Předpověď na pátek 25.11.2022

Předpověď na pátek 25.11.2022

Pátek přinese snahu o nezávislost, chuť prosadit se, uspět. K dosažení toho, co chceme, jsme schopni racionálně myslet a jednat přímo. Zvyšují se organizační schopnosti, dnes si můžeme polepšit v práci, získat nové skvělé pracovní místo, můžeme být povýšeni, přeřazeni na lepší práci. Máme snahu být čestní, pevní ve svých názorech a postojích,  snažíme se ve světě vymezit. Je dobré jednat zodpovědně a vše si naplánovat, zorganizovat, uspořádat. Společenské postavení pro nás dnes znamená hodně. Pozor na stresy, spěch, přehánění, na konflikty s představenými, jestli podnikáte, může se objevit nečestná konkurence  se snahou poškodit (tady je důležité sebevědomí)

Partnerství , vztahy:  den spíše chladnější, citlivost a zamilovanost dnes nebude na pořadu dne, energie ochlazují a přidávají na racionalitě a snaze dominovat.

Zdraví : slabší energie v oblasti jater, plic, kyčlí a stehen. Tyto oblasti mohou být dnes problematické nebo mohou víc bolet. Vyhýbejte se nadměrné námaze nohou, dlouho nikde nestůjte, ani nezvedejte těžké předměty.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce klid, Měsíc dorůstá…

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Objednávky, konzultace (karty, léčení a odblokování SRT)
služby osobně, mailem i telefonicky
objednávky denně 8-20hod tel. 607 99 22 99 i Whatsapp
Messenger fcb profil Táňa Labovská
Mail LabovskaTatana@seznam.cz