Předpověď na středu 6.1.2021

Předpověď na středu 6.1.2021

Klid zbraní

Ve středu dojde ke zklidnění a zpomalení dějů, někdy až jejich váznutí. Víc přemýšlíme, vyhodnocujeme, hledáme společnou řeč. Jestli jste se v posledních dnech s někým pohádali nebo se zrovna nemilujete, dnes je možné nalézt společnou řeč a i v případě protikladných názorů může dojít k dohodě, kompromisu. Snažte se ale být struční a konkrétní, mluvit jasně a k věci. Je čas na spolupráci s druhými a na krátké a jasné diskuze (pokud budete v obhajování stanovisek příliš rozvláční, nebudete vědět o čem mluvíte, můžete dosáhnout opaku toho, co si přejete). Problémy se vyřeší, dojde k usmíření nebo když ne k usmíření, alespoň nastane klid zbraní…V práci dobře půjdou od ruky zadání, která se řeší týmově, spolupráce je možná. Dobrý den na podepisování smluv a závazných dohod. Někdo vás může překvapit nějakou pozorností, darem.

Partnerství, vztahy:  partnerské vztahy jsou dnes naplněné, harmonické. V důležitých věcech jednáte jednotně, jste spojenci. U nedorozumění z minulých dnů může přijít usmíření. U osamělých je možnost dnes virtuálně potkat nového vhodného partnera(ku) nebo si zaflirtovat.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, tělesných tekutin a krve. Ledviny potřebují k tomu, aby fungovaly, dostatek tekutin.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce v klidu, Měsíc ubývá…

Krásnou středu všem 🙂

vaše Táňa 🙂