Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 12.10.2017

Přijmout realitu

Energie dne jsou poměrně rychlé a proměnlivé. Budeme víc impulzivní, panovační, vzteklí. Víc budeme mít chuť riskovat, jít do adrenalinových věcí, hrát si, sportovat, cestovat. Co se týče psychiky a jejího naladění dnes, očekávejte proměnlivo. Změnit náladu nám může naprostá hloupost. Často nevíme přesně, co chceme a jsme nespokojení. Hodně věcí se bude spíš okecávat, než jít a udělat to. Z druhé strany může vznikat pocit oběti (Proč právě já?), že život je utrpení a všichni nám ubližují, je to nespravedlivé, atd. Když začneme v tom svém hněvu a pocitech ukřivdění delší dobu setrvávat, nebude se nám volně dýchat. Přijměte život jaký je, dovolte si být z toho třeba chvíli smutní (když je proč), ale pak jděte dál. Jedině přes životní zkoušky a komplikace můžeme zesílit a mít charakter. Radujte se a zkuste být životu vděční i za maličkosti a pamatujte si, že zlé časy nejsou navždy a nad každými mraky je sluníčko. Záleží jen na vás.

Partnerství: máte pocit, že nedostáváte tolik lásky, kolik dáváte, že je s vámi v partnerství nespravedlivě zacházeno? Popřemýšlejte, jestli máte reálné představy o partnerství a jeho účelu nebo jen názory převzaté z červené knihovny…Třeba přijdou dny, kdy se ohlédnete zpátky a budete tyto zážitky brát jako velké poučení a cestu k moudrosti.

Zdraví: oslabení energie v oblasti žaludku, trávení, prsou, lymfy, pohrudnice a pobřišnice. Je dobrý den na depilace a epilace, chloupky pak pomaleji rostou.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc ubývá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂