Předpověď na neděli 22.1.2023

Předpověď na neděli 22.1.2023

Odpočinek

Neděle je den po novu, energie se změnily, i díky tomu, že ode dneška začíná čínský rok Zajíce (Kočky)… Můžeme se cítit přetížení, zranitelní, slabí, možná  nastydlí…Určitě se dnes do ničeho nenuťme. Udělejme, co je nutné a ostatní věci bude dobré odložit na další dny. Přehodnoťte vaše cíle a úkoly, kdy jste si možná sáhli hodně vysoko, za hranice svých možností nebo schopností. Snažte se co nejvíc, abyste nebyli odkázáni na druhé. Neřešte složité situace alkoholem, jointem nebo léky, nic se nevyřeší a vše jen zhoršíte. Seberte svou vnitřní sílu a spoléhejte jen sami na sebe. Nenechte se nikým zastrašit nebo někam odsunout. Bude to chtít sebedisciplinu. Nepochybujte o sobě a nemějte strach. Pečujte lépe o své zdraví a nepřetěžujte se.

Partnerství, vztahy: den je pasivní, nic nového se neděje. Snažte se podpořit partnera  a přátele (partnerku) v jejich snahách. Plachost, nejistota, ustupování, tak vypadá dnešní den…

Zdraví: citlivá je oblast nohou od kolen dolů, lýtka, kotníky. Pokud máte křečové žíly, věnujte jim dnes větší pozornost.

Astrometeo: geomagnetická bouře, Slunce v klidu, Měsíc byl včera v novu…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Objednávky, konzultace (karty, léčení a odblokování SRT)
služby osobně, mailem i telefonicky
objednávky denně 8-20hod tel. 607 99 22 99 i Whatsapp
Messenger fcb profil Táňa Labovská
Mail LabovskaTatana@seznam.cz