Předpověď na úterý 23.11.2021

Předpověď na úterý 23.11.2021

Konce a začátky

Úterý bude den, kdy se ocitáme v mnoha věcech a situacích na pomyslném doběhu do cíle a nové startovní čáře. Možná dnes budete stát před rozhodnutím udělat krok do neznámé oblasti, zkusit něco, co neumíte, riskovat. Budoucnost je plná neomezených možností, záleží na vás, jak je využijete…Je třeba správně vyhodnotit vaši současnou situaci a sáhnout po změně. Sny se mohou naplnit, ale budete pro to muset něco udělat…něco vyřešit…Dnes mohou přijít změny v pracovní oblasti, nové projekty, nové nápady, nové energie, hojnost…Udělejte ten správný krok, rozhodněte se a jednejte. Nepropaste příležitosti, které se už nemusí opakovat.

Partnerství, vztahy: ve vztazích jsou možné nové začátky, nové fáze vztahu (otěhotnění, odchod dětí z rodiny do samostatného života, stěhování, změna práce, reorganizace), což s sebou může přinést trochu chaosu a zmatků. Snaha partnerů o větší nezávislost. V nových vztazích počátek, vše je otevřené, dost radosti, veselosti, lehkomyslnosti, povrchnosti, nezávaznosti…

Zdraví: oslabení energie v oblastech těla:oblast trávení, hlavně žaludek a dvanáctník, všechny sliznice, prsa. Pozor na alkohol a volně prodejné léky, mohou účinkovat nevyzpytatelně.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce v klidu, Měsíc ubývá…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂