Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 21.5.2020

Od zdi ke zdi

Dnešní den má dost oportunistickou sestavu čísel a tak i my půjdeme trochu od zdi ke zdi. Chvíli se budeme snažit být rozumní a praktičtí, pak zase budeme dávat  prostor svým  snům, citům a pocitům a tak dokola…Je třeba věnovat dostatečnou pozornost hlavně té citlivější stránce nás samotných a neubíjet se rozumem. Dejte na své city a pocity, věnujte pozornost svým potřebám, tomu, co chcete vy. Snažte se abyste věci neřešili ani moc duchovně, ani moc materialisticky, buďte někde ve zlatém středu. Nejednejte s druhými zaujatě a nemějte předsudky. Možná se příliš zabýváte jen tím, co musíte – povinnostmi a nezbývá vám čas na sebe sama. Vaše podvědomí, intuice se vám něco snaží říct, ale vy nejste ochotni tomu dát pozornost. Vše můžete vidět jen černobíle. Nemáte kontakt se svými pocity. Možná se cítíte přecitlivěle nebo zahlceni povinnostmi, událostmi. Jestli dnes budete muset něco řešit, rozhodovat, ujistěte se, že o dané věci máte dostatek informací, znáte fakta. Neříkejte dnes ano, když myslíte, že ne.

Partnerství, vztahy:  nastupují potlačené problémy a emoce, dnes může pohár trpělivosti přetéct a může být nepříjemno. V partnerství se neobětujte, ale ani vztahu nezneužívejte. Dnes pozor na rozhodování o věcech, sexuální přitažlivost může zcela zastřít vaše uvažování. Teenagerky si budou dávat pozor na nepromyšlenou ztrátu panenství s někým, s kým toho budou už zítra litovat. I celkově je zvýšená přitažlivost mezi pohlavími a sklon k promiskuitě.

Zdraví: citlivý je krk a všechny orgány v něm – štítná žláza, mandle, hlasivky…Pijte čaj ze šalvěje nebo máty, působí na krk antibakteriálně.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce v klidu, Měsíc bude v pátek v novu, takže vlivy už jsou znatelné.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa  🙂