Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 13.7.2020

Vyrovnání

V pondělí bude třeba věnovat velkou pozornost tomu, že se zvyšuje citlivost, vzrůstá intuice, umělci mají Múzy za zády. Popřemýšlejte, jestli se příliš nepřizpůsobujete ostatním (ve svůj neprospěch) a tím si neubíráte svou osobní sílu. Nebo neděláte něco, co vás vůbec nebaví, netěší a tím se celkově snižuje vaše energie? Umíte odpouštět a mít vůči druhým otevřené srdce? Nechybí vám pokora? Jste soucitní a umíte pomoci, když je potřeba? Nemáte potřebu mít všechny kolem a všechno pod kontrolou a neovládáte druhé, nemanipulujete? Odsuzujete a posuzujete druhé, nejste čestní, jednáte s postranními úmysly, závidíte, jste chamtiví, žárlíte? Ztratili jste bezúhonnost? Pak je dobré s tím něco rychle udělat, protože tohle vše jsou brzdy v postupu vpřed naším životem. Napravte své chybné kroky. Vezměte si svou energii zpět.

Partnerství, vztahy: zachovejte si svou důstojnost, oddanost partnerovi (ce), soucit. Buďte milí, upřímní, otevření a přímí. Nežárlete, nezáviďte protějšku jeho úspěchy. Připusťte si svoje chyby.

Zdraví: citlivá je stále hlava se všemi orgány v ní a cévy. Zbytečně se nerozčilujte. Zkuste si udělat nasucho masáž hlavy jako když si myjete vlasy.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, i Slunce, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí,  přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂