Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 10.10.2019

Síla

Čtvrtek v nás probudí větší aktivitu, činorodost, samostatnost, chuť něco začít. Víc, než jindy můžete mít chuť něco podniknout, něco se naučit, objevovat nové věci. Důležité je, když dnes něco začnete, dotáhnout to také do konce, neodcházet od rozdělané práce, nápadu, jen proto, že jste ztratili nadšení, zájem opadl, atd…Co se máte dnes naučit – zvládat svou podrážděnost, postarat se sami o sebe, nespoléhat neustále na druhé a za svá rozhodnutí, která jste udělali,  si nést odpovědnost. Pozor na to být sobec a příliš se  zviditelňovat, na zbrklost, mohli byste si způsobit zranění, či jinak na to doplatit. Den může probouzet pocity opuštěnosti a osamělosti.

Partnerství, vztahy: snaha dominovat a manipulovat partnera(ku), přátele, prosazovat sebe a své potřeby, v začínajících vztazích vymezování si pozic ve vztahu. V některých partnerstvích či přátelstvích může vznikat pocit, že se protějšek jen “veze” a vše vlastně “držíte” jen vy. Je to jen dáno dnešními energiemi.

Zdraví: citlivější jsou chodila, prsty u nohou, trávení a hormonální činnost může lehce kolísat. Ve sportu buďte opatrní, hrozí přecenění se.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂