Předpověď na pondělí 13.5.2024

Předpověď na pondělí 13.5.2024

Pondělí bude ve znamení příznivého zakončení všech rozpracovaných věcí. Dnes můžeme sklízet plody svojí práce a znalostí. Očekávat se dají ocenění, jak slovně, tak se vám může dostat nějakých darů, naturálií, peněz navíc. Může narůst majetek, snažení bude mít konečně výsledky, čeká nás prosperita, stabilita, naplnění, úspěch. Dnes se mohou naskytnout příležitosti, které se nebudou opakovat, je třeba je uchopit, ulovit, když to půjde. Z něčeho nebo někoho můžeme mít prospěch, odměnu. Pozor na posedlost při hledání blahobytu, vypočítavost a chamtivost a také na agresivitu – “urvat” něco a chodit přitom přes mrtvoly, to se nevyplácí.

Partnerství, vztahy: ve vztazích je dnes jistota, vztahy přinášejí zisky. Můžeme se dočkat příjemného překvapení, potěšujícího obratu ve vztahu. I v té největší lásce ale potřebujeme chvíli jen pro sebe – odpočinout si, zrelaxovat a měli bychom to dopřát i protějšku. U nových vztahů možnost potkat někoho po všech stránkách zajímavého, ale asi si ho budete muset “ulovit”.

Zdraví: oslabená pohyblivost a výkon fyzicky, svaly, vazy, kostra, klouby. Pomůže lehké cvičení nebo plavání, procházka.

Astrometeo: všude bouře, Měsíc je dorůstající.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Objednávky, konzultace (karty, léčení a odblokování SRT)
služby osobně, mailem i telefonicky
objednávky denně 8-20hod tel. 607 99 22 99 i Whatsapp
Messenger fcb profil Táňa Labovská
Mail LabovskaTatana@seznam.cz
fcb Táňa Labovská