Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 16.1.2020

Neklidné vody

Čtvrtek přinese možný neklid, nejistoty, změny a nové možnosti. To, co se nám jevilo jako pohodlné, se stalo rutinou nebo ponorkou. Možná přemýšlíme v některé oblasti života o změně a odchodu. Snad najdeme nový přístup ke starým věcem, jiný náhled. Den přeje cestování, výletům, novým plánům. Možná zatím jen pociťujeme nejistotu v přechodu od starého k novému. Při potížích neutíkejte ani je neodsunujte, ale řešte. Čím dřív, tím líp. Kdo chce studovat, doplňovat si vzdělání jakýmkoliv způsobem – dnes je dobrý den začít nebo si začít zjišťovat podrobnosti.

Partnerství, vztahy: obtížné situace je třeba řešit pomocí rozumu, v klidu a střízlivě. Jsou možné větší změny ve vztahu. S protějškem se můžete vzájemně inspirovat, podporovat. Někdy vzájemné odloučení (služební cesta, širší rodina, apod). Je možné navázat nový vztah, přátelství, pak je třeba ale počítat, že musíme mít dořešeno předchozí partnerství nebo se budeme muset vzdát vztahu současného.

Zdraví: citlivá bude oblast ledvin a celého močového ústrojí. Neprochladněte a pozor na infekce. Pozornost věnujte i cévám.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc ubývá…

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂