Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 1.12.2019

Pohoda, klídek (cigárko?)

Začátek prosince s sebou může přinést méně soustředěnosti, pocit, že jste trochu “mimo”, že si osud dělá, co chce a vy na to nemáte pražádný vliv… Možná jste trochu sešli z cesty, slevili jste ze svých předsevzetí, slibů. Potřebujete vyřešit situaci, kde působí zcela protichůdné síly. Krom toho jste moc rozlítaní (nebo máte přehnané ambice) a pak zjistíte, že nestíháte nic. Pozor dnes v dopravě, za jedno dopravní prostředky nemusí jezdit přesně  tak, jak mají, za druhé, řidiči mohou být nervózní, nesoustředění a mohou zmatkovat. Plánované cesty mohou být zrušeny nebo odloženy. Snažte se zůstat v klidu a nenechte se vykolejit za žádných okolností, jinak mohou být vaše nálady ode zdi ke zdi.

Partnerství, vztahy: protichůdné pocity, chvíli láska, chvíli: “miláčku lezeš mi na nervy”, víc vidíme a vadí nám charakterové vady druhých, neklid, tlaky, spěch. Vztah může dnes dusit, můžete být podezíravější než jindy.

Zdraví: slabší je oblast lýtka, holeň, kotníky a paty. Potrápit mohou křečové žíly v těchto oblastech těla a bércové vředy.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je klidné, Slunce zvýšeně aktivní, Měsíc přibývá.

Krásnou neděli, přátelé a klídek 🙂

vaše Táňa 🙂