Předpověď na středu

Předpověď na středu 1.4.2020

Logika

Ve středu je třeba vzít rozum do hrsti, jednat klidně, rozumně, přímo, mluvit k věci.  Stůjte si za svým, ale nehádejte se. Snažte se vynechat city a pocity a dívejte se na věci s rozumem, nestranností a nezaujatostí, logicky. Dobře se dnes bude komunikovat, jak z očí do očí (nezapomeňte, že jsme pořád v karanténě), tak telefonem, písemně. Budete umět dobře vyjádřit, co chcete a jít si za tím. Jen dlouho věci neokecávejte, druzí by mohli ztratit trpělivost. Co se týče okolí, můžete mít  pocit, že jim chybí emoce, že svůj rozum a intelekt využívají dost prospěchářsky. Jestli vám dnes vznikne nějaký větší problém, komplikace v oblasti života, ve které se až tak nevyznáte, nestyďte se požádat o pomoc  odborníky, úřady, právníky...

Partnerství, vztahy: dnes můžete od protějšku očekávat spolehlivost, rozumnost, jistotu, ale nečekejte žádné výbuchy lásky, velkou vřelost a city. U nových vztahů popřemýšlejte, jestli jde opravdu o vztah nebo jen získání nějakých výhod od protějšku (využívání)

Zdraví:citlivější bude trávení – oblast žaludku, hruď, prsa a všechny sliznice. Nejezte těžká jídla, nepijte alkohol a uvařte si čaj na trávení, např. mátu.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené,  Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂