Předpověď na středu

Předpověď na středu 11.12.2019

Řešení

Středa nás bude popostrkovat, posunovat, povede k pochopení a ujasnění si některých věcí komu není rady, možná dostane nějaký ten kopaneček…K tomu navíc se ještě přimíchaly energie čtvrtečního úplňku….Takže, jestli vás dnes něco nebo někdo zklame, naštve, zachová se podrazácky, nečestně, s něčím nebudete spokojeni nebo budete z něčeho rozzuření, smutní, zklamaní, budete mít pocit prohry, viny, je to jen proto, aby vás to posunulo a vy jste si uvědomili, jaké události nechcete ve vašich životech nadále zakoušet, opakovat. Možná jste udělali špatné rozhodnutí a teď se setkáváte s jeho následky. Možná jste dnes zjistili, že práce, kde jste, za moc nestojí a vztahy tam už vůbec. Možná dnes zjistíte, že vás vaše nejbližší kamarádka (kamarád) za zády pomlouvá. Možná neuděláte zkoušku nebo neobhájíte svou pozici v práci. Možná jste z něčeho znepokojeni. Tak tohle všechno berte dnes jako věci, které vás mají zdravě naštvat a popostrčit k tomu, abyste udělali ty správné změny. Udělejte si život takový, jaký chcete, ať si můžete na jeho konci říct, že za to stál!

Partnerství, vztahy: pravděpodobně budete muset udělat rozhodnutí, které nejde odkládat donekonečna. Ve skomírajících vztazích může dnes dojít k rozchodu, rozvodu, partner(ka) se může odstěhovat, odjet sám na delší  cestu, může být přeřazen(a) jinam, atd…

Zdraví: citlivější je dýchání, ruce, paže ramena. I když nemrzne, je třeba tyto oblasti důkladně při pohybu venku “zateplit”.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc finišuje k úplňku…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂