Předpověď na neděli 6.9.2020

Předpověď na neděli 6.9.2020

Solidní nejistota

V neděli nás bude obzvlášť těšit vše krásné, rádi se budeme kochat vším, co potěší oko, duši, smysly. Obzvlášť dobře se dnes bude tvořit umělcům. Jestli je to možné, zkrášlíme a uklidíme si dnes své okolí, byt, pracoviště nebo sebe. Možná nás čekají změny, které sice nejsou na jeden den, ale pozvolné, nicméně můžeme z nich mít předem pocity obav, tísně, nejistoty z nového. Den ale vybízí k tomu pustit se do nových věcí, do neprobádaných končin, seznámit se s novými lidmi, začít novou práci, koníčka, najít si lepší bydlení, přátele, atd…Musíte – li dnes na nějaké setkání,  návštěvu, budete někde hovořit k lidem, atd., počítejte s tím, že šaty dělají člověka a jestli jste se tři dny nemyli, nečesali  a neměnili si oblečení, pak asi dnes nevyhrajete…

Partnerství, vztahy: s protějškem se vzájemně inspirujete, podporujete a vyměňujete si názory a zkušenosti. Mohou nastat díky vnějším okolnostem,  změny  ve vztahu, vztah se bude muset něčemu přizpůsobit.  Vztahy jsou dnes chladnější a distancovanější, vítězí jasně rozum nad city. Proto nečekejte žádné citové výlevy a ani je nevyžadujte, prostě na to nejsou vhodné energie. Dobrý den na seznamování se, partnera uvidíte realisticky, střízlivě.

Zdraví: citlivý je krk, štítná žláza, hlasivky, mandle, hrtan, krční páteř. Neprochladněte na krk, pozor i na klimatizaci a průvan.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce klidné, Měsíc ubývá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂