Předpověď na pondělí 28.9.2020

Předpověď na podělí 28.9.2020

Komedie nebo drama?

V pondělí bude docela dobře možné, že ač se nic zvláštního nebo závažného v našem životě neděje, možná si vše příliš dramatizujeme,  současnou situaci nevidíme reálně nebo chceme, aby nás druzí litovali, pomáhali nám, věnovali nám více pozornosti. Také můžeme drama “zbaštit” někomu druhému, který své problémy nebo potíže přifoukl do obrovitánských rozměrů (většinou ti, kdo opravdu potřebují pomoci, jsou ticho a trpí nebo se snaží si nejdřív pomoci sami). Nebo se možná vymlouváme a omlouváme, abychom nemuseli někam jít, někomu pomáhat (jsem moc nemocný, bez peněz, malý, velký, tlustý, smutný, unavený, vyčerpaný…), možná by bylo lepší si přiznat pravdu.  Vždyť se nemusíte vymlouvat, nemusíte bránit své právo prostě být. Zkuste jen slušně říct, že to pro vás není vhodné a nevymlouvejte se, nikomu nedlužíte vysvětlování ani omluvy. Nebo dělejte mrtvého brouka a nereagujte vůbec…

Partnerství, vztahy: buďte tím, kým jste, bez jakýchkoliv her, předstírání. O omluvách a výmluvách platí to samé jako výše.

Zdraví: stále je třeba víc pozornosti věnovat nohám od kolen dolů. Nikde dlouho nestát, nesedět, lýtka, kolena a kotníky nepřetěžovat.

Astrometeo: celkově je klid, Měsíc dorůstá.

Krásný sváteční den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂