Pupík a negativní energie

Pupík a negativní energie
Když kolem sebe cítíte spoustu negativní energie, ať už je to v práci nebo se doma hádáte, zkuste si zakrýt rukou oblast pupíku.
Když se s vámi někdo hádá, když se cítíte smutní, v depce, cítíte kolem sebe spoustu negativní energie, nebo jste v nepříjemném prostředí, kde začnete příliš zívat, máte pocit, že ztrácíte sílu a jste unavení, jednu ruku položte na pupík, udělejte to nenápadně, uvidíte, jak špatné pocity vysílané lidmi kolem nebo prostředím, najednou přestávají…
Pupeční šňůra je to, co nás v embrionálním stavu spojovalo s matkou. Oblast, ve které se nachází náš pupík, je “pupeční plexus”. Čtyři prsty nad pupkem, tady je solar plexus. Je tu jedna z nejdůležitějších čaker, která je zodpovědná za přijímání energií lidí kolem sebe. Když si pupík zakryjete, tyto energie nebudete přijímat.
Když se musíte setkat s někým nepříjemným nebo musíte jít na nepříjemné místo, zakryjte si pupík trochou gázy a náplasti, budete se cítit mnohem silnější a negativní energie lidí či prostředí, se k vám nedostanou.
Při výkonech plastické chirurgie někdy nabízejí v oblasti břicha odstranění pupíku. To si nikdy nenechte udělat, je to velmi důležité místo na těle…
Přeloženo a upraveno z Esenciální magie