Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 15.3.2018

Dobré časy

Dnešní čísla jsou mnohem uvolněnější, než čísla posledních dnů, navíc ještě v mistrovských energiích. Takže pro dnešek platí, že nejen prací je živ člověk, ale po práci má nárok na odpočinek, oslavy, veselí, radostná setkání, společenské akce,  návštěvu přátel, večírek, atd…Jestli jsme v něčem uspěli – zkoušky, nová práce, prémie, odměny, výhra, atd…je to o to větší důvod  se radovat a s někým se o radost podělit. Dobrý den na navázání nových přátelství, seznámení se s novými lidmi. Mějte radost, slavte, ale nepřežeňte to…Dobrý je tento den také na změnu životního stylu nebo zbavení se zlozvyků.

Partnerství, vztahy:  vztahy jsou spokojené, láska dnes vládne. Je dobré mít v takovém dni společné zážitky s partnerem (šampaňské a krb, kino, divadlo, přátelé, koncert, atd..). Ti, co jsou sami dnes mohou potkat někoho zajímavého, tajemného, kdo je zaujme.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel, prstů u nohou a hormonů, lymfy. Dobré by bylo se dnes nějakým způsobem zpotit (sport, sauna), pomohli byste tím lymfě.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc bude v sobotu v novoluní, takže už pociťujeme vlivy.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂