Předpověď na středu

Předpověď na středu 21.8.2019

Staré jizvy

Dnešní čísla mluví o tom, že se našem životě příliš opíráme o naše předchozí zážitky a podle nich a našich zkušeností, potom v situacích reagujeme automaticky, nedokážeme jít do toho, co už jsme zažili, bezprostředně. Když nám někdo ublíží, hlavně v dětství nebo mládí, pozraňuje nás, je to jako kdyby nám něco sebral. Přizpůsobíme se a přijmeme tuto verzi našeho světa a příště, když budeme reagovat v podobné situaci, budeme tímto zážitkem omezeni. Jestli si myslíte, že si něco nezasloužíte, protože nejste dost dobří, nebo nemáte odvahu, pak vlastně sami sobě říkáte, že jste nedokonalí a nejste hodni lásky, případně dopadnete tak, že vás zkritizují. Opusťte tyto staré zkušenosti a neposlouchejte, že něco nedokážete, že jste příliš – sami si doplňte (malí, velcí, tlustí, hloupí, oškliví, nešikovní, staří…)a zkuste to, jděte do toho. Pak všechno to, co vám bylo kdysi řečeno, způsobeno, zmizí jako jarní sníh a vám se vrátí vaše moc, síla. Chovejte se a mluvte tak, jako kdybyste všechno, co chcete nebo potřebujete, už měli a uvidíte ty zázraky…

Partnerství, vztahy: tato oblast je dnes velmi citlivá a mohou vyplavat ve vzpomínkách  pozraňování z minulých vztahů, něco se vám může nějakou situací připomenout. Možná budete chtít od protějšku léčit a foukat bebíčka z předchozích zraňujících vztahů, možná, pokud si s někým začínáte, budete příliš opatrní.

Zdraví: citlivější bude krk, štítná žláza, hlasivky, mandle, krční páteř a ramena. Nenamáhejte příliš hlasivky a uvolněte si šíji, zkuste nějaké cviky jako je kroužení hlavou, úklony, apod.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂