Služby – přehled

Poskytované služby a informace o službách

008Vážení klienti,

prohlašuji, že dodržuji naprostou diskrétnost, jinak řečeno zpovědní tajemství, takže veškeré informace, služby a rozhovory, které proběhnou mezi námi, ať ve věštírně, telefonicky, písemně, se nebudou šířit nikam dál, a to ani na vaše požádání. Šířit informace o tom, co jste mi při věštbě nebo terapii svěřili nebo které odhalím, nemohu, ani po smrti klienta. Zpovědní tajemství je absolutně závazné a neporušitelné. Pokud vy chcete sdělit někomu něco o tom, co jste se u mne dozvěděli, je vaše osobní záležitost, ale já to nemohu udělat ani na požádání.

Výklad karet i další služby provádím jako profesionál – OSVČ. K nahlédnutí jsou mé živnostenské listy, IČ, DIČ, certifikát SRT. Za služby vystavuji písemný pokladní doklad nebo je možné platit bankovním převodem.

Výklad karet, kyvadlo

003Výkladem karet a z fotografie, prací s kyvadlem se v letošním roce (2021) zabývám 38let, na profesionální dráze jsem 16 let..
Karet určených k výkladu mám několik desítek druhů, i karty určené k výkladům sbírám. Po dlouhodobých  zkušenostech v současné době kombinuji při výkladu několik metod a to výklad karet s  výkladem z fotografie, písma,  pokud máte s sebou (nebo v telefonu např.) fotografie lidí, o kterých něco potřebujete vědět,  ručně psaný text, někdy používám kyvadlo. Výklad karet provádím několika druhy karet, hlavní výklad kanastovými kartami, konkrétní dotazy řeším  tarotem, nebo rakouskými tarokovými kartami (jsem jedna ze dvou kartářek v ČR, která dokáže vykládat rakouské taroky), atd., popřípadě použiji někdy kyvadlo, ale vždy záleží  na tom, jaké potřebujete řešit problémy. Vhodné karty na výklad volím sama, klient neurčuje druh karet, kterými budu výklad provádět.
Já používám to, co mi nejvíc při věštění vyhovuje a karty o kterých vím, že vám z nich mohu říct a pomoci co nejvíc a nejkonkrétněji.

Výklad provádím buď osobně ( z očí do očí) ve věštírně Pythia v Karlových Varech, ale také telefonicky,  po WhatsAppu, Messengeru, mailem, na přání i písemně dopisem Českou poštou.

Jak výklad probíhá?

010K výkladu karet osobně ve věštírně potřebuji znát vaše současné jméno a příjmení v oficiálním tvaru, tak, jak ho máte v té chvíli v dokladech, takže např. Jan Novák (ne Honza). Další, co potřebuji vědět, je datum narození (provádím krátký numerologický rozbor a nalaďuji se na vás).

Pokud uvedete nepravé jméno a příjmení nebo jméno a příjmení, které už nepoužíváte (třeba za svobodna, nechali jste si změnit, atd.), nebo zkreslíte další údaje (např. datum narození), může se osud, který vyložím, velmi lišit od vašeho, protože se při výkladu napojuji na vaše energie, ale i vibrace vašeho jména a příjmení, data narození.

K písemným a telefonickým výkladům, výkladům po Messengeru,  WhatsAppu, potřebuji vaše jméno a příjmení, datum narození a když  vás osobně neznám, vaší současnou fotografii, abych se mohla napojit na vaše energie. Pokud se budete ptát na další osoby, alespoň jejich křestní jméno, věk nebo pokud víte – dat. nar. nebo fotografii, ručně psaný text. Pokud to není osoba, kterou příliš dobře znáte, alespoň křestní jméno a kolik je jí let, eventuelně fotografii.

V běžném kompletním hodinovém výkladu se dotýkám všech oblastí života, lásky, partnerů, rodiny, zdraví, mezilidských vztahů, kariéry, práce, peněz, atd. Odpovídám i na konkrétní dotazy, které vás zajímají. Nebo po dohodě mohu zodpovídat pouze vaše dotazy.

Běžný klasický výklad karet ve věštírně trvá  60 minut a stojí 750,- Kč (v tomto čase je zahrnutá i doba příchodu, odchodu, platby)Nově provádím i rozšířený výklad na 1,5 hodiny. Za každou další hodinu si účtuji tak, jak běžně – 20 min navíc 350 Kč, 30 min navíc 450 Kč, hodina navíc dalších 750,- Kč. Písemný nebo telefonický výklad v normálním rozsahu (písemný cca 530-550 slov) stojí také 750,- Kč. Pokud máte víc podrobných dotazů u písemných výkladů, je třeba předem dohodnout cenu – posoudím dle rozsahu…

Je možné provést i výklad pouze na  vaše dotazy  v trvání do 20 minut (písemně cca 250 – 300 slov) a  v ceně 350,- Kč.  Pokud máte více krátkých dotazů na více témat a dají se stihnout do 30 min, účtuji 450,- Kč. Kč.  Zde je možnost provést výklad jak osobně, tak telefonicky, po Messengeru, WhatsAppem i písemně poštou.

Odpověď ANO-NE na váš jeden konkrétní dotaz (např. – Miluje mě Josef, nar. 8.5.1985) pouze blesková odpověď ANO či NE, cena služby je 200,- Kč, odpovídám prakticky ihned potom, co dojde platba, možno osobně, telefonicky, sms, mailem, Messengerem, WhatsAppem.

Veškeré výklady provádím pouze na objednávku, ať výklady osobní, písemné, telefonické, WhatsApp, Messenger

V případě, že mám volný termín, vezmu vás i bez objednávky, ale je lépe si termín rezervovat, jen málokdy vyjde, že jsem hned volná.

Při objednávkách na výklad osobně ve věštírně potřebuji vaše jméno a příjmení.
Karty vykládám lidem starším 15 let a osobám svéprávným. Dětem do 15 let nebo nesvéprávným osobám, pouze za přítomnosti či za předběžného souhlasu  rodiče nebo zákonného zástupce.
Je možno zaplatit dárkový poukaz další osobě na výklad karet(platí to samé, pouze pro osoby svéprávné, starší 15 let)

Co můžete ještě navíc při výkladu karet?

– připravit si konkrétní dotazy0071
– přinést si fotografie osob, na které se budete ptát (stačí i v mobilu, notebooku, tabletu, foťáku)

  • přinést fotografii nebo psaný text u osoby, která vás zajímá
  • – vzít si tužku a papír a dělat si záznamy
  •  ptát se i na další věci, které vás zajímají z oblastí jako je magie, woodoo, paranormální jevy, santerie, šamanismus, náboženství, jóga, mantry, runy, drahé kameny, sny, numerologie, channeling, SRT, grafologie, byliny, zdraví, GPZ, paranormální jevy, uhranutí, bytosti, atd.)

Co při výkladu karet nemůžete

– nemůžete místo sebe poslat jinou osobu, nebo jen po dohodě se mnou

– nemůžete přijít opilí nebo pod vlivem návykových látek

– nemůžete přijít pozdě o víc jak 15 minut bez omluvy, protože pak bych musela buď zkrátit vzhledem k dalším objednaným klientům, služby pro vás, nebo pokud by byl zájemce, mohu vzít dalšího klienta, který má o službu zájem
– dělat si bez mého svolení při práci „naživo“ nebo telefonicky nebo při  volání Messengerem,  WhatsAppem, záznamy na jakékoliv nosiče obrazu nebo zvuku – telefony, diktafony, kamery, atd..
– vzít si s sebou do věštírny další osobu (nebo zvíře) – kamarádku, manžela, dítě, nebo budou muset na vás počkat někde jinde – nemám čekárnu a uvnitř být nemohou (neplatí u nesvéprávných osob nebo dětí).

Děti a domácí mazlíčky s sebou, prosím, pokud to není nevyhnutelné, nevoďte, i když je miluji,  soustředit se na výklad je pak velice těžké, když vám běhá po místnosti dítě, psa s sebou přivést nemůžete, protože ve věštírně je kočka, apod……

Placení výkladu

Výklad ve věštírně se platí hotově, je možno i v dalším měnách, jako je EU a USD, platba bude v aktuálním denním kurzu. Peníze ale můžete i předem složit na můj účet
č. 226390072/0600 V současné době většina bank zavedla tzv. “okamžité platby zdarma”, kdy mám peníze na účtu během 10 sekund, i o víkendu a v noci

nebo poslat poštovní poukázkou C- Českou poštou na adresu:

Taťána Labovská,
Šumavská 17, 360 01 Karlovy Vary

Také je možné předplatit jako dárek výklad někomu jinému, po dohodě se mnou.

Při platbách ze zahraničí je mezinárodní tvar čísla účtu v oddíle Ceník. Při platbách ze zahraničí v cizí měně si bere banka 100,- z peněz, které jste poslali,  za převod, takže o  to je třeba platbu navýšit (např. v denním kurzu bude stát výklad karet 25 eur, pak je třeba poslat 30 eur, aby mi došla správná částka)

Nepřijímám platby  přes službu Western Union, a to z důvodu, že musíte na peníze čekat třeba i hodiny nebo i několik dnů, než povolí jejich výplatu, navíc vyžadují velice přesné vyplnění formuláře o člověku, který peníze posílá (adresa, jméno příjmení, telefon, mail, atd., což zvlášť u cizojazyčných jmen je velký problém- přepis cizích jmen (např. Hofman může být Hoffman, Hoffmann i Hofman a už je špatně,  atd..)

Výklad z fotografie, z ručně psaného textu

Pokud chcete přesný výklad při písemných pracech, práci po telefonu, Messengeru, WhatsAppu, a já vás osobně   neznám, potřebuji i vaši čerstvou fotografii, abych se na vaše energie mohla napojit. Pokud máte fotografii na facebooku, stačí, příp. možno poslat foto přes telefon jako MMS, přes WhatsApp, Messeneger nebo mailem. K výkladu potřebuji fotografii, která není starší než zhruba 1 rok a na které jste vy (u písemných a telefonických výkladů)  nebo člověk, o kterém chcete něco vědět, sám – ale není to podmínka. Pokud máte aktuální fotografii vy nebo daná osoba na facebooku, stačí…ale…jestli je fotografie starší než 3 roky, mohou na ní být zcela jiné energie (obzvlášť když se ptáte na zdravotní stav), nebo  je na ní člověk velký asi jako špendlíková hlavička, lyžař v oteplovačkách, brýlích a čepici, máte sluneční brýle nebo pokrývku hlavy (čepici, klobouk, šátek, atd)…pak vám většinou nepomohu…

U textu psaného rukou člověka, o kterém chcete něco vědět potřebuji cca 1 stránku formátu A4.

Výklad z fotografie nebo psaného textu provádím v současné době většinou v kombinaci s výkladem karet, ale lze samostatně. Výklad z fotografie a psaného textu  je možné provést osobně ve věštírně, písemně mailem nebo Českou poštou, telefonem, po WhatsAppu., messengeru.
Cena výkladu z fotografie, ať samotná nebo kombinovaná s výkladem z textu, z karet, kyvadlem, atd., trvá v běžném rozsahu 60 minut a stojí 750,- Kč. Za každou započatou další hodinu si účtuji také podle rozsahu 350 až 750,- Kč. Při dotazu na jednu osobu do 20 min konzultace o ní, o ní a vztahu, atd. nebo 250 slov u písemných prací 350,- Kč, dotazy na více lidí nebo širší problematiku do 30 min 450,-Kč

Pomoc a  odblokování duchovními metodami, SRT

Praktikuji duchovní metody, které jsem si za dobu svého působení sama vytvořila a které jsou souborem několika metod, zrovna tak, jako pracuje kineziologie nebo SRT a podobné systémy. Co se týká metody SRT – jsem celosvětově registrovaným praktikem metody SRT, absolvovala jsem  I. i  II. stupeň SRT. Diplom je k nahlédnutí na požádání při osobní návštěvě věštírny…

Metodou SRT se zabývám od roku 2005 (v ČR se praktikuje SRT zhruba od roku 2000)

Duchovními terapiemi nebo SRT pracuji nejčastěji na těchto oblastech:

– problémech s láskou a partnerstvím(chybějící partnerka, nevhodný partner)
– partnerských krizích(rozvod, rozchod, nevěra, domácí násilí)
– zdraví a tělesná kondice
– odstraňování prokletí, uhranutí, uřknutí, vlivů černé magie
– odstraňování závislostí(drogy, léky, alkohol, kouření, gamblerství, závislost na jídle, závislost na jiném člověku, stolkerství, workoholismus, fobie)
– odstraňování psychických problémů (nepohoda, nespokojenost, psychické problémy, deprese, psychózy)
– odstraňování finančních potíží, zlepšení finančních příjmů, problémů v podnikání
– pomoc v obtížných nebo krizových situacích v životě

– celkovém zlepšení a posunutí života na vyšší úroveň

– rychlé zlepšení psychické a fyzické kondice k podání maximálního výkonu(sportovci před zápasem, studenti ve zkouškovém období)
– odstraňování přivtělených entit, duší, apod.

Prosím, pokud se léčíte jinými alternativními metodami, hlavně pokud přijímáte energii Reiki, Sambhalla, Santerie a podobných systémů, spolupracujete s léčitelem, psychotronikem, bylinářem, šamanem, energetickým masérem, necháváte si posílat energii, využíváte přístroje jako je plazmový generátor, Zapper, apod., používáte léčivé obrazce,  atd., je třeba na to upozornit – ve vašem zájmu.

Koho neléčím:

  • osoby podnapilé nebo pod vlivem návykové látky
  • osoby, u kterých mi to není dovoleno (karma)
  • neléčím a nepracuji s lidmi, kteří pijí diamantovou vodu
  • nepracuji a neléčím lidi, kteří pracují nebo se zabývají černou magií a podobnými systémy (woodoo, apod.)

Co k použití duchovní terapie nebo  SRT, její aplikaci na vás, potřebuji:

osobní  nebo telefonický kontakt s vámi, eventuálně při písemné formě jméno, příjmení, datum narození a fotografii, i slyšet váš hlas(hlas není podmínka), kvůli napojení na vaše energie. Pokud nechcete přijít přímo do ke mně osobně do věštírny,  nebo nechcete ani volat, pak potřebuji fotografii(jak má vypadat viz odstavec výš – o výkladu z fotky) a dále datum narození, jméno a příjmení.
Pokud služby SRT objednávají rodiče pro dítě(např. zlepšení zdraví, učení), od dětí starších 12 let požaduji i osobní souhlas dítěte s jejím použitím(metody) na nich  nebo s dalšími duchovními metodami, odblokováním, u dětí mladších 12 let souhlas jednoho z rodičů nebo zákonného zástupce. To platí i u osob nesvéprávných, v kómatu, v opatrovnictví, apod. Děti do 15 let pouze se souhlasem rodičů.
Léčení nebo odblokování SRT stojí  850,- Kč/osobu (vyjímkou je partnerský vztah – 2 osoby – jedna platba)

Placení metody duchovní terapie,  SRT

To samé jako je podrobně uvedeno výše u výkladu karet. Možnost složit peníze na účet, poštovní poukázkou C – Českou poštou, hotově ve věštírně…Platit je možno v Kč, EU, USD

Numerologie a nomenologie(jmenné rozbory), numeroskopy

Náš vesmír je tvořen vibrační energií, kterou lze vyčíslit a omezit na jednomístná čísla. Tohle je základ numerologie, duchovního nástroje, který nám může pomoct se přesně naladit na energii všeho a všech v našem životě.  Numerologie může pomoct získat lepší chápání toho, kým jste, a proč jste tady…

– na požádání vypracuji numerologický rozbor nebo rozbor z vašeho jména a příjmení, eventuelně kombinaci obojího.
Po dlouhodobých zkušenostech kombinuji své znalosti z numerologie evropské, buddhistické,  kabaly.
V numerologii mohu vypracovat váš celkový numeroskop (důležité události ve vašem životě), roční numeroskop, nebo numeroskop na den, ale i na delší období, např. 5 let i více. Klasicky se vypracovává numeroskop na rok.
Mohu vypracovat numeroskop osob, které vás zajímají, možno i na souvislost s vámi. Lze použít i jako dárek.

Rodičům mohu vypracovat numeroskop dítěte, vhodné křestní jméno, atd.
Zabývám se i výpočtem vhodných jmen a příjmení, jejich vlivem na váš život.
Vyhodnocuji i vhodná čísla na domech, bytech, autech, čísla telefonů, čísla popisná a orientační na budovách vašich provozoven, úřadů, atd…
Vypočítávám i vhodné dny na svatby, důležitá úřední jednání, operace, atd…

Jakákoliv numerologie v běžném rozsahu stojí 750,- Kč a zpracovávám jí písemně, po dohodě mohu i naživo ve věštírně.
Pokud by se jednalo o jeden krátký dotaz do 20 min – cena dle dohody od 350,- Kč, opět-podle rozsahu dotazu. Kdyby někdo chtěl ještě osobní konzultaci – vysvětlení k písemnému rozboru, který udělám, také je možno si dohodnout – do 60 min opět 750,- Kč.

Konzultace bez výkladu karet, poradna

V poradně řeším většinou dotazy týkající se magie, prokletí, uhranutí, uřknutí, magických zásahů, snů, karmy, duší, rozhovorů s mrtvými, s anděly, atd. Dále hledání ztracených osob,  paranormálních  jevů a úkazů (strašení, atd.), i z fotografií, vyhledávání a odstraňování  problémů rodinné karmy, náhlých úmrtí, atd.
Konzultace do 20 minut stojí 350,- Kč, 30 minut 450,- Kč, 60 minut stojí 750,- Kč a je možná osobně, písemně, telefonicky mailem, dopisem Českou poštou, Whatsappem, messengerem.

Energetické diagnostikování budov, bytů, kanceláří, pozemků, vyhodnocení situace

Provádím po dohodě pouze na dálku z fotografie a plánů budov. Vyhledávám geopatogenní i psychopatogenní zóny, energetické otisky po předchozích obyvatelích, škodlivé látky v budovách, např. radon, cítím i statiku budov(podloží), vodu,  poddolování, staré hřbitovy, rituální místa, eventuelně další možnosti, proč se v budově, kanceláři, pozemku necítíte dobře. Cena za diagnostiku je dle rozsahu bytu, domu, pozemku, u klasického bytu v panelovém domě je 850,- Kč, větší dle dohody. Z důvodu ztráty času  na místa osobně nejezdím.

Energetická ochrana osob, zvířat, majetku, budov, pozemků, automobilů, atd.

Na požádání provádím energetickou ochranu výše uvedeného, to znamená osob, zvířat, majetku, budov, pozemků, automobilů, úrody, atd. Cena dle rozsahu dle dohody od 850,- Kč

POZOR- než si objednáte jakoukoliv službu, bude dobré si v hlavním menu Důležitá upozornění (o etice výkladu, apod.)

Ke všem službám „naživo“  ve věštírně je třeba se objednat předem písemně, osobně, telefonicky. Výkladu dalších službách telefonem nebo Messengerem, WhatsAppem,  je třeba si dohodnout den a hodinu. Pokud budu mít volný termín, nebo se bude jednat o nutný případ, nebo budu mít volný termín, mohu vás vzít hned (prosím ne o půlnoci a ne pokud jste podnapilý(á) nebo po požití návykové látky).

Otevírací hodiny

Pracovní doba ve Věštírně Pythia, Šumavská ul. 17, Karlovy Vary, pro služby „naživo“ – osobně:

Pondělí – Pátek  8-18.00 hodin  na objednávku (pokud je volný termín hned)

Sobota                  8-13.00 hodin  na objednávku (pokud je volný termín, hned)

Neděle                  zavřeno

Objednávky a dotazy telefonicky denně 8-20 hod (tel. 60799 22 99 nebo 773 238 351)

mimo tuto dobu volejte pouze v nutných případech

Telefonní čísla, maily, adresa Messengeru, Facebooku a další v oddíle Kontakty.

Všechny služby „naživo“ trvají přibližně 60 min., nebo po dohodě i více.

Mimo  výše uvedenou otevírací dobu prosím jen vyjímečné případy

vaše

Táňa Labovská