Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 14.10.2019

Nezávislost

Pondělí bude mít uspěchanější energie, budeme se víc pohybovat, cestovat, komunikovat. Den přeje cestování, ale i novinkám celkově. Důležitý je pocit, že můžete jednat, mluvit a chovat se svobodně. Pokud ne, je důležité se osvobodit ze systémů, které vás příliš svazují. Ale z druhé strany i svoboda má svá pravidla a není dobré  ji zaměnit s anarchií. Také  pamatujte, že svobodu nechcete jenom vy, ale i vaše okolí. Je třeba si vytvořit volný, svobodný a rozvíjející se způsob života, krom toho i stabilitu, řád. Jen tak můžete mít úspěch a začínat nové věci, projekty, realizovat svoje nápady, když se máte od čeho odrazit a to něco je právě stabilita, řád, systém, plán, ne chaos. Jedině tak můžete žít volný, svobodný život a žít v hojnosti, být úspěšní. Projekty, nápady a věci, které dnes začnete (většinou s velkým nadšením) je třeba dotáhnout do konce (i když vás to už nebude bavit).

Partnerství, vztahy: nezávislost je klíčové slovo dnešního dne. Nesnažte se partnera (ku) brzdit nebo omezovat, maximálně se pohádáte a stejně si prosadí své…Seznamování se dnes nedoporučuji, na to má den příliš nestálé energie, nebo jedině, pokud toužíte po jednorázovém flirtu a nevázat se…

Zdraví: citlivější bude hlava a všechny orgány v ní. Proto pozor na stres, ať se nesetkáte s migrénou. Nerozčilujte se a nepřepínejte se, dostatečně během dne pijte vodu.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po úplňku.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Jestli potřebujete mé služby, vše podrobně najdete v oddíle Služby a Ceník