Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 3.12.2019

Chladná hlava

Úterek přinese hodně pohyblivé energie, víc se bude cestovat, chodit,  sportovat, poroste impulzivnost, ale i panovačnost, touha po adrenalinu a dobrodružství. Také hravost. Hodně rychle se dnes dají ostatní naštvat, vzteku a agresivity bude dost (hlavně při řízení vozidel, čekání ve frontách, atd.). Snažte se mít chladnou hlavu a odstup. Pozor na pletichy, manipulace, lenost, slabost, pohodlnost, sobectví. Počítejte s tím, že lidé ve vašem okolí vás mohou postrkovat a manipulovat jako figurku tam, kam potřebují a nemusí vám říkat úplně pravdu. Zvlášť obezřetní buďte, pokud se vám věci od začátku zdají příliš dobré na to, aby to byla pravda. Určitě dnes na radu nekupujte žádné akcie, obligace, apod., protože zjistíte, že jsou prakticky bezcenné… To platí i o uzavírání smluv, dohod.

Partnerství, vztahy: hry lásky mámivé…Očekávejte větší sobectví, narcismus. Protějšek může mít radost, když si může pohrávat s vašimi city ve svůj prospěch. Popřemýšlejte, jestli nejste na partnerovi(přátelích) příliš závislí. Seznamování se dnes k vám může přitáhnout akorát tak gigola nebo zlatokopku. Dobrý den pro domy s červenými lucerničkami…

Zdraví: citlivější jsou chodidla, prsty u nohou, trávení celkově. Noste pohodlné boty. Při plísni nohou pomáhá koupel z odvaru šalvěje nebo dubové kůry.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, Slunce také, Měsíc dorůstá…

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂