Předpověď na sobotu 21.11.2020

Předpověď na sobotu 21.11.2020

Obrat k lepšímu

V sobotu se setkávají zajímavé energie. Osud naplánoval obrat k lepšímu: nedostatek peněz, chudoba, odepírání si něčeho, vše se v dobré obrací. V nejbližší době se zlepší finanční příjmy, poměry v práci nebo najdete víc uspokojující práci. Možná popřemýšlíte, jestli nezačnete v nejbližší době podnikat, osamostatníte se. Zlepšuje se zdraví. Ulehčení u chronických nemocí (to vidím i u současné situace). Dobrý den na setkávání se s těmi, které máte rádi (v rámci možností nebo alespoň telefonicky). Den přeje i procházkám a pohybu, ale ne činnostem, kde je nutné soustředění se a pozornost.. Obnovuje se víra, duchovní vědomí. Můžete mít díky tomu hluboké prožitky. Zlé časy jsou pryč…

Partnerství, vztahy: uvolňují se bloky v komunikaci mezi partnery. Jestli jste měli v poslední době pocity viny, úzkosti, izolace ve vztahu, dnes by se vše mělo dát do pořádku. Vyjasňují se některé příčiny problému a vše jde lehce a příjemně.

Zdraví: oslabení energie v oblasti: lýtka, kotníky, holeň, achilovky. Ti, co mají křečové žíly nebo nemocné bérce, budou těmto oblastem věnovat větší pozornost.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu. Měsíc přibývá.

Krásný víkendový den, přátelé 

vaše Táňa 🙂