Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 13.1.2020

Jiskrnost

Pondělní energie jsou živé, činorodé, zahálet určitě nebudeme. Pozor ale na zvýšenou chuť se prosadit, velké Ego, panovačnost, snahu všechno a všechny kolem  mít pod kontrolou…Snažte se mluvit k ostatními stručně a jasně, čím míň budete věci okecávat, tím dnes lépe. Nepřeceňujte se, buďte sebekritičtí a méně tvrdohlaví, budou věci, kdy půjde jen přistoupit na kompromis.Dámy dnes zapomenou na feministická hnutí a nebudou se chovat jako “matky pluku”, naopak je třeba se snažit být co nejpříjemnější a dobře vypadat,  jak jen to jde, chce to mít dnes šmrnc, jiskru… U důležitých vztahů, jak osobních, tak pracovních, obchodních, si dnes hlídejte konkurenci a snahu vás pomluvit, vyšachovat ze hry, u osobních vztahů pozor na pomluvy, prozrazení tajemství, mohlo by to být nepříjemné…

Partnerství, vztahy: vztahy v širších rodinách(příbuzenstvu)  mohou být napjaté. Citové vydírání a manipulace ve vztahu zcela vypusťte. U nových vztahů nebo prvních setkání dnes můžeme být někým zcela okouzleni, zaujati. Velkou roli hraje zevnějšek.

Zdraví:citlivější oblasti těla jsou srdce, cévy, krevní oběh. Nepřetěžujte se psychicky ani fyzicky, nerozčilujte se,  dostatečně pijte, radujte se ze života.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc ubývá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

Vaše Táňa 🙂