Předpověď na středu 13.1.2021

Předpověď na středu 13.1.2021

Bláznivý tanec

Ve středu se budeme potýkat s věcmi, které nás mají poučit, strčit zase zpátky na správnou cestu, pokud jsme z ní vybočili. Můžeme se těmto učebním lekcím smát, plakat nebo zuřit, nepochybně ale nějaké jsou na cestě. Pozor dnes na podfukáře a lháře, někdy to ale může být tak, že lžeme sami sobě a nevidíme to, co máme doopravdy před očima. Zapomeňte dnes na klídek a raději dávejte pozor, z jaké strany vaše lekce přilétne. Čekejte humorné, rozmarné a hlavně nevyzpytatelné věci, které se mohou dít. Dávejte pozor, jestli vás někdo nechce podvést, vyvést vám nějaký kanadský žertík nebo jestli ho nechcete vyvést někomu vy, případně zda nežertujete nebo nepodvádíte sami sebe. V každém případě raději napíšu, že vaše vtípky se vám dnes mohou vrátit jako bumerang,  proto nelžete, nešvindlujte a dávejte pozor, ať někdo nepodvede vás.

Partnerství, vztahy: neberte dnes nic vážně, jestli balamutíte partnera, rodinu, dnes se do toho můžete pěkně zamotat. U nových vztahů svému objektu zájmu v ničem nelžete a nic nepředstírejte, všechno praskne.

Zdraví: stále slabší celková pohyblivost, klouby, kosti, svaly, vazy. Cvičte cviky a správné držení těla.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené,  Slunce  v klidu, Měsíc je v novu a jeho vlivy pocítíme ještě do pátku.

Krásný den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂