Předpověď na neděli 18.7.2021

Předpověď na neděli 18.7.2021

Uvolnit napětí

Nedělní energie nám dodá velkou vnitřní sílu, jasnost a inteligenci. Důležité bude udržet rovnováhu a harmonii, nedávat průchod hněvu, který námi může cloumat dnes v okamžiku, budeme trochu víc nedůtkliví a vztahovační než jindy. Někdy ani nemusíme vědět, proč jsme vlastně podráždění. Je to hlavně tím, že se dnes nakupilo opravdu velké množství energie a tu bude třeba využít pozitivním způsobem, jinak se opravdu může vybíjet v hádkách nebo různých slovních přestřelkách, apod. No a když si nebudeme moci energii vybít, může nás čekat třeba bolest hlavy, špatná nálada, apod. Hodně dnes pomůže fyzická práce nebo sport, nejlépe by bylo si zameditovat nebo zkusit vědomou relaxaci, pokud nás do ní naše roztěkaná mysl pustí. Určitě se soustředit hlavně na sebe, plnit si svoje povinnosti, plány. Nezasahujte a nezaplétejte se dnes do problémů ostatních, neřešte je a nechtějte pomoci za každou cenu, i na úkor svého volného času, apod. Celkově jsme ale dnes  moudří, starostliví a ochotní pomoci, jen nás nesmí nikdo dráždit či provokovat.

Partnerství, vztahy: solidnost a stabilita. Jsme vášniví partneři, city umíme prožívat. Vztahu dokážeme dát víc, než se nám kdy vrátí. Někdy na protějšku tak ulpíváme, tak milujeme, až to může druhé straně nahnat strach. Od partnera (ky) očekáváme naprostou věrnost.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních a močových orgánů. neprochladněte v této tělní oblasti a dostatečně pijte vodu.

Astrometeo: Slunce i geomagnetické pole země jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂