Předpověď na neděli 2.5.2021

Předpověď na neděli 2.5.2021

Kolo osudu 

Díky nedělním energiím může docházet k náhlým a nečekaným změnám a zvratům osudu, obratům v životě, karmickým zásahům, někdo může říci zásahům Vyšší moci. Je to z důvodu, aby bylo dosaženo v našich životech toho, co máme nebo musíme prožít. Splnit životní úkoly, mít šanci přes změnu dosáhnout něčeho lepšího. To ale může přinést na přechodnou dobu nerovnováhu nepohodlí a nepříliš příjemné emoce… Osud zamíchá karty a nabídne nám lepší, nové šance, které se nemusí opakovat. Zvraty jsou veskrze šťastné, i když to tak zprvu nemusí vůbec vypadat…Dlouhé váhání nebo psychická nepohoda vás dnes mohou připravit o jedinečnou příležitost, která se nemusí už nikdy opakovat…

Partnerství, vztahy: situace, které se dnes budou dít, je nemožné ovlivnit, jsou ve velké míře zásahem osudu. Mohou nastat obraty ve vztazích. Nestavte se ničemu ve vztahu dnes na odpor, je správný čas. Možné nové seznámení, nový vztah.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohyblivosti, kostra, klouby, svaly, vazy.

Astrometeo: klidno, Měsíc ubývá.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Ps.: Od 3.5. otevírám i pro služby naživo, za podmínek stanovených vládou (ostatní služby běží stále – telefonicky, písemně, videohovory)