Předpověď na čtvrtek 19.11.2020

Předpověď na 19.11.2020

Ve správný čas na správném místě

Ve čtvrtek se dá očekávat  klidnější den, kdy se bude klást důraz na čestnost, důstojnost a serióznost, takže jestli jste někde očekáváni, radím přijít včas, jestli máte něco udělat, tak buďte spolehliví a v rozhovorech s druhými si dávejte pozor na to, co říkáte, určitě dnes ne žádné pomluvy a intriky, jinak před druhými znemožníte sami sebe. Když budete ve správný čas na správném místě, můžete očekávat dobré dohody, smlouvy, někdo může přijít s nějakým skvělým nápadem, projektem a vy můžete přispět svými myšlenkami, doplňovat se vzájemně. Na co dávat pozor – dnes opatrně s financemi a jejich utrácením, na to dávejte pozor nebo jinak řečeno, buďte ve vydávání peněz rozumní.

Partnerství, vztahy: nikdy není pozdě začít znovu. Jestli máte doma ponorku nebo jste jeden k druhému příliš zlhostejněli, dnes je možné vztah zlepšit. Bude se k tomu ale vyžadovat nějaká snaha a nadšení. U dnešních žádostí o ruku, dohodách o termínu svatby, dnes platí bez vyjímky to, že je nutná předmanželská smlouva vytvořená právníkem.

Zdraví: potrápit nás může pohyblivost, klouby, páteř, ale i svaly a vazy. V tyto dny je dobré cvičit cviky na správné držení těla.

Astrometeo: geomagnetické pole země i Slunce jsou v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂