Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 14.12.2019

Zázemí

Po energiích pátku má sobota klidnější a usedlejší energie, tématem dne budou jistoty ve všech oblastech života, hlavně pak bezpečí a jistoty finanční a jistoty ve vztazích.  Prožívat dnes chceme hlavně bezpečí a chceme mít zázemí, klid, rodinu. Pokud se má dnes něco změnit, tak hlavně k lepšímu, mohou být předávány tradice v rodině, rodinné firmy, majetek. Z rodiny máme pevné základy. Práce se daří a je možný posun k lepšímu, v dnešních energiích se dají uzavřít velké a dobré obchody, zvýšit věhlas, reputace. Dají se udělat velké pozitivní životní změny. Dá se dobře investovat. Zlepšit vztahy v rodině a jako rodina působit.

Partnerství, vztahy: stabilita, solidnost. Dobrý den na posunutí se ve vztahu(přátelství) k lepšímu, na vyšší level prožívání. V takovém dni se dá dohodnout s partnerem o svatbě, zasnoubení, početí dítěte. Ale sjednávají se i svatby z obchodních nebo finančních důvodů.

Zdraví: citlivé jsou stále sliznice, oblast hrudi a trávení – žaludek, dvanáctník a tenké střevo. proto trávení moc nezatěžujte, to nechte až na Vánoce. uvařte si heřmánkový nebo mátový čaj.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc ubývá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂