Výklad ve věštírně se platí hotově, je možno i v dalším měnách, jako je EU a USD, platba bude v aktuálním denním kurzu. Peníze ale můžete i předem složit na můj účet
č. 226390072/0600

nebo poslat poštovní poukázkou C- Českou poštou na adresu:

Taťána Labovská,
Šumavská 17, 360 01 Karlovy Vary

Také je možné předplatit jako dárek výklad někomu jinému, po dohodě se mnou.

Při platbách ze zahraničí je mezinárodní tvar čísla účtu v oddíle Ceník. Při platbách ze zahraničí v cizí měně si bere banka 150,- z peněz, které jste poslali,  za převod, takže o  to je třeba platbu navýšit (např. v denním kurzu bude stát výklad karet 25 eur, pak je třeba poslat 33 eur, aby mi došla správná částka)

Nepřijímám platby  přes službu Western Union, a to z důvodu, že musíte na peníze čekat třeba i hodiny nebo i několik dnů, než povolí jejich výplatu, navíc vyžadují velice přesné vyplnění formuláře o člověku, který peníze posílá (adresa, jméno příjmení, telefon, mail, atd., což zvlášť u cizojazyčných jmen je velký problém- přepis cizích jmen (např. Hofman může být Hoffman, Hoffmann i Hofman a už je špatně,  atd..)

Výklad z fotografie

Pokud chcete přesný výklad při písemných pracech, práci po telefonu, Messengeru, WhatsAppu, a já vás osobně   neznám, potřebuji i vaši fotografii, abych se na vaše energie mohla napojit. Pokud máte fotografii na facebooku, stačí, příp. možno poslat foto přes telefon jako MMS, přes WhatsApp, Messeneger nebo mailem. K výkladu potřebuji fotografii, která není starší než zhruba 1 rok a na které jste vy (u písemných a telefonických výkladů)  nebo člověk, o kterém chcete něco vědět, sám – ale není to podmínka. Pokud máte aktuální fotografii vy nebo daná osoba na facebooku, stačí…ale…jestli je fotografie starší než 3 roky, mohou na ní být zcela jiné energie (obzlášť když se ptáte na zdravotní stav), nebo  je na ní člověk velký asi jako špendlíková hlavička, lyžař v oteplovačkách, brýlích a čepici, máte sluneční brýle nebo pokrývku hlavy (čepici, klobouk, šátek, atd)…pak vám většinou nepomohu…
Výklad z fotografie provádím v současné době většinou v kombinaci s výkladem karet, ale lze samostatně. Výklad z fotografie je možné provést osobně ve věštírně, písemně mailem nebo Českou poštou, skypem, telefonem, po WhatsAppu.
Cena výkladu z fotografie, ať samotná nebo kombinovaná s výkladem karet, kyvadlem, atd., trvá v běžném rozsahu 60 minut a stojí 650,- Kč. Za každou započatou další hodinu si účtuji také 650,- Kč. Při dotazu na jednu osobu do 20 min konzultace o ní, o ní a vztahu, atd. nebo 250 slov u písemných prací 300,- Kč, dotazy na více lidí nebo širší problematiku do 30 min 400,-Kč

Pomoc a  odblokování duchovními metodami, SRT

Praktikuji duchovní metody, které jsem si za dobu svého působení sama vytvořila a které jsou souborem několika metod, zrovna tak, jako pracuje kineziologie nebo SRT a podobné systémy. Co se týká metody SRT – jsem celosvětově registrovaným praktikem metody SRT, absolvovala jsem  I. i  II. stupeň SRT. Diplom je k nahlédnutí na požádání při osobní návštěvě věštírny…

Metodou SRT se zabývám od roku 2005 (v ČR se praktikuje SRT zhruba od roku 2000)

Duchovními terapiemi nebo SRT pracuji nejčastěji na těchto oblastech:

– problémech s láskou a partnerstvím(chybějící partnerka, nevhodný partner)
– partnerských krizích(rozvod, rozchod, nevěra, domácí násilí)
– zdraví a tělesná kondice
– odstraňování prokletí, uhranutí, uřknutí, vlivů černé magie
– odstraňování závislostí(drogy, léky, alkohol, kouření, gamblerství, závislost na jídle, závislost na jiném člověku, stalkerství, workoholismus, fobie)
– odstraňování psychických problémů (nepohoda, nespokojenost, psychické problémy, deprese, psychózy)
– odstraňování finančních potíží, zlepšení finančních příjmů, problémů v podnikání
– pomoc v obtížných nebo krizových situacích v životě

– celkovém zlepšení a posunutí života na vyšší úroveň

– rychlé zlepšení psychické a fyzické kondice k podání maximálního výkonu(sportovci před zápasem, studenti ve zkouškovém období)
– odstraňování přivtělených entit, duší, apod.

Prosím, pokud se léčíte jinými alternativními metodami, hlavně pokud přijímáte energii Reiki, Sambhalla a podobných systémů, spolupracujete s léčitelem, psychotronikem, bylinářem, šamanem, necháváte si posílat energii, využíváte přístorje jako je plazmový generátor, Zapper, apod., používáte léčivé obrazce,  atd., je třeba na to upozornit – ve vašem zájmu.

Koho neléčím:

  • osoby podnapilé nebo pod vlivem návykové látky, antidepresiv
  • osoby, u kterých mi to není dovoleno (karma)
  • neléčím a nepracuji s lidmi, kteří pijí diamantovou vodu
  • nepracuji a neléčím lidi, kteří pracují nebo se zabývají černou magií a podobnými systémy (woodoo, apod.)

Co k použití duchovní terapie nebo  SRT, její aplikaci na vás, potřebuji:

osobní  nebo telefonický kontakt s vámi, eventuelně při písemné formě jméno, příjmení, datum narození a fotografii, i slyšet váš hlas(hlas není podmínka), kvůli napojení na vaše energie. Pokud nechcete přijít přímo do ke mně osobně do věštírny,  nebo nechcete ani volat, pak potřebuji fotografii(jak má vypadat viz odstavec výš – o výkladu z fotky) a dále datum narození, jméno a příjmení.
Pokud služby SRT objednávají rodiče pro dítě(např. zlepšení zdraví, učení), od dětí starších 12 let požaduji i osobní souhlas dítěte s jejím použitím(metody) na nich  nebo s dalšími duchovními metodami, odblokováním, u dětí mladších 12 let souhlas jednoho z rodičů nebo zákonného zástupce. To platí i u osob nesvéprávných, v kómatu, v opatrovnictví, apod. Děti do 15 let pouze se souhlasem rodičů.
Léčení nebo odblokování SRT stojí  800,- Kč/osobu (vyjímkou je partnerský vztah)

Placení metody duchovní terapie,  SRT

To samé jako je podrobně uvedeno výše u výkladu karet. Možnost složit peníze na účet, poštovní poukázkou C – Českou poštou, hotově ve věštírně…Platit je možno v Kč, EU, USD

Numerologie a nomenologie(jmenné rozbory), numeroskopy

Náš vesmír je tvořen vibrační energií, kterou lze vyčíslit a omezit na jednomístná čísla. Tohle je základ numerologie, duchovního nástroje, který nám může pomoct se přesně naladit na energii všeho a všech v našem životě.  Numerologie může pomoct získat lepší chápání toho, kým jste, a proč jste tady…

– na požádání vypracuji numerologický rozbor nebo rozbor z vašeho jména a příjmení, eventuelně kombinaci obojího.
Po dlouhodobých zkušenostech kombinuji své znalosti z numerologie evropské, buddhistické,  kabaly.
V numerologii mohu vypracovat váš celkový numeroskop (důležité události ve vašem životě), roční numeroskop, nebo numeroskop na den, ale i na delší období, např. 5 let i více. Klasicky se vypracovává numeroskop na rok.
Mohu vypracovat numeroskop osob, které vás zajímají, možno i na souvislost s vámi. Lze použít i jako dárek.

Rodičům mohu vypracovat numeroskop dítěte, vhodné křestní jméno, atd.
Zabývám se i výpočtem vhodných jmen a příjmení, jejich vlivem na váš život.
Vyhodnocuji i vhodná čísla na domech, bytech, autech, čísla telefonů, čísla popisná a orientační na budovách vašich provozoven, úřadů, atd…
Vypočítávám i vhodné dny na svatby, důležitá úřední jednání, operace, atd…

Jakákoliv numerologie v běžném rozsahu stojí 650,- Kč a zpracovávám jí písemně, po dohodě mohu i naživo ve věštírně.
Pokud by se jednalo o jeden krátký dotaz do 20 min – cena dle dohody od 300,- Kč, opět-podle rozsahu dotazu. Kdyby někdo chtěl ještě osobní konzultaci – vysvětlení k písemnému rozboru, který udělám, také je možno si dohodnout – do 60 min opět 650,- Kč.

Konzultace bez výkladu karet, poradna

V poradně řeším většinou dotazy týkající se magie, prokletí, uhranutí, uřknutí, magických zásahů, snů, karmy,duší, rozhovorů s mrtvými, s anděly, atd. Dále hledání ztracených osob,  paranormálních  jevů a úkazů (strašení, atd.), i z fotografií, vyhledávání a odstraňování  problémů rodinné karmy, náhlých úmrtí, atd.
Konzultace do 20 minut stojí 300,- Kč, 30 minut 400,- Kč, 60 minut stojí 650,- Kč a je možná osobně, písemně, telefonicky mailem, dopisem Českou poštou, skypem.

Energetické diagnostikování budov, bytů, kanceláří, pozemků, vyhodnocení situace

Provádím po dohodě pouze na dálku z fotografie a plánů budov. Vyhledávám geopatogenní i psychopatogenní zóny, energetické otisky po předchozích obyvatelích, škodlivé látky v budovách, např. radon, cítím i statiku budov(podloží), vodu,  poddolování, staré hřbitovy, rituální místa, eventuelně další možnosti, proč se v budově, kanceláři, pozemku necítíte dobře. Cena za diagnostiku je dle rozsahu bytu, domu, pozemku, u klasického bytu v panelovém domě je 800,- Kč, větší dle dohody.

Energetická ochrana osob, zvířat, majetku, budov, pozemků, automobilů, atd.

Na požádání provádím energetickou ochranu výše uvedeného, to znamená osob, zvířat, majetku, budov, pozemků, automobilů, úrody, atd. Cena dle rozsahu dle dohody od 800,- Kč

POZOR- než si objednáte jakoukoliv službu, bude dobré si v hlavním menu Důležitá upozornění (o etice výkladu, apod.)

Ke všem službám „naživo“  ve věštírně je třeba se objednat předem písemně, osobně, telefonicky. Výkladu dalších službách telefonem nebo Messengerem, WhatsAppem, Telegramem, je třeba si dohodnout den a hodinu. Pokud budu mít volný termín, nebo se bude jednat o nutný případ, nebo budu mít volný termín, mohu vás vzít hned (prosím ne o půlnoci a ne pokud jste podnapilý(á) nebo po požití návykové látky).

Otevírací hodiny

Pracovní doba ve Věštírně Pythia, Šumavská ul. 17, Karlovy Vary, pro služby „naživo“ – osobně:

Pondělí – Pátek  8-18hodin  na objednávku (pokud je volný termín hned)

Sobota                  8-13hodin  na objednávku (pokud je volný termín, hned)

Neděle                  zavřeno

Objednávky a dotazy telefonicky denně 8-20 hod (tel. 60799 22 99 nebo 773 238 351)

mimo tuto dobu volejte pouze v nutných případech

Telefonní čísla, maily, adresa Messengeru, Facebooku a další v oddíle Kontakty.

Všechny služby „naživo“ trvají přibližně 60 min., nebo po dohodě i více.

Mimo  výše uvedenou otevírací dobu prosím jen vyjímečné případy 

Táňa Labovská