Předpověď na středu

Předpověď na středu 15.1.2020

Pocity

Středa navýší citlivost, zranitelnost, zvětší emoce. Vaše ideje a plány budou ostatní brát v potaz, když budete pevní a budete si věřit. Slova i jednání musí ukazovat na to, že jste čestní a důvěryhodní. Když ne, můžete získat pocit, že vás ostatní neberou vážně. Přistupujte k věcem a lidem jasně. Nechovejte se příliš chladně a racionálně, bude to chtít víc citu a jemnější chování.  Možná si myslíte, že jste spadli příliš do rutiny a začínáte stagnovat. Popřemýšlejte, jestli se nebojíte být citliví, aby vás někdo nezranil.  Pozor na lidi, kteří mají v rukou moc, postavení, na autority. Mohli by se dnes chovat nemilosrdně, krutě, necitlivě.

Partnerství, vztahy: jestli si myslíte,  že se ve vašem vztahu nic nového neděje, zkuste si vyrazit do společnosti, dělat něco jinak, něco změňte. Popřemýšlejte, jestli jste schopni protějšku ještě říct, že ho milujete…U  začínajících vztahů obavy vstoupit do intimity a sdílení se s druhým.

Zdraví: citlivější je trávení, hlavně oblast střev a konečníku, také slinivka. Tělu v této oblasti pomůžete, když ho budete dostatečně  zásobovat vodou.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také,  Měsíc ubývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂