Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 27.4.2018

A je to!

Páteční čísla jsou velmi příjemná, budeme zvládat sami sebe a budeme mít úspěch. Čeká nás sklizeň toho, co jsme zaseli nebo ulovili. Co se týče finančních záležitostí, dnes nás čeká štěstí, jistoty, bezpečí a úspěch. Dobrý den, jestli máme nějaké volné peníze na nákup cenných papírů, spekulací na burze, apod. Možné jsou i menší výhry. Kdo dnes skládá jakékoliv zkoušky, dobře dopadne, dočkáme se uznání, pochvaly, seberealizace, ocenění naší práce. Dnes jsme ve správný čas na správném místě a umíme využít příležitosti, neváháme. Kdo chce najít, koupit lepší bydlení, na to je dnes taky dobrý den. Někomu můžete něco vyfouknout před nosem.

Partnerství, vztahy: dnes mohou v partnerstvích přijít překvapující a potěšující obraty, změny k lepšímu, štěstí. Jestli dnes musíme být sami (ač protějšek máme), oceňujeme samotu a užíváme si jí. U těch, kdo mají kolem sebe někoho, o koho by stáli – je třeba zvážit, jestli se nedíváte příliš vysoko. Může začít románek v práci.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močových cest a močovodů, žil a kůže.  Dostatečně pijte vodu a pozor na infekce v těchto oblastech.

Astrometeo: všude klid, Měsíc dorůstá a odpoledne už můžeme začít pociťovat jeho vlivy, protože se blíží k úplňku.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂