Předpověď na pondělí 26.7.2021

Předpověď na pondělí 26.7.2021

Dej si pauzu

Pondělní energie nejsou zrovna báječné. Jestli můžete, tak trochu vysaďte, zvolněte tempo, kdo může dá si úplný odpočinek. Jděte do sebe, ujasněte si myšlenky, soustřeďte se. Pokud to jde, stáhněte se do ústraní,  vypněte mobil a počítač, přemýšlejte, plánujte, organizujte budoucí věci. Nebo se prostě dobře vyspěte. Dejte si chvíli na zotavení z únavy, nemoci, obzvlášť jestli cítíte, že jste přetažení a sil ubývá. Jestli to neuděláte sami, Vesmír vám zařídí vynucený klid, rekonvalescenci. V práci ustupte do pozadí, buďte zdrženliví, stejně  bude práce spíš váznout. A co dnes platí ve všech oblastech života zcela určitě: staré osvědčené: “Mluviti stříbro, mlčeti…”Určitě nepáchejte  žádné násilné změny a nic neuspěchejte. Přestaňte chtít. To vše, co jsem napsala ale neznamená, že nebudeme ostražití a soustředění.

Partnerství, vztahy: i když protějšek máme, můžeme si připadat sami.  Zkuste se šetřit, držte se v pozadí a snažte se dělat mrtvého brouka nebo konflikty budou pokračovat a doutnat dál. Určitě dnes  v této oblasti nedělejte zásadní změny a rozhodnutí (zásnuby, svatby, rozchody, rozvody). Partner může být nepřítomný (služební cesta, atd.).

Zdraví: bude oslabena oblast chodidel, prstů u nohou a hormonální činnost. Noste pohodlné boty, prospěje masáž chodidel.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásný a klidný den, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂