Předpověď na úterý 21.9.2021

Předpověď na úterý 21.9.2021

Pekelně se soustřeď

Úterní energie jsou poměrně roztříštěné navíc se po vás  bude chtít, abyste dělali jasná rozhodnutí, mluvili a mysleli jasně, soustředili se.  Možná z vás právo volby mezi mnoha možnostmi nebo cestami,  dělá nerozhodné a nespokojené lidi. Snad svou energii tříštíte mnoha směry. Snažte se soustředit na určité kroky, důležité věci. Pokud se nebudete dostatečně soustředit nebo se nerozhodnete moudře, mohou vaše pokusy jak uspět, spíše ztroskotat.  Zkuste si vzpomenout na  vaše minulé chyby nebo dřívější špatné začátky a vyviňte úsilí  tentokrát nabrat správný směr. Je třeba se uklidnit, překonat chaos a zmatek v sobě i ve vašem okolí a  dívat se na věci z nadhledu, ze širší perspektivy. Nasměrujte pozornost na podstatné a trvalé věci, na povinnosti. Jasně si stanovte dnešní cíle a nedělejte spoustu věcí najednou.

Partnerství, vztahy: v partnerství dnes stůjte nohama na zemi. Je čas jednat. Snažte se být vlídní a trpěliví. Dnes vládne srdci hlava.

Zdraví: stále oslabená oblast chodidel, prstů u nohou a lymfatického systému. Určitě prospěje věnovat dnes chodidlům péči.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc je dnes v úplňku.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂