Předpověď na středu 5.1.2022

Předpověď na středu 5.1.2022

Dohody 

Díky středečním energiím budeme víc rozhodní, zodpovědní, loajální. Domluvy a dohody dnes půjdou dobře. Energie přejí optimismu, štědrosti, zábavě i práci. Dobrý den na soudní jednání, domluvy znesvářených stran. Dokážeme se dohodnout i obhájit svoje stanoviska. Dnešní den přeje diplomacii a vyjednávání. Když něco nevíte, nebo něčemu nerozumíte, musíte se orientovat v oblastech, které vám nejsou blízké, nechte si poradit odborníkem. V práci jsme zodpovědní, nadšení,  plníme si své povinnosti, jen vás někdy mohou rozčilovat detaily, něčí šťouravost, stereotyp. Můžeme mít sklony k unáhlenosti., impulzivnosti. Dobrý den na seznámení se se zajímavými lidmi. Může přijít nečekaný finanční příjem nebo nás může někdo finančně podpořit.

Partnerství, vztahy: oddanost rodině a partnerovi. Monogamie. Čestnost a důvěryhodnost. Díky vztahu se cítíme v bezpečí a máme dobré zázemí.

Zdraví: oslabení energie v oblasti nohou od kolen dolů. Při těžkých nohách si dávejte nohy  alespoň na chvíli výš než tělo.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂