Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 6.4.2020

Příjemno

Pondělí bude příjemný den se spoustou energie, na co sáhnete, to se bude dařit, není třeba se ani příliš snažit. Věci se daří, vše jde tak, jak má. Mohou se dít dobré věci, přicházejí dobré zprávy. Na vaše otázky přijdou uspokojující odpovědi. Vše, co se dnes děje, se děje ve váš prospěch a pro vaše dobro. Zlepšuje se situace v rodinách. Jestli můžete, popovídejte si dnes s přáteli (třeba po telefonu,na chatu), uvařte dobrý oběd, večeři, podívejte se na dobrý film, přečtěte knihu, něco oslavte. Pozor na nemírnost, přílišné požitkářství, poživačnost, takže se nepřejezte, nepřepijte, žádná chamtivost v čemkoliv.

Partnerství, vztahy: v rozhádaných partnerstvích může dnes dojít k usmíření, šťastnému vyřešení problému. Vztahy jsou dnes klidné, příjemné, užívejte si. Smyslnost.

Zdraví: citlivé trávení – dvanáctník, střeva. Trávení podporuje čaj z hořkých bylin (zeměžluč, pelyněk, puškvorec)

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc přibývá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

I nadále všechny služby poskytuji po telefonu a mailu (karty, léčení a odblokování metodou SRT), kontakty tel. 607 99 22 99(i Whatsapp) nebo 77 32 38 351 denně 8-20.00hod, mail LabovskaTatana@seznam.cz nebo fcb profil Táňa Labovská do sz