Předpověď na středu 12.1.2022

Předpověď na středu 12.1.2022

V klidu

Ve středu očekávejte hodně citů a emocí, takže počítejte s bouřlivými reakcemi na nepříjemné věci, situace, až s hysterií nebo slovní agresí. No a vy, protože to předem víte, můžete nejdřív použít rozum a až potom se rozčilovat…Stresy a a reakce na ně budou  hodně impulzivní. Víc vadit  budou věci, které se vám nebudou zdát spravedlivé, ale dokážete se ozvat. Dobrý den na pasivní odpočinek, na to udělat si pořádek ve věcech, apod. Rozmazlujte sebe i druhé. Pozor dnes na lidi, kteří se zabývají jen svým prospěchem a na druhé nehledí. Na cizí rady dnes rozhodně nedávejte, hlavně v právní oblasti. Berte na vědomí i to, že co druzí říkají, nemusí být dnes až tak pravda…Nehrajte si s city druhých lidí.

Partnerství, vztahy: vztah je dnes pro vás životně důležitý, buďte k partnerovi (partnerce) ohleduplní a zkuste protějšku udělat něčím radost, potěšte ho (jí). Pozor dnes na slova, zvláště ta ostrá, mohla by mezi vámi pak ležet hodně dlouho. Dopřejte partnerovi svobodu, dnes možná bude chtít jít za svými koníčky nebo přáteli bez vás (máte čas pro sebe, přítelkyně)…Seznamování dnes nedoporučuji, mohli byste natrefit na závislé lidi a zlatokopky.

Zdraví: oslabená energie v oblasti krku, hlasivek, štítné žlázy, zubů, týla, čelistí, šíje, ramenou, mandlí, uší, chuti a čichu. Dobrý den na péči o dekolt a masáž zad…

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce  v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂