Předpověď na pátek 9.7.2021

Předpověď na pátek 9.7.2021

Vyšší vedení

V pátek  přicházející události nás mají něco naučit nebo se z něčeho máme poučit. Čeká nás poznání  a všechno, co s tím souvisí. Můžeme projít duchovní změnou. Může nám jít po boku a pomoci nám duchovní rádce, učitel, vzor, spřízněná duše nebo můžeme následovat Vyšší vedení, využívat intuici. Dnes se cení spolehlivost, důvěryhodnost, morálka, etika, odpovědnost, tradice. Chování celkově je spíše konzervativní. Na co dávat pozor: na extrémy v chování, na fanatismus a pocit, že víme všechno líp bez možnosti připustit, že to tak být nemusí. Na podléhání tlakům okolí a neschopnosti přemýšlet sám za sebe a vědět, co chci já.

Partnerství, vztahy: s partnerem (kou) si dnes důvěřujeme, vztahy jsou založené na upřímnosti a důvěře. Duševně souzníme. To je asi dnes důležitější, než fyzická přitažlivost – pochopení od druhého. Seznamování dnes – vztahy dnes započaté budou stát na vzájemné důvěře a duševním spříznění.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení, hlavně žaludku a dvanáctníku, také oblast prsou a všech sliznic. Prospěje odlehčit stravu, nepít alkohol a neordinovat si sami léky.

Astrometeo: blíží se novoluní, které už pociťujeme, bude v sobotu. Geomagnetické pole Země i Slunce v klidu.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂