Bobkový list

Očista těla od usazených solí pomocí bobkového listu

Energie bobkového listu je horká a suchá. Má schopnost rozpouštět. Rozpouští kamínky a pomáhá při všech nemocech močového měchýře. Pomáhá při trombóze jater a rozpouští zatvrdliny sleziny. Rozhání otoky. Pro nejrůznější jedy v těle působí jako protijed. Pomáhá při bolestech v kostech, kříži a při bolestech sedacího nervu.
Pro účely rozpuštění solí v těle připravujeme odvar bobkového listu následujícím způsobem:
5 g bobkového listu(1 balení z obchodu) dáme do 300 ml studené vody a po dobu pěti minut vaříme a pak necháme odstát cca 10 min. Odvar slijeme do termosky a v průběhu dne jen malými doušky(!) pijeme. Nesmí se vypít celé množství najednou, protože by mohlo dojít k prudké reakci a zhoršení potíží. Celou tuto proceduru opakujeme tři dny po sobě(ne déle, protože bobkový list ředí krev, mohlo by dojít ke krvácení) .Po týdnu ji pak můžeme zopakovat.
Nedivte se, jestliže se objeví růžově zabarvená nebo zapáchající moč, nebo můžete hodně často močit… Jde o to, že se soli začnou tak rychle rozpouštět, že močový měchýř dráždí. Přesvědčit se o tom, že se soli skutečně dobře rozpouštějí, pocítíte pak zhruba za jeden až dva týdny(úleva od potíží) Jestliže jste měli nepohyblivé nebo bolestivé klouby, dnu, revmatismus nebo jste trpěli bolestmi kloubů závislými na počasí, pak se přesvědčíte, že bolesti mizí a pohyblivost se zlepšuje.Tento recept nemohou zkoušet lidé, kteří užívají léky na ředění krve, např. warfarin, léky na dnu, atd…

Táňa