Předpověď na sobotu 15.5.2021

Předpověď na sobotu 15.5.2021

Trochu jiná perspektiva

V sobotu bude  třeba podívat se na věci a děje kolem vás z trochu jiného úhlu pohledu. Je to důležité z toho důvodu, abyste se někam pohnuli, posunuli. Obzvlášť potom, pokud ve svém životě pociťujete stagnaci, uvíznutí, máte pocit, že jste na někom nebo něčem závislí, bezmocní, jste oběť a neschopni situaci sami zvládnout, natož vyřešit. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky, že se musíte obětovat ve prospěch…doplňte si sami (rodiny, partnera, dětí, své práce, školy…). Možná jste z toho, co se teď kolem vás děje dezorientovaní, v tísni nebo v krizi, že nemáte žádnou jinou volbu, nemůžete se pohnout z místa. V tom případě bude  třeba změnit životní postoje, životní cestu, začít něco znovu nebo jinak. K tomu je ale nutné se zastavit a podívat se na vše trochu jinak, jinýma očima. Přehodnoťte věci, napravte, zaujměte jiné stanovisko…Jestli máte pocit, že to sami neumíte, zkuste použít náhled někoho jiného nestranného, kdo není do věci zainteresován.

Partnerství, vztahy: jestli se ve svazku s druhým necítíme dobře, něco nefunguje jak má, vztah stagnuje, budeme muset zaujmout jinou perspektivu pohledu na věc. Změňte postoje, cesty, začněte jinak, promluvte si.  Změňte životní směr. Někdy to ale může mít za následek rozpad vztahu. Nové vztahy: chtění získat  jakýkoliv protějšek za každou cenu dnes nebude mít žádný efekt.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení – žaludku, dvanácterníku a všech sliznic. Opatrně s těžkými jídly a alkoholem.

Astrometeo: Měsíc dorůstá, geomagnetické pole Země i Slunce údajně již v klidu…

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂