Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 12.1.2018

Správný postoj

Dnešní čísla jsou rychlé povahy, otevřená, společenská, čekají nás úspěchy, hodně budeme komunikovat, cestovat, setkávat se s přáteli, obchodovat. Cítíme se v bezpečí a máme své jistoty. Moudrost vám pomůže rozeznat podobné situace, které už jste zažili a teď už víme, jak na ně správně reagovat. Nastavené pastičky a nastavené nohy, abychom zakopli, lehce obejdeme nebo necháme sklapnout naprázdno (a ještě nás to pobaví). Dnes rychle získáme ty správné informace, které nám mohou pomoci, případně někoho, kdo pomůže. Dnes jste vždy na správném místě ve správnou dobu a víte naprosto přesně, co máte udělat. Znáte ty správné cestičky a správné lidi.Chybu dnes udělat nemůžete. Vaše životní zkušenosti, vaše moudrost vás vedou vždy správně. Na co dávat pozor: na zbrklost, na dělání věcí a mluvení bez rozmyslu. A pamatujte: někdo má svaly, někdo je mazaný a dokáže s úsměvem a slovy víc, než někdo, kdo tlačí věci silou…

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes  v pořádku, jsme spokojeni a v harmonii s protějškem.  Vztah bereme závazně. Dnes můžeme potkat osudového partnera, dostat žádost o ruku, dohodnout svatbu, atd..

Zdraví: oslabení energie v oblasti jater, nohou od kyčlí ke stehnům, beder. Na játra skvěle pomáhá ostropestřec mariánský. Přípravků z něj je na trhu dostatečně.

Astrometeo: všude je klidno, Měsíc ubývá.

krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂