Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 9.1.2020

Autopilot

Dnešní čísla ponoukají k netrpělivosti a spěchu. Také k myšlence “já sám”, což vám může také poměrně zkomplikovat život, když na konci zjistíte, že na to sami opravdu nestačíte a bylo lepší požádat někoho o pomoc. Snažte se v tom, co děláte, postupovat pomalu, dbát na detaily. Na nic nezapomeňte, nespouštějte autopilota, snažte si věci raději dvakrát ověřovat (třeba jestli jste opravdu zamkli, tu žehličku vypnuli a telefon máte u sebe). Nic neprosazujte za každou cenu, na nikoho netlačte a to platí i obráceně – nenechte se nikam tlačit, nenechte si radit, vystresovat se, apod. Hlídejte si soukromí a nikomu se dnes příliš nesvěřujte. Víc než jindy odpočívejte (myšleno pasivně).

Partnerství, vztahy: vztahy jsou dnes složité a řešení vztahových problémů je dnes v nedohlednu. Věci může komplikovat Ego a chuť prosazovat si jen to své. Vyjadřování citů může dnes působit přehnaně, vyumělkovaně, směšně…

Zdraví: citlivé bude trávení – žaludek a pohlavní orgány, vlastně všechny sliznice. Ti, kdo na to trpí, může dnes pálit žáha.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce též, Měsíc se blíží k úplňku, který bude v pátek.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂