Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 5.11.2019

Důvěřuj, ale…

V úterý bude větší pohyb okolo nás, možné cestování, zprávy z cest, víc spolu budeme mluvit, psát si, bude větší impulzivnost, touha po dobrodružství.Celkově se spouští potřeba větší opatrnosti, být ve střehu, informace, které k vám přijdou, prověřujte. Jestli vás někdo v poslední době oklamal, lhal, obešel vás, dnes je čas na řádnou omluvu a vysvětlení. Kritika, která dnes přijde, stojí za zamyšlení. Někdo nám může poskytnout pomoc nebo radu, která nás posune dál. Jestli chceme v dnešních energiích uspět, budeme muset být pružní, šikovní a mazaní, diplomatičtí. Silou a agresivitou nic nezmůžeme. To platí i jestli budeme příliš zatuhlí, konzervativní a konvenční, také se  nikam  nedostaneme…Takže radím nic nevzdávat a bojovat všemi dostupnými prostředky.

Partnerství, vztahy: pochyby, negativní myšlenky, strachy a nejistota nejsou na místě, spíše mohou působit destruktivně samy o sobě…. Berme protějšek takový, jaký je, i s jeho chybami a nedostatky, dnes nic neřešte. Oceňte to, co ocenit jde…

Zdraví: citlivější nohy od kolen dolů, lýtka, bérce, kotníky, achillovka. Jestli můžete, dejte si nohy nahorů a ulevte jim.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc přibývá…

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂