Předpověď na čtvrtek 15.10.2020

Předpověď na čtvrtek 15.10.2020

Fata morgana

Ve čtvrtek je třeba dávat pozor,  abychom nežili v iluzích, v něčem, co jsme si vysnili a přitom jsme opominuli drsnou realitu všedního dne. Jestli se utěšujete tím, že stejně jednou vyhrajete ve Sportce, v kasinu nebo najdete na půdě poklad po prapradědečkovi, že máte modrou krev a jste potomci slavné šlechty a dostanete zpět Hlubokou, tak vězte, že tyto představy a možnosti mohou být zcela mylné a vy se jen něčím utěšujete a nežijete ani se nesnažíte si život zlepšit v reálu. Jakkoli svůdné jsou tyto myšlenky, je to pouhá iluze. Nenechte se tím omámit a nenamlouvejte si, že to jednou přijde, protože pak můžete pročekat a promarnit celý život…Buďte tady a teď. A i když se vám teď nemusí zdát, že jste na tom pravém místě ve správný čas, vaše budoucnost může být mnohem lepší, než jste si vysnili.

Partnerství, vztahy: příjem a výdej energie, citů, pozornosti, empatie, by měl být u partnerů na stejné úrovni. Jestli jeden jen dává a pečuje a druhý jen bere, dojde k energetické nerovnováze a vztah se může rozpadnout. V případě, že máte z protějšku takový pocit, šetřte svou síly a city.

Zdraví: citlivá oblast jsou ledviny, močový měchýř a cesty. Dostatek vody v těle umožní správnou cirkulaci krve a odvádění škodlivých látek z těla.

Astrometeo:  geomagnetické pole Země i Slunce  v klidu, Měsíc ubývá, blížíme se k pátečnímu novoluní, které je tentokrát z hlediska astrologie velmi těžké.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂