Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 18.12.2017

Tajemná místa

Dnes je novoluní, sestava čísel tomu odpovídá…pracují zvýšené karmické vlivy. Pro ty, co nemají o slovu karma hlubší povědomost – karma není trestající dědeček Bůh na obláčku, nýbrž princip akce a reakce, má dáti dal…cokoliv uděláte, musí být vyváženo, vyrovnáno, v dobrém, či zlém. Co dnes můžeme očekávat: velmi naroste citlivost, intuice, fantazie. Budeme se víc utápět v citech a pocitech. Někdy můžeme sami sebe přesvědčovat, že je něco reálně, i když ve skutečnosti to bude klam. Ale dnes jde těžko rozlišit realitu od iluzí a sebeklamu. Můžeme víc tápat, bloudit. Může docházet ke změnám, kolísání věcí, nejistotám. Někdo může něco jen předstírat, aby docílil svého, lidé mohou mít utajené pohnutky a motivace, proč se tak chovají nebo jednají. Pozor na lži, klepy, klamy, omyly a strach. Někdo nám může škodit. Nenechte se nikým ovlivnit, rozrušit, ani vtáhnout do cizích problémů a nikoho nepomlouvejte, dnes by mohl hrozit i skandál. Komu se bude dařit a kdo bude dnes jako ryba ve vodě, jsou umělci a tvůrčí činnost. A všechny bude zvýšeně zajímat a fascinovat tajemno, tajemné síly, magie, věci mezi nebem a zemí, věci, o kterých se dá říci, že kdo ví, jak to bylo skutečně…

Partnerství: ve vztazích dnešní nálada proměnlivá, pozor na žárlivost a podezřívavost. Touhy, sny a vzdušné zámky vždy vztah jen poškozují. Přestaňte číst červenou knihovnu a řekněte si protějšku jasně o to, co chcete. Den přeje i seznámením, ale kolem nich spousta nejasností a líbivých lží. Nerozhodujte se o novém vztahu, dokud nemáte dost základních informací o dané osobě.

Zdraví: oslabení energie v těchto tělních oblastech – játra, stehna, bedra, pánev, kyčle, spodní část páteře. Dobrý den, pokud byste chtěli držet půst. Dostatečně pijte vodu. Den probouzí sklony k užívání alkoholu a jiných návykových látek.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce v klidu, Měsíc je v novoluní v 7.30hod

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂