Předpověď na pondělí 26.10.2020

Předpověď na pondělí 26.10.2020

Spěchej pomalu

V pondělí si můžete uvědomit, že v poslední době  zažíváte mnoho stresu, tlaku, spěchu. Možná si k tomu ale trochu pomáháte sami tím, že si stanovujete limity, termíny, chcete mít všechno hned a mít toho hodně. Dnes ale není správný čas na to popohánět řeku, protože odevšad na vás potom mohou vykukovat překážky. Chvilku vydechněte a počkejte. Jít mermomocí kupředu, tlačit se na první místa, není dnes ve vašem vyšším zájmu. Nepokoušejte se jít rychle a nebezpečnými nebo riskantními cestami, abyste byli co nejdřív u cíle. Klidně jděte pomalejší, delší a klidnější cestou. Pokud budete spěchat, stejně budete muset u cíle čekat nebo se vám riskování nevyplatí a skončí to jako v pořekadle: “Kdo chce víc, nemá nic”…

Partnerství, vztahy: Uklidněte se. Nespěchejte nikam, netlačte v ničem na protějšek, protože si druhá strana může  postavit hlavu a nedosáhnete ničeho. Jestli se rozčílíte, počítejte raději do deseti a hluboce dýchejte, pak teprve mluvte. U novějších vztahů platí to samé, dnes nespěchejte na sex, na návrhy na sestěhování se, seznámení s rodinou partnera, otěhotnění, atd. Dejte si čas a prostor.

Zdraví: oslabena jsou chodidla, prsty u nohou, hormonální činnost. Noste pohodlné boty. Dobrý den na reflexní masáže nohou.

Astrometeo: je geomagnetické pole Země i Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂