Předpověď na středu

Předpověď na středu 11.9.2019

Příklady táhnou

Dnešní den bude dlouho spojen s datem 11.9.2001, které  poznamenalo tragicky celý svět (výbuchy sopky, Dvojčata, atd…), tak právě proto dnes bychom měli zůstat v klidu. O čem jsou dnešní energie – dnes si vládneme každý sám. Vládcům je sice dána moc, ale také odpovědnost a to, že kvůli autoritě před ostatními nemohou příliš ukazovat svou citlivost nebo zranitelnost. Nástrah na cestě můžeme potkat vícero… Důležité je v sobě i kolem sebe udržovat mír. Nic neřešte v rozrušení, afektu, zlosti, raději se vydýchejte a přemýšlejte. Dnes raději nelžete. Lepší, než lhát sobě nebo ostatním je říkat pravdu, alespoň pak nemusíte dávat stále pozor a vymýšlet další a další lži. Žijte tak, aby si z vás ostatní mohli brát příklad, hlavně pak ti nejbližší. Když jdete tam, kde vás to těší a děláte to, co je váš záměr, získáte velkou sílu. Důležitá je harmonie uvnitř i venku.

Partnerství – buďte si vědomi sami sebe a toho, že jste individualita, nežijte život druhých, ani jim neříkejte, jak ho mají žít. Každý má (pokud je starší 18 let a svéprávný) odpovědnost sám za sebe a svůj život. Možná je čas vyhnat přerostlé děti trochu do světa, aby z nich nebyli Honzové na peci, potřebují víc samostatnosti.

Zdraví: citlivější jsou nohy od kolen dolů, achilovka, nervy a krevní oběh. Není dobré dlouho sedět, raději při sedavé práci občas choďte…

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu, na Slunci také klid,  Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂