Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 12.7.2020

Nejdřív práce…

Nedělní energie jsou o nerozhodnosti, o tom, že si neuvědomujete, co všechno máte a za co byste mohli být vděční, místo zpola plné sklenice vidíte jen zpola prázdnou. Vaše rozmarnost a náladovost může způsobit, že dnes přehlédnete slibné příležitosti, možnosti, odmítnete pomoc, nabídku, což je velká škoda. Někdo vás může mít snahu odvlékat od práce k zábavě, tak pamatujte, že nejdřív práce, až potom se můžete bavit(grilovat, tančit, popíjet, kecat). Okolí může mlžit, intrikovat, neříkat pravdu, dělat diplomatické a manipulativní tahy, i si z vás dělat apríl. Vždy se při přicházejících informacích ubezpečte ještě někde jinde, že jsou spolehlivé a pravdivé.  Něco se může zkomplikovat nebo opozdit. Jestli vás bude sužovat pochmurná nálada, zkuste jí rozptýlit třeba dobrou hudbou.

Partnerství, vztahy: dnes můžete mít i v dobrém partnerství o něčem pochyby. Nebo možná máte pocit zklamání nebo vám spadly růžové brýle. Možná jen nevěříte sami sobě.

Zdraví: pozornost je třeba věnovat hlavě a všem orgánům v ní. Dodržujte pitný režim. Nepřetěžujte se, ani fyzicky, ani psychicky.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i  Slunce v klidu, Měsíc ubývá…

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂